آغازی دوباره

شخصیت جدید تو هر روز صبح شکل می‌گیرد.

ادامه مطلبShow less
67,900 تومان
ضمانت سلامت

تمام کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش با کیفیت بالا تولید می‌شود و در بسته‌بندی مقوایی در میان حباب پلاستیکی ارسال می‌شود تا هیچ‌نوع آسیبی به محصول نرسد. در صورتی که کتاب تهیه شده توسط شما از وبسایت یا کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور دچار مشکل صفحه‌آرایی هستند لطفا جهت تعویض با شماره ۰۲۱۸۸۹۴۲۲۴۷ تماس بگیرید.

مرجع:
20193
دوست داشتن6
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
پیشنهاد کتاب‌های مشابه:
توضیحات

بهترین تصمیمی که برای زندگی خود می‌گیری این است که پروردگار را مرکز زندگی خویش قرار دهی. این نخستین گام ضروری برای استفاده کردن از تمام ظرفیت‌هایت است. کلید اینکه هر روز یک زندگی شگفت‌انگیز را تجربه کنی این است که ارتباط خود را با خداوند پرورش بدهی. باید به خداوند متصل بمانیم تا بتوانیم قدرت او را دریافت کنیم و نیرو بگیریم تا هر برنامه‌ای را که برای ما دارد، به سرانجام برسانیم.

هر رابطه‌ای به‌مرور زمان رشد می‌کند. خداوند از تو توقع ندارد بی‌عیب‌و‌نقص باشی. او انتظار ندارد که همه‌چیز را بدانی. او می‌خواهد هر بار با او یک گام برداری. می‌خواهد لطف خود را به تو نشان بدهد و بخشی از زندگی روزمره‌ات باشد. شاید ابتدا عجیب به نظر بیاید، اما مانند هر ارتباط جدیدی، هرچه بیشتر با او وقت بگذرانی، همه‌چیز راحت‌تر می‌شود. به همین دلیل من این کتاب را نوشتم تا به تو کمک کنم با خداوند ارتباط برقرار کنی و راه و روش‌های او را بیاموزی!

امروز مطمئن شو که خداوند از گذشته، ناامیدی‌ها و مشکلات تو بزرگ‌تر است. شاید اشتباهات زیادی کرده باشی، اما خداوند می‌تواند از آن اتفاقات به نفع تو بهره ببرد. شاید دیگران به تو ضربه زده باشند، اما اگر به خداوند اطمینان کنی، او تو را احیا خواهد کرد. فقط بر زندگی جدیدی که با او داری تمرکز کن. فکر کن این هم یک تغییر فصلی است. وقتی زمستان جای خود را به بهار می‌دهد، تمام کهنگی‌های طبیعت از بین می‌روند و زندگی‌های جدید شروع می‌شوند. شاید گذشته‌ای سرد و دلگیر داشتی. شاید رؤیاهایت به خواب زمستانی فرو رفته و مدفون شده‌اند؛ اما اینک موسم بهاران است! بهار به منزلة شروعی تازه است. اینک دوباره زمان رشد و تکثیر فرا رسیده است!

شاید تمام تغییرات دلخواهت را همین حالا نبینی. اما به خاطر داشته باش، تو کمال شکوفایی بهار را نیز فوراً نخواهی دید. طول می‌کشد تا برگ‌ها دوباره جوانه بزنند و شکوفه‌ها باز شوند. بهار یک‌مرتبه از راه نمی‌رسد؛ بنابراین رابطه با خداوند نیز به همین صورت است. فقط مطمئن باش که او در تلاش است تا خیر و برکت را به تمام جوانب زندگی تو بیاورد.

وقتی این کتاب را می‌خوانی قلبت را برای آنچه خداوند هویدا می‌سازد، پذیرا کن.در بخش اول، دربارة هشت کلید اساسی صحبت می‌کنم تا بتوانی به خداوند متصل بمانی و در کمال برکت و لطف او زندگی کنی. در بخش دوم، به تو کمک می‌کنم تا با چیزی مواجه شوی که اغلب به‌عنوان بزرگ‌ترین مانع اتصال تو به خداوند به شمار می‌رود؛ یعنی همان گذشته‌ای که مانع تو و راه‌های جدید ارتباط با خداوند بوده است. در بخش سوم، با اشتیاق بسیار گنجینه‌ای از خردورزی و بینش را فراهم کرده‌ام که با کشف آن به بزرگ‌ترین و اساسی‌ترین منبع الهام در رابطه با خداوند دست خواهی یافت. تو می‌توانی با قدرت کلام پروردگار و وعده‌های او تمام نیازهای خود را برآورده کنی.

فرقی نمی‌کند زندگی روزمرة تو چطور پیش می‌رود. باز هم وقت بگذار تا با خداوند خلوت کنی، به‌این‌ترتیب رابطة شما قوی‌تر می‌شود و می‌توانی از کمال برکت‌هایی که برای تو فراهم آورده است، بهره ببری!

ادامه مطلبShow less
شناسنامه
20193

مشخصات

کد کتاب
20193
شابک
9786222201678
نام کتاب
آغازی دوباره
نام اصلی
Fresh start study guide: the new you begins today. 2015
نویسنده (ها)
جوئل اوستین
مترجم (ها)
افسانه مقدم
موضوع کتاب
خوب زیستن
قطع
رقعی
صفحات
192
تاریخ چاپ
سال 1399
نوبت چاپ
چاپ دوم
سال چاپ اول
1399
نظرات
بدون نظر
مشتریانی که این محصول را تهیه کرده‌اند، این موارد را نیز خریداری نموده‌اند:
مراقبه در طبیعت مراقبه در طبیعت
دوست داشتن
59,900 تومان
طبيعت درمانگری بزرگ است كه با ادبيات مراقبه دركش آسان‌تر خواهد بود. پس بياييد شاگردی آن را بپذيريم و آب معانی را از سرچشمه نامحدود او بنوشيم و اين‌قدر به مکاتب و انديشه‌های آلوده و مزاحم زندگی نپردازيم.
دوست داشتن
159,900 تومان
آیا در گذشته شکست خورده‌اید؟ هنگام ایجاد یک تغییر و با وجود شور و هیجان اولیه، شما می‌خواستید کاری را شروع کنید، آیا شکست خورده و مأیوس شده‌اید؟ جای نگرانی نیست. هم‌اکنون می‌تواند لحظه متفاوتی برای شما باشد. به شما...
دوست داشتن
99,900 تومان
حتماً از خودتان می‌پرسید که این راز چیست؟ راز، قانون کشش است. راز هر آنچه را که بخواهید به شما می‌دهد: خوشحالی، سلامتی و ثروت و... راز می‌آموزد که ما می‌توانیم هر آنچه را می‌خواهیم داشته باشیم.
دوست داشتن
16 محصول دیگر در این دسته‌بندی:
مدیریت ارتباطات مدیریت ارتباطات
ناموجود
دوست داشتن
7,900 تومان
در عصری كه لحظه‌لحظه‌اش در گرو تغییرات شگفت‌انگیز است، ارتباطات حرف اول را می‌زند. بنابر پژوهش‌های موجود، حدود 75 درصد از اوقات روزانه‌ی ما به‌نحوی در تماس و ارتباط با دیگران می‌گذرد. از این رو كیفیت زندگی هر‌كس بستگی...
دوست داشتن
باور کن اقدام کن به دست بیار باور کن اقدام کن به دست بیار
ناموجود
دوست داشتن
29,900 تومان
این نوشته ها به انسان تلنگر می‌زنند تا باتلاش مستمر و پشتکار و مثبت اندیشی و ایجاد باور در ذهن خود، خصلت‌های برجسته درونی هر فرد را با ضرب آهنگی منظم، تبدیل به عادت های خود کند و فردی خستگی ناپذیر شود تا بتواند زندگی...
دوست داشتن
مراقبه در طبیعت مراقبه در طبیعت
دوست داشتن
59,900 تومان
طبيعت درمانگری بزرگ است كه با ادبيات مراقبه دركش آسان‌تر خواهد بود. پس بياييد شاگردی آن را بپذيريم و آب معانی را از سرچشمه نامحدود او بنوشيم و اين‌قدر به مکاتب و انديشه‌های آلوده و مزاحم زندگی نپردازيم.
دوست داشتن
دستنامه استرس و سلامتی دستنامه استرس و سلامتی
ناموجود
دوست داشتن
249,000 تومان
تاکنون در اتحادیة اروپا و نقاط دیگر، بحث2 زیادی درمورد پیشگیری اولیه و ارتقای سـالمت شـغلی مطـرح شـده است، درحالیکه بیشتر رویکردهای پیشگیری از استرس محـیط کـار بـر پیشـگیری سـط دوم یـا سـط سـوم متمرکزند
دوست داشتن
چیزهایی که آموخته ام چیزهایی که آموخته ام
دوست داشتن
34,900 تومان
این کتابچه متضمن 100 راهکار و کلمات قصار در خصوص راه و رسم زندگی و رسیدن به موفقیت است که در 8 بخش، با این مختصات فراهم آمده است: با خود صادق باش، به فکر دیگران باش، روراست باش و اعتماد به نفس داشته باش، دوراندیش و...
دوست داشتن
خوشبختی مرتبه دوم خوشبختی مرتبه دوم
دوست داشتن
27,900 تومان
هر بار که تلاش کردی شرایط را تغییر دهی و خودت را از دیوان زمان رها کنی، صدایی از عمق وجودت با ناامیدی فریاد زد «تو نمی‌توانی». او همان خود دروغین توست. او را شکست بده و به گام‌هایت ایمان داشته باش.
دوست داشتن
فکر بهتر زندگی بهتر فکر بهتر زندگی بهتر
ناموجود
دوست داشتن
44,900 تومان
وقتی بهتر فکر کنید، بهتر زندگی خواهید کرد نحوه تفکر ما تأثیری شگفت‌انگیز بر سرنوشت ما دارد. در این کتاب راهکاری ارائه می‌شود که با برنامه‌‌ریزی مجدد ذهن توان دستیابی به موفقیت‌ها و اهداف جدید را در سطوح بالاتر به شما...
دوست داشتن
آدم های بد قلق آدم های بد قلق
ناموجود
دوست داشتن
3,700 تومان
«تست‌های خودشناسی» كه در این كتاب ارائه شده است به شما كمك می‌كنند میزان دانش خود را در مورد افراد بدقلق ارزیابی كنید و بفهمید كه چطور با روشی حساب‌شده با این نوع افراد رفتار كنید. 
دوست داشتن
خرد معنوی خرد معنوی
دوست داشتن
69,900 تومان
در این کتاب نکته‌ها، توصیه‌ها و دستورالعمل‌هایی برای راه و رسم زندگی، خودشناسی، زندگی معنوی، آرامش ذهنی، مراقبه و نظایر آن مطرح شده است. نگارنده برای مثال خاطرنشان می‌کند: بدشانس‌ترین مردم، کسانی هستند که هیچ گاه...
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم