بخواهید تا اجابت شود

چگونه خواسته های خود را متجلی کنید. کتاب معروف و پر فروش بخواهید تا به شما داده شود.

ادامه مطلبShow less
139,900 تومان
ضمانت سلامت

تمام کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش با کیفیت بالا تولید می‌شود و در بسته‌بندی مقوایی در میان حباب پلاستیکی ارسال می‌شود تا هیچ‌نوع آسیبی به محصول نرسد. در صورتی که کتاب تهیه شده توسط شما از وبسایت یا کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور دچار مشکل صفحه‌آرایی هستند لطفا جهت تعویض با شماره ۰۲۱۸۸۹۴۲۲۴۷ تماس بگیرید.

مرجع:
30114
دوست داشتن1
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
پیشنهاد کتاب‌های مشابه:
موردی یافت نشد
توضیحات

پیشگفتار

از دکتر وین دایر

نویسندۀ کتاب پرفروش قدرت نیت 

کتابی که هم‌اکنون در دست دارید، حاوی برخی از قدرتمندترین آموزه‌هایی است که امروز در این سیاره در دسترس شما قرار دارد. من به‌شدت تحت‌تأثیر پیام‌های آبراهام قرار گرفته‌ام؛ چه در این کتاب و چه در نوارهای صوتی‌ای که ایستر و جری در طول هجده سال گذشته تهیه کرده‌اند. درواقع، بسیار افتخار می‌کنم که آبراهام از من خواسته است مقدمۀ کوتاهی بر این کتاب بنویسم؛ کتابی که به گمانم نقطۀ عطفی در دنیای نشر خواهد بود. این کتاب در بین همۀ آثار منتشرشده بی‌همتاست. شما بسیار خوش‌اقبالید که از تفکر افرادی بهره می‌برید که به طور دائمی با خداوند در ا رتباط هستند . همچنین، این صداهای روحانی به زبانی سخن می‌گویند که شما درک می‌کنید و می‌توانید بی‌درنگ به آن‌ها عمل کنید. چیزی که آن‌ها می‌گویند، برنامه‌ای برای درک و رقم زدن سرنوشت شماست.

به نظر من اگر هنوز آمادۀ خواندن و به ‌کار بردن این حکمت بزرگ نیستید، چند هفته‌ای این کتاب را همراه خود داشته باشید. بگذارید انرژی موجود در آن به مقاومت احتمالی بدن یا ذهن شما نفوذ کند. اجازه دهید درونتان را آکنده کند؛ درونتان که مکانی بی‌شکل و بی‌حدومرز است و اغلب روح شما نامیده می‌شود، اما آبراهام آن را پیوندی ارتعاشی با خالق‌تان می‌نامد.

این‌ عالم، عالم ارتعاش است؛ همان‌طور که زمانی انیشتین گفت: «تا چیزی حرکت نکند اتفاقی نمی‌افتد.» یعنی هرچیزی تا فرکانس قابل‌توجه خاصی به ارتعاش درمی‌آید. با تجزیۀ دنیای جامدات به اجزای کوچک و ریزتر، می‌بینید آنچه جامد به نظر می‌رسد، رقصی بیش نیست؛ رقص ذرات و فضاهای خالی. با دقت کردن به ریزترینِ این ذرات کوانتومی متوجه می‌شوید که از منبعی سرچشمه گرفته‌اند و با چنان سرعتی مرتعش می‌شوند که جهان را از ازل تا ابد به مبارزه می‌طلبند. به آن، منبع الهی می‌گویند. شما و همۀ پدیده‌ها از این ارتعاش سرچشمه گرفته و آنگاه وارد دنیای اشیا، بدن‌ها، ذهن‌ها و منیت‌ها شده‌اید. دچار علت بروز مشکلات، بیماری‌ها، کمبودها و ترس‌ها در زندگی‌مان فاصله گرفتن از انرژی منشأ است. 

دراصل هدف آموزه‌های آبراهام یاری دادن به شماست تا از هر جهت به خالقی که سرچشمه و هدف غایی همۀ پدیده‌هاست، بازگردید. این انرژی الهی شبیه به چیزی است که من در کتابم با نام قدرت نیت به آن اشاره کرده‌ام. همچنین، آبراهام می‌تواند حکمت آموزنده‌ای به شما عطا کند تا به‌وسیلۀ آن بتوانید صد درصد به خالق خود وصل شوید و هرگز به آن اتصال شک نکنید؛ این در بندبند کتاب حاضر مشهود است و به‌همین‌دلیل من این کتاب را نقطۀ عطف دنیای نشر می‌نامم.

شما در برخوردی مستقیم و آگاهانه با تعدادی از موجودات صادق و راسخ قرار دارید که فکر و ذکرشان فقط سلامتی شماست. آن‌ها به شما یادآوری می‌کنند که از منبع رفاه و سلامتی آمده‌اید و می‌توانید آن انرژی ارتعاشی والا را به‌سوی خود فرابخوانید و اجازه دهید آزادانه در تمامی جنبه‌های زندگی شما جاری شود یا دربرابرش مقاومت کرده و درنتیجه با آن منبع خیر و برکت قطع رابطه کنید.

پیام این کتاب فوق‌العاده شگفت‌انگیز و درعین‌حال بسیار ساده است: شما از عالمی سرشار از عشق و سلامتی آمده‌اید. وقتی با آن خالق عشق و آرامش همسو می‌شوید، دوباره قدرت خود را به ‌دست می‌آورید؛ یعنی قدرتی به ‌هم می‌زنید که می‌توانید خواسته‌هایتان را متجلی ‌کنید، سلامتی و رفاه را فرابخوانید و فراوانی را جایگزین کمبود ‌کنید؛ همچنین به هدایت الهی، در قالب افراد مناسب و شرایط کاملاً درست دست می‌یابید. این کاری است که خالقتان انجام می‌دهد. ازآنجاکه شما نیز از آن خالق پدید آمده‌اید، خواهید دید که می‌توانید این کار را انجام دهید.

من بشخصه یک روز کامل را با آبراهام گذراندم. با ایستر و جری ناهار خوردم و به صدها نوار صوتی آبراهام گوش کردم؛ بنابراین، می‌توانید از من بپذیرید که در آستانۀ شروع سفری برای تغییر زندگی قرار دارید که از سوی دو تن از اصیل‌ترین و ناب‌ترین افرادی که تابه‌حال دیده‌ام، به شما پیشنهاد شده است. ایستر و جری هیکس همان‌قدر که من به نوشتن پیشگفتار برای آبراهام افتخار می‌کنم، به نقش خود در رساندن این آموزه‌ها به شما می‌بالند.

شما را ترغیب می‌کنم این توصیه‌ها را با دقت بخوانید و بی‌درنگ به کار ببرید. این‌ها چکیدۀ دیدگاهی هستند که من از سال‌ها پیش تاکنون ارائه کرده‌ام: «وقتی نوع نگاه خود را به مسائل تغییر دهید، مسائلی که به آن‌ها نگاه می‌کنید، تغییر می‌کنند.» شما در شرف دیدن و تجربه کردن دنیایی کاملاً جدید هستید که درست جلوی چشمانتان تغییر می‌کند. این دنیا را همان پروردگاری خلق می‌کند که از شما می‌خواهد دوباره به او وصل شوید و زندگی را با شادی و سلامتی سپری کنید.

آبراهام سپاسگزارم که به من اجازه دادید چند کلمه‌ای در این کتاب بسیار ارزشمند بنویسم.

دوستتان دارم؛ همة‌ شما را.

وین  

مقدمه

از جری هیکس

اکنون که شروع به نوشتن این مقدمه می‌کنم، خورشید تازه بر خط ساحلی مالیبو  در حال تابیدن است. انگار رنگ نیلگون اقیانوس آرام در این وقت صبح با عمق لذت و شادی من هم‌خوانی دارد؛ لذت و شادی‌ای که از تصور ارزش‌هایی به من دست می‌دهد که از الهامات نهفته در این کتاب نصیب شما خواهد شد.

بی‌تردید بخواهید تا اجابت شود  کتابی است دربارۀ اجابت شدن خواسته¬های ما از جانب قادر مطلق؛ اما درحقیقت دراین‌باره است که چگونه هرآنچه را درخواست می‌کنیم به ما داده می‌شود. درضمن اولین کتابی است که تاکنون با اصطلاحاتی بسیار شفاف، فرمولی ساده و کاربردی ارائه می‌دهد تا بدانیم چگونه آنچه را می‌خواهیم باشیم، انجام دهیم یا داشته باشیم، درخواست کرده و سپس دریافت کنیم.

چندین دهۀ پیش، هنگامی‌که دنبال پاسخ‌های قابل‌قبولی برای سؤالات بی‌پایانی بودم که برای شناختن «آن» داشتم، به واژۀ وصف‌ناپذیر  (چیزی که نتواند در قالب کلمات بیان شود) برخوردم. واژۀ وصف‌ناپذیر با نتیجه‌ای که از «آن» به‌ دست آوردم مطابقت داشت. من به این نتیجه رسیده بودم که هرچه به شناختن «بعد غیرمادی» نزدیک‌تر شویم، کلمات کمتری برای شرح واضح «آن» پیدا می‌کنیم. ازاین‌رو، هر حالتِ شناخت کامل نیز خود حالتی وصف‌ناپذیر است. به‌بیان‌دیگر، در این واقعیت زمانی–مکانی‌ای که ما قرار داریم، بعد غیرمادی را نمی‌توان با واژه‌های مادی به‌وضوح توصیف کرد. 

ما در طول تاریخ مادی میلیون‌ها فلسفه، مذهب، عقیده و باور ابداع کرده و ازطریق آن‌ها رشد کرده‌ایم. بااین‌حال، باوجود میلیون‌ها‌میلیون متفکری که فکر کرده، به نتیجه‌ای رسیده و باورهایشان را به نسل‌های بعد انتقال داده‌اند، هنوز واژهایی مادی (حداقل واژه‌هایی که بتوانیم درمورد آن‌ها به توافق برسیم) برای توصیف بعد غیرمادی پیدا نکرده‌ایم.

تاریخ ثبت‌شده اسنادی را از تعداد کمی از موجودات حفظ کرده که آگاهانه با خالق هستی ارتباط برقرار کرده‌اند. برخی از این افراد مورد احترام بوده، اما برخی دیگر مورد لعن دیگران قرار گرفته‌اند. هرچند بیشتر کسانی که از ارتباط شخصی با دنیای معنوی آگاه بوده‌اند (احتمالاً از ترس اینکه مبادا لعن یا حتی طرد شوند) تصمیم گرفته‌اند دربارۀ الهامات خود با کسی حرف نزنند.

برای نمونه، موسی، عیسی، محمد (ص) و سایر اولیای الهی، هر یک دریافت‌کنندۀ بی‌واسطۀ الهاماتی بوده و بیشتر آن‌ها با فرجام‌های مادی وحشتناک و کاملاً غیرمنتظره مواجه شده‌‌اند. بنابراین، بااینکه هریک از ما به‌طور مستقیم نوعی هدایت معنوی دریافت می‌کنیم، شمار اندکی شهود غیرمادی‌ای را دریافت می‌کنند که از شفافیت لازم برای ترجمه شدن به کلمات مادی ما برخوردارند و از آن شمار اندک، شمار کمتری مایل به فاش کردن تجربه‌شان برای دیگران‌اند.

من این اطلاعات را در قالب مقدمه‌ای بر کتابی که تصمیم دارید بخوانید، به شما یادآوری می‌کنم؛ زیرا همسرم، ایستر، یکی از آن انسان‌های نادری است که می‌تواند به ارادۀ خود ذهن هوشیارش را چنان آرام کند که پاسخ‌های معنوی هر سؤالی را که مطرح می‌کند دریافت کند. ایستر به‌نوعی قالب‌های فکری (نه کلمات) را دریافت می‌کند. درست همان‌طور که یک مترجم اسپانیایی–انگلیسی فکری را به کلمات اسپانیایی می‌شود و بعد آن فکر (نه کلمات واقعی) را به کلمات انگلیسی ترجمه می‌کند، ایستر هم فکر معنوی را بی‌درنگ به نزدیک‌ترین کلمات (انگلیسی) معادل مادی آن ترجمه می‌کند.

لطفاً توجه کنید، ازآنجاکه همیشه برای بیان کامل تفکر معنوی‌ای که ایستر دریافت می‌کند، کلمات انگلیسی مادی کافی نیست، او گاهی برای بیان شیوه‌های جدید نگریستن به زندگی ترکیب‌های جدیدی می‌سازد و از کلمات استاندارد هم به شیوه‌های تازه‌ای استفاده می‌کند (مثلاً آن‌ها را با حروف بزرگ می‌نویسد، درحالی‌که به‌طور عادی این‌گونه نوشته نمی‌شوند)؛ به‌همین‌دلیل در انتهای کتاب واژه‌نامۀ کوتاهی درست کرده‌ایم تا کاربردهای غیرمعمول برخی از کلمات معمول را توضیح دهیم. به‌عبارت‌دیگر، اصطلاح متداول تندرستی  به معنای شادی، سلامتی یا کامیابی است. اساس فلسفۀ غیرمعمول آبراهام هم در انگلیسی با عنوان تندرستی ترجمه شده است که دربارۀ تندرستی گسترده‌تر عمومی و غیرمادی بوده که به‌طور طبیعی در وجود همۀ ما جاری است؛ مگر اینکه با انجام دادن کاری آن را متوقف کنیم. 

من و ایستر از سال 1986 برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی، هر سال به حدود پنجاه شهر سفر کردیم. در این کارگاه‌ها هر شرکت‌کننده‌ای می‌تواند درمورد هر موضوعی که دوست داشته باشد، بحث یا سؤالاتی مطرح کند و هیچ محدودیتی برای موضوع بحث وجود ندارد. هزاران نفر از گروه‌های مختلف قومی، طبقات مختلف اجتماعی و حوزه‌های مختلف فلسفی در این کارگاه‌ها شرکت کرده‌اند و همگی امیدوارند که یا به‌طور مستقیم برای خودشان یا به‌طور غیرمستقیم با کمک به دیگران، به‌نوعی زندگی را بهبود بخشند. درواقع، پاسخ افرادی که بیشتر درخواست کرده‌اند، از طرف خالق هستی و ایستر هیکس به آن‌ها داده شده است. 

به‌همین‌ترتیب، در پاسخ به افرادی که مثل شما می‌خواهند بیشتر بدانند، فلسفۀ خوشی و رفاه با نگارش این کتاب به تکامل رسید.

در قلب این آموزه‌ها، قدرتمندترین قانون کائنات، یعنی قانون جذب، قرار دارد. در طول دهه‌های گذشته ما بیشتر آموزه‌های آبراهام را در فصلنامه‌مان به ‌نام علم خلقت عامدانه  منتشر کرده‌ایم. در این فصلنامه جدیدترین دیدگاه‌های برآمده از سؤال‌های شرکت‌کنندگان کارگاه‌های هنر اجازه دادن ، مطرح شده است. به همین نحو، این فلسفه در اثر سؤالات و دیدگاه‌های جدیدی که شما به ما ارائه می‌دهید، پیوسته سیر تکامل را طی می‌کند.

این کتاب روشی عملی را در واقعیت معنوی به شما ارائه می‌دهد. به تعبیر وسیع‌تر، مباحث این کتاب دستورالعملی است دربارۀ اینکه چگونه آنچه را خوشحالتان می‌کند انجام دهید، به آن تبدیل شوید یا آن را داشته باشید. همچنین، به شما یاد می‌دهد چگونه آنچه را ناراحتتان می‌کند، انجام ندهید، نباشید یا آن را به ‌دست نیاورید.

جری

  

ادامه مطلبShow less
شناسنامه
30114

مشخصات

کد کتاب
30114
شابک
978-622-220-722-9
نام کتاب
بخواهید تا اجابت شود
نام اصلی
Ask and it is given
نویسنده (ها)
ایستر و جری هیکس
مترجم (ها)
مهین خالصی
موضوع کتاب
تحول
قطع
رقعی
صفحات
366
تاریخ چاپ
سال 1401
نوبت چاپ
چاپ اول
سال چاپ اول
1401
نظرات
بدون نظر
مشتریانی که این محصول را تهیه کرده‌اند، این موارد را نیز خریداری نموده‌اند:
با آرامش خاطر ثروتمند شوید با آرامش خاطر ثروتمند شوید
چاپ جدید
دوست داشتن
119,900 تومان
با خواندن این کتاب یاد می‌گیریم:  1 ذهن خود را بشناسید و زندگی خود را بگذرانید 2 درها را روی گذشته ببندید 3 نگرش ذهنی مثبت که ثروت و آرامش خاطر به‌ بار می‌آورد 4 وقتی عاری از ترس هستید، آزاد زندگی می‌کنید. 5 شما بر...
دوست داشتن
89,900 تومان
چرا بعضی از فروشندگان موفق‌اند و به هر کسی که اراده می‌کنند می‌توانند محصولشان را بفروشند و هیچ مشتری‌ای توان مخالفت و مقاومت را در برابرشان ندارد. این فروشندگان ایمان و باور دارند که همه باید به آن‌ها «بله» بگویند و...
دوست داشتن
زندگی بدون اضطراب زندگی بدون اضطراب
چاپ جدید
دوست داشتن
69,900 تومان
هیچ انسانی با مرگ طبیعی از دنیا نمی‌رود. همۀ انسان‌ها خودکشی می‌کنند! هر انسانی هرروز و گاه هر ساعت با دستانی لرزان، زهری کُشنده را درون رگ‌هایش تزریق می‌کند و هر شب کمی می‌میرد تا آنکه سرانجام قلب پریشانش از تپش...
دوست داشتن
دانش پول دانش پول
چاپ جدید
دوست داشتن
99,900 تومان
چگونه درآمدتان را افزایش دهید و ثروتمند شوید. در هر رشته علمی، به تعریف واژه‌هایی نیاز داریم که درباره مطلب مورد مطالعه و قواعد اساسی حاکم بر تئوری‌های آن به کار می‌روند. در این جلسه، برایان کمک خواهد کرد تا واژه‌های...
دوست داشتن
16 محصول دیگر در این دسته‌بندی:
نیروی بیکران سپاسگزاری نیروی بیکران سپاسگزاری
ناموجود
دوست داشتن
29,900 تومان
خداوند بزرگ و منان بر بندگان خود منت نهاده و نیرویی به نام شکرگزاری را در اختیار ما قرار داده که قدرت عجیب و ارزنده‌ای در آن است؛ اگر بتوانیم حقیقتا از این نیروی شگفت‌انگیز استفاده کنیم، بدون شک به بهترین زندگی دست...
دوست داشتن
بهانه ها را بی خانمان کنید بهانه ها را بی خانمان کنید
ناموجود
دوست داشتن
29,900 تومان
من مردان و زنانی بسیار را دیده‌ام که به‌سادگی با به‌کارگیری راهکارهای موجود در این کتاب توانسته‌اند اضافه‌وزنشان را کاهش دهند یا اعتیاد بلندمدتشان را کنار بگذارند. اگر شما نیز درباره‌ی تغییردادن اندیشه‌های بلندمدت و...
دوست داشتن
افسانه خودباوری افسانه خودباوری
ناموجود
دوست داشتن
13,700 تومان
موفقیت ناخوشایند! نیاز شما به خودباوری سبب می‌شود با احتمال كمتری به آن برسید و وقتی هم آن را به‌دست می‌آورید، بیشتر مضطرب شوید. مگر این‌كه شخص كاملی باشید كه آن هم بسیار غیر محتمل است. 
دوست داشتن
نهم اردیبهشت - فیلمنامه روانشناسی نهم اردیبهشت - فیلمنامه روانشناسی
دوست داشتن
25,900 تومان
نوشین جوانی ۲۹ ساله است که حدود دو سال قبل با فرهاد، دوست برادرش که دانشجوی دکتری داروسازی است، ازدواج کرده است. نوشین در کودکی مورد آزارجنسی قرار گرفته و از دوران نوجوانی علائم وسواس عملی و اضطراب از نشانگان وی بوده...
دوست داشتن
شما می تواندی معجزه زندگی خود باشید شما می تواندی معجزه زندگی خود باشید
ناموجود
دوست داشتن
13,900 تومان
پدر منتظر و بی‌قرار در راهرویی كه به اتاق عمل بیمارستان منتهی می‌شد، پیاپی بالا و پایین می‌رفت. در گام‌هایش به‌خوبی می‌شد اضطراب و نگرانی را حس كرد. او چشم‌انتظار بود كه پرستار در اتاق عمل را باز كند و بگوید كه فرزندش...
دوست داشتن
با احساست دنیایت را تغییر بده با احساست دنیایت را تغییر بده
دوست داشتن
34,900 تومان
 برای دستیابی به موفقیت در هر حوزه‌ای، باید از اصول پیروی کرد. آیا امکان دارد بدون در نظر گرفتن قانون تکامل، از پلۀ اول به پله‌های بالاتری دست یافت؟ عمده‌ترین اصل در بهبود و پیشرفت، رعایت این قانون است؛ لذا در این...
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم