کیهان عزیز

«کیهان عزیز» عنوان کتابی است درباره‎ی احساسات بشری. همه نوع احساسات، خوب و بد. کتاب ابتدا در قالب 100 مراقبه‎ی کوتاه در باب احساسات منفی همچون خشم، تنهایی، ناامیدی، درماندگی و ... سخن به میان می‎آورد و به ما کمک می‎کند تا بر آن‎ها غلبه نماییم. 

ادامه مطلبShow less
پیشنهاد ویژه مدت محدود:
233,910 تومان 259,900 تومان
‎−10%
ضمانت سلامت

تمام کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش با کیفیت بالا تولید می‌شود و در بسته‌بندی مقوایی در میان حباب پلاستیکی ارسال می‌شود تا هیچ‌نوع آسیبی به محصول نرسد. در صورتی که کتاب تهیه شده توسط شما از وبسایت یا کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور دچار مشکل صفحه‌آرایی هستند لطفا جهت تعویض با شماره ۰۲۱۸۸۹۴۲۲۴۷ تماس بگیرید.

مرجع:
20212
دوست داشتن6
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
پیشنهاد کتاب‌های مشابه:
موردی یافت نشد
توضیحات

«کیهان عزیز» عنوان کتابی است درباره‎ی احساسات بشری. همه نوع احساسات، خوب و بد. کتاب ابتدا در قالب 100 مراقبه‎ی کوتاه در باب احساسات منفی همچون خشم، تنهایی، ناامیدی، درماندگی و ... سخن به میان می‎آورد و به ما کمک می‎کند تا بر آن‎ها غلبه نماییم. 100 مراقبه‎ی دوم کتاب هم بر احساسات مثبت مانند تسلی، مثبت‎اندیشی، وفور نعمت، ثابت ‎قدم بودن و ... اشاره دارد. این کتاب که در نوع خودش دایرة المعارف احساسات  و نوآوری در کنکاش احساسات بشری می‎تواند محسوب شود، ترکیبی از راهنمایی‎های کاربردی، تمرین‎های پرشور و نطق‎های خردمندانه را با خود به همراه دارد. نویسنده از همان ابتدای کتاب تجربیات زندگی شخصی‎اش را نیز با خوانندگان در میان می گذارد.

«کیهان عزیز» تاکنون به زبان‎های آلمانی، اسپانیایی، فرانسوی، عبری، اسلواکی، صربستانی، رومانیایی و لهستانی ترجمه شده است. و اکنون انتشارات نسل نواندیش ترجمه‎ی فارسی کتاب را برای خوانندگان ایرانی فراهم آورده است.

در قسمت آغازین کتاب می‎خوانیم:

شم شهودی‎ام به من گفت که زمان عزیمت فرا رسیده است. 31 دسامبر 2008 بود. تازه وارد بیست‎و‎نه سالگی شده بودم و سال نوی دیگری داشت می‎آمد که کسل‎کننده و ملالت‎آور بود. بچه‎هایم خواب بودند و لذا من و شوهرم نشستیم و یک فیلم تماشا کردیم تا باهم سال نو را جشن بگیریم. مکس روی «صندلی مردانه‎اش» که والدینش برای تولد چهل سالگی به او هدیه داده بودند نشسته بود. من روی مبل مخملی بدلی قرمزرنگ در آن طرف اتاق نشسته بودم. نشستن در یک گوشه‎ی خانه جدای از یکدیگر امن‎ترین گزینه بود.

فیلم خیلی افتضاح بود. حتی اسم فیلم هم یادم نیست. تنها چیزی که یادم می‎آید، این است که شوهرم مرا به خاطر سلیقه یا انتخاب بدم سرزنش کرد و چون فیلم به مذاقش خوش نیامده بود عصبی شد. خیلی زود عصبی می شد. طی ده سالی که از ازدواجمان می گذشت، ما هنوز نمی‎دانستیم چگونه باهم باشیم و همدیگر را چگونه خشنود و خرسند کنیم. گاهی وقتی اعتراض می‎کردم و پای نیازهایم می‎ایستادم، سراپا خشم می شد. اولین باری که دستش را رویم بلند کرد، چهارماهه باردار بودم. کمرم به آویز حوله‎ی حمام چسبیده بود. فلز سرد داشت به ستون فقراتم فرومی‎رفت و من هم سعی داشتم که شکمم را از مشت‎های گره شده محافظت کنم.

ادامه مطلبShow less
شناسنامه
20212

مشخصات

کد کتاب
20212
شابک
978-622-220-749-6
نویسنده (ها)
سارا پرات
مترجم (ها)
فرامرز آزاده
موضوع کتاب
خوب زیستن
قطع
رقعی
صفحات
472
تاریخ چاپ
سال 1401
نوبت چاپ
چاپ اول
سال چاپ اول
1401
نظرات
بدون نظر
مشتریانی که این محصول را تهیه کرده‌اند، این موارد را نیز خریداری نموده‌اند:
باران عشق سپاس گزاری باران عشق سپاس گزاری
تجدید چاپ
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
179,910 تومان 199,900 تومان
‎−10%
مهم نیست که در اطرافتان چه می گذرد. همیشه و در همه حال سپاس گزار باشید ، زیرا هرآنچه دارید و هرچه هستید چیزی نیست به جز اراده خدا . 
دوست داشتن
16 محصول دیگر در این دسته‌بندی:
زندگی کنیم یا فقط زنده باشیم زندگی کنیم یا فقط زنده باشیم
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
2,970 تومان 3,300 تومان
‎−10%
گر واقعا برای ایجاد یک تصویر ذهنی سالم و رسیدن به احساس رضایت درباره خود جدی هستید، باید آماده رشد شوید و به یاد داشته باشید که رشد را از هر سنی می‌توان آغاز کرد.
دوست داشتن
نمی گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد نمی گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد
تجدید چاپ
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
134,910 تومان 149,900 تومان
‎−10%
هدف ما در این کتاب این است که به شما نشان دهیم چطور می‌توانید فعال، سرزنده و با شور و نشاط و حتی متوقع زندگی کنید و قربانی تلاش‌های خود نباشید و اشخاص و موضوعاتی را از فشار دادن دکمه‌های اعصابتان باز دارید.
دوست داشتن
پنج راز که پیش از مرگ باید بدانید پنج راز که پیش از مرگ باید بدانید
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
17,910 تومان 19,900 تومان
‎−10%
این کتاب سفری عمیق و قلبی را برای خواننده‌اش در جهت یافتن خوشبختی و سعادت ماندگار رقم می‌زند. در این کتاب، دکتر جان ایزو با بیش از دویست نفر از افراد مختلف شصت تا یکصدو شش ساله گفتگو و مصاحبه کرده است.
دوست داشتن
خودتان را دوست بدارید خودتان را دوست بدارید
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
71,910 تومان 79,900 تومان
‎−10%
لوئیز ال. هی به شما نشان می‌دهد که چطور به بدنتان عشق بورزید و آن را دوست داشته باشید. یک راهنمای تأکید مثبت برای دوست داشتن و قدردانی از بدنتان
دوست داشتن
شکوه اشراق شکوه اشراق
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
98,910 تومان 109,900 تومان
‎−10%
هر یک از ما همین حالا نیز می‌توانیم بدانیم که فرجاممان چه می‌شود... به‌این‌صورت که دریابیم در چه مسیر فکری‌ای قرار داریم. مسیر امروزمان ما را به جایگاه فردا می‌رساند. درعین‌حال یک تصمیم کوچک یا یک تغییر جهت در فکر و...
دوست داشتن
نیم کیلو باش ولی انسان باش نیم کیلو باش ولی انسان باش
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
152,910 تومان 169,900 تومان
‎−10%
انسان یعنی یک موجود روبه‌بالا، عاشق آسمان! تنها فرشته‌ای که به زمین افتاده است و تا به آسمانش باز نگردد و به سوی خدایش و به پشت آسمان پرواز نکند از نالیدن آرام نمی‌گیرد! انسان فواره‌ای است که از قلب زمین عصیان می‌کند...
دوست داشتن
کتاب کوچک آٰرامش کتاب کوچک آٰرامش
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
44,910 تومان 49,900 تومان
‎−10%
«کتاب کوچک آرامش|The Little Book Of Peace» نوشته «سوزان جفرز|Susan Jeffers» کتابی در سبک خودیاری است که اولین بار در سال 2001 به چاپ رسیده است.این کتاب کوچک دربردارنده توصیه‌ها و نکات ضروری برای درمان روح است....
دوست داشتن
فکرت را متوقف کن فکرت را متوقف کن
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
143,910 تومان 159,900 تومان
‎−10%
همین‌جا وایستا! فکرت را متوقف کن. شما با افکار خود یکی نیستید. می‌توانید یاد بگیرید که چگونه افکار خود را به شکل موثری زیر سوال ببرید و ذهن خود را آزاد کنید.
دوست داشتن
خوشبختی نصیب بهترین ها می شود (جلد اول) خوشبختی نصیب بهترین ها می شود (جلد اول)
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
71,910 تومان 79,900 تومان
‎−10%
(از مجموعۀ 3 جلدی)کتاب حاضر، جلد اول از مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه و شگفت‌انگیز است که با زبانی ساده و روان نگاشته شده‌اند. در داستان «غاز و اسب» می‌خوانیم: «غازی در چمنزار داشت می‌چرید که یک‌باره با خود پنداشت...
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم