غمگین مباش

غمگین مباش، برای همگان کتابی بسیار سودمند به‌شمار می‌آید و در جهت زدودن ناامیدی و جایگزینی آن با یک دیدگاه گسترده‌ی اسلامی نسبت به زندگی سرشار از نصایح عملی است و به خواننده می‌آموزد چگونه از آزمون‌های این جهان سربلند و پیروز بیرون آید.
موجود
15,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

پیام این کتاب آن است که: «شادمان باش و مثبت بیندیش و در آرامش به‌سر ببر و زندگی را شایسته و کمال‌طلبانه سپری کن و عمر خود را شادمانه بگذران.» این کتاب، اشتباهاتی را که از ما انسان‌ها علیه منطق و نظام طبیعت سر می‌زند، شناسایی می‌کند. این خطاها می‌تواند فقط در افکار ما حضور داشته باشد یا از اعمال ما ناشی شود. این کتاب همچنین شما را مصرانه از ادامه‌ی روش‌هایی که با واقعیات زندگی و دستورات الهی تضاد دارد، بر حذر می‌دارد و روح شما را مورد خطاب قرار می‌دهد. روح شما نیز می‌داند که باید به استعدادهای خود اعتماد و آن‌ها را تقویت کنید و سختی‌ها و گرفتاری‌های زندگی را به‌دست فراموشی بسپارید و در همین حال، روی نقاط مثبت زندگی‌تان تمرکز نمایید.
افکار مثبت، به رفتار مثبت منجر می‌شود و برخورد مثبت با مسائل، شما را به مقصدی مثبت در سفر زندگی‌تان رهنمون می‌کند. محتوای اصلی این کتاب محورهایی همچون بخشایش و لطف پروردگار، ایمان خالصانه به او، اعتقاد به قوانین الهی، زندگی در چارچوب‌های روزمره‌ی زندگی و یادآوری نعمت‌های بی‌شمار الهی را دربر می‌گیرد.
این اثر سعی دارد با تجویز نسخه‌ای معنوی، نگرانی‌ها را از دل‌ها بزداید و اندوه و احساس شکست و ناامیدی را کم‌رنگ نماید. مطالب مرتبط با عنوان کتاب را از منابعی متعدد از قبیل آیه‌های قرآن، احادیث پیامبر بزرگوار و امثال و حکایات مذهبی گردآوری کردم و کوشیدم از نصیحت و شعار پرهیز کرده و به‌جای دعوت مخاطبین به یک ایدئولوژی خاص، آن‌ها را فقط به شادمانی فرا خوانم. این کتاب نه‌تنها برای مسلمین، بلکه برای همه‌ی افراد با آرای متفاوت، کارایی و تناسب دارد.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 20090
شابک : 978-964-236-526-5
موضوع : خوب زیستن
نام کتاب : غمگین مباش
نویسنده (ها) : دکتر عاید قرنی
مترجم (ها) : وحید ایمن
قطع : رقعی
صفحات : 352
تاریخ چاپ : سال 1394
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها