آسمان پرستاره وجود

آسمان پرستاره ی وجود آخرین کتاب دبی فورد است.  این کتاب همچون دعوت‌نامه‌ای به‌نظر می‌رسد برای این‌که شما بکوشید هستی خودتان را قدر بدانید؛ به جنبه‌ی پاک و الهی وجودتان پی ببرید و پیوندی ناگسستنی را با خالقتان برقرار کنید. 

ادامه مطلبShow less
89,900 تومان
ضمانت سلامت

تمام کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش با کیفیت بالا تولید می‌شود و در بسته‌بندی مقوایی در میان حباب پلاستیکی ارسال می‌شود تا هیچ‌نوع آسیبی به محصول نرسد. در صورتی که کتاب تهیه شده توسط شما از وبسایت یا کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور دچار مشکل صفحه‌آرایی هستند لطفا جهت تعویض با شماره ۰۲۱۸۸۹۴۲۲۴۷ تماس بگیرید.

مرجع:
80086
دوست داشتن2
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
پیشنهاد کتاب‌های مشابه:
توضیحات

”این کتاب در واقع دعایی اجابت‌شده است زیرا به ما فرصت می‌دهد بار دیگر بنشینیم و گوش جان بسپاریم تا دبی فورد تأثیرگذارترین آموزه‌ها و نکته‌های خردمندانه‌اش را برای ما مطرح کند. آخرین کتاب دبی فورد در واقع نامه‌ای زیبا و عاشقانه برای بشر است. این کتاب همچون دعوت‌نامه‌ای به‌نظر می‌رسد برای این‌که شما بکوشید هستی خودتان را قدر بدانید؛ به جنبه‌ی پاک و الهی وجودتان پی ببرید و پیوندی ناگسستنی را با خالقتان برقرار کنید. به‌این‌ترتیب، فرصت می‌یابید به‌طور کامل در مسیری قدم بگذارید که شما را به‌سوی زندگی راستینتان پیش می‌برد. دبی از صفحه‌ی اول تا صفحه‌ی آخر کتاب به ما یادآوری می‌کند همه‌ی دگرگونی‌ها با عشق شروع می‌شوند و پایان می‌یابند. بکوشید این کتاب را آهسته و بادقت بخوانید. اجازه دهید زیبایی و برکت آن در ذره‌ذره‌ی مغز استخوانتان نفوذ کند. خواندن این کتاب به‌راستی تغییری سازنده را در شما به‌وجود می‌آورد. این کتاب برای من نیز بسیار تغییرآفرین بود. دبی فورد عزیزم، روحت شاد و یادت گرامی باد.“

شریل ریچاردسون

انسان‌ها همیشه؛ در حیطه‌ی علوم، فناوری، پزشکی، تجارت یا کمابیش هر بخش دیگر از فعالیت‌های نوآورانه‌ی بشری؛ اطلاعاتی جدید کشف می‌کنند.

از سوی دیگر، وقتی موضوع معنویت مطرح است؛ هرگز نمی‌توان اطلاعاتی جدید کشف کرد زیرا بینش‌های جدید معنوی از اطلاعاتی خوشه‌چینی می‌شوند که ما آن‌ها را از قبل در اختیار داریم. انسان‌های معنوی و به‌ویژه استادان بزرگ معنوی فقط و فقط حقایق شگرف مذهبی را مطرح کرده و آن‌ها را با جزییات برای ما شرح داده‌اند. سفر آگاهی در واقع گشوده‌شدن دروازه‌های وجودی بشر و رسیدن او به مرحله‌ای است که بتواند دانسته‌هایش را به‌کار بگیرد و به نمادی از دانسته‌هایش تبدیل شود.

به‌این‌ترتیب، دانشمندان و استادان معنوی، هم در سطح بیرونی و آنچه در دنیای بیرونی آشکار می‌کنند و هم در سطح درونی و تغییراتی که در دنیای درونشان می‌آفرینند، با یکدیگر تفاوت دارند. درحالی‌که دانشمندان ممکن است اهمیت و تأثیرگذاری یافته‌های علمی خود را در زندگی و دنیای درونی خودشان تجربه نکنند؛ انسان‌های معنوی و به‌ویژه استادان معنوی همواره به‌شیوه‌ای ژرف با بینش‌های معنوی‌شان زندگی می‌کنند. وقتی موضوع اطلاعاتی درباره‌ی روح و جان انسان مطرح است؛ فقط و فقط انسان‌هایی می‌توانند اطلاعات معنوی را فراتر از گونه‌ای مفاهیم انتزاعی و خشک به دیگران انتقال دهند که خودشان به‌معنای‌واقعی آن اطلاعات را درک و احساس کرده باشند. زیبایی و تأثیرگذاری این کتاب نیز فقط و فقط به نوشته‌های دبی فورد در این صفحه‌ها مربوط و محدود نمی‌شود بلکه به این موضوع مربوط است که او چنین مطالبی را آشکارا از ژرفای وجودش نوشته است.

عده‌ای از ما؛ که دبی فورد را همچون بانویی بانشاط، سخاوتمند و جسور می‌شناسیم؛ به‌دشواری می‌توانیم مطالب این کتاب را بخوانیم و دراین‌باره به اندوه دچار نشویم که او در این دنیا حضور ندارد تا شاهد باشد کتابش چاپ و منتشر شده است. از سوی دیگر، فرایند چاپ‌شدن چنین کتابی در واقع وجودداشتن واقعیتی را بسیار شگرف‌تر از این دنیای مادی به ما یادآوری می‌کند. همه‌ی ما ذره‌ای از این واقعیت به‌شمار می‌آییم. معنویت نیز بر شالوده‌ی این واقعیت استوار است و تا ابد زنده و جاوید باقی می‌ماند. دبی در واقع آسایش و بهبودی‌اش را در هماهنگ‌شدن با چنین واقعیتی یافت. به‌علاوه، یکی از هدیه‌های ارزشمند او به جهانیان این بود که در زمان حیاتش همواره به ما یادآوری می‌کرد چنین قدرتی وجود دارد و ما می‌توانیم از او کمک بگیریم.

دبی فورد در این کتاب می‌کوشد اقدامی را فراتر از این انجام دهد که به‌سادگی وجودداشتن چنین نیرویی را به ما یادآوری کند. او در این کتاب مطالبی را فراتر از وجودداشتن خداوند یا حتی یادآوری‌کردن شکوه قدرت او نوشته است. دبی در این کتاب نوشته است ما چگونه، با تمرین‌کردن چند گام درست و بنیادین در مسیر دگرگونی معنوی، می‌توانیم به‌معنای‌واقعی حضور و قدرت خداوند را در زندگی‌مان احساس کنیم و هرچه بیشتر از او کمک بگیریم. دعاکردن، بخشیدن و فروتنی‌کردن در برابر خداوند در واقع این چند گام بنیادین را شامل می‌شود.

دبی هرگز وانمود نمی‌کرد که در زندگی‌اش شکست نخورده است یا خودش به‌تنهایی توانسته است به خودش روحیه ببخشد تا دوباره در مسیر تعالی گام بردارد. در عوض، او به‌شیوه‌ای بی‌رحمانه درباره‌ی مشکلاتش با خودش و دیگران صادق بود. من از نیروهایی دیوآسا و اعتیادآور سخن می‌گویم که او را به‌زانو درآورده و زندگی‌اش را به‌سوی تباهی و ویرانی پیش برده بودند. او به‌زیبایی درباره‌ی لحظه‌های سرسپردگی‌اش نوشت که احساس می‌کرد خداوند او را به‌معنای‌واقعی تقویت و حمایت کرده بود.

وقتی دبی تشخیص داد در ژرف‌ترین نقطه از جهنم مواد مخدر و محرک سقوط کرده است؛ دراین‌باره نوشت که در آن زمان، بیش از هر خواسته‌ی دیگری، خواستار تغییرکردن بوده است. او می‌خواست دیگر برمبنای دروغی زندگی نکند که می‌دانست تا آن زمان بر آن مبنا زندگی کرده است. وقتی او، در نهایت شوریدگی و آشفته‌حالی‌اش، ناامیدانه روی کاشی‌های سرد ورودی یک سرویس بهداشتی به‌زانو درآمد؛ در میان درد و رنج شدیدش فریادکنان با خداوند درددل می‌کرد. او بعدها دراین‌باره چنین نوشت:

می‌خواستم تغییر کنم. به‌شدت نیاز داشتم که تغییر کنم. درخواست‌کردن از خداوند و گریه‌کردن را به‌شیوه‌ای بیمارگونه و هیستریک شروع کردم. درحالی‌که سرم را میان دستانم گرفته بودم؛ به‌شیوه‌ای مهارناپذیر هق‌هق می‌کردم تا این‌که ناگهان پی بردم تغییر و تحولی در درونم به‌وجود آمد. جریانی از آرامش سراسر وجودم را فرا گرفته بود و سکوتی آشکار و وصف‌ناپذیر را در سرزمین هستی‌ام احساس می‌کردم. وقتی از خداوند، این قدرت بیکران، کمک خواستم تا به آگاهی‌ام رخنه کند؛ نیرویی در وجودم شکوفا شد و به آرامش رسیدم. تنش جسمانی‌ام از بین رفته و صدای جیغ‌گونه‌ی داخل مغزم به‌شدت فروکش کرده بود. آرامش کل وجودم را در بر گرفت. حتی کاشی‌های کثیف و منزجرکننده‌ی کف آن سرویس بهداشتی نیز دیگر برایم چندان بد و ناخوشایند به‌نظر نمی‌رسید. گونه‌ای رهایی، آسودگی، روشنی و گشودگی را در وجودم احساس می‌کردم؛ اما، مهم‌تر از همه، این بود که نور امید در دلم زنده شد. خدای من! من امیدوار شدم. امید درست همان نیرویی بود که در آن لحظه به آن نیاز داشتم.

فقط دبی به چنین امیدی نیاز ندارد بلکه همه‌ی ما به نیروی امید نیاز داریم. پیام دبی امروزه برای همه‌ی افرادی به‌طور ویژه تلخ و ناگوار است که همچون گذشته‌ی او در جهنم اعتیاد به مواد مخدر یا محرک اسیر هستند. بسیاری از این افراد بارها و بارها در کف کثیف سرویس‌هایی بهداشتی می‌میرند و دوباره جان می‌گیرند. به‌هرحال، بسیاری از ما در زندگی به درد و رنج دچار شده‌ایم و می‌توانیم درد و رنج ناشی از رویدادهای ناگوار زندگی‌مان را بازگو کنیم؛ فرقی نمی‌کند تاریکی‌های وجودمان چه و چگونه باشند.

دبی در سفر بشری‌اش توانست در رویارویی با مشکلات فراوان دوام آورد. او سپس این حقیقت را برای مخاطبانش مطرح می‌کرد که خدا چگونه به او کمک کرد؛ در صورتی که خودش نمی‌توانست اقدامی را برای خودش انجام دهد. حتی وقتی یک نفر این کتاب را بخواند و این اندیشه را بپذیرد که؛ اگر خداوند حال دبی را بهبود بخشید و او را به‌سوی یک زندگی جدید پیش برد، پس این احتمال وجود دارد که حال مرا نیز بهبود ببخشد و از درد و رنجم بکاهد؛ بی‌تردید، دبی هدیه‌ای را به ما بخشیده است که سزاوار است ما همواره بابت آن قدرشناس او باشیم.

دبی در آن روز چه‌کار کرد؟ او از چه کلیدی استفاده کرد که در گذشته هرگز از آن استفاده نکرده بود؛ اما به‌کارگیری آن در آن لحظه تفاوتی شگرف را در زندگی‌اش به‌وجود آورد؟ چه عاملی سبب شد در آن روز سرانجام همه‌ی ابرهای تیره و تار از آسمان زندگی دبی زدوده شوند؟

دبی در آن روز فقط دعا کرد. او زندگی‌اش را به‌طور کامل به خداوند سپرد.

ادامه مطلبShow less
شناسنامه
80086

مشخصات

کد کتاب
80086
شابک
978-964-236-998-0
نام کتاب
آسمان پرستاه ی وجود
نام اصلی
Your Holiness
نویسنده (ها)
دبی فورد
مترجم (ها)
سیما فرجی
موضوع کتاب
تحول
قطع
رقعی
صفحات
272
تاریخ چاپ
سال 1400
نوبت چاپ
چاپ سوم
سال چاپ اول
1397
نظرات
بدون نظر
خوانندگان این کتاب، به شما کتب زیر را پیشنهاد می‌کنند:
راندن برای شاد کردن راندن برای شاد کردن
دوست داشتن
28,900 تومان
این کتاب دو هدف اصلی را دنبال می‌کند. نخست اینکه از چشم‌انداز راهبردی، برنامه‌ریزی ماهرانه و موانع در طول سفر چندساله مرسدس بنز به شما دید درونی انحصاری بدهد. افزون بر این، این کتاب نقشه راهی را ارائه می‌کند که شما...
دوست داشتن
کتاب عزت نفس به زبان ساده کتاب عزت نفس به زبان ساده
دوست داشتن
ناموجودSold out
64,900 تومان
همه چیزهایی که می‌خواهید و هماره رویایش را در سر داشته‌اید، پشت در بسته عزت‌نفس شما مانده است. انسان‌ها از ابتدا تلاش کرده‌اند قدرت شخصی خود را درک، تایید و تملک کنند. با وجود پیشرفت‌های فناوری، اجتماعی و سیاسی همچنان...
دوست داشتن
احساسات منفی را خالی کنید احساسات منفی را خالی کنید
دوست داشتن
24,900 تومان
 زندگی خود را مانند ظرفی تصور کنید. شما آفریده شده‌اید تا زندگی‌تان پر از شادی، آرامش، اعتمادبه‌نفس و خلاقیت باشد؛ اما اگر اجازه دهید نگرانی زندگی‌تان را پر کند، جایی برای صلح باقی نخواهد ماند. در ذهن و زندگی شما جای...
دوست داشتن
16 محصول دیگر در این دسته‌بندی:
دلت که پاک باشد داستانت پایان خوشی خواهد داشت دلت که پاک باشد داستانت پایان خوشی خواهد داشت
دوست داشتن
96,900 تومان
گنجی که به دنبالش هستی،درست همان جاست که اکنون ایستاده‌ای .شاعری می‌گفت: «دل، ای دل! این سفر به کجاست؟»تابه‌حال فکر کرده‌ای این قدم‌هایی که در سفر زندگی برمی‌داری تو را به کجا می‌برد؟از کدام گذرگاه، به‌سوی کدام هدف...
دوست داشتن
تو هم می توانی موفق شوی تو هم می توانی موفق شوی
دوست داشتن
39,900 تومان
مطالعه این کتاب را به تمام افرادی که در آغاز راه فروش هستند و همچنین افرادی که رهبری سازمان و شبکه نوپای فروش را برعهده دارند، پیشنهاد می‌کنم. نویسنده در این کتاب از چشم‌انداز تا هدف گذاری و رسیدن به اهداف از پیش...
دوست داشتن
آشتی با کودک درون آشتی با کودک درون
دوست داشتن
69,900 تومان
كودك درون در دنیای توقعات بزرگسالان، كم‌كم به‌واسطه‌ی رقابت و مقایسه‌های پی‌درپی، عصبی می‌شود و یاد می‌گیرد كه بجنگد تا خودش را اثبات كند و در این کار اصرار داشته باشد، زیرا با لج‌بازی‌های پی‌درپی می‌خواهد ثابت كند كه...
دوست داشتن
پنج قطعه اصلی از پازل زندگی پنج قطعه اصلی از پازل زندگی
دوست داشتن
ناموجودSold out
29,900 تومان
کتاب حاضر حاوی جذاب ترین و حیرت انگیزترین آموزه های جیم ران است که به نوعی ماحصل اندیشه های او را در بر دارد و شامل نکاتی است که می تواند روی زندگی شخصی و شغلی هر کدام از ما تاثیر شگفت آور بگذارد. نکات کاربردی کتاب را...
دوست داشتن
نه به محدودیت نه به محدودیت
دوست داشتن
ناموجودSold out
51,900 تومان
 در این کتاب جان سی مکسول راه‌های «نه گفتن» به محدودیت‌ها را نشان خواهد داد تا بر آن‌ها غلبه کنیم و بتوانیم به آنچه برای آن به دنیا آمده‌ایم دست پیدا کنیم؛ همچنین برای خودمان رؤیاهایی بیافرینیم و به آن‌ها دست پیدا...
دوست داشتن
هماهنگ بودن در زندگی هماهنگ بودن در زندگی
دوست داشتن
ناموجودSold out
4,900 تومان
9 اصل برای آفرینش عادت‌هایی هماهنگ با آروزهای راستین در این کتاب آمده است تا نشان دهد که چگونه می‌توانید آرامش و تعادل طبیعی را دوباره به همه زمینه‌های زندگی‌تان باز گردانید
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم