معجزه صمیمیت

کتاب «معجزه صمیمیت» به لحاظ محتوایی شامل موضوعات گوناگونی در زمینه انتخاب همسر مناسب، موفقیت در ازدواج، بهبود و تعالی فضای عاطفی ازدواج های شکل گرفته و نجات ازدواج های که در معرض نابودی است.

ادامه مطلبShow less
199,900 تومان
ضمانت سلامت

تمام کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش با کیفیت بالا تولید می‌شود و در بسته‌بندی مقوایی در میان حباب پلاستیکی ارسال می‌شود تا هیچ‌نوع آسیبی به محصول نرسد. در صورتی که کتاب تهیه شده توسط شما از وبسایت یا کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور دچار مشکل صفحه‌آرایی هستند لطفا جهت تعویض با شماره ۰۲۱۸۸۹۴۲۲۴۷ تماس بگیرید.

مرجع:
40123
دوست داشتن1
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
پیشنهاد کتاب‌های مشابه:
توضیحات

دانلود فایل صوتی معجزه صمیمیت برای مجردها - برای متاهل‌ها

نظرات بیش از ۳۰ استاد روانشناسی درباره کتاب معجزه صمیمیت - دانلود فایل پی دی اف

آگاهی، صمیمیت، آرامش

با کتاب: معجزه صمیمیت

گفتگوی صمیمانه با مؤلف کتاب

  • بفرمایید چرا «معجزه صمیمیت»؟ صمیمیت چگونه می‌تواند معجزه خلق کند؟

بی‌شک یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین دغدغه‌های هر فردی در سراسر جهان، دستیابی به خوشبختی است. زن و مردی که مایه آرامش و شادی یکدیگر باشند، راه رسیدن به‌ «خوشبختی» را برای تمام اعضای خانواده فراهم می‌کنند. خانواده آرام و خوشبخت می‌تواند زیربنای جامعه‌ای امن و شاد باشد. رسیدن به آرامش در سایه «صمیمیت» ممکن است.

هر اختلافی در روابط همسران و نبود صمیمیت در میان آن‌ها، ناشی از ناآگاهی یا کم آگاهی آن‌ها از شیوه صحیح برقراری ارتباط با همسر است. روش‌های دستیابی به این آگاهی هم متنوع و گوناگون هستند.

کتاب «معجزه صمیمیت» هم در واقع آگاهی افراد را در زمینه روابط زناشویی افزایش می‌دهد.

پس همان‌طور که گفته شد، خوشبختی در سایه «آرامش»، آرامش در سایه «صمیمیت» و صمیمیت در سایه «آگاهی» شکل می‌گیرد. کتاب «معجزه صمیمیت» هم این آگاهی را به همسرانی که طالب آن هستند، تقدیم می‌کند

  • شما تضمین می‌کنید هر کسی که این کتاب را بخواند و آگاهی کسب کند، در انتخاب همسر مناسب یا در زندگی زناشویی فعلی خود موفق باشد؟

آگاهی و شناخت، شرط لازم برای دستیابی به موفقیت در زندگی مشترک است؛ اما شرط کافی نیست! اگر یکی از همسران یا هر دوی آن‌ها، دانش و‌آگاهی همه جانبه‌ای درباره نحوه صحیح رفتار با همسرشان داشته باشند؛ اما به آن عمل نکنند، طبیعی است که آگاهی و دانش آن‌ها هیچ تأثیری در بهبود کیفیت روابطشان نخواهد داشت. فقط تعهد هر دو طرف به انجام راهکارهای صحیح بهبود روابط گفته‌شده در این کتاب، ضامن اصلی معجزه آفرینی صمیمیت در زندگی همسران است. همسران باید برای رسیدن به خواسته‌ها و رؤیاهای خود مدام مهارت‌های گفته شده در کتاب «معجزه صمیمیت» را تمرین کنند؛ چون هیچ تغییری، بدون تمرین ممکن نیست.

  • مخاطبان اصلی شما در این کتاب، افراد «متأهل» هستند یا «مجرد»؟ آقایون یا خانم‌ها؟ افرادی که در زندگی خود مشکل دارند یا همه همسران؟!

این کتاب، ویژه مردان یا زنان نیست. بخش‌هایی از آن خطاب به خانم‌هاست که پیشنهاد می‌شود آقایون هم این فصل‌ها را بخوانند. مطالب بخش‌های خطاب به آقایون هم به خانم‌ها توصیه می‌شود. در بخش‌هایی از کتاب هم روی صحبت با هر دو طرف است.

اگر خواننده کتاب مجرد باشد، با خواندن این کتاب در انتخاب همسر، آگاهانه و اصولی عمل خواهد کرد و پس از ازدواج هم از این کتاب بهره خواهد برد.

اگر خواننده کتاب متأهل باشد، می‌تواند این کتاب را با نامزد یا همسرش مطالعه کند و با متعهد شدن به اجرای راهکارهای این کتاب، برای رسیدن به خوشبختی و لذت بردن از زندگی مشترک و نیز پرورش فرزندانی موفق، زمینه مناسب را فراهم می‌کنند.

از طرفی، رابطه همسران هر کیفیتی هم که داشته باشد، این کتاب آن را بهبود می‌بخشد و پس از ازدواج هم از این کتاب بهره خواهد برد.

  • به نظر شما، ویژگی‌ اصلی «معجزه صمیمیت» چیست؟

این کتاب، به انتخاب همسر مناسب کمک می‌کند، موفقیت در ازدواج را در پی دارد، فضای عاطفی زندگی مشترک همسران را بهبود می‌بخشد، روابط شغلی را بهتر می‌کند و به ارتباط مؤثر بین والدین و فرزندان کمک می‌کند؛ اما ویژگی اصلی آن‌ «صرفه‌جویی قابل توجه در وقت و هزینه مخاطب» است؛ چون این کتاب حاصل تجربه‌های حدود دویست نفر از نویسندگان و مشاوران داخلی و خارجی است که هر کدام دست‌کم نتیجه حدود بیست سال کار، تلاش و تحقیق خود را در کتاب‌هایشان به رشته تحریر درآورده‌اند؛ با این حساب حدود 4000 سال تجربه مشاوره در این کتاب به‌صورت یکجا گردآوری شده است!

  • اگر توصیه‌ای به خوانندگان کتاب دارید، بفرمایید.

اگر احساس می‌کنید زندگی‌تان مطابق انتظارتان نیست، اگر فکر می‌کنید ازدواج شما به جای «یار»، «بار»ی بر دوشتان نهاده، ناامید نباشید. معجزه آگاهی و شناخت می‌تواند این «بار» را به «بال» تبدیل کند. از آگاهی فرار نکنید و هرگز خود را از شناخت بی‌نیاز ندانید تا پروازی دلنشین را با «یار» خود، در پهنه آسمان مهربانی و آرامش زندگی‌تان تجربه کنید. تاکنون بیش از 50000 نفر، کتاب «معجزه صمیمیت» را مطالعه کرده‌اند. همچنین بیش از 50 نفر از اساتید و روان‌شناسان شناخته شده و مطرح کشورمان این کتاب را تأیید کرده و بر آن مقدمه نوشته‌اند. از آن‌جا که شما شایستگی آن را دارید که تمام شادی‌ها و لذت‌هایی که زندگی مشترک باید به شما بدهد، از آن خود کنید؛ انتخاب این کتاب را به شما که در جستجوی راهی هستید تا به جایی که دوست دارید، برسید، توصیه می‌کنم و خوشبختی همه هموطنان عزیزم را خواهانم.

 

بیایید هر روز با پیشنهاد مطالعه این کتاب حداقل به یک نفر، سهمی در موفقیت زندگی مشترک دیگران داشته باشیم.

معجزه صمیمیت از نگاه برخی متخصصان، مشاوران، استادان و …

نگارش مقدمه بر هر اثری نشان از اهمیت و ارزش آن اثر در نظر نویسنده‌ی مقدمه دارد. جمع کثیری از کارشناسان و متخصصان و صاحب‌نظران حوزه‌ی خانواده بر «معجزه‌ صمیمیت» مقدمه نگاشته‌اند که متن هر یک شامل تقدیر از ارزش کتاب و تبریک به پدیدآورنده‌ی آن و نیز مطالبی سودمند و ارزشمند در حوزه‌ی خانواده است. با توجه به بالا بودن تعداد مقدمه‌ها و فراوانی مطالب سازنده‌ی هر یک، ویراستار کتاب کوشیده است با وفاداری کامل به متن، بخشی از هر یک از مقدمه‌های رسیده را برگزیند و آن‌را در شکل حاضر تقدیم شما مخاطب گرامی کند.

بنابر تحقیقات انجام شده که چنانچه افراد از دوران کودکی بیاموزند که انتخاب‌های درستی داشته باشند، در آینده نیز در انتخاب همسر، موفق‌تر خواهند بود. به امید آن‌که با انتخاب درست در مؤلفه‌ همسرگزینی، میزان طلاق در جامعه‌ی ما کاهش یابد و خانواده‌هایی سالم‌تر و موفق‌تر و درنتیجه جامعه‌ای سالم‌تر داشته باشیم. کتاب معجزه صمیمیت، هدایت‌گری مؤثر برای والدین است تا بتوانند با بهره‌گیری از رهنمودهای آن، فضایی صمیمی و امن را برای فرزندان خود فراهم سازند.

خانم سیما فردوسی/ دکترای روان‌شناسی و عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی

این کتاب ارزشمند، با بیان تفاوت‌های بین زن و مرد، به معرفی اصول صحیح انتخاب زوج مناسب و روش‌های ایجاد صمیمیت بین همسران می‌پردازد.

رضا ناظری/ روان‌شناس و مدرس دانشگاه

کتاب معجزه صمیمیت به ما می‌آموزد که در مسیر طولانی زندگی، با استفاده از مهارت‌های زندگی و دستیابی به هوش عاطفی، در کنار یکدیگر و دوشادوش هم، به رفع مشکلات زندگی بپردازیم و به آرامش دست یابیم. اگر انگیزه‌ی داشتن یک زندگی زناشویی موفق را دارید، توصیه می‌شود حتما این کتاب را به‌عنوان راهنمای گام‌به‌گام رسیدن به یک زندگی خوشبخت بخوانید.

خانم پروین ناظمی/ روان‌شناس و مشاور خانواده

معجزه صمیمیت نکاتی را به روشنفکران جوان و نواندیشان و طرفداران طراوت و تازگی ابلاغ می‌کند که متأثر از فرهنگ فرهیخته دینی و نیز رویکردی به تجارب ملل شرق و غرب است، همچنین معجزه صمیمیت، اندیشه بزرگان در زمینه ازدواج است که بی‌شک راهگشای افراد مجرد و متأهل واقع‌نگر و حقیقت‌جو خواهد بود.

آقای سید محمود انوشه/ عضو هیئت علمی و استاد دانشگاه

من بارها کتاب معجزه صمیمیت را به مراجعان خود که در آستانه طلاق بودند یا در زندگی زناشویی خود دچار مشکل بودند، معرفی کرده‌ام و همواره شاهد بازخورد مثبت آن در حل مسائل و مشکلات زندگی زناشویی آن‌ها بوده‌ام.

اگر نمی‌خواهید زنگ شوم جدایی در زندگیتان نواخته شود، از یادگیری نکاتی که در این کتاب نهفته است غافل نشوید؛ زیرا افزایش دانش به ما کمک می‌کند تفاوت‌های زن و مرد را در ابعاد گوناگون بشناسیم و مهارت‌های اساسی زندگی را بیاموزیم.

خانم منصوره رحماندوست/ مشاور خانواده

ازدواج خوب، داشتنی نیست، ساختنی است!

توجه داشته باشید که «معجزه صمیمیت» کتاب دستور آشپزی نیست! شما باید تجربه‌ها را بخوانید و مسئولانه انتخاب کنید و به مقداری که زندگیتان نیاز دارد از توصیه‌های آن استفاده کنید.

آقای علیرضا شیری/ رئیس مرکز مطالعاتی خانواده توانگری طوبی

کتاب معجزه صمیمیت نمونه‌هایی از بهترین روش‌های روابط زناشویی را مطرح می‌کند و خواندن آن برای هر فرد مجرد یا متأهلی،‌مفید و مؤثر خواهد بود.

آقای حسین باهر (بنیاد بالندگی بین‌المللی باهر)

این کتاب، گامی است در جهت بارور کردن «بالغ» و «من خردمند» زن و شوهرها تا بتوانند یکدیگر را بنوازند تا نوازش شوند.

لازم است که این کتاب را در کتابخانه شخصی خود داشته باشید و آن‌را به دوستان و عزیزانتان نیز پیشنهاد دهید. این کتاب برای هدیه دادن به زوج‌های جوان بسیار مناسب است.

آقای علی شمیسا/ مرکز مشاوره خانواده روان‌شناسی جامعه

با مروری بر کتاب معجزه صمیمیت داشتم، آن‌را چکیده‌ محققانه‌ای از صدها جلد کتاب مربوط به خانواده و زناشویی یافتم که در ساختاری خوب گرد هم آمده و متناسب با مبانی فرهنگی جامعه ایران ارائه شده است.

مطالعه و به‌کار گیری مطالب این کتاب می‌تواند روابط خانوادگی را محکم‌تر کند، از ازدواج‌های غلط جلوگیری کرده و ازدواج‌های فراوانی را از طلاق نجات دهد.

آقای محمود معظمی/ استاد در آشتی دادن انسان‌ها با خودشان

درباره ازدواج، من به پیشگیری بیش از درمان اعتقاد دارم. یعنی انتخاب یک همسر هماهنگ و متناسب را بسیار مؤثرتر از این می‌دانم که بعدها بخواهیم مشکلات میان همسران ناهماهنگ را حل کنیم و خوشبختانه در کتاب معجزه صمیمیت به این مهم نیز پرداخته شده است.

خانم رکسانا خوشابی/ مشاور و روان‌شناس

کتاب معجزه صمیمیت، دایره‌المعارفی بزرگ در زمینه ارتباط و ازدواج‌ موفق است؛ کتابی مفید برای تمام کسانی که قصد ازدواج دارند یا متاهل هستند.

آقای محمدسیدا/ رئیس انجمن تقویت حافظه ایران

«امپاتی» یعنی خود را جای دیگران قرار دادن؛ یعنی هم‌حسی. یعنی اگر جای همسرم بودم چه انتظاری از او داشتم. معجزه صمیمیت در باب همدلی و همزیستی است. پدیدآورنده توانگر کتاب معجزه صمیمیت، با بررسی میدانی ده‌ها جلد کتاب، توانسته است ضمن شناخت روان‌شناسی مردان و زنان، تفاوت‌های آن‌ها را دریابد و به زبان ساده، برای خوانندگان مطرح کند.

مطالعه کتاب معجزه صمیمیت را که در حقیقت دایره المعارفی کامل از روش‌های نفوذ، شناخت و تاثیرگذاری در همسران است، به همه فرهیختگان ایرانی توصیه می‌کنم.

آقای احمدحلت/ مدیرمسئول مجله موفقیت و مدیر بنیاد سخنرانان حرفه‌ای

با توجه به اینکه بسیاری از فصول کتاب «معجزه صمیمیت» در دروس دانشگاهی منظور نشده، پیشنهاد می‌کنم دانشجویان و به‌ویژه، دانشجویان رشته روان‌شناسی و مشاوره، به مطالعه آن همت گمارند تا در مسیر کمک به خویش و کمک حرفه‌ای به مراجعان، گام‌های مؤثرتری بردارند.

آقای محمود هندی پور/ روان‌شناس، مدرس و مشاور خانواده

توصیه‌ها و راهکارهای این کتاب، پاسخ بسیاری از پرسش‌هایی است که تاکنون به آن اندیشیده‌اید؛ زیرا از تجربیات ملموس بسیاری از استادان این رشته کمک گرفته و تحقیقی جامع و کاربردی است.

سید داوود غفوری/ روان‌شناس و مشاور خانواده، موسسه اوج اندیشه خلاق

مطالعه کتاب معجزه صمیمیت باعث شد تا در بسیاری از مشاوره‌هایم در حوزه‌های ازدواج و خانواده آن را به مراجعان خویش معرفی و توصیه نمایم. این اثر بدون شک، با توجه به فرهنگ جامعه‌ی ایرانی اسلامی اثری ماندگار و ستودنی است که بایستی به پدیدآورنده آن تبریک بگویم؛ از آن جهت که با تلاش و کوششی قابل ستایش و با مطالعه آثار متعدد در حوزه‌ی روان‌شناسی ازدواج و خانواده، اثری خلق کرده‌اند که از هر حیث با فرهنگ و نگرش‌ها و دیدگاه‌های ایرانی، هم‌خوانی فراوانی دارد.

مطالعه‌ این اثر ارزشمند را به تمام جوانان پرشور و نیز زوج‌های عزیز این سرزمین و نیز تمام دوستان و همکاران روان‌شناس و مشاوران ازدواج و خانواده توصیه و دعوت می‌نمایم.

آقای محمدرضا دژکام/ روان‌شناس و مشاور ازدواج

استقبال گسترده از کتاب معجزه‌ی صمیمیت بی‌دلیل نیست؛ این کتاب که حاصل سال‌ها تحقیق و نگارش پدیدآورنده است، آنچه را که مخاطب باید در ده‌ها جلد کتاب روان‌شناسی مطالعه کند، به طور یکجا و خلاصه در اختیار او قرار می‌دهد. از امتیازات این کتاب هم سنگ قرار دادن زن و مرد برای دستیابی به موفقیت در زندگی مشترک است. پدیدآورنده بدون سوگیری جنسیتی، راهکارهایی عملی و متناسب با فرهنگ ایرانی ارائه می‌دهد.

موضوعات کتاب به زبانی بسیار ساده و قابل فهم ارائه شده و به همین دلیل می‌تواند مورد استفاده مخاطبانی با هر سطح قرار گیرد.

خانم سپیده خلیلی/ روان و رفتار درمانگر ـ روان‌شناس و مشاور


مطالعه کتاب  معجزه‌ی صمیمیت را جهت اعتلای اندیشه خوشبختی و سعادتمندی مفید می‌دانم و همواره آن‌را به مراجعه‌کنندگان به‌عنوان مرجعی علمی و عملی معرفی کرده‌ام.

این کتاب با برداشتن گام‌های مثبت جهت تحقق یک زندگی ایده‌آل و ارزشی کوشیده است تا جامعه‌ای انسانی را خوشه‌چین معرفت ساخته و به سرمنزل مقصود رهنمون سازد.

خانم معصومه عرب پوریان / مشاور و مدرس دانشگاه

خواندن این کتاب را علاوه بر خانواده‌ها، باید به همه علاقمندان، پژوهشگران، برنامه‌ریزان و طالبان شناخت ژرف‌تر نسبت به مسائل خانواده توصیه کرد. این کتاب به‌راستی، دری است به باغ بینش و چراغی است برای رسیدن به دانش، منش و کنش بایسته، در فضای خانواده.

هندسه مباحث و آموزه‌ها و محتوای پژوهش، سازماندهی درون کتاب و درنگ‌ها و دقت‌ها بر اعتبار علمی کتاب معجزه صمیمیت افزوده است.

آقای محمدرضا سنگری سردبیر مجله رشد

با مطالعه کتاب دریافتم که حاصل تلاشی گسترده است و می‌تواند مبنای آگاهی اولیه باشد. حدود هفت سال از آن روز می‌گذرد و من هر روز تاثیر خوب این کتاب را مشاهده می‌کنم و خانواده‌ها را تشویق می‌کنم قبل و بعد از ازدواج، این کتاب را به‌دقت بخوانند و اطلاعات آن‌را مبنای تفکر در زندگی خویش قرار دهند.

-آقای احمدرضا آذر/ نویسنده و پژوهشگر ـ‌ مرکز فرهنگی سرو یاسین

معجزه‌ی صمیمیت همان مرجع موردنیاز است که با همدلی، ما را مشارکت می‌کند، با همبستگی، ما را رهنمون می‌سازد و با همزیستی، همراهمان خواهد بود. در یک جمله، می‌توانم بگویم که کتاب معجزه‌ی صمیمیت، بیمه‌ای است برای زندگی بهتر.

آقای شهرام اسلامی / روان‌شناس، بنیان‌گذار شخصیت‌پردازی کودک

معجزه‌ی صمیمیت کتابی بسیار مفید است و به زوج‌ها کمک می‌کند دانایی، توانایی و مهارت‌های خویش را به‌درستی بالا ببرند. در این کتاب، مسائل و مشکلات زندگی مشترک با ارائه راه‌حل‌های مناسب بررسی‌شده و به زبانی ساده و قابل درک برای همه اقشار جامعه نوشته شده است.

آقای میرعمادالدین فریور / مؤلف، مشاور ازدواج و خانواده

همسران بسیاری خسته از راه طی شده‌ی چندین و چندساله‌ زندگی، در اوج ناامیدی بدنبال روزنه امیدی بودند و من معجزه‌ی صمیمیت را به آن‌ها می‌دادم. یک هفته بعد، آن‌ها دست در دست هم، شاد و صمیمی می‌آمدند و از من تشکر می‌کردند و معتقد بودند برای زندگی‌شان معجزه کرده‌ام و من به آن‌ها می‌گفتم معجزه‌ی صمیمیت چنین کرده است. این کتاب کلیدی است که به همسران می‌آموزد دلارام هم باشند و خانه را به تکه‌ای از بهشت خداوند تبدیل می‌کند.

خانم فرشته منعمی مطلق/ مشاور و مدرس آموزش خانواده

توصیه می‌کنم همسران در کنار یکدیگر و با هم کتاب معجزه‌ی صمیمیت را مطالعه کنند و انتظارات خود را از همسرشان در هر زمینه‌ای با او در میان بگذارند.

معجزه‌ی صمیمیت همچون دایره‌المعارفی از مسائل قبل و بعد از ازدواج است که در نوع خود نادر و کمیاب است و قابل درک و روان بودن متن کتاب برای عموم افراد جامعه، از نکات مثبت آن است.

مطالبی که در معجزه‌ی صمیمیت مطرح شده حتی برای مشاوران سودمند است و آن‌ها می‌توانند در زمان ارائه مشاوره جهت اثرگذاری بیشتر، از آن بهره ببرند.

خانم مستانه نیکخواه/ مدرس دانشگاه و مشاور

حال که پدیدآورنده معجزه‌ی صمیمیت با فراهم کردن این منبع ارزشمند، سعی در کمک به خانواده‌ها برای احساس رضایتمندی دارد، با مطالعه کتاب به‌صورت خودیار، می‌توانید از فواید مطلوب آن بهره‌مند شوید.

آقای محسن رئوف سعید/ مدرس، مشاور و روان‌شناس خانواده

صمیمیتی که با بهره‌گیری از رهنمودها و شیو‌ه‌های کاربردی معجزه‌ی صمیمیت در زندگی تجربه خواهید کرد، ضامن شادی و شادکامی شما و همسرتان خواهد بود؛‌ زیرا پدیدآورنده این مجموعه هدف اصلی خود را اشاعه صمیمیت در میان خانواده‌های نوپا و دیرپا می‌داند و بس. از همین روست که مطالب کتاب بر جان مخاطب نفوذ می‌کند؛ زیرا سخنی کز دل برآید، لاجرم بر دل نشیند.

آقای مسعود راد/ نویسنده، روان‌شناس و مشاور

انتخاب همسر انتخابی است که اگر درست صورت گیرد، دو انسان می‌توانند تا پایان عمر در صلح و دوستی و عشق و مهربانی در کنار یکدیگر زندگی کنند و بهشت را در این دنیا تجربه کنند؛ معجزه‌ی صمیمیت می‌تواند به زوج‌های آموزش بدهد که چگونه با ارتباط درست با یکدیگر، زندگی سالمی را تجربه کنند و از لحظه‌های شیرین آن لذت ببرند.

ضمن تشکر از پدیدآورنده کتاب، از همه جوانان کشور می‌خواهم با مطالعه این اثر زندگی‌بخش، مهارت خوب زندگی کردن را بیاموزند تا بتوانند در کنار همسر خود، زندگی زیبایی خلق کنند و در فضای عشق و معنویت، فرزندانی صالح تربیت کنند.

آقای علیرضا آزمندیان/ بنیان‌گذار تکنولوژی فکر در ایران

وقتی هدیه‌ای به کسی می‌دهید، بیش از همه خودتان احساس خوبی دارید، اما من طعم هدیه‌دادنی را چشیده‌ام که تمام اهضای خانواده را خوشحال می‌کند و می‌تواند یک نسل و حتی نسل‌های بعد را شاد و خوشبخت سازد!

با هدیه کتاب ارزشمند معجزه‌ی صمیمیت به کسانی که دوستشان دارم و افرادی که به بهبود روابط خود اهمیت می‌دهند و حتی کسانی که فکر می‌کنند معجزه باید چیزی شگفت‌انگیز و عجیب و غریب باشد، همواره احساس رضایت می‌کنم و این حس متعالی را رهنمون زحمات پدید‌آورنده کتاب و تمام افرادی هستم که صادقانه و عاشقانه در پربار شدن این کتاب تلاش کرد‌ه‌اند.

خانم رویا سخی‌کار/ کارشناس و مشاور کودک

معجزه‌ی صمیمیت ضمن آموزش نکات مهم ضروری و کاربردی می‌تواند سوالاتی را در ذهن مخاطب خود ایجاد کند که هر فرد به‌منظور تعمیق بیشتر و شناخت خود و روابط انسانی، نیازمند یافتن پاسخ این سوالات با جستجو، مطالعه، مشاوره و تحلیل بیشتر خواهد بود.

روانشاد افشین یداللهی/ متخصص اعصاب و روان

زندگی یک بوم نقاشی است که در روز تولدمان به ما هدیه شده است تا هر یک نقش منحصربه‌فرد خود را روی آن بکشیم.

بی‌گمان عشق، فریبنده‌ترین نقشی است که می‌توان بر بوم سپید زندگی ترسیم کرد. هنر عاشقی نیز مانند هنرهای دیگر به آموزش و ممارست نیاز دارد. کتاب معجزه‌ی صمیمیت بهترین خودآموز هنر عاشقی است؛ پس آن‌را تا آخرین واژه در دستان هنرمندتان نگه دارید. معجزه‌ی صمیمیت خودآموز زبان مشترکی است که می‌تواند زمین را برای زن و مرد، به بهشتی آسمانی تبدیل کند.

آقای محمدرضا بیات سرمدی/ روان‌شناس و مولف

معجزه‌ی صمیمیت کتابی است که آیین عشق و محبت همسران را در ذهن و باور آن‌ها نهادینه می‌سازد تا کیفیت زندگیشان بهبود یابد؛ زیرا بر این باوریم که هر زوج ایرانی،‌ لیاقت بهترین رابطه‌ها را دارد.

زوج‌های موفق با الگوبرداری و مدل‌سازی و به یاری آموخته‌هایشان در کارگاه‌ها و سمینارهای آموزشی و مطالعه‌ کتاب آموزنده و سودمندی چون معجزه‌ی صمیمیت علاوه بر این‌که می‌توانند در نظام باورها و اندیشه‌های خود تغییرات مثبت و ارزشمندی ایجاد کنند، با شناخت و رفع صحیح نیازهای یکدیگر ، دنیای بهتری برای هم می‌سازند و در جهت تحقق رسالت آفرینش خود، گام برمی‌دارند.

آقای حسن خطیبی/ مدیرعامل موسسه نماآوای زندگی

آنچه منجر به طلاق می‌شود این است که سطح آگاهی مردم در رابطه با روابط زناشویی و روابط خانوادگی متأسفانه به حد استاندارد لازم نرسیده است. در کتاب معجزه‌ی صمیمیت شیوه‌های مختلف برقراری ارتباط و نحوه برخورد با مشکلات مختلف در زمینه ارتباط زناشویی ارائه می‌شود.

پیشنهاد می‌کنم این کتاب را با دقت بخونید و حتی آن‌را با دوستان و نزدیکان خود معرفی کنید تا به این ترتیب، شاهد رشد و شکوفایی جامعه و ایران عزیزمان باشیم.

آقای کوروش  معدلی/ بنیان‌گذار NLP آکادمیک در ایران

روش کتاب‌درمانی

خانم رحمان‌دوست (مشاوره خانواده) تجربه خود در زمینه استفاده مطلوب از کتاب معجزه صمیمیت به شیوه کتاب‌درمانی را چنین بیان می‌کند:

«من زوج‌هایی را که به‌طور جدی قصد جدایی دارند و به من مراجعه می‌کنند، ملزم می‌کنم مدت یک تا دو ماه مستقل و دور از یکدیگر زندگی کنند. در این مدت بخش‌هایی از کتاب معجزه صمیمیت را تعیین می‌کنم تا مطالعه کنند. بسیار جالب است که بیشتر آن‌ها با قرار گرفتن در شرایط جدید و مطالعه این کتاب در مدت تعیین‌شده، به تجربیات و نکات بسیاری در مورد ارتباط صحیح با یکدیگر پی می‌برند و ضمن ابراز پشیمانی، از جدایی منصرف می‌‌شوند و در نهایت زندگی را با نگرشی نو آغاز می‌کنند.»

ادامه مطلبShow less
شناسنامه
40123

مشخصات

کد کتاب
40123
شابک
9789642366439
نام کتاب
معجزه صمیمیت
نویسنده (ها)
حمیدرضا غلامرضایی
موضوع کتاب
خانواده
قطع
رقعی
صفحات
684
تاریخ چاپ
سال 1400
نوبت چاپ
چاپ بیست و هفتم
سال چاپ اول
1393
نظرات
بدون نظر
خوانندگان این کتاب، به شما کتب زیر را پیشنهاد می‌کنند:
دختران جسور دختران جسور
دوست داشتن
ناموجودSold out
49,900 تومان
دختران جسور داستان‌های حقیقی و الهام‌بخش صد بانوی اسطوره از الیزابت‌ اول تا سرنا ویلیامز و شصت تصویر از نقاشان گوشه‌و‌کنار جهان است. داستان‌های بانوان بزرگ برای زنانی که می‌خواهند دنیا را تغییر دهند. تیلور پیتمن
دوست داشتن
ازدواج عاقلانه ازدواج عاقلانه
دوست داشتن
ناموجودSold out
49,900 تومان
شما نیز مجبور نیستید مجرد بمانید،نباید از ازدواج بترسید و تصور کنید نمی توانید همسری مناسب پیدا کنید.مسلم است که می توانید،اگر نگرش ها و باورهای نادرست خود را درباره ی ازدواج،عشق و همسر آرمانی ها رها کنید و در مسیری...
دوست داشتن
16 محصول دیگر در این دسته‌بندی:
تحول روح تجلی عشق تحول روح تجلی عشق
دوست داشتن
76,900 تومان
کتاب تحول روح، تجلی عشق دو نوع محتوا دارد: محتوای اطلاعاتی و محتوای ارتعاشی. محتوای اطلاعاتی طوری طراحی شده که بر ذهن شما تأثیر بگذارد و همان چیزهایی را که همیشه از خواندن کتاب در نظر داشتیم؛ یعنی ایده‌ها، مفاهیم و...
دوست داشتن
آیا می توانم رابطه ام را نجات دهم آیا می توانم رابطه ام را نجات دهم
دوست داشتن
9,500 تومان
این كتاب سؤالات مناسبی در اختیارتان قرار می‌دهد تا بعد از پاسخ به آن‌ها تصمیم بگیرید، در جواب دادن به آن‌ها به شما جهت می‌دهد و اطلاعات و راهبردهایی را كه در تصمیم‌گیری‌هایتان به آن‌ها نیاز خواهید داشت، مهیا می‌كند.
دوست داشتن
9 دسته از عشاق 9 دسته از عشاق
دوست داشتن
5,900 تومان
با خواندن این کتاب مطالبی درباره‌ی عشق می‌آموزید و می‌توانید روابط خود را به‌کلی بهبود بخشید اعم از این‌که بخواهید رابطه‌ای صمیمانه و نزدیک با کسی برقرار کنید یا از روابط روزمره‌ی خود لذت بیشتری ببرید. 
دوست داشتن
شهامت عشق شهامت عشق
دوست داشتن
11,900 تومان
ما به شما این شجاعت و شهامت را می‌دهیم كه متفاوت فكر كنید. به‌جای این‌كه در لحظه از قلب خود تبعیت كنید، آن را در جهت و مسیر درست هدایت كنید. این كلید دستیابی به روابطی رضایت‌بخش و ماندگار است.
دوست داشتن
همسرگزینی امروزی همسرگزینی امروزی
دوست داشتن
99,900 تومان
ازدواج، یکی از مهمترین تصمیم‌هاست که می‌تواند زندگی کسی را بسازد یا آن‌را ویران کند؛ می‌تواند شروع بحران‌های روحی عمیق برای دختر یا پسر باشد و شخصیت آن‌ها را متلاشی یا جنبه‌هایی از آن‌را تکمیل کند. ازدواج می‌تواند...
دوست داشتن
از لوس کردن شوهرتان دست بردارید از لوس کردن شوهرتان دست بردارید
دوست داشتن
ناموجودSold out
17,500 تومان
از آن‌جا که این کتاب را انتخاب كرده‌ايد و می‌خوانید، می‌توانم بگویم که به‌احتمال زیاد جزء میلیون‌ها زني هستید که از رابطه‌ي یکطرفه‌شان ناراضی هستند. منظورم اين است که همسرتان بیشتر از آنچه به شما می‌دهد از شما انتظار...
دوست داشتن
قدرت ما زنان قدرت ما زنان
دوست داشتن
ناموجودSold out
6,900 تومان
این کتاب شامل موضوعات کنترل (روان شناسی)، موفقیت، زنان، نقش جنسیت، کار و خانواده است. همچنین به مواردی از قبیل رابطه منحصر به فرد زنان با مقوله قدرت و این‌که ما چگونه می‌توانیم به درستی منابع قدرتی درون خود را شناسایی...
دوست داشتن
زنانی که مردان آنان را دوست دارند زنانی که مردان آنان را ترک می کنند زنانی که مردان آنان را دوست دارند زنانی که مردان آنان را ترک می کنند
دوست داشتن
ناموجودSold out
24,900 تومان
چرا عشق در یک پیوند پایدار برای برخی شکوفا می‌شود اما برای بعضی هرگز ریشه نمی‌گیرد و می‌میرد؟ و می‌آموزید مردان عاشق جه نوع زنی می‌شوند و برای همیشه با او می‌مانند و...
دوست داشتن
به سوی تعهد در زندگی زناشویی به سوی تعهد در زندگی زناشویی
دوست داشتن
24,900 تومان
کتاب «به سوی تعهد در زندگی زناشویی» نوشته‌ی «دیان رم»، ترجمه‌ی «کیومرث دانشگر» و «محمدرضا دژکام» است. در توضیحات پشت جلد کتاب آمده است: «دیان رم و جان بی.‌رم زن و شوهری هستند که پس از گذشت 42 سال از زندگی زناشویی‌شان،...
دوست داشتن
پنج دقیقه خوب پنج دقیقه خوب
دوست داشتن
ناموجودSold out
3,100 تومان
پنج دقیقه ممكن است زمانی بسیار كوتاه یا بسیار بلند به نظر برسد. زندگی ممکن است بسیار شلوغ، رضایت‌بخش یا سرسام‌آور باشد. به ویژه در این روزها گاهی ممکن است در زندگی احساس پوچی و نارضایتی کنیم. با این حال، دریک چشم برهم...
دوست داشتن
بخوان برای زندگی: 11 قدم برای تغییر کیفیت زندگی خود با کتاب خواندن بخوان برای زندگی: 11 قدم برای تغییر کیفیت زندگی خود با کتاب خواندن
دوست داشتن
ناموجودSold out
6,100 تومان
ما در یكی از مهمترین عصرهای ارتباطات زندگی می‌كنیم؛ اما تقریبا هر روز می‌شنویم در نقطه‌ای از جهان، عناوین رزنامه‌ها خبر از مرگ كتاب و كتابخوانی می‌دهند. در مرد شما نمی‌دانم؛ اما این حقایق وحشت‌آور مرا بسیار نگران...
دوست داشتن
عشق ورزی عاقلانه عشق ورزی عاقلانه
دوست داشتن
14,900 تومان
کسانی که می‌خواهند بدانند چطور ارتباط عاشقانه‌ای عمیق و رو به رشد خلق کنند. این کتاب می‌توانند به شما کمک کند ارتباط بلند‌مدت خود را دوباره احیا کنید و همچنین صمیمت موجود بین خود و همسرستان را افزایش دهید. 
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم