تو هم می توانی موفق شوی

مطالعه این کتاب را به تمام افرادی که در آغاز راه فروش هستند و همچنین افرادی که رهبری سازمان و شبکه نوپای فروش را برعهده دارند، پیشنهاد می‌کنم. نویسنده در این کتاب از چشم‌انداز تا هدف گذاری و رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده، شما را همراهی می‌کند و اصول اولیه فروش، ساختن یک تیم فروش، رشد، توسعه نیروهای سازمان و رهبری افراد را به شما خواهد آموخت. حمید امامی

ادامه مطلبShow less
39,900 تومان
ضمانت سلامت

تمام کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش با کیفیت بالا تولید می‌شود و در بسته‌بندی مقوایی در میان حباب پلاستیکی ارسال می‌شود تا هیچ‌نوع آسیبی به محصول نرسد. در صورتی که کتاب تهیه شده توسط شما از وبسایت یا کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور دچار مشکل صفحه‌آرایی هستند لطفا جهت تعویض با شماره ۰۲۱۸۸۹۴۲۲۴۷ تماس بگیرید.

مرجع:
30105
دوست داشتن0
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
پیشنهاد کتاب‌های مشابه:
توضیحات

مقدمه:

کتاب پیش رو اثری است از یک فروشنده حرفه‌ای بیمه عمر، بانوی توانمند و پرتلاشی که کار فروش را از ابتدایی‌ترین سطح آن آغاز کرده است و با شور و شوق پله‌ها را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشت تا درنهایت به سِمت مدیر توسعه در سازمان فروش5030 بیمه پاسارگاد (ساحل آرامش الماس خزر) نائل شد.

سارا صفار حمیدی با پشتکار مثال زدنی در کنار کار فروش، رهبری سازمان فروش و نیز آموزش افراد شبکۀ فروش را ادامه داد. نخستین بار او را در سال 1395 در شهر زیبای لاهیجان در سمینار فروش ملاقات کردم. از همان ابتدا عشق در کارش مشهود بود. در تمام این سال‌ها به امر آموزش اهمیت بسیاری می‌داد. حتی برای یادگیری به خارج از کشور سفر کرد تا از اساتید بین‌المللی موفقیت، رشد فردی، بازاریابی و فروش بیشتر بیاموزد و آموخته‌هایش را در اختیار سایرین قرار دهد.

او در کتابش تجربیاتی را که سال‌ها در فروشندگی بیمه عمر و رهبری سازمان فروش به‌دست آورده با دیگران به اشتراک می‌گذارد و با سخاوتمندی، مسیر موفقیت طی کرده را به هم‌تیمی‌های خود نشان می‌دهد.

مطالعه این کتاب را به تمام افرادی که در آغاز راه فروش هستند و همچنین افرادی که رهبری سازمان و شبکه نوپای فروش را برعهده دارند، پیشنهاد می‌کنم.

 

نویسنده در این کتاب از چشم‌انداز تا هدف گذاری و رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده، شما را همراهی می‌کند و اصول اولیه فروش، ساختن یک تیم فروش، رشد، توسعه نیروهای سازمان و رهبری افراد را به شما خواهد آموخت.

حمید امامی

برای کشف استعدادها و موفقیت و رسیدن به آنچه که رؤیای شبانه‌روزی ما است باید پیشرفت کرد. دوست من اگر می‌دانستید که شکست نمی‌خورید، چه کار می‌کردید؟

چه کارهایی را نسبت به قبل بیشتر انجام می‌دادید؟ و چه کارهایی را انجام نمی‌دادید؟

افراد با نگرش برنده هر روز تلاش می‌کنند تا پیشرفت‌شان را به بالاترین حد برسانند و راهبردهای خود را گسترش دهند. تعداد قابل توجهی از افراد اجازه می‌دهند رویدادهای زندگی‌شان برای آن‌ها اتفاق بی‌افتد و دخالتی در آن ندارند.

اما تعداد دیگری از افراد اهداف بزرگ دارند و می‌دانند قرار است در چه زمینه‌هایی رشد کنند تا به اهداف خود برسند و به‌خوبی می‌دانندکه رسیدن به رؤیاها و رشد شخصی به اقدام نیاز دارد و تلاش می‌کنند تا در تله‌های زندگی گیر نکنند و به شکست‌های خود اجازه نمی‌دهند که آن‌ها را محدود کنند و درواقع در شکست‌ها میخ‌کوب نمی‌شوند و هر روز رشد و تغییر می‌کنند. آن‌ها از شکست‌های خود درس می‌گیرند.

خانم صفار حمیدی عزیزم:

یاد اولین روزی که با شما ملاقات داشتم، افتادم. دختری باهوش و قدرتمند، اگر بخواهم با جرئت بگویم هرگز این حجم از موفقیت را در رؤیاهای خود نمی‌دیدم. اما امروز ما باهم و در کنار هم قله‌های موفقیت را طی می‌کنیم و باشگاهی از افراد موفق خواهیم ساخت که آرزوی هر بازیکنی، بازی در این باشگاه باشد.

خوشحالم که کتاب اولتان را که ایمان دارم کتاب پرفروشی خواهد شد، نوشتید. آنچه که امروز از شما بانوی قدرتمند انتظار دارم این است که کاغذ و قلم را دست‌کم نگیرید و هر روز بنویسید.

این کتاب ارزشمند را به تمام کسانی که در جست‌و‌جوی موفقیت هستند، توصیه می‌کنم.

 

آمنه الماسی

مدیرعامل شرکت ساحل آرامش

 

پیشگفتار

در زمان مدرسه هیچگاه انشای خوبی نداشتم و به‌همین دلیل هرگز موفق به نوشتن یک انشای درست و مورد تأیید در آن دوران نشدم؛ به همین دلیل انشاهای من در آن زمان توسط خواهرم نوشته می‌شدند. استاد همیشه در سمینارها من را به نوشتن کتاب تشویق می‌کردند؛ نوشتن کتاب!!! با خود فکر کردم که استاد نمی‌داند من در این زمینه ضعیف هستم. حتی نوشتن انشای مدرسه به‌عهده خواهرم بود، حال چطور می‌توانم یک کتاب بنویسم؟

درواقع اینکه بخواهم قلم را روی کاغذ بگذارم برایم یک کار دشوار و نشدنی بود. اما از زمانی که در صنعت بیمه حضور پیدا کردم با آموزگاری به نام آقای امامی آشنا شدم. در کلاس‌هایشان از کتاب‌هایی که نوشته بودند صحبت می‌کردند. این کتاب‌ها ماحصل تجربیات متعددی بود که در این مسیر کسب کرده بودند. ایشان همیشه به من پیشنهاد می‌کردند که نوشتن را آغاز کنم.

روزی در زمان استراحت یکی از سمینارها به من گفتند: «خانم صفارحمیدی شما باید نام خود را به یک برند تبدیل کنید.» پرسیدم: «چطور می‌توانم استاد؟» در پاسخ من گفتند: «باید از روشی استفاده کنید که باعث شود مردم شما را در سطح کشور بشناسند.» پرسیدم: «از چه روشی باید استفاده کنم؟» گفتند: نوشتن کتاب. با نوشتن کتاب افرادی که شما را تابه‌حال ندیدند هم می‌توانند با شما آشنا شوند و از تجربه‌های شما در این حوزه استفاده کنند.» به استاد گفتم: «اما من هیچ مهارتی در نوشتن کتاب ندارم. من حتی انشاهای دوران مدرسه‌ خود را به‌عهده خواهرم می‌گذاشتم.» سپس با لبخندی گفتم: «حال چطور می‌توانم نوشتن را آغاز کنم؟»

استاد گفتند: «فقط بنویس. هرچه که در ذهنت هست را روی کاغذ بیاور.» من این موضوع را جدی نگرفتم، ولی استاد این موضوع را مدام به من یادآوری می‌کردند. سرانجام روزی با خطور کردن یک جمله در ذهنم در این مسیر قدم گذاشتم. یک کلاسور به همراه یک خودکار برداشتم و هرآنچه‌که در ذهنم بود، روی کاغذ آوردم، مطالب بسیاری در ذهنم بود مانند: سیمانی خشک که نیاز به مقداری آب دارد تا روان شود. می‌خواستم کمی مکث کنم اما انگار این اجازه را نداشتم و خودکار به‌سرعت روی کاغذ حرکت می‌کرد. من در آن شب هشت صفحه نوشتم. وای خدای بزرگ! برایم باورکردنی نبود؛ من همان دختری هستم که نمی‌توانست انشا بنویسد اما حالا موفق شدم این هشت صفحه را به‌تنهایی و بدون کمک بنویسم.

ادامه مطلبShow less
شناسنامه
30105

مشخصات

کد کتاب
30105
شابک
978-622-220-761-8
نام کتاب
تو هم می توانی موفق شوی
نویسنده (ها)
سارا صفار حمیدی
موضوع کتاب
تحول
قطع
رقعی
صفحات
103
تاریخ چاپ
سال 1400
نوبت چاپ
چاپ اول
سال چاپ اول
1400
نظرات
بدون نظر
مشتریانی که این محصول را تهیه کرده‌اند، این موارد را نیز خریداری نموده‌اند:
89,900 تومان
فاصلة میان «نه» تا «بله» بسیار کوتاه است؛ ولی نتایج آن یک دنیا تفاوت دارد. اگر شما به خواستگاری همسر رؤیایی‌تان بروید و به شما بگویند «نه» چه سرنوشتی خواهید داشت؟ ولی اگر همین جمله را با یک سؤال و یک جمله یا یک دیالوگ...
دوست داشتن
تیم عامل قدرت و ثروت تیم عامل قدرت و ثروت
دوست داشتن
39,900 تومان
اگر به‌دنبال ثروتمند شدن هستید، اگر می‌خواهید در خواب هم پول دربیاورید، اگر می‌خواهید کاری را یک‌بار انجام دهید و بارها از آن استفاده کنید؛ فقط شبکه بسازید. با مقدمه حمید امامی
دوست داشتن
16 محصول دیگر در این دسته‌بندی:
99,900 تومان
وین دایر می‌گوید، این کتاب خصوصی‌ترین کتابی است که در طی 35 سال نویسنده‌گی‌ام نوشته‌ام. از شما می‌خواهم به ندای درونی خود توجه کنید و سعادت نابی را احساس کنید که در انتظار شماست. این سعادت زمانی نصیبتان می‌شود که...
دوست داشتن
119,900 تومان
نمی‌دانم اگر سراسر روز به‌جای اینکه خودمان را تحقیر کنیم و با افکار منفی سروکله بزنیم، چه اتفاقی می‌افتاد اگر تمام مدت فکر می‌کردیم من یک شاهکارم. من به‌طرزی شگفت‌آور خلق شدم. من با استعدادم. من اصیل هستم. تمام...
دوست داشتن
79,900 تومان
بسیار پیش آمده که آدم‌های خوب دوروبرمان را در حال انجام کارهای بد ببینیم! کارمند محترمی که سال‌ها یک مسیر مستقیم را از خانه به محل کار می‌رفته و بعد در آخرین سال کاری او را به جرم اختلاص می‌گیرند. خانم خوبی که ده سال...
دوست داشتن
تحول شخصی با آموزه های گرجیف تحول شخصی با آموزه های گرجیف
دوست داشتن
37,900 تومان
ایده‌ها و مفاهیم بسیاری در این کتاب وجود دارند. از خواننده درخواست نشده است که به هر یک از آن‌ها ایمان بیاورد. خواننده باید این ایده‌ها و روش‌ها را درک کند و از صحت و سقم آن در زندگی‌اش آگاه شود و ممکن است تعدادی از...
دوست داشتن
85,900 تومان
دبی فورد اين بار نيز به شيوه‌ای كاملاً مجاب‌كننده رويكردهای ما را به زندگی دگرگون میكند، ابزار و فرايندهایی در اختيارمان میگذارد تا بتوانيم از محدوديت‌های داستان زندگی مان رها شويم. 
دوست داشتن
شخصیت شما همیشگی نیست شخصیت شما همیشگی نیست
دوست داشتن
52,900 تومان
شخصیتتان را از نو بسازید. راهنمایی برای از بین بردن باورهای محدود کننده و چگونگی آفرینش سرنوشتی تازه. دکتر بنجامین هاردی، روان‌شناس و نیوسنده کتاب‌های پرفروش، در این اثر جدید باورهای نادرست درباره شخصیت که مانع...
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم