تحول روح تجلی عشق

کتاب تحول روح، تجلی عشق دو نوع محتوا دارد: محتوای اطلاعاتی و محتوای ارتعاشی. محتوای اطلاعاتی طوری طراحی شده که بر ذهن شما تأثیر بگذارد و همان چیزهایی را که همیشه از خواندن کتاب در نظر داشتیم؛ یعنی ایده‌ها، مفاهیم و توضیحات جدیدی که روش‌های جدید تفکر برای شناخت بهتر خویش و هستی هستند، بیاموزیم.

ادامه مطلبShow less
پیشنهاد ویژه مدت محدود:
269,910 تومان 299,900 تومان
‎−10%
ضمانت سلامت

تمام کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش با کیفیت بالا تولید می‌شود و در بسته‌بندی مقوایی در میان حباب پلاستیکی ارسال می‌شود تا هیچ‌نوع آسیبی به محصول نرسد. در صورتی که کتاب تهیه شده توسط شما از وبسایت یا کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور دچار مشکل صفحه‌آرایی هستند لطفا جهت تعویض با شماره ۰۲۱۸۸۹۴۲۲۴۷ تماس بگیرید.

مرجع:
40144
دوست داشتن5
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
پیشنهاد کتاب‌های مشابه:
موردی یافت نشد
توضیحات

اگر می‌پرسید در این کتاب چه چیزهایی می‌خوانید، باید بگویم که کتاب تحول روح، تجلی عشق دو نوع محتوا دارد: محتوای اطلاعاتی و محتوای ارتعاشی. محتوای اطلاعاتی طوری طراحی شده که بر ذهن شما تأثیر بگذارد و همان چیزهایی را که همیشه از خواندن کتاب در نظر داشتیم؛ یعنی ایده‌ها، مفاهیم و توضیحات جدیدی که روش‌های جدید تفکر برای شناخت بهتر خویش و هستی هستند، بیاموزیم.
اما محتوای ارتعاشی برای درک ذهنی ترسیم نشده بلکه قرار است دل و جان شما را نشانه گیرد تا تأثیری ژرف و حقیقی بر انرژی درونی و بیرونی شما داشته باشد. بین روند جمع‌آوری اطلاعات در مورد چیزی به طور ذهنی (مواجهه‌ ذهنی) با تجربه‌ درونی و حقیقی آن چیز (مواجهه‌ ارتعاشی) تفاوتی چشمگیر وجود دارد. در ادامه مطالب بیشتری در مورد ارتعاش می‌آموزید اما اکنون همین‌قدر بدانید که هدف از این محتوای ارتعاشی کمک به دگرگونی درونی و حقیقی شماست.
مثل این است که تفاوت بین شنیده‌های ما در مورد بستنی را با زمانی که طعم خامه و شیرینی بستنی را زیر زبان حس می‌کنیم، مقایسه کنید یا کسی از شنا کردن در دریایی آرام و گرم برایمان حرف بزند و یک روز خودمان در آب‌های نیلی و گرم، شناور باشیم. صحبت در مورد شنا در دریایی آرام به نظر خوب می‌رسد اما تجربه‌ی حقیقی آن حسی خوب در آدمی ایجاد می‌کند. این حس تغییری از درون ایجاد می‌کند. صمیمانه دلم می‌خواهد با خواندن کتاب تحول روح، تجلی عشق همین حس پاک و مانا در شما ریشه گیرد، چیزی را به شما اضافه کند و تجربه‌هایی دلنشین برایتان رقم زند.

فراتر از دانش:

دریافت ارتعاش انرژی
می‌خواهم توصیه کنم که کتاب حاضر را نه تنها منبع اطلاعات بلکه یک منبع انتقال انرژی نیز تصور کنید. در هر یک از این صفحات، مفاهیمی ذکر شده‌اند که شاید ذهن نتواند آن‌ها را درک کند. شاید کتاب‌های دیگری از من یا نویسندگان دیگر خوانده و همین کیمیاگری را در آن‌ها تجربه کرده باشید. اگر چنین تجربه‌ای را از قبل نداشته‌اید، از شما می‌خواهم این کتاب را با نگاهی متفاوت بخوانید و منتظر رویدادهای شیرین باشید.
واژگانی که نویسنده، معلم یا مربی، فراتر از ذهن خویش بیان می‌کند،
همان واژگانی هستند که از آگاهی وسیع او برمی‌خیزند
و به خوانندگان منتقل می‌شوند.
آن‌ها کلماتی راکد نیستند بلکه فرکانس‌های فعال،
زنده و حقیقیِ انرژی و بیداری هستند.
اگر با چنین شناختی به این کلمات نزدیک شوید،
می‌توانید با گنجینه‌‌ی ارزشمندی که از آن نشأت گرفته‌اند، ارتباط برقرار کنید
و همان تجربه‌ها را درون خویش بیافرینید.
روش دیگر این است که فکر کنید با یک سوکت الکتریکی به شبکه اینترنت متصل شده‌اید و می‌توانید هر آنچه را که لازم دارید از آن دانلود کنید.
اگر این‌گونه بیندیشید دریچه‌ جان خویش را به روی انرژی ارتعاشی این کتاب می‌گشائید و حتی اگر بسیاری از مطالب را درک نکنید، انرژی آن‌ها را جذب می‌کنید و وقتی کلمات را از زیر نگاه خود می‌گذرانید، فکر می‌کنید نه تنها از نظر فیزیکی آن‌ها را می‌بینید بلکه نور درون آن‌ها در صفحات کتاب و سپس درون شما بازتابانیده می‌شود.
همچنین این آگاهی را داشته باشید که این کتاب فقط یک مجموعه از کلمات و ایده‌ها نیست بلکه موجودی زنده است که همراه با او به نظاره‌ انرژی‌ای می‌نشینید که به زندگی خود دعوت کرده‌اید تا سفر زندگی را با عشق، هدایت و محبت ادامه دهید. هربار که جمله‌ای از این کتاب می‌خوانید، حس می‌کنید پیری خردمند با شما صحبت می‌کند. می‌توانید حس کنید انرژی و عشقی که هر یک از این کلمات به قلب شما می‌ریزند، چقدر دل‌نشین و آرام‌بخش‌اند.
می‌توانید یک ریسمان طلایی را تصور کنید که شما را به این کتاب و خردی که به قلب شما وارد می‌کند، وصل کرده یا قلب مرا به قلب شما متصل ساخته تا شاهد حوادثی عمیق و زیبا باشیم.
البته ممکن است هیچ‌یک از این توصیه‌ها را جدی نگیرید و این کتاب را به دلیل اطلاعاتی که در اختیارتان قرار می‌دهد، بخوانید و در این صورت نیز امیدوارم آن را ابزاری برای تعالی و رشد خود تلقی کنید. در هر صورت این کتاب فراتر از اطلاع‌رسانی گام برداشته و اگر احساسی خاص درون شما ایجاد کرد، متعجب نشوید.

به دنبال دروازه‌های ورود
کتاب تحول روح، تجلی عشق شامل دروازه‌های انرژی و امواج است. من کلمات، عبارت‌ها و جریانی از ایده‌ها را در این کتاب آورده‌ام تا به منافذ ارتعاشی درون شما رخنه کنند. همان‌طور که در طول سطرهای این کتاب پیش می‌روید، دروازه‌های ارتعاشی برایتان آشکار می‌شوند و امکان درک بقیه‌ مطالب نیز برای شما فراهم می‌شود.
چطور این کار را انجام دهید؟ خیلی ساده، هربار که عبارتی را خواندید و این عبارت هیجانی را درونتان زنده کرد یا حسی مانند شتاب، تلاطم یا انبساط در لایه‌های عمیق وجود شما جوانه زد، بدانید نسبت به آن عبارت واکنشی ارتعاشی نشان داده‌اید و در حقیقت به دروازه رسیده‌اید:
واژگان این کتاب چیزی فراتر از کلمات هستند.
آن‌ها پل‌های ارتعاشی هستند که باید از رویشان عبور کنید
تا به دروازه‌های ارتعاشی برسید.
نمی‌خواهم هیچ‌یک از این دروازه‌ها را جا بگذارید. موارد مهم کتاب با خطی تیره‌تر نوشته شدند تا بلافاصله به اهمیت آن‌ها پی ببرید.
پیشنهاد می‌کنم هر گاه حس کردید به یکی از این دروازه‌ها رسیدید، لحظه‌ای وقت گذاشته و آن بخش را با صدای بلند بخوانید یا اگر کتاب را با دوست یا همسر خود می‌خوانید، به نوبت بخش‌های مهم را برای یکدیگر بازخوانی کنید. گوش دادن به کلمات، ارتعاش شما را با ارتعاش خرد درونی این کتاب هماهنگ می‌کند و به شما این فرصت را می‌دهد تا کمال و تعمق لازم را به دست آورید. بهتر است دفترچه یادداشتی کنار خود داشته باشید تا بتوانید از مطالب مهم یادداشت بردارید.
این کتاب نیز مانند هر هدیه دیگر برای دیدن و تمجید کردن نیست؛ بلکه باید آن را باز کنید، از آن بهره گیرید و با آن زندگی کنید. خطوط این کتاب، حاوی تمرین‌ها و تکنیک‌هایی است که با انجام هر یک از آن‌ها به‌تدریج به فهم کامل دانشی دست می‌یابید که از لایه‌های معنویت و روح چشمه می‌گیرد. شناخت و معرفت شما نه به جهت کلام من که به سبب تجربه‌های خودتان از به کارگیری این مفاهیم در عمل، میسر خواهد شد.

ادامه مطلبShow less
شناسنامه
40144

مشخصات

کد کتاب
40144
شابک
978-964-236-730-6
نام کتاب
تحول روح تجلی عشق
نام اصلی
Soul shifts: transformative wisdom for creating a life of authentic awakening, emotional freedom, and practical spirituality
نویسنده (ها)
باربارا دی‌آنجلس
مترجم (ها)
فاطمه باغستانی
موضوع کتاب
خانواده
قطع
رقعی
صفحات
424
تاریخ چاپ
سال 1400
نوبت چاپ
چاپ دوم
سال چاپ اول
1395
نظرات
بدون نظر
مشتریانی که این محصول را تهیه کرده‌اند، این موارد را نیز خریداری نموده‌اند:
روزه می تواند زندگی ات را نجات دهد روزه می تواند زندگی ات را نجات دهد
تجدید چاپ
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
179,910 تومان 199,900 تومان
‎−10%
روزه گرفتن طبی، نه گرسنگی کشیدن است و نه یک روش درمان‌گر بلکه یک نوع استراحت به بدن برای ترمیم و نظافت درونی تقویت انرژی‌‌های درونی است...
دوست داشتن
روحی که مهمان این بدن است روحی که مهمان این بدن است
چاپ جدید
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
71,910 تومان 79,900 تومان
‎−10%
اولین پیکره از سرگذشت مردی که تمامی رویاهای خود را زندگی کرد. روزی بر سکوی قهرمانی و روزی در شوکت تاجری پر زرق و برق. زمانی رسید که تمام خواسته های مادی او محقق شده بود اما خموده و بی هدف در جست و جوی معنایی برای...
دوست داشتن
ثروتمندترین مرد بابل ثروتمندترین مرد بابل
تجدید چاپ
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
116,910 تومان 129,900 تومان
‎−10%
داستان‌های موجود در این کتاب با زبانی ساده و در عین حال جذاب، مسیری پایدار به سوی توانگری و ثروت باز می‌ کنند. این کتاب با موضوع برنامه‌ ریزی مالی و ثروت شخصی شما را به سوی ثروتمندتر شدن و توانگر ماندن سوق می‌دهد....
دوست داشتن
کتاب هیچ ملاقاتی تصادفی نیست از هاکان منگوچ کتاب هیچ ملاقاتی تصادفی نیست از هاکان منگوچ
تجدید چاپ
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
116,910 تومان 129,900 تومان
‎−10%
کتابی از هاکان منگوچ نویسنده کتاب من نی هستم و دلت که پاک باشد. تقدیرانسان را رها نمیكند، لحظه به لحظه از نو نوشته میشود. لحظاتی میرسد كه كاری را كه گفته بودی انجام نمیدهم، انجام میدهی، چیزی را كه گفته بودی تحمل...
دوست داشتن
رازهایی درباره زنان رازهایی درباره زنان
تجدید چاپ
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
314,910 تومان 349,900 تومان
‎−10%
اگر شما یک مرد هستید: این کتاب را بخوانید تا رؤیاهای همسرتان را تحقق بخشید.اگر یک زن هستید: این کتاب را بخوانید تا خود را بهتر درک کنید. سپس آن را به مرد زندگی‌تان بدهید تا رابطه‌ای را که همواره رویایش را در سر...
دوست داشتن
لحظه های ناب و حقیقی لحظه های ناب و حقیقی
تجدید چاپ
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
224,910 تومان 249,900 تومان
‎−10%
در این کتاب می‌آموزید چگونه ممکن است بی‌آن‌که بدانید، خوشحالی و خوشبختی خود را نابود می‌سازید و چگونه به این کار پایان دهید...
دوست داشتن
16 محصول دیگر در این دسته‌بندی:
گام های روان درمانی برای انواع مشکلات زنان گام های روان درمانی برای انواع مشکلات زنان
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
89,910 تومان 99,900 تومان
‎−10%
افزایش توانایی در تشخیص نشانه‌های اضطراب؛ استفاده از فن‌ها، تکنیک‌های مقابله‌ای و چگونگی استفاده‌ي مؤثر از آن روش‌ها در نه تا ده نوع از  موقعیت‌های ایجادکننده‌ي اضطراب، ضروری می‌باشد.
دوست داشتن
چگونه به همسر خود عشق بورزید بدون اینکه به خود بی توجه باشید چگونه به همسر خود عشق بورزید بدون اینکه به خود بی توجه باشید
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
62,910 تومان 69,900 تومان
‎−10%
عشق ورزیدن به دیگران و در عین حال داشتن عشق و احترام نسبت به خود، نشانه وجود حصارها و حدود سالم است و عشق به معنای قربانی کردن خود نیست.
دوست داشتن
مردان هوشیار مردان هوشیار
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
107,910 تومان 119,900 تومان
‎−10%
وقتی در مسیر معنویت گام بر می‌داریم، خودخواهی و منیت ما ضعیف می‌شود و میل به خدمت در درون ما رشد می‌کند.وقتی انسان متوجه عظمت و قابلیت‌های خود می‌شود، هوشیاری خود را دوباره به دست می‌آورد و پر از شور و شوق می‌شود،...
دوست داشتن
خیلی عذر می خوام اما دروغ می گه دوست نداره خیلی عذر می خوام اما دروغ می گه دوست نداره
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
125,910 تومان 139,900 تومان
‎−10%
 گرگ برندت و لیز تاچیلو می‌خواهند به شما نشان دهند که مردها آن‌قدر هم که فکر می‌کنید پیچیده نیستند؛ حتی اگر بخواهند که شما این‌طور فکر کنید. چیزی به نام حرف‌های دوپهلو وجود ندارد. حقایق به‌قدر کافی ساده و گویا هستند،...
دوست داشتن
شکلات برای قلب مادران شکلات برای قلب مادران
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
107,910 تومان 119,900 تومان
‎−10%
در کتاب شکلات برای قلب مادران به قلم کی آلن بوخ، داستان‌های حقیقی بسیاری روایت می‌شود که زنانگی و تجربه فراموش نشدنی مادری را به تصویر می‌کشد. داستان‌هایی گوناگون از داستان‌های دلگرم کننده تا داستان‌های تلخ و شیرین.
دوست داشتن
لحظه های ناب و حقیقی لحظه های ناب و حقیقی
تجدید چاپ
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
224,910 تومان 249,900 تومان
‎−10%
در این کتاب می‌آموزید چگونه ممکن است بی‌آن‌که بدانید، خوشحالی و خوشبختی خود را نابود می‌سازید و چگونه به این کار پایان دهید...
دوست داشتن
برم ؟! نرم ؟! برم ؟! نرم ؟!
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
29,610 تومان 32,900 تومان
‎−10%
همۀ ما با ترس و اضطراب در هنگام ایجاد یک ارتباط جدید، آشنا هستیم. به‌ویژه وقتی می‌خواهیم با کسی که به او احساس خاصی داریم، ارتباط برقرار کنیم. همۀ ما در این موقعیت وحشتناک بوده‌ایم که شخص مورد علاقه‌مان در اطراف ما...
دوست داشتن
مشاوره خصوصی با باربارا دی آنجلس مشاوره خصوصی با باربارا دی آنجلس
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
251,910 تومان 279,900 تومان
‎−10%
با مطالعه این کتاب حقایق بسیاری را درباره خود و روابطتان خواهید آموخت. به خاطر داشته باشید که این کتاب معادل چندین جلسه مشاوره و روانکاوی خصوصی با من است و جانشین خوبی برای آن محسوب می‌شود. این کتاب به گونه‌ای طراحی...
دوست داشتن
100 راز خانواده موفق 100 راز خانواده موفق
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
125,910 تومان 139,900 تومان
‎−10%
این کتاب در واقع به خانواده‌های واقعی، خوشی‌های آنها، مجادلات آنها، تلاش‌ها و تقلائی که برای داشتن خانواده‌ای منظم‌تر انجام می‌دهند می‌پردازد.
دوست داشتن
آنچه زنان و مردان نمی‌دانند آنچه زنان و مردان نمی‌دانند
تجدید چاپ
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
179,910 تومان 199,900 تومان
‎−10%
این کتاب به شما نشان می دهد چگونه می‌توانید جنس مخالف خود را بشناسید و از این شناخت لذت ببرید. ما بیش از هرچیز باید تاریخ تکامل جنسی مخالف خود را بشناسیم...
دوست داشتن
آیا تو آن گمشده ام هستی از باربارا دی آنجلیس آیا تو آن گمشده ام هستی از باربارا دی آنجلیس
تجدید چاپ
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
242,910 تومان 269,900 تومان
‎−10%
دکتر باربارادی آنجلیس یکی از موثرترین آموزگاران در زمینه روابط و رشد شخصی است. در ۲۵ سال گذشته پیام‌های مثبت وی درباره عشق،شادمانی و جستجو برای معنای زندگی، ده‌ها میلیون مخاطب داشته است. کتاب‌های وی به ۲۰ زبان دنیا...
دوست داشتن
چهار هدیه ی عشق چهار هدیه ی عشق
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
98,910 تومان 109,900 تومان
‎−10%
چهار هدیه عشق، ابزارهای لازم برای ازدواجی بادوام هستند. وقتی می‌آموزید که چطور این چهار هدیه را به کار ببرید، برای عشقی ابدی آماده می‌شوید.
دوست داشتن
چگونه به مرد زندگی ام بگویم دوستت دارم چگونه به مرد زندگی ام بگویم دوستت دارم
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
6,210 تومان 6,900 تومان
‎−10%
در این کتاب می‌خوانید: 220 راه که عشق خود را در عمل به شوهرتان نشان بدهید، به شوهرت اعتمادبه نفس بده و با نشان دادن این‌که به وجودش نیاز داری، به او انگیزه‌ی عمل بده و...
دوست داشتن
از باربارا بپرسید از باربارا بپرسید
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
26,910 تومان 29,900 تومان
‎−10%
آیا راهی برای شناسایی مشکلات و اختلافات در روابط زناشویی وجود دارد؟ چگونه می‌توانیم قبل از آن‌که مشکلات بیش از حد جدی شوند آن‌ها را شناسایی و حل کنیم؟
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم