فکر بهتر زندگی بهتر

وقتی بهتر فکر کنید، بهتر زندگی خواهید کرد

نحوه تفکر ما تأثیری شگفت‌انگیز بر سرنوشت ما دارد. در این کتاب راهکاری ارائه می‌شود که با برنامه‌‌ریزی مجدد ذهن توان دستیابی به موفقیت‌ها و اهداف جدید را در سطوح بالاتر به شما می‌دهد. شما مجهز می‌شوید تا آنچه را در مسیر زندگی با آن مواجه می‌شوید مدیریت کنید.

ادامه مطلبShow less
44,900 تومان
ضمانت سلامت

تمام کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش با کیفیت بالا تولید می‌شود و در بسته‌بندی مقوایی در میان حباب پلاستیکی ارسال می‌شود تا هیچ‌نوع آسیبی به محصول نرسد. در صورتی که کتاب تهیه شده توسط شما از وبسایت یا کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور دچار مشکل صفحه‌آرایی هستند لطفا جهت تعویض با شماره ۰۲۱۸۸۹۴۲۲۴۷ تماس بگیرید.

ناموجود
مرجع:
20171
دوست داشتن2
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
پیشنهاد کتاب‌های مشابه:
موردی یافت نشد
توضیحات

نحوه تفکر ما تأثیری شگفت‌انگیز بر سرنوشت ما دارد. در این کتاب راهکاری ارائه می‌شود که با برنامه‌‌ریزی مجدد ذهن توان دستیابی به موفقیت‌ها و اهداف جدید را در سطوح بالاتر به شما می‌دهد. شما مجهز می‌شوید تا آنچه را در مسیر زندگی با آن مواجه می‌شوید مدیریت کنید. اگر افکار دلسردکننده را حفظ کنید و بر آن‌ها تمرکز کنید به‌جای فرصت‌ها، برای خود محدودیت‌هایی ایجاد خواهید کرد. تفکر بهتر، زندگی بهتر ابزاری برای حذف تفکر ناکارآمد به شما می‌بخشد و قدرت کنترل افکار و زندگی پیروزمندانه را برای‌تان به ‌ارمغان می‌آورد. وقتی یاد بگیرید که افکار ناخوشایند را حذف کنید و بر ارزش‌هایی تمرکز کنید که آفریدگار هستی به شما عطا کرده است، الطاف خداوندی از راه‌های تصورنشدنی به شما خواهد رسید.

ذهن ما مانند رایانه است و نحوه برنامه‌ ریزی آن چگونگی عملکردش را تعیین می‌کند. شما می‌توانید قدرتمندترین، سریع‌ترین و آخرین مدل رایانه‌ ای را که با بیشترین میزان حافظه قابل دسترس ساخته شده،در اختیار داشته باشید. اگر روی همین رایانه نرم‌افزار نامناسب نصب کنید،کارایی درستی نخواهد داشت. همه ماگاهی درگیر ویروس‌های رایانه‌ای شده‌ایم. آن‌ها می‌توانند وارد بهترین رایانه‌ها بشوند و نرم‌افزار آنرا آلوده کنند. ابتدا سرعت رایانه کم می‌شود و بعد نمی‌توانید به اطلاعات آن دسترسی داشته باشید. هیچ‌ یک ازاین مشکلات به‌ دلیل ضعف یا نقص در ساخت رایانه شما پیش نیامده‌اند و سخت‌افزار آن مشکلی ندارد. این مشکلات حاصل برنامه‌‌ریزی مجدد نرم‌افزار است. داخل نرم‌افزار به‌هم ریخته است و حالا این نرم‌افزار آلوده است.

خداوند هم وقتی شما را آفرید، نگاهی به شما انداخت و گفت: یک شاهکار دیگر. سخت‌افزار شما بی‌نقص است؛ اندازه‌تان مناسب است؛ ملیت‌تان درست است و استعدادهای متناسب و بجایی به شما عطا شده است. علاوه‌براین خداوند نرم‌افزار درستی هم در شما نصب کرده است. از همان ابتدا خداوند شما را برای پیروز شدن، سلامتی، قدرت و خلاقیت آفریده است. نرم‌افزار اولیه شما می‌گوید که می‌توانید هر کاری را انجام بدهید. او شما را به این شکل برنامه‌‌ریزی کرده که به هر کاری دست می‌زنید، شکوفا و موفق ‌شوید. شما می‌توانید قرض بدهید نه اینکه قرض بگیرید. شما پیروز هستید نه قربانی. شما برای زندگی توأم با ایمان، پیروزی و فراوانی برنامه‌‌ریزی شده‌اید. خالق به این شکل شما را برنامه‌‌ریزی کرده است.

دلیل اینکه ما همواره فراوانی را در زندگی تجربه نمی‌کنیم این است که اجازه داده‌ایم ویروس‌ها نرم‌افزارمان را آلوده کنند. ما به خودمان می‌گوییم: من هرگز موفق نمی‌شوم؛ من بااستعداد نیستم؛ هرگز نمی‌توانم این عادت را ترک کنم؛ خیلی وقت است که به آن عادت دارم؛ من کُند هستم؛ من جذاب نیستم و هیچ اتفاق خوبی در آینده‌ام رخ نخواهد داد. چون نرم‌افزارمان آلوده شده، خودباوری ما هم اندک شده، منفی‌نگر شده‌ایم و باور نداریم که رؤیاهایمان تحقق پیدا کنند و انتظار نداریم که مشکلاتمان برطرف شوند.

خوشبختانه شما هیچ اشکالی ندارید. درست مثل رایانه اشتباهی در وجود شما نیست. نقص یا خطایی ندارید بلکه مشکل در نرم‌افزار شماست. شما باید از شر این ویروس‌ها خلاص شوید. هر روز به آنچه آفریدگارتان درباره شما گفته است، فکر کنید و بگویید: من خوشبخت هستم؛ من قوی هستم؛ من سالم هستم؛ من اعتمادبه‌نفس دارم. من جذاب هستم. من باارزشم و من پیروز هستم. شما باید به نرم‌افزار اصلی خود بازگردید. اگر تفکر شما محدود باشد، زندگی‌تان محدود خواهد شد. وقتی بهتر فکر کنید، بهتر زندگی می‌کنید.

یاد بگیرید که دکمه حذف را بزنید

برای بازگشت به نرم‌افزار اصلی، یکی از بهترین کارهایی که باید یاد بگیریم این است که دکمه حذف را فشار بدهیم. وقتی افکار منفی و دلسرد‌کننده سراغ ما می‌آیند تا نرم‌افزارمان را آلوده کنند باید قبل از اینکه روی نحوه زندگی ما تأثیر بگذارند دکمه حذف را بزنیم. این افکار می‌گویند: شما بهترین روزهای زندگی را گذرانده‌اید و از این به بعد فقط سقوط می‌کنید. بدانید که ویروس سعی می‌کند شما را از سرنوشت‌تان دور نگه دارد. واقعاً ساده است، حذفش کنید. به خودتان بگویید من اجازه ورود این ویروس را نمی‌دهم. نرم‌افزار من می‌گوید: راه درست روشن‌تر و روشن‌تر می‌شود.

شما هیچ وقت خوب نمی‌شوید. گزارش پزشکی را دیده‌اید.

حذفش کنید و به جای آن بگویید: خداوند سلامتی را به من باز می‌گرداند. تعداد روزهای عمر من را او تعیین می‌کند.

شما هرگز به رؤیاهای خود نخواهید رسید، آنقدر استعداد ندارید. شما توان به انجام رساندن این رؤیا را ندارید. حذفش کنید. حذفش کنید. حذف. من با دقت و توجه ساخته شده‌ام. لطف خداوند شامل حال من شده است. هر چیزی را که لمس کنم شکوفا شده و به پیروزی می‌رسد.

هرگز نمی‌توانی این عادت را ترک کنی. پدرت  الکلی بود و تو هم الکلی خواهی شد. حذفش کنید. هیچ سلاحی علیه من رشد نخواهد کرد. کسی که خداوند او را آزاد آفریده است، آزاد خواهد ماند و من هم آزاد هستم.

اگر می‌خواهید به بالاترین قابلیت خود برسید باید فشردن دکمه حذف را خوب بلد باشید.

وقتی می‌خواستم کشیش بشوم همه افکارم به من می‌گفتند: جوئل! تو نمی‌توانی این کار را انجام بدهی. تو هیچ چیزی درباره اداره کلیسا نمی‌دانی. تو خیلی جوانی. تو هیچ تجربه‌ای نداری. هیچ‌کس به کلیسای تو نخواهد آمد. کار سختی نبود که به ویروس اجازه بدهم در وجودم ریشه بدواند و من را از تقدیرم دور کند. من همان کاری را کردم که اکنون از شما می‌خواهم انجام بدهید. دکمه حذف را فشار دادم. تو نمی‌توانی این کار را انجام بدهی. حذف. تو خیلی جوانی. حذف. تو هیچ تجربه‌ای نداری. حذف. این کار هیچ نتیجه‌ای ندارد. حذف. اگر در فشار دادن دکمه حذف مهارت نداشتم در جایگاهی که امروز هستم، نبودم. 

ادامه مطلبShow less
شناسنامه
20171

مشخصات

کد کتاب
20171
شابک
978-964-236-945-4
نام کتاب
فکر بهتر زندگی بهتر
نام اصلی
Think better Live Better
نویسنده (ها)
جوئل اوستین
مترجم (ها)
شهره عبدالهی (قراچه داغی)
موضوع کتاب
خوب زیستن
قطع
رقعی
صفحات
168
تاریخ چاپ
سال 1400
نوبت چاپ
چاپ سوم
سال چاپ اول
1398
نظرات
بدون نظر
مشتریانی که این محصول را تهیه کرده‌اند، این موارد را نیز خریداری نموده‌اند:
افکار همه چیز است افکار همه چیز است
ناموجود
دوست داشتن
15,900 تومان
آیا تاکنون ایده مناسبی داشته‌اید؟ البته که داشته‌اید! اما آیا تاکنون از یکی از ایده‌های خوب خود پول به ‌دست آورده‌ايد؟ اين كتاب در زمانی مناسب براي شما نوشته شده است؛ داستان‌هایی را از برخی افراد بی‌نظیر به اشتراک...
دوست داشتن
179,900 تومان
آیا دستیابی به موفقیت واقعاً ساده است؟آیا می‌توان شش سال جوان‌تر و سرزنده‌تر شد؟ آیا ممکن است به معنای واقعی موفق بود؟آیا می‌توانیم همه چیز را در زندگی تغییر دهیم؟
دوست داشتن
غذای خام به جای پخته غذای خام به جای پخته
دوست داشتن
99,900 تومان
این کتاب خلاصه‌ای از کتاب اول واندمیکر با عنوان چاق و بیمار یا لاغر و سالم؟ و نسخه جدیدی است که تجربه ۴۵ساله واندمیکر را خلاصه می‌کند که باید بارها مطالب آن را بخوانید و تکرار کنید و هر بار بینش جدیدی را دریافت نمایید.
دوست داشتن
16 محصول دیگر در این دسته‌بندی:
99,900 تومان
جنبش باشگاه خنده نخسین بار در سیزدهم مارس سال 1995 به همت دکتر مادن کاتاریا در پارکی واقع در شهر بمبِی به راه افتاد و به زودی دامنگیر شهرهای دیگر هند شد. دیری نپایید که این جنبش از مرزهای این کشور فراتر رفت و به دیگر...
دوست داشتن
مدیریت ارتباطات مدیریت ارتباطات
ناموجود
دوست داشتن
7,900 تومان
در عصری كه لحظه‌لحظه‌اش در گرو تغییرات شگفت‌انگیز است، ارتباطات حرف اول را می‌زند. بنابر پژوهش‌های موجود، حدود 75 درصد از اوقات روزانه‌ی ما به‌نحوی در تماس و ارتباط با دیگران می‌گذرد. از این رو كیفیت زندگی هر‌كس بستگی...
دوست داشتن
169,900 تومان
 این کتاب برای افرادی است که می‌خواهند شور و هیجان را به زندگیشان بازگردانند.کتاب حاضر، روشی کامل برای خودشناسی و رفتارشناسی است. صد رفتار ذکرشده؛ یکی از ارزشمندترین موهبت‌های شما را آشکار می‌کند که همان خود واقعیتان...
دوست داشتن
99,900 تومان
در این کتاب می خوانید: شخصیت‌ شما ذهن شما نیست. هشیاری، راه‌ راهایی از درد و رنج، با تمام وجود در لحظه حال زندگی کنید، هویت درونی، روابط آگاهانه، مهمتر از خوشبختی و بدبختی، آرامش است.
دوست داشتن
نیم کیلو باش ولی انسان باش نیم کیلو باش ولی انسان باش
دوست داشتن
53,900 تومان
انسان یعنی یک موجود روبه‌بالا، عاشق آسمان! تنها فرشته‌ای که به زمین افتاده است و تا به آسمانش باز نگردد و به سوی خدایش و به پشت آسمان پرواز نکند از نالیدن آرام نمی‌گیرد! انسان فواره‌ای است که از قلب زمین عصیان می‌کند...
دوست داشتن
139,900 تومان
چنین فردی به‌جای این‌که به‌سمت کمال برود به‌سمت کامل‌بودن عصبی در حرکت است و زندگی‌کردن برایش تبدیل به خون دل خوردن و دغدغه‌های مداوم می‌شود. در نتیجه ذهن به‌جای جستجوی صلح، همواره به دنبال به‌چنگ آوردن بهترین‌هاست...
دوست داشتن
زیاد به خودت سخت نگیر زیاد به خودت سخت نگیر
ناموجود
دوست داشتن
39,900 تومان
بیشتر انسان‌‌ها وقتی به بی‌خیالی فکر می‌کنند حالتی بی‌تفاوت و بسیار روحانی را تصور می‌کنند که هیچ چیز برای‌شان اهمیت ندارد و سهمگین‌ترین توفان‌ها را با لبخندی می‌نشانند. آن‌ها فردی را تصور می‌کنند یا بهتر بگویم، آرزوی...
دوست داشتن
زرافه و شغال درونمان را بشناسیم زرافه و شغال درونمان را بشناسیم
ناموجود
دوست داشتن
13,900 تومان
جاستین مول در کتاب زرافه و شغال درونمان را بشناسیم به‌وضوح بیان می‌کند که پذیرفتن شغال و فرصت دادن به آن و هم‌زمان زرافه بودن از روی میل شدید به سهیم بودن در شادی و صلح برای همه، امری شدنی است.
دوست داشتن
62 راهبرد ساده برای خلق زندگی دلخواهتان 62 راهبرد ساده برای خلق زندگی دلخواهتان
ناموجود
دوست داشتن
3,900 تومان
با خواندن این کتاب به این نتیجه می‌رسید که لزومی ندارد برای رسیدن به زندگی مهیج و شاد، عقاید جدید و مشکل را بیاموزید یا تغییراتی وسیع ایجاد کنید فقط می‌بایست تغییرات کوچکی در نگرش‌ها و رفتارهایتان ایجاد کنید. شما کشف...
دوست داشتن
آرامش نصیب بهترین ها می شود آرامش نصیب بهترین ها می شود
ناموجود
دوست داشتن
16,900 تومان
کتابی که پیش رو دارید حاصل تجربیات شخصی سوزان جفرز، روان شناس امریکایی است که خود با وقایع به ظاهر تلخ و در باطن درس های دشواری از کتاب زندگی مثل تجربه سرطان، طلاق و ... روبه رو شده است و حالا در این اثر خرد و حکمتی...
دوست داشتن
مراقبه در طبیعت مراقبه در طبیعت
دوست داشتن
59,900 تومان
طبيعت درمانگری بزرگ است كه با ادبيات مراقبه دركش آسان‌تر خواهد بود. پس بياييد شاگردی آن را بپذيريم و آب معانی را از سرچشمه نامحدود او بنوشيم و اين‌قدر به مکاتب و انديشه‌های آلوده و مزاحم زندگی نپردازيم.
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم