جدایی معنوی

شما استحقاق آن را دارید که از هر درد و رنجی که متحمل شده‌اید، رهایی یابید. همه زخم‌هایتان باید التیام یابند. صرف‌نظر از هرچه کرده‌اید و هر اشتباهی مرتکب شده‌اید، صرف‌نظر از هرچه دارید و هرجا که هستید در همین لحظه زندگی در انتظار شماست. 

ادامه مطلبShow less
93,900 تومان
ضمانت سلامت

تمام کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش با کیفیت بالا تولید می‌شود و در بسته‌بندی مقوایی در میان حباب پلاستیکی ارسال می‌شود تا هیچ‌نوع آسیبی به محصول نرسد. در صورتی که کتاب تهیه شده توسط شما از وبسایت یا کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور دچار مشکل صفحه‌آرایی هستند لطفا جهت تعویض با شماره ۰۲۱۸۸۹۴۲۲۴۷ تماس بگیرید.

مرجع:
30056
دوست داشتن2
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
پیشنهاد کتاب‌های مشابه:
موردی یافت نشد
توضیحات

«جدایی معنوی: چگونه درد جدایی را به درمان تبدیل کنیم» نوشته دبی فورد (۲۰۱۳-۱۹۵۵) است.

شما هیچگاه‌ نمی‌توانید از هیچ‌ کس‌ جدا بشوید! این‌ خبر تکان‌دهنده‌ می‌تواند هر کسی‌ را به‌ تعمق‌ وادارد. این مطالب در مورد التیام بخشیدن به شدیدترین آسیبی‌ست که زندگی می‌تواند وارد آورد: پایان یک رؤیا و از دست رفتن یک عشق. دبی‌ فورد در این‌ نوشته‌ با تکیه‌ بر تجربۀ‌ طلاق‌ خود و به‌ یاری‌ یک‌ وکیل خانوادۀ‌ ناظر بر صدها پروندۀ‌ طلاق‌، راه‌ جدایی‌ توأم‌ با یگانگی‌ را به شما می‌نمایاند. نکات‌ این‌ سطور نه‌ فقط‌ در بارۀ‌ زندگی‌ خانوادگی‌ست‌، بلکه‌ طریق‌ رویارویی‌ با هر گونه‌ از دست‌ دادن‌ در تمامی‌ روابط‌ انسانی‌ را به‌ دست می‌دهد.


آیا پایان زندگی می تواند شروع یک زندگی دوباره و بازستاندن رویاهایتان باشد؟ اگر فکر میکنید پاسخ این سوال می تواند بله باشد این کتاب شماست. 

خبرگزاری ایبنا:

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)کتاب «جدایی معنوی» با عنوان فرعی چگونه پس از جدایی به زندگی خود ادامه دهیم؟ نوشته دبی فورد با ترجمه الهام شریف روانه بازار نشر شده است.

 
در بخشی از مقدمه کتاب به نقل از نویسنده می‌خوانیم: «شما استحقاق آن را دارید که از هر درد و رنجی که متحمل شده‌اید، رهایی یابید. همه زخم‌هایتان باید التیام یابند. صرف‌نظر از هرچه کرده‌اید و هر اشتباهی مرتکب شده‌اید، صرف‌نظر از هرچه دارید و هرجا که هستید در همین لحظه زندگی در انتظار شماست. شاید این فرایند ساده به نظر نرسد، اما اگر به آن اجازه دهید می‌تواند تحول برانگیز و بی‌نظیر باشد. می‌تواند زمانی برای رشد و تغییر شما باشد، نقطه‌ای که با وجه دیگری از وجود خود آشنا می‌شوید، چیزی که هرگز با آن روبه‌رو نشده‌اید. این دوران می‌تواند زمانی باشد برای قدم گذاشتن به دنیایی متفاوت و آشنایی با خودی جدید که هرگز نمی‌شناختید.

شش سال و نیم است که از اولین چاپ جدایی معنوی می‌گذرد و من برای اولین باور این مقدمه را به آن اضافه می‌کنم، زیرا هر بار که جای سخنرانی یا سمینار دارم دست کم چند نفر برای این کتاب از من تشکر می‌کنند. زبان قدردانی آنها متفاوت است، اما اغلب جملاتی مانند این می‌شنوم: «جدایی معنوی زندگی مرا نجات داد. درست همان زمانی که داشتم غرق می‌شدم توانستم شنا کنم. ممنونم.»

و من در اینجا از اعماق وجودم از خدا تشکر می‌کنم؛ چون نوشتن این کتاب به راستی یک تجربه معنوی بود؛ حتی لحظه‌ای نبود که در کنار رنج غم عمیقی که داشتم هدایت خدا را احساس نکنم؛ لحظه‌ای نبود که در قسمت کردن این تجربه احساس تنهایی کنم. حتی بعد از نوشتن کتاب بار دیگر آن را خواندم و رهایی یافتم. بار دیگر اطمینان یافتم آنچه در این کتاب نوشتم برای سلامت روانی پس از جدایی نه‌تنها مفید که ضروری است.

اگر می‌خواهید از گذشته بیاموزید، رشد کنید و متحول شوید، و از همه مهم‌تر اگر می‌خواهید از گذشته بیاموزید، رشد کنید و متحول شوید، و از همه مهم‌تر اگر می‌خواهید از گذشته بیاموزید، رشد کنید و متحول شوید، و از همه مهم‌تر اگر می‌خواهید گذشته را به گذشته، یعنی همان جایی که به آن متعلق است، بسپارید خواندن این کتاب را به شما توصیه می‌کنم. آن‌گاه می‌توانید رها شوید و به عشق عمیق‌تر و حقایق بزرگ‌تری دست یابید. من در این کتاب شما را به یک تجربه معنوی، تجربه‌ای برای زدودن ابرهای غبارآلود از روی قلب عاشقتان دعوت می‌کنم.»

کتاب «جدایی معنوی» به شما کمک می‌کند زخم‌های خود را التیام بخشید و دوباره شهامت عاشق شدن را پیدا کنید. چرچیل ریچاردسون نویسنده کتاب برای زندگی خود وقت بگذارید می‌گوید این کتاب مرهمی است برای قلب‌های شکسته پس از جدایی.

دبی فورد در این کتاب کوشیده تا تجربه غم‌انگیزترین لحظه زندگی را به تجربه یک موهبت تبدیل کند و مخاطب از تک تک صفحات آن احساس آرامش کند.
ادامه مطلبShow less
شناسنامه
30056

مشخصات

کد کتاب
30056
شابک
‭978-964-236-803-7
نام کتاب
جدایی معنوی: چگونه پس از جدایی به زندگی خود ادامه دهیم
نام اصلی
Spiritual divorce: divorce as a catalyst for an extraordinary life, c2001
نویسنده (ها)
دبی فورد
مترجم (ها)
الهام شریف
موضوع کتاب
تحول
قطع
رقعی
صفحات
264
تاریخ چاپ
سال 1401
نوبت چاپ
چاپ چهارم
سال چاپ اول
1395
نظرات
بدون نظر
خوانندگان این کتاب، به شما کتب زیر را پیشنهاد می‌کنند:
33 استراتژی جنگ 33 استراتژی جنگ
دوست داشتن
ناموجودSold out
159,900 تومان
سی و سه استراتژی جنگ، اثر ارزشمندی از نویسنده امریکایی رابرت گرین است که به بیان دستورات راهبردی که فرماندهان بزرگ در طول تاریخ مورد استفاده قرار می داده اند، پرداخته و آن ها را در قالب دستورات عملی ساده ای بیان کرده...
دوست داشتن
نمی گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد نمی گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد
دوست داشتن
99,900 تومان
هدف ما در این کتاب این است که به شما نشان دهیم چطور می‌توانید فعال، سرزنده و با شور و نشاط و حتی متوقع زندگی کنید و قربانی تلاش‌های خود نباشید و اشخاص و موضوعاتی را از فشار دادن دکمه‌های اعصابتان باز دارید.
دوست داشتن
مجله راز - شماره ۱۰۶ مجله راز - شماره ۱۰۶
دوست داشتن
ناموجودSold out
4,000 تومان
اول از همه خوشحالیم که سال جدید با هم هستیم و برای بودن کنارتان کلی برنامه چیده ایم.دوم اینکه یک اتفاق فرهنگی بزرگ در راه است و همه در حال آماده شدن برای این اتفاق! در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب چه رازهایی...
دوست داشتن
مردان مجنون زنان لیلی 1 مردان مجنون زنان لیلی 1
دوست داشتن
19,900 تومان
به هرحال، داستان عاشقانه‌ي «ليلي و مجنون» بهانه‌اي است براي طرح مباحثي در حوزه‌ي عشق، خانواده و روابط زناشويي و رفتارهاي بالغانه‌ي زن و شوهرهای امروزی. شايد بپرسيد: «ليلي و مجنون كه هرگز به‌هم نرسيدند و ازدواج نكردند؟!»
دوست داشتن
16 محصول دیگر در این دسته‌بندی:
رهسپاری رهسپاری
دوست داشتن
ناموجودSold out
16,900 تومان
رهسپاری در حقیقت، فراخوانی برای پی بردن به فرآیند حرکت کردن از یک زندگی بی‌معنا و بی‌هدف و رهسپار شدن به سوی یک زندگی سرشار از معنا و هدف است. همه ما انسان‌ها در طی این سفر باشکوه باید تغییرها یا دگرگونی‌هایی را پشت...
دوست داشتن
دستان شفابخش دستان شفابخش
دوست داشتن
99,900 تومان
در این کتاب شگفت‌انگیز و ساختار‌شکن، خوزه سیلوا همه‌‌ی آن‌چه را که از سال 1944 تاکنون طی پژوهش‌های راه‌گشای خود درباره‌ی ریشه‌ی روانی بیماری‌های جسمانی آموخته است برای ما آشکار می‌سازد. شما خوانندگان، در این کتاب با...
دوست داشتن
افسانه خودباوری افسانه خودباوری
دوست داشتن
ناموجودSold out
13,700 تومان
موفقیت ناخوشایند! نیاز شما به خودباوری سبب می‌شود با احتمال كمتری به آن برسید و وقتی هم آن را به‌دست می‌آورید، بیشتر مضطرب شوید. مگر این‌كه شخص كاملی باشید كه آن هم بسیار غیر محتمل است. 
دوست داشتن
ابهام را در آغوش بگیر ابهام را در آغوش بگیر
دوست داشتن
48,900 تومان
کسب آرامش ذهنی در مواجهه با ناشناخته‌ها، این کتاب یکی از آرامش‌بخش‌ترین کتاب‌هایی است که تاکنون در تصدیق زندگی خوانده‌اید. این کتاب در جهانی سرشار از تغییرات مداوم و دوره‌های سرشار از ابهامی که در زندگی پیش رو دارید،...
دوست داشتن
مراقبه روشی برای برقراری ارتباط مراقبه روشی برای برقراری ارتباط
دوست داشتن
ناموجودSold out
39,900 تومان
چرا مراقبه می‌کنیم؟ هر کس این کتاب را مطالعه می‌کند، یک بار یا بیشتر این سوال را از خود می‌پرسد و پاسخ‌های متفاوتی نیز برای آن پیدا می‌کند. کاهش اضطراب و نگرانی، ایجاد آرامش، رفع خستگی، کند کردن مراحل پیری، تقویت...
دوست داشتن
تو هم می توانی موفق شوی تو هم می توانی موفق شوی
دوست داشتن
39,900 تومان
مطالعه این کتاب را به تمام افرادی که در آغاز راه فروش هستند و همچنین افرادی که رهبری سازمان و شبکه نوپای فروش را برعهده دارند، پیشنهاد می‌کنم. نویسنده در این کتاب از چشم‌انداز تا هدف گذاری و رسیدن به اهداف از پیش...
دوست داشتن
دنیایتان را به گونه ای که می خواهید بیافرینید دنیایتان را به گونه ای که می خواهید بیافرینید
دوست داشتن
ناموجودSold out
17,900 تومان
این کتاب گواهی می‌دهد که هرچه به ذهن خطور می‌کند؛ اگر با منشا کائنات هماهنگ باشیم. به تحقق می‌پیوندد و با کمکم مشیت الهی می‌توانیم سرنوشت خود را رقم بزنیم....
دوست داشتن
آیا اسیر باورهایت هستی آیا اسیر باورهایت هستی
دوست داشتن
11,900 تومان
این کتاب به شما نشان می‌دهد که چطور دانشمندی شخصی شوید، باورهای بنیادی‌تان را به‌طور عینی بسنجید. باورهای منفی‌تان را آگاهانه تغییر دهید و از زندان باورهایتان به سوی زندگی آزادتر و رضایت‌بخش‌تر پرواز دهید.
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم