تحول روح تجلی عشق

کتاب تحول روح، تجلی عشق دو نوع محتوا دارد: محتوای اطلاعاتی و محتوای ارتعاشی. محتوای اطلاعاتی طوری طراحی شده که بر ذهن شما تأثیر بگذارد و همان چیزهایی را که همیشه از خواندن کتاب در نظر داشتیم؛ یعنی ایده‌ها، مفاهیم و توضیحات جدیدی که روش‌های جدید تفکر برای شناخت بهتر خویش و هستی هستند، بیاموزیم.

ادامه مطلبShow less
148,900 تومان
ضمانت سلامت

تمام کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش با کیفیت بالا تولید می‌شود و در بسته‌بندی مقوایی در میان حباب پلاستیکی ارسال می‌شود تا هیچ‌نوع آسیبی به محصول نرسد. در صورتی که کتاب تهیه شده توسط شما از وبسایت یا کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور دچار مشکل صفحه‌آرایی هستند لطفا جهت تعویض با شماره ۰۲۱۸۸۹۴۲۲۴۷ تماس بگیرید.

مرجع:
40144
دوست داشتن5
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
پیشنهاد کتاب‌های مشابه:
موردی یافت نشد
توضیحات

اگر می‌پرسید در این کتاب چه چیزهایی می‌خوانید، باید بگویم که کتاب تحول روح، تجلی عشق دو نوع محتوا دارد: محتوای اطلاعاتی و محتوای ارتعاشی. محتوای اطلاعاتی طوری طراحی شده که بر ذهن شما تأثیر بگذارد و همان چیزهایی را که همیشه از خواندن کتاب در نظر داشتیم؛ یعنی ایده‌ها، مفاهیم و توضیحات جدیدی که روش‌های جدید تفکر برای شناخت بهتر خویش و هستی هستند، بیاموزیم.
اما محتوای ارتعاشی برای درک ذهنی ترسیم نشده بلکه قرار است دل و جان شما را نشانه گیرد تا تأثیری ژرف و حقیقی بر انرژی درونی و بیرونی شما داشته باشد. بین روند جمع‌آوری اطلاعات در مورد چیزی به طور ذهنی (مواجهه‌ ذهنی) با تجربه‌ درونی و حقیقی آن چیز (مواجهه‌ ارتعاشی) تفاوتی چشمگیر وجود دارد. در ادامه مطالب بیشتری در مورد ارتعاش می‌آموزید اما اکنون همین‌قدر بدانید که هدف از این محتوای ارتعاشی کمک به دگرگونی درونی و حقیقی شماست.
مثل این است که تفاوت بین شنیده‌های ما در مورد بستنی را با زمانی که طعم خامه و شیرینی بستنی را زیر زبان حس می‌کنیم، مقایسه کنید یا کسی از شنا کردن در دریایی آرام و گرم برایمان حرف بزند و یک روز خودمان در آب‌های نیلی و گرم، شناور باشیم. صحبت در مورد شنا در دریایی آرام به نظر خوب می‌رسد اما تجربه‌ی حقیقی آن حسی خوب در آدمی ایجاد می‌کند. این حس تغییری از درون ایجاد می‌کند. صمیمانه دلم می‌خواهد با خواندن کتاب تحول روح، تجلی عشق همین حس پاک و مانا در شما ریشه گیرد، چیزی را به شما اضافه کند و تجربه‌هایی دلنشین برایتان رقم زند.

فراتر از دانش:

دریافت ارتعاش انرژی
می‌خواهم توصیه کنم که کتاب حاضر را نه تنها منبع اطلاعات بلکه یک منبع انتقال انرژی نیز تصور کنید. در هر یک از این صفحات، مفاهیمی ذکر شده‌اند که شاید ذهن نتواند آن‌ها را درک کند. شاید کتاب‌های دیگری از من یا نویسندگان دیگر خوانده و همین کیمیاگری را در آن‌ها تجربه کرده باشید. اگر چنین تجربه‌ای را از قبل نداشته‌اید، از شما می‌خواهم این کتاب را با نگاهی متفاوت بخوانید و منتظر رویدادهای شیرین باشید.
واژگانی که نویسنده، معلم یا مربی، فراتر از ذهن خویش بیان می‌کند،
همان واژگانی هستند که از آگاهی وسیع او برمی‌خیزند
و به خوانندگان منتقل می‌شوند.
آن‌ها کلماتی راکد نیستند بلکه فرکانس‌های فعال،
زنده و حقیقیِ انرژی و بیداری هستند.
اگر با چنین شناختی به این کلمات نزدیک شوید،
می‌توانید با گنجینه‌‌ی ارزشمندی که از آن نشأت گرفته‌اند، ارتباط برقرار کنید
و همان تجربه‌ها را درون خویش بیافرینید.
روش دیگر این است که فکر کنید با یک سوکت الکتریکی به شبکه اینترنت متصل شده‌اید و می‌توانید هر آنچه را که لازم دارید از آن دانلود کنید.
اگر این‌گونه بیندیشید دریچه‌ جان خویش را به روی انرژی ارتعاشی این کتاب می‌گشائید و حتی اگر بسیاری از مطالب را درک نکنید، انرژی آن‌ها را جذب می‌کنید و وقتی کلمات را از زیر نگاه خود می‌گذرانید، فکر می‌کنید نه تنها از نظر فیزیکی آن‌ها را می‌بینید بلکه نور درون آن‌ها در صفحات کتاب و سپس درون شما بازتابانیده می‌شود.
همچنین این آگاهی را داشته باشید که این کتاب فقط یک مجموعه از کلمات و ایده‌ها نیست بلکه موجودی زنده است که همراه با او به نظاره‌ انرژی‌ای می‌نشینید که به زندگی خود دعوت کرده‌اید تا سفر زندگی را با عشق، هدایت و محبت ادامه دهید. هربار که جمله‌ای از این کتاب می‌خوانید، حس می‌کنید پیری خردمند با شما صحبت می‌کند. می‌توانید حس کنید انرژی و عشقی که هر یک از این کلمات به قلب شما می‌ریزند، چقدر دل‌نشین و آرام‌بخش‌اند.
می‌توانید یک ریسمان طلایی را تصور کنید که شما را به این کتاب و خردی که به قلب شما وارد می‌کند، وصل کرده یا قلب مرا به قلب شما متصل ساخته تا شاهد حوادثی عمیق و زیبا باشیم.
البته ممکن است هیچ‌یک از این توصیه‌ها را جدی نگیرید و این کتاب را به دلیل اطلاعاتی که در اختیارتان قرار می‌دهد، بخوانید و در این صورت نیز امیدوارم آن را ابزاری برای تعالی و رشد خود تلقی کنید. در هر صورت این کتاب فراتر از اطلاع‌رسانی گام برداشته و اگر احساسی خاص درون شما ایجاد کرد، متعجب نشوید.

به دنبال دروازه‌های ورود
کتاب تحول روح، تجلی عشق شامل دروازه‌های انرژی و امواج است. من کلمات، عبارت‌ها و جریانی از ایده‌ها را در این کتاب آورده‌ام تا به منافذ ارتعاشی درون شما رخنه کنند. همان‌طور که در طول سطرهای این کتاب پیش می‌روید، دروازه‌های ارتعاشی برایتان آشکار می‌شوند و امکان درک بقیه‌ مطالب نیز برای شما فراهم می‌شود.
چطور این کار را انجام دهید؟ خیلی ساده، هربار که عبارتی را خواندید و این عبارت هیجانی را درونتان زنده کرد یا حسی مانند شتاب، تلاطم یا انبساط در لایه‌های عمیق وجود شما جوانه زد، بدانید نسبت به آن عبارت واکنشی ارتعاشی نشان داده‌اید و در حقیقت به دروازه رسیده‌اید:
واژگان این کتاب چیزی فراتر از کلمات هستند.
آن‌ها پل‌های ارتعاشی هستند که باید از رویشان عبور کنید
تا به دروازه‌های ارتعاشی برسید.
نمی‌خواهم هیچ‌یک از این دروازه‌ها را جا بگذارید. موارد مهم کتاب با خطی تیره‌تر نوشته شدند تا بلافاصله به اهمیت آن‌ها پی ببرید.
پیشنهاد می‌کنم هر گاه حس کردید به یکی از این دروازه‌ها رسیدید، لحظه‌ای وقت گذاشته و آن بخش را با صدای بلند بخوانید یا اگر کتاب را با دوست یا همسر خود می‌خوانید، به نوبت بخش‌های مهم را برای یکدیگر بازخوانی کنید. گوش دادن به کلمات، ارتعاش شما را با ارتعاش خرد درونی این کتاب هماهنگ می‌کند و به شما این فرصت را می‌دهد تا کمال و تعمق لازم را به دست آورید. بهتر است دفترچه یادداشتی کنار خود داشته باشید تا بتوانید از مطالب مهم یادداشت بردارید.
این کتاب نیز مانند هر هدیه دیگر برای دیدن و تمجید کردن نیست؛ بلکه باید آن را باز کنید، از آن بهره گیرید و با آن زندگی کنید. خطوط این کتاب، حاوی تمرین‌ها و تکنیک‌هایی است که با انجام هر یک از آن‌ها به‌تدریج به فهم کامل دانشی دست می‌یابید که از لایه‌های معنویت و روح چشمه می‌گیرد. شناخت و معرفت شما نه به جهت کلام من که به سبب تجربه‌های خودتان از به کارگیری این مفاهیم در عمل، میسر خواهد شد.

ادامه مطلبShow less
شناسنامه
40144

مشخصات

کد کتاب
40144
شابک
978-964-236-730-6
نام کتاب
تحول روح تجلی عشق
نام اصلی
Soul shifts: transformative wisdom for creating a life of authentic awakening, emotional freedom, and practical spirituality
نویسنده (ها)
باربارا دی‌آنجلس
مترجم (ها)
فاطمه باغستانی
موضوع کتاب
خانواده
قطع
رقعی
صفحات
424
تاریخ چاپ
سال 1400
نوبت چاپ
چاپ دوم
سال چاپ اول
1395
نظرات
بدون نظر
مشتریانی که این محصول را تهیه کرده‌اند، این موارد را نیز خریداری نموده‌اند:
ازدواج عاقلانه ازدواج عاقلانه
ناموجود
دوست داشتن
49,900 تومان
شما نیز مجبور نیستید مجرد بمانید،نباید از ازدواج بترسید و تصور کنید نمی توانید همسری مناسب پیدا کنید.مسلم است که می توانید،اگر نگرش ها و باورهای نادرست خود را درباره ی ازدواج،عشق و همسر آرمانی ها رها کنید و در مسیری...
دوست داشتن
کتاب عزت نفس به زبان ساده کتاب عزت نفس به زبان ساده
ناموجود
دوست داشتن
64,900 تومان
همه چیزهایی که می‌خواهید و هماره رویایش را در سر داشته‌اید، پشت در بسته عزت‌نفس شما مانده است. انسان‌ها از ابتدا تلاش کرده‌اند قدرت شخصی خود را درک، تایید و تملک کنند. با وجود پیشرفت‌های فناوری، اجتماعی و سیاسی همچنان...
دوست داشتن
کتاب قانون ارتباط کتاب قانون ارتباط
ناموجود
دوست داشتن
10,900 تومان
کتاب «قانون ارتباط» نوشته‌ی مایکل لوسیر (نویسنده کتاب قانون جذب) برای آن دسته از افرادی نوشته شده است که می‌خواستند بدانند چگونه می‌توانند با افرادی که ارتباط شخصی یا حرفه‌ای دارند، رابطه‌ای کارآمدتر داشته باشند.
دوست داشتن
199,900 تومان
دکتر باربارادی آنجلیس یکی از موثرترین آموزگاران در زمینه روابط و رشد شخصی است. در ۲۵ سال گذشته پیام‌های مثبت وی درباره عشق،شادمانی و جستجو برای معنای زندگی، ده‌ها میلیون مخاطب داشته است. کتاب‌های وی به ۲۰ زبان دنیا...
دوست داشتن
روان درمانی کوتاه مدت همدلانه روان درمانی کوتاه مدت همدلانه
دوست داشتن
45,900 تومان
از این کتاب می‌توان به عنوان پکیج و راهنمای درمانی کوتاه مدت درمان فردی و زوج درمانی استفاده کرد. تاکنون پنج پژوهش در ایران با راهنمایی اینجانب با استفاده از این کتاب و مدل درمانی ارائه شده در آن انجام شده است.
دوست داشتن
16 محصول دیگر در این دسته‌بندی:
همسرگزینی امروزی همسرگزینی امروزی
دوست داشتن
99,900 تومان
ازدواج، یکی از مهمترین تصمیم‌هاست که می‌تواند زندگی کسی را بسازد یا آن‌را ویران کند؛ می‌تواند شروع بحران‌های روحی عمیق برای دختر یا پسر باشد و شخصیت آن‌ها را متلاشی یا جنبه‌هایی از آن‌را تکمیل کند. ازدواج می‌تواند...
دوست داشتن
راز رابطه ها راز رابطه ها
دوست داشتن
65,900 تومان
اگر علت اصلی اضطراب، نگرانی و احساس منفی درونی، عدم امنیت در اعمال روزمره باشد، با اطمینان می‌توان گفت سرچشمه‌ی تمام مشكلات ما عدم توانایی در برقراری ارتباط پویا و خلاق است. 
دوست داشتن
زنان ونوسی در آتش خشم مردان مریخی به سردی یخ زنان ونوسی در آتش خشم مردان مریخی به سردی یخ
ناموجود
دوست داشتن
9,900 تومان
جان در این کتاب می‌کوشد عواملی بنیادین را برای دستیابی به تندرستی، شادی و عشقی ماندگار مطرح کند. او راهکارهایی را برای دستیابی به سلامتی طبیعی و انرژی شادی‌بخش زندگی بازگو می‌کند. 
دوست داشتن
زنان و مردان عاشق چه کسی می شوند؟ زنان و مردان عاشق چه کسی می شوند؟
دوست داشتن
39,900 تومان
در این کتاب، نکاتی درباره‌ روابط زناشویی و ارتباط بهتر همسران و موفقیت در زندگی مشترک درج شده است. برای نمونه: "زن و شوهری از جدال زندگی سربلند بیرون می‌آیند که پیوسته در راه شکوفایی و رشد یک دیگر گام بردارند....
دوست داشتن
شکلات برای قلب مادران شکلات برای قلب مادران
دوست داشتن
65,900 تومان
در کتاب شکلات برای قلب مادران به قلم کی آلن بوخ، داستان‌های حقیقی بسیاری روایت می‌شود که زنانگی و تجربه فراموش نشدنی مادری را به تصویر می‌کشد. داستان‌هایی گوناگون از داستان‌های دلگرم کننده تا داستان‌های تلخ و شیرین.
دوست داشتن
مریخی ها و ونوسی ها در ارتباط جنسی سالم مریخی ها و ونوسی ها در ارتباط جنسی سالم
دوست داشتن
89,900 تومان
دکتر جان گری کارشناس مسائل جنسی در این کتاب توضیح می دهد که چطور می توانید برای حس شور و هیجان در زندگی زناشویی تان و کسب صمیمیت بیشتر از مهارت های ارتباطی پیشرفته استفاده کنید.
دوست داشتن
چرا زنان باهوش در انتخاب همسر احمقانه عمل می کنند چرا زنان باهوش در انتخاب همسر احمقانه عمل می کنند
ناموجود
دوست داشتن
20,900 تومان
این کتاب نشان می‌دهد که بهترین روش که مردی را به تعهد دادن ترغیب کنید، چیست و مهم‌تر ایتنکه چطور هوش و خردتان جهت خلق ارتباطات لذت‌بخش استفاده کنید و ارتباطی بادوام داشته باشید.
دوست داشتن
129,900 تومان
بـازیها، تـو را از خداوندگاری انسانیت پایین میكشند و ذهنت را به صحنهای پر از جنـگ و سـتیز تبدیل خواهند كرد كه بعید میدانم جان سالم به در ببری؛ كوبه های وحشتناكی بـر سر صمیمیت و روابط دوستانه خواهد خورد. 
دوست داشتن
69,900 تومان
كودك درون در دنیای توقعات بزرگسالان، كم‌كم به‌واسطه‌ی رقابت و مقایسه‌های پی‌درپی، عصبی می‌شود و یاد می‌گیرد كه بجنگد تا خودش را اثبات كند و در این کار اصرار داشته باشد، زیرا با لج‌بازی‌های پی‌درپی می‌خواهد ثابت كند كه...
دوست داشتن
199,900 تومان
دکتر باربارادی آنجلیس یکی از موثرترین آموزگاران در زمینه روابط و رشد شخصی است. در ۲۵ سال گذشته پیام‌های مثبت وی درباره عشق،شادمانی و جستجو برای معنای زندگی، ده‌ها میلیون مخاطب داشته است. کتاب‌های وی به ۲۰ زبان دنیا...
دوست داشتن
چگونه رابطه زناشویی خود را نجات دهید چگونه رابطه زناشویی خود را نجات دهید
ناموجود
دوست داشتن
39,900 تومان
نویسنده می‌گوید: چنانچه رابطه‌ی زناشویی‌تان با مشکل روبه رو شده است، صرف‌نظر از این که مشکل آن کوچک باشد یا بزرگ، روش سر و سامان دادن آن را به شما یاد خواهم داد.
دوست داشتن
شهامت عشق شهامت عشق
دوست داشتن
89,900 تومان
ما به شما این شجاعت و شهامت را می‌دهیم كه متفاوت فكر كنید. به‌جای این‌كه در لحظه از قلب خود تبعیت كنید، آن را در جهت و مسیر درست هدایت كنید. این كلید دستیابی به روابطی رضایت‌بخش و ماندگار است.
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم