از ته دل آرزو کن

تفاوتی ندارد که آرزوهایمان بزرگ یا کوچک باشد؛ فقط باید مانند دوران کودکی باور داشته باشیم که عملی شدن آن‌ها غیرممکن نیست. 
موجود
5,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

کتاب «از ته دل آرزو کن» نوشته‌ی «پیر فرانک» و ترجمه‌ی «فرحناز میرقمی‌زاده» است. نویسنده با این رویکرد که هرکسی حق خوشبختی، موفقیت و سعادتمندی دارد، به‌شرطی که بتواند درست آرزو کند، کتابی را تدوین کرده است که راه رسیدن به موفقیت و شادکامی در زندگی را برای انسان‌ها هموار کند. این کتاب در ۹ فصل نگاشته شده است. «حد و مرزی برای آرزوها وجود ندارد»، «معجزات طبیعی روزانه»، «به من نشان بده که مرا دوست داری!»، «آرزوی بازیافتن سلامتی آیا آرزوها می‌توانند سریع برآورده شوند؟»، «آیا دعای بچه‌ها زودتر برآورده می‌شود؟»، «آیا می‌توان چند چیز را به‌طور همزمان باهم آرزو کرد؟»، «نباید همیشه چیزهای بزرگ آرزو کنیم!»، «سلام‌های گرم و دوستانه از سوی نیروی الهی» عنوان‌های این فصل‌ها هستند. بخشی از متن کتاب را در ادامه می‌خوانیم: «تفاوتی ندارد که آرزوهایمان بزرگ یا کوچک باشد؛ فقط باید مانند دوران کودکی باور داشته باشیم که عملی شدن آن‌ها غیرممکن نیست. در آن دوران علت اکثر خوشحالی، شادابی و جنب‌وجوش ما به‌خاطر آن حس قوی، باورها و امیدواری‌هایمان بود؛ ولی متاسفانه روز به روز که بزرگ‌تر شدیم، به‌تدریج آن حس امیدواری و باورهایمان کم‌رنگ‌تر شد، بنابراین باید قبول کنیم در عالم واقعیت هیچ‌چیز عوض نشده و فقط نگرش ما به‌دنیای اطراف تغییر کرده است.» انتشارات «نسل نو اندیش» کتاب حاضر را در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است.

قسمتی از کتاب:
به‌خوبی می‌توانم زمانی را به یاد آورم که اولین آرزوی من عملی شد، بعد شگفت‌زده ماندم، احساس خوبی داشتم، وقتی دومین آرزویم برآورده شد، آن زمان احساس قدرت می‌کردم و وقتی سومین آرزویم برآورده شد، دیگر به خودم، به قدرتم و به ویژگی‌هایم ایمان آوردم و باورم شد که هیچ چیز غیرممکن وجود ندارد، تنها چیزی که مهم به‌نظر می‌رسد، این است که هرگز ایمان و باور خود را از دست ندهیم؛ زیرا:

«در دنیا فقط مواردی برایمان عملی و محقق خواهد شد که به آن‌ها باور کامل داشته باشیم.»

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 10051
شابک : ‏‫978-964-236-703-0‬
موضوع : موفقیت و مدیریت
نام کتاب : از ته دل آرزو کن
نویسنده (ها) : پیر فرانک
مترجم (ها) : فرحناز میرقمی‌زاده
قطع : رقعی
صفحات : 80
تاریخ چاپ : سال 1394
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها