پاکسازی آگاهی در 21 روز

پاکسازی آگاهی در بیست‌ویک روز راهی است که بیست‌ویک شبانه‌روز را به ایجاد رابطه‌ای عمیق و عاشقانه میان روح و نیرویی بیکران اختصاص می‌دهد. 

ادامه مطلبShow less
239,900 تومان
ضمانت سلامت

تمام کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش با کیفیت بالا تولید می‌شود و در بسته‌بندی مقوایی در میان حباب پلاستیکی ارسال می‌شود تا هیچ‌نوع آسیبی به محصول نرسد. در صورتی که کتاب تهیه شده توسط شما از وبسایت یا کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور دچار مشکل صفحه‌آرایی هستند لطفا جهت تعویض با شماره ۰۲۱۸۸۹۴۲۲۴۷ تماس بگیرید.

مرجع:
20166
دوست داشتن13
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
پیشنهاد کتاب‌های مشابه:
موردی یافت نشد
توضیحات

21 قانونی که در انتهای کتاب آمده عبارنند از:

۱. هر روز صبح که از خواب بیدار می‌شوید، نفسی عمیق بکشید و درخواست کنید تا به شما یادآوری شود چرا اینجا هستید و ژرف‌ترین آرزویتان برای امروز چیست.

۲.انتخاب کنید که امروز می‌خواهید چه سطحی از آگاهی را بکاوید. سپس سه انتخابی را که ضامن دست‌یابی شما به این حالت هستند، بنویسید. به یاد داشته باشید که شما نیرومند هستید!

۳. با تمرکز کامل و توجه برکاری که در دست دارید، از گذشته بیرون بیایید. مهم نیست کار شما چه قدر معمولی و پیش پا افتاده باشد. قدر این موهبت را بدانید که امروز زنده هستید.

۴. با بدن خود چنان رفتار کنید که گویی ارزشمندترین کودکی‌ست که در آغوش گرفته‌اید. امروز این کودک را نوازش کنید و غذاهای مقوی و حرکات نشاط‌ آور به او بدهید.

۵. همه چیز را رها و به خدا واگذار کنید. نگرانی‌ها و دلمشغولی‌های خود را به قدرتی بزرگ‌تر از خودتان بسپارید. پیش از خواب، تشویش‌های خود را بنویسید و در کیسه‌ی زباله بیرون خانه بگذارید تا دور ریخته شوند.

۶. امروز، زندگی‌اتان را همانگونه که هست، بپذیرید. همه‌ی آنچه را نمی‌توانید تغییر دهید، بپذیرید. یادتان باشد فردا روزی تازه در پیش است. نفسی عمیق بکشید.

۷. برای هر کار خوبی که به انجام می‌رسانید و هر فکر خوبی که دارید، از خودتان قدردانی کنید. در طول روز آن قدر خوبی‌هایتان را تشخیص دهید که از شدت این قدرشناسی صادقانه، از موفقیت‌هایتان سرخ شوید.

۸. واقعاً کفش‌های قدیمی و کهنه‌ی خود را به کسی بدهید یا در زباله‌دانی بیندازید. همه جا را مرتب کنید و هرچه را دیگر نمی‌خواهید و استفاده نمی‌کنید، ببخشید یا دور بیندازید.

۹. شما بعنوان یک انسان بالغ و پراحساس، از نظر جسمانی، عاطفی و معنوی مسئول خود هستید. ببینید خودِ نابالغ شما در کدام زمینه‌های زندگی‌تان اختیاردار است. حالا از آن شیوه‌ی رفتار دست بکشید و اجازه دهید خودِ بزرگسال شما اختیار را در دست بگیرد.

۱۰. به اشتباه خود اعتراف کنید. فروتنی، کلید واقعی خوشبختی‌ست. هر گونه تکبر یا هر پافشاری و لجاجت برای «برحق» یا «موجه» بودن را که هم اکنون آرامش شما را به هم می‌ریزد، کشف کنید.

۱۱. وقتی احساس می‌کنید حوصله‌ی شما سررفته یا گیر افتاده‌اید، خطر کنید. کاری پیش‌بینی نشده و متفاوت با رفتار متعارف خود انجام دهید.

۱۲. هرچه سریع‌تر خشم‌ها، رنجش‌ها و کینه‌ها را رها کنید. آنها را نزد خودتان اعتراف کنید و سپس این آزردگی‌ها را به نیروی الهی درون واگذارید.

۱۳. با گوش دادن به نیازهای بدن و دادن محبت و توجه و استراحتی که بدنتان شایسته‌ی آن است، به جسم خود احترام بگذارید. هفته‌ای یک روز از کار با تلفن، ایمیل و پیام کوتاه مرخصی بگیرید تا به خودروی مقدستان سوخت برسانید و آن را پر کنید.

۱۴. یادتان باشد که شما شایسته‌ی بیشتر از اینها هستید. به پیرامون زندگی‌تان بنگرید و ببینید کجاها به کم‌تر قانع شده‌اید. امروز کاری برای خودتان انجام دهید که در خور شماست.

۱۵. از زخم‌هایتان پند بگیرید. ببینید که در آن بخش‌هایی از زندگی خود که احساس رنجش می‌کنید، چه درس‌هایی آموخته‌اید و چگونه رشد کرده‌اید. پنج درس مهمی را که در نتیجه‌ی این آزردگی‌ها دریافته‌اید بنویسید.

۱۶. حقیقت، همیشه شما را آزاد خواهد کرد. با ابراز صادقانه‌ی خود در زمینه‌هایی از زندگی که حقیقت را پنهان کرده‌اید، صداقتتان را رشد دهید.

۱۷. بگذارید عشق الهی، ظرف آگاهی شما را پر و نگرانی‌های بشری‌تان را برطرف کند.

۱۸. به یاد داشته باشید درخشان‌ترین نور شما فقط هنگامی می‌تواند بتابد که تاریکی خود را بپذیرید و آن را غنیمت بشمارید. به بخشی از وجودتان که آن را قضاوت، طرد یا محکوم کرده‌اید، عشق بدهید.

۱۹. نسبت به این حقیقت زیبا هشیار باشید که شما اینجا و به این سفر سحرآمیز آمده‌اید تا با هر دو جنبه‌ی بشر بودن و الهی بودنتان به صلح برسید. برای همه‌ی موهبت‌های خدادادتان سپاس‌گزار باشید.

۲۰. خوش باشید! از کارتان، بودن در کنار خانواده و فعالیت‌های هر روز خود لذت ببرید. شادتر باشید و بیش‌تر بخندید. از ته دل بخندید.


۲۱. بهترین راه دریافت عشق، ابراز عشق است. امروز به هرچند نفر که می‌توانید عشق بدهید. دوست یا خویشاوندی را در آغوش بگیرید و تا می‌توانید خوبی‌های هر کسی را که سر راه شما قرار می‌گیرد، به او یادآوری کنید.

قسمتی از کتاب:
هنگامی ‌که به پاکسازی جسم‌تان از انبوه فشارهای گذشته می‌پردازید و بدن‌تان را از سموم می‌زدایید؛ انرژی، سرزندگی و پویایی مضاعفی می‌یابید. به همین ترتیب وقتی به پاکسازی نفس خود می‌پردازید ذهن و روح‌تان تصفیه می‌شود و به قدرتی بی‌نظیر، اعتمادی بی‌بدیل و آرامشی عمیق دست می‌یابید. همان‌طور که رنج‌ها و نفرت‌های گذشته چون ابری بر ادراک شما پرده می‌افکند؛ پریشانی‌ها و امیال خودخواهانه‌ی حال نیز توانایی شما را برای انتخاب‌های درست می‌گیرد. با پاکسازی آگاهی، راهیِ سفر روحانی مفرحی خواهید شد که توجه شما را از دنیای بیرون برگرفته و به دنیای مقدس درون معطوف می‌دارد. مانند پاکسازی جسم، پاکسازی آگاهی نیز ذهن شما را از سموم گذشته پاک کرده، به تمنای وجودتان پیوند می‌زند و هدیه‌ی گرانقدر مراقبت از خود را در اختیارتان می‌گذارد. 

دبی فورد در عملی‌ترین و کاربردی‌ترین اثر خود (( پاکسازی آگاهی در بیست‌ویک‌روز )) فرآیندی سه مرحه‌ای را معرفی می‌کند که به ما قدرت رها کردن افکار مسموم و رفتار مخرب و در عوض رسیدن به آرامش عمیق درونی را می‌دهد.این سفر بیست‌ویک‌روزه چشمان ما را به روی هرآن‌چه هستیم و می‌خواهیم باشیم ، می‌گشاید.

یک بار دیگر دبی فورد فرایندی ساده و بی‌نظیر در اختیارتان می‌گذارد تا بتوانید عمیق‌ترین بخش وجودتان را لمس کنید و معنا و مفهوم زندگی را دریابید.

دبی فورد در کتاب جدید خویش شما را با خود به سفری اکتشافی می‌برد.

در این سفرپوسته خارجی ما برای عیان کردن گنج درون‌مان به زیبای می‌ریزد.

ادامه مطلبShow less
شناسنامه
20166

مشخصات

کد کتاب
20166
شابک
9789642367108
نام کتاب
پاکسازی آگاهی در 21 روز
نام اصلی
Consciousness Cleans
نویسنده (ها)
دبی فورد
مترجم (ها)
الهام شریف
موضوع کتاب
خوب زیستن
قطع
رقعی
صفحات
232
تاریخ چاپ
سال 1402
نوبت چاپ
چاپ هشتم
سال چاپ اول
1394
نظرات
بدون نظر
مشتریانی که این محصول را تهیه کرده‌اند، این موارد را نیز خریداری نموده‌اند:
199,900 تومان
همه چیز منتظرموعد مقرر است.  نه گل پیش از موعدش باز می‌شود و نه خورشید پیش از موعد خود طلوع می‌کند. کمی صبر کن. آنچه متعلق به توست به سویت می‌آید.
دوست داشتن
کتاب معجزات تغییرات مثبت کتاب معجزات تغییرات مثبت
ناموجود
دوست داشتن
17,900 تومان
بگذارید این تاییدات مثبت، زندگی‌تان را متحول کنند و دست به کار شوید که تغییری ایجاد کنید. این کار از شما ساخته است. برای رسیدن به رشد بیشتر و تحقق رویاهایتان از مطالب این کتاب بی‌نظیر استفاده کنید.
دوست داشتن
289,900 تومان
شما استحقاق آن را دارید که از هر درد و رنجی که متحمل شده‌اید، رهایی یابید. همه زخم‌هایتان باید التیام یابند. صرف‌نظر از هرچه کرده‌اید و هر اشتباهی مرتکب شده‌اید، صرف‌نظر از هرچه دارید و هرجا که هستید در همین لحظه...
دوست داشتن
16 محصول دیگر در این دسته‌بندی:
مقابله با آدم های مشکل دار به زبان ساده - توصیه های جادویی برای زندگی بهتر (19) مقابله با آدم های مشکل دار به زبان ساده - توصیه های جادویی برای زندگی بهتر (19)
دوست داشتن
399,900 تومان
خونسردی تات را حفظ کنید! نمی‌توانید با همه کسانی که ملاقات می‌کنید کنار بیایید، کتاب مقابله با آدم های مشکل دار به زبان ساده راهکارهای موٍری معفری می‌کند تا در موقعیت‌های سخت و حاد از آن ها استفاده کنید و از عصانیت به...
دوست داشتن
199,900 تومان
وقتی بهتر فکر کنید، بهتر زندگی خواهید کرد نحوه تفکر ما تأثیری شگفت‌انگیز بر سرنوشت ما دارد. در این کتاب راهکاری ارائه می‌شود که با برنامه‌‌ریزی مجدد ذهن توان دستیابی به موفقیت‌ها و اهداف جدید را در سطوح بالاتر به شما...
دوست داشتن
چیزهایی که آموخته ام چیزهایی که آموخته ام
دوست داشتن
169,900 تومان
این کتابچه متضمن 100 راهکار و کلمات قصار در خصوص راه و رسم زندگی و رسیدن به موفقیت است که در 8 بخش، با این مختصات فراهم آمده است: با خود صادق باش، به فکر دیگران باش، روراست باش و اعتماد به نفس داشته باش، دوراندیش و...
دوست داشتن
179,900 تومان
جنبش باشگاه خنده نخسین بار در سیزدهم مارس سال 1995 به همت دکتر مادن کاتاریا در پارکی واقع در شهر بمبِی به راه افتاد و به زودی دامنگیر شهرهای دیگر هند شد. دیری نپایید که این جنبش از مرزهای این کشور فراتر رفت و به دیگر...
دوست داشتن
حسادت حسادت
دوست داشتن
159,900 تومان
حدود 80 درصد از زنان و مردان با مشکل حسادت مواجه هستند. زنان به عدم صداقت عاطفی شوهر خود با حسادت واکنش نشان می‌دهند و مردها نیز اگر احساس کنند که همسرشان با آنان روراست نیست، احساس حسادت می‌کنند. حس حسادت تنها مختص...
دوست داشتن
چاشنی احساس چاشنی احساس
دوست داشتن
59,900 تومان
این اثر فقط دستور ترکیب مواد غذایی نیست، بلکه هر دانه برنج و هر لقمه نان را مأمور کرده‌ام تا مهر و عشقم را در تاروپود وجودت جای دهم. گرمای احساسم را در اجاق دمیده‌ام و جوانه‌های روحم را دستچین کرده‌ام. این تنها یک...
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم