ندای درون

وین دایر می‌گوید، این کتاب خصوصی‌ترین کتابی است که در طی 35 سال نویسنده‌گی‌ام نوشته‌ام. از شما می‌خواهم به ندای درونی خود توجه کنید و سعادت نابی را احساس کنید که در انتظار شماست. این سعادت زمانی نصیبتان می‌شود که زندگی خود را به واقعیت وجودی تبدیل کنید.

ادامه مطلبShow less
99,900 تومان
ضمانت سلامت

تمام کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش با کیفیت بالا تولید می‌شود و در بسته‌بندی مقوایی در میان حباب پلاستیکی ارسال می‌شود تا هیچ‌نوع آسیبی به محصول نرسد. در صورتی که کتاب تهیه شده توسط شما از وبسایت یا کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور دچار مشکل صفحه‌آرایی هستند لطفا جهت تعویض با شماره ۰۲۱۸۸۹۴۲۲۴۷ تماس بگیرید.

مرجع:
30017
دوست داشتن1
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
پیشنهاد کتاب‌های مشابه:
توضیحات

شاگرد جدید روی زمین زانو زد تا دوره آموزشی خود را آغاز کند. استاد جمله‌ای الهام‌بخش را در گوش او زمزمه کرد و به او هشدار داد که این جمله را بر کسی آشکار نکند. شاگرد پرسید: اگر این کار را بکنم، چه اتفاقی می‌افتد. استاد پاسخ داد: هر کسی که این جمله الهام بخش را از تو بشنود از اسارت جهل و رنج رهایی می‌یابد، اما خودت از جمع ما طرد می‌شوی و از عذاب رنج می‌بری. شاگرد به محض شنیدن این واژه‌ها با شتاب به بازار رفت. او عده کثیری را دور خودش جمع و جمله الهام‌بخش را تکرار کرد تا همه آن‌ها بشنوند. شاگردان دیگر، بعدها، این موضوع را به استاد گزارش دادند و تقاضا کردند آن مرد به دلیل نافرمانی‌اش از جمع آن‌ها اخراج شود. استاد لبخند زد و گفت: او به آموزش‌های من نیاز ندارد. کردار آن مرد نشان داده است که می‌تواند استاد خوبی باشد، بی‌آنکه به دیگران تکیه کند.

مقدمه

من الهام‌گرفتن را دوست دارم و مطمئن هستم شما نیز به همین اندازه جذب زیبایی یک زندگی الهام‌بخش می‌شوید. این کتاب را نوشته‌ام تا آنچه را درباره این موضوع شگفت‌انگیز یاد گرفته‌ام به شما نشان دهم.

نوشتن چنین کتابی برای من تجربه‌ای تعالی‌بخش بود. چند ماه هر روز صبح حدود ساعت 3:30 از خواب برمی‌خاستم و پس از چند لحظه دعا و نیایش می‌نشستم تا بنویسم. کل کتاب دست‌نویس بود. دستم را روی میز می‌گذاشتم و اجازه می‌دادم اندیشه‌ها از دنیای نامرئی معنویت و از میان قلبم روی این صفحه‌ها جاری شوند. از اعماق وجودم می‌دانستم که این واژه‌ها از طرف من روی کاغذ نمی‌آیند، بلکه من فقط وسیله‌ای برای بیان این اندیشه‌ها هستم. من به چنین جریانی اعتقاد دارم و تا زمانی که هنگام نوشتن در حیطه معنویت باقی می‌مانم، این روش همچنان ادامه می‌یابد. مطمئن هستم این اندیشه‌ها در زندگی شما نیز عمل خواهند کرد.

این کتاب خصوصی‌ترین کتابی است که در 35 سال نویسندگی‌ام نوشته‌ام. من تصمیم گرفته‌ام از مثال‌های زندگی شخصی خود استفاده کنم؛ به عبارت دیگر، مثال‌هایی را می‌آورم که خودم به‌صورت مستقیم آن‌ها را تجربه کرده‌ام. خصوصی بودن این کتاب تصمیمی بسیار آگاهانه و سنجیده است. درحالی‌که به کارم ادامه می‌دادم، برای نوشتن درباره موضوعی ژرف همچون ندای درون، باید تا آنجا که ممکن بود مطلبی را انتقال دهم که خودم به معنای واقعی آن را احساس می‌کردم. درست همان‌طور که انسان با توصیف دیگران هرگز نمی‌تواند به مزه واقعی انبه پی ببرد، من نیز با بازگو کردن تجربه‌های دیگران نمی‌توانستم دانش و احساس خود را درباره ندای درون بیان کنم. با نوشتن از ژرفای وجودم توانستم حال و هوای واقعی ندای درون را در این صفحه‌ها زنده نگه دارم.

(در ضمن،‌ اگر می‌خواهید بدانید چرا من در تصویر پشت جلد کتاب با شادمانی به یک پروانه می‌نگرم، فصل آخر کتاب را بخوانید. عنوان فصل آخر این است وقتی در حیطه معنویت هستم، زندگی چگونه به نظر می‌رسد. درحالی‌که کتاب را به پایان می‌رساندم، با یکی از ظریف‌ترین آفریده‌های خداوند رویارویی اسرارآمیزی داشتم. در فصل آخر این تجربه حیرت‌انگیز را توضیح داده‌ام. همچنین، در این فصل به بررسی این مطلب پرداخته‌ام که اگر شما هم به پیام‌هایی که می‌گیرید عمل کنید، زندگی‌تان چگونه به نظر می‌رسد.)

به‌خوبی آگاه هستم که موضوعی را بارها و بارها در صفحه‌های کتاب تکرار کرده‌ام. تصمیم ندارم تکرارها را حذف کنم، زیرا این کتاب را وسیله‌ای می‌بینم که شما را به مکانی هدایت می‌کند. در این مکان پی می‌برید در حیطه معنویت بودن، به‌راستی چه معنا و مفهومی دارد. آن موضوع تکرار این است: در حیطه معنویت زندگی کنید. سرچشمه وجود شما معنویت است و برای الهام گرفتن باید هرچه بیشتر به سرچشمه وجودی خود شبیه شوید. شما باید به‌گونه‌ای زندگی کنید که هرچه بیشتر به خداوند شباهت داشته باشید.

یکی از استادان محبوب من به نام آنتونی دو ملو، کشیشی کاتولیک بود که در هند زندگی می‌کرد و می‌توانست موضوعات پیچیده‌ فلسفی را با هنر داستان‌سرایی به نکته‌های آموزشی ساده تبدیل کند. در بخش زیر داستانی کوتاه را از کتاب قلب یک انسان وارسته می‌خوانید. پدر دو ملو در این داستان، آنچه را من می‌خواهم درباره زندگی در حیطه معنویت بگویم، به‌صورت خلاصه آموزش می‌دهد:

شاگرد جدید روی زمین زانو زد تا دوره مریدی‌اش را آغاز کند. استاد مانترای مقدس را در گوش او زمزمه کرد و به او هشدار داد این مانترا را بر کسی آشکار نکند.

شاگرد پرسید: «اگر این کار را بکنم، چه اتفاقی می‌افتد؟»

استاد پاسخ داد: «هرکسی که این مانترا را از تو بشنود از اسارت جهل و رنج‌ رهایی می‌یابد؛ اما خودت از جمع ما طرد می‌شوی و از عذاب دوزخ رنج می‌بری.»

شاگرد به‌محض شنیدن واژه‌ها باشتاب به بازار رفت، عده کثیری را دور خود جمع و مانترای مقدس را تکرار کرد تا همه بشنوند.

مریدان دیگر بعدها این موضوع را به استاد گزارش دادند و تقاضا کردند آن مرد به دلیل نافرمانی‌اش از جمع آن‌ها اخراج شود.

استاد لبخند زد و گفت: «او به آموزش‌های من نیاز ندارد. کردار آن مرد نشان داده است که می‌تواند استادی خوب باشد بی‌آنکه به دیگران تکیه کند.»

من مطمئن هستم درحالی‌که در مطالعه این کتاب غرق می‌شوید، معنا و مفهوم این داستان برای شما به‌تدریج روشن‌تر و روشن‌تر خواهد شد. شما در ژرفای وجودتان فراخوان نیرومندی را برای بازگشت به حیطه معنویت احساس می‌کنید. این فراخوان هم‌اکنون نیز در زندگی شما فعال است، زیرا در غیر این صورت در این لحظه مشغول خواندن این جمله‌ها نبودید. از شما می‌خواهم به ندای درونی خود توجه کنید و سعادت نابی را احساس کنید که در انتظار شماست. این سعادت زمانی نصیبتان می‌شود که زندگی سرشار از معنویت را به واقعیت وجودی خود تبدیل کنید.

 

با خدا باشید

دبلیو. دایر

 


فهرست

 

مقدمه

بخش اول: ندای درون ـ زندگی در حیطه معنویت

فصل اول: زندگی خود را در حیطه معنویت سپری کنید

فصل دومزندگی شما قبل از تولد

فصل سومچرا هویت معنوی خود را کنار می‌گذاریم

فصل چهارم: بازگشت به حیطه معنویت چه احساسی را برمی‌انگیزد

فصل پنجمراه خود را به سوی یک زندگی الهام‌بخش پیدا کنید

بخش دوم

فصل ششماصول لازم را یاد بگیرید تا مسیرتان را به ‌سوی یک زندگی الهام‌بخش بیابید

فصل هفتمرابطه ندای درون با جلال و شکوه شما

فصل هشتمندای درون ساده است

فصل نهمهیچ نیرویی در دنیا قدرتمندتر از عقیده‌ای نیست که زمان متجلی‌شدن آن فرا رسیده باشد

بخش سوم

فصل دهماز ديگران الهام بگيريم

فصل يازدهم: به ديگران الهام ببخشيم

فصل دوازدهم: انرژى سرد و بى‏روح خود را متعالى كنيد

فصل سيزدهمالهـام‏بخشى در عمـل

بخش چهارم

فصل چهاردهم: سرچشمه‏ معنوى وجودتان فقط مى‏تواند همان‌گونه باشد كه هميشه هست

فصل پانزدهمسرچشمه‏ معنوى وجودتان مظهر دانايى است

فصل شانزدهمهمه چيز به ياد خدا مربوط مى‏شود

فصل هفدهمزبان معنويت

بخش پنجم

فصل هجدهم: وقتى در حيطه‏ معنويت هستم،  زندگى چگونه به نظر مى‏رسد

 

 

ادامه مطلبShow less
شناسنامه
30017

مشخصات

کد کتاب
30017
شابک
978-964-412-247-7
نام کتاب
ندای درون
نام اصلی
Inspiration your ultimate calling
نویسنده (ها)
وین دایر
مترجم (ها)
سیما فرجی
موضوع کتاب
تحول
قطع
رقعی
صفحات
371
تاریخ چاپ
سال 1400
نوبت چاپ
چاپ پنجم
سال چاپ اول
1385
نظرات
بدون نظر
خوانندگان این کتاب، به شما کتب زیر را پیشنهاد می‌کنند:
تو کله خر هستی برو پیش پولدار می شوی تو کله خر هستی برو پیش پولدار می شوی
دوست داشتن
ناموجودSold out
79,900 تومان
اگر با وجود تمام تلاش‌هایت نمی‌توانی ثروتمند شوی، اگر از ایجاد تغییر و تحول در زندگی‌ات برای ثروتمند شدن وحشت داری، اگر از شغل خودت راضی نیستی ولی می‌ترسی برای درآمد بیشتری که سزاوار آن هستی آن را رها کنی و کسب‌وکار...
دوست داشتن
شهامت عشق شهامت عشق
دوست داشتن
11,900 تومان
ما به شما این شجاعت و شهامت را می‌دهیم كه متفاوت فكر كنید. به‌جای این‌كه در لحظه از قلب خود تبعیت كنید، آن را در جهت و مسیر درست هدایت كنید. این كلید دستیابی به روابطی رضایت‌بخش و ماندگار است.
دوست داشتن
قانون موفقیت قانون موفقیت
دوست داشتن
199,900 تومان
قانون موفقیت اولین و کامل ترین کتاب ناپلئون هیل استاد برجسته و نویسنده بزرگ کتاب های انگیزشی است. نسخه نفیس قانون موفقیت کتابی است برای همه ادوار، کتاب مرجع و راهنمایی که برای هر خانه ای ضروری است. 
دوست داشتن
سرسختی در زمینه پول آفرینی سرسختی در زمینه پول آفرینی
دوست داشتن
ناموجودSold out
79,900 تومان
رابینز بار دیگر کتابی را به‌شیوه‌ای حیرت‌انگیز نوشته است که هم برای بازیکنان تازه‌کار عرصه‌ی پول‌آفرینی و هم برای ماهرترین سوارکاران این رشته‌ تأثیرگذار و دوست‌داشتنی به‌نظر می‌رسد. (استیو فوربس )
دوست داشتن
جلد کتاب اثر مرکب انتشارات نسل نواندیش جلد کتاب اثر مرکب انتشارات نسل نواندیش
دوست داشتن
74,900 تومان
این کتاب نشان می‌دهد؛ چگونه می‌توانید به سرعتی که هرگز در مورد آن فکر نمی‌کردید، به بیست درصد افرادی بپیوندید که هشتاد درصد درآمدها را کسب می‌کنند. آنتونی رابینز این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کند. 
دوست داشتن
16 محصول دیگر در این دسته‌بندی:
چهل قانون عشق چهل قانون عشق
دوست داشتن
59,900 تومان
رمانی شگفت‌انگیز و سرشار از پیام که می‌تواند پدیده‌ی جدید نشر جهانی باشد. داستانی روشنگر و احساسی؛ پیروزی‌نامه‌ای اندوهناک در گستره‌ی ایمان و عشق. رمانی با ماجراهای رنگارنگ به هم تنیده، هوشمندانه و مسحورکننده.
دوست داشتن
دلت که پاک باشد داستانت پایان خوشی خواهد داشت دلت که پاک باشد داستانت پایان خوشی خواهد داشت
دوست داشتن
96,900 تومان
گنجی که به دنبالش هستی،درست همان جاست که اکنون ایستاده‌ای .شاعری می‌گفت: «دل، ای دل! این سفر به کجاست؟»تابه‌حال فکر کرده‌ای این قدم‌هایی که در سفر زندگی برمی‌داری تو را به کجا می‌برد؟از کدام گذرگاه، به‌سوی کدام هدف...
دوست داشتن
هنر خلاق اندیشیدن هنر خلاق اندیشیدن
دوست داشتن
ناموجودSold out
39,900 تومان
راد جادکینز ابعاد متفاوت زندگی اندیشمندان خلاق را در طول تاریخ بررسی کرده است. او از بیانیه دادا تا اقتصاددانان برنده جایزه نوبل و از استودیوی اندی وارهول تا میز کار اینشتین را با نگاهی دقیق کاوش کرده است و نتایج عجیب...
دوست داشتن
رهسپاری رهسپاری
دوست داشتن
ناموجودSold out
16,900 تومان
رهسپاری در حقیقت، فراخوانی برای پی بردن به فرآیند حرکت کردن از یک زندگی بی‌معنا و بی‌هدف و رهسپار شدن به سوی یک زندگی سرشار از معنا و هدف است. همه ما انسان‌ها در طی این سفر باشکوه باید تغییرها یا دگرگونی‌هایی را پشت...
دوست داشتن
ابهام را در آغوش بگیر ابهام را در آغوش بگیر
دوست داشتن
48,900 تومان
کسب آرامش ذهنی در مواجهه با ناشناخته‌ها، این کتاب یکی از آرامش‌بخش‌ترین کتاب‌هایی است که تاکنون در تصدیق زندگی خوانده‌اید. این کتاب در جهانی سرشار از تغییرات مداوم و دوره‌های سرشار از ابهامی که در زندگی پیش رو دارید،...
دوست داشتن
افسانه خودباوری افسانه خودباوری
دوست داشتن
ناموجودSold out
13,700 تومان
موفقیت ناخوشایند! نیاز شما به خودباوری سبب می‌شود با احتمال كمتری به آن برسید و وقتی هم آن را به‌دست می‌آورید، بیشتر مضطرب شوید. مگر این‌كه شخص كاملی باشید كه آن هم بسیار غیر محتمل است. 
دوست داشتن
خلق دنیای پیرامون به وسیله مدیریت سیگنال های ذهنی خلق دنیای پیرامون به وسیله مدیریت سیگنال های ذهنی
دوست داشتن
ناموجودSold out
11,900 تومان
در این کتاب تلاش می‌کنم تأثیر ذهن انسان بر دنیای پیرامون را تحلیل و اثبات علمی کنم. برای این منظور ابتدا با دنیای فرکانس‌ها آشنا می‌شویم؛ سپس وجود فیزیکی و متافیزیکی بدن انسان و بعد ارتباط بدن فیزیکی و انرژی انسان را...
دوست داشتن
شکستن عادت های خود شکستن عادت های خود
دوست داشتن
ناموجودSold out
73,900 تومان
در این کتاب نه تنها به شما دانش لازم برای تغییر دادن هر  جنبه‌ای از زندگی‌تان آموزش داده می‌شود، بلکه گام به گام ابزارهایی در اختیارتان قرار داده می‌شود تا آنچه را می‌آموزید به کار بگیرید و تغییراتی محسوس و قابل...
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم