قابلمه را فراموش کن

این کتاب تنها راه دستیابی به سلامت کامل و عمر طولانی است و برای کسانی است که می‌خواهند از شر بیماری‌ها خلاص شوند...

ادامه مطلبShow less
پیشنهاد ویژه مدت محدود:
167,920 تومان 209,900 تومان
‎−20%
ضمانت سلامت

تمام کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش با کیفیت بالا تولید می‌شود و در بسته‌بندی مقوایی در میان حباب پلاستیکی ارسال می‌شود تا هیچ‌نوع آسیبی به محصول نرسد. در صورتی که کتاب تهیه شده توسط شما از وبسایت یا کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور دچار مشکل صفحه‌آرایی هستند لطفا جهت تعویض با شماره ۰۲۱۸۸۹۴۲۲۴۷ تماس بگیرید.

مرجع:
60078
دوست داشتن2
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
پیشنهاد کتاب‌های مشابه:
موردی یافت نشد
توضیحات

هر روز بر تعداد کسانی که در گوشه و کنار جهان بیماری‌هایی لاعلاج نظیر سرطان داشته و دوباره سالم شده‌اند، افزوده می‌شود. دکتر شلتون در درمانگاه و مدرسه تندرستی خود بهبود چهل هزار نفر از این افراد را ممکن ساخت. امروزه پزشکان و درمان‌گران زیادی راه‌و روش او را دنبال می‌کنند، که همواره موفقیت این روش را به اثبات رسانده‌اند. این روند که از سال ۱۸۲۲ در امریکا تاسیس شده، با وجود موانع فراوانی که نظام پزشکی بر سر راهش قرار داده، توانسته است خود را تا به امروز از گردباد حوادث نجات دهد. این روش درمانی که شیوه‌ای طبیعی است، تنها امید کسانی است که بیمار شده‌اند و می‌خواهند دوباره سالم شوند. آنچه در این کتاب می‌خوانید تنها راه دستیابی به سلامت کامل و عمر طولانی است.

اگر می‌خواهی سالم شوی و عمر طولانی داشته باشی قابلمه را فراموش کن

پیشگفتار دکتر فریتس بِخِر

اولین چاپ کتاب اگر میخواهى سالم شوى، قابلمه را رها کن، نوشته‏ هلموت واندمیکر، بعد از انتشار چنان سریع نایاب شد که چاپ مجدد را ضرورى کرد. واندمیکر پزشک نیست، بلکه تاجرى است که در مقام سرباز در جنگ جهانى دوم شرکت کرد و به‌شدت زخمى شد. او روش‏های متعددی را روى جسم خود امتحان کرد و دانشی وسیع درباره‏ علم تندرستى، چه در فرهنگ امریکایى و چه آلمانى که فرهنگ مادرى خودش است، به دست آورده است که من نظیرش را ندیده‏ام. کتابش مثل بمب در آلمان صدا کرد و به‌عنوان اثرى جاودان در مورد تغذیه ثبت شد. او چشمان کسانى را باز کرد که سؤالاتى درباره‏ تغذیه و تندرستى داشتند، من این کتاب را به‌عنوان هدیه‏ کریسمس دریافت کردم و بیاغراق میتوانم بگویم که زندگیام را دگرگون کرد.

موضوع این کتاب چیزى بود که من نصف عمرم را در جستجوى آن سپرى کرده بودم: اسرار تندرستى. سال 1951 بود که براى اولین‌بار واندمیکر را در درمانگاه ملاقات کردم. آن زمان او هم مثل من از روش تغذیه‏ دکتر وائرلند پیروى میکرد (ماکروبیوتیک) و مدت زیادى نیز تابع آن بود؛ اما سپس دریافت که شیوه‏ تغذیه‏اش کاملاً صحیح نیست. روش وائرلند بیشتر شامل دانه‏هاى پخته و محصولات لبنى بود که این‏ها هم غذایى طبیعى براى انسان نیستند. درعوض، در روش تغذیه‏ گیاه‏خوارى که از خوردن شیر و مشتقات آن پرهیز میکنند، بهبود بیماریها به‌مراتب چشمگیرتر بوده است. آن روش به‌هرحال یک قدم جلوتر بود، اما هرگز نمیتوانست بیماریهاى خطرناک انسان را مداوا کند.

قانون طبیعت توافق و مصالحه نمیشناسد. به قول گوته: «هرکس میخواهد از شر بیمارى خلاص شود، باید یک قدم جلوتر از آن باشد.» و حالا سؤال این است که چطور؟ با مصرف خوراکیهایى که خالق براى ما تعیین کرده است. این خوراکیها را به‌راحتى میتوان شناخت. کافى است نگاهى به انجیل بیندازید.

آنچه خالق به‌عنوان غذا براى ما تعیین و پیشنهاد کرده است، میوه‏هاى بهشتى است؛ بله، فقط و فقط میوه‏هاى دانه‏دارى که زیر نور خورشید میرسند، نه آنچه با زمین آلوده و مسموم در تماس هستند. این قانون تا به امروز تغییر نکرده است، همچنان که ساختار بدن انسان تغییر نکرده است. امروزه آتش، قابلمه، ماهیتابه، کباب‏پز و اجاق‏گازهاى آخرین مدل، انسان را بیش از پیش به استفاده از غذاهاى مرده ترغیب میکنند، به‌خصوص غذاهاى گوشتى و غذاهاى آماده و از قبل تهیه‌شده در کارخانه‏هاى به‌اصطلاح غذاسازى که جز بیمارى ره‏آوردى براى انسان ندارند.

وقتى انسان دوباره به غذاى اجدادش رو کند، سلامتى نیز به طرف او باز خواهد گشت و بیماریها ناپدید خواهند شد. علم پزشکى امروز که فقط میتواند به کمک داروهاى شیمیایى علائم بیماریها را سرکوب کند، هیچ‏گاه قادر نخواهد بود علت را برطرف کند. به همین دلیل هرگز به هدف نخواهد رسید. این امر باید بر همه آشکار شود. همیشه پزشکانى مانند هیپوکرات و واندمیکر بوده‏اند که تلاش کرده‏اند انسان را به طرف غذاهاى طبیعیاش برگردانند، اما در این راه زیاد موفق نبوده‏اند، زیرا مخالفت پزشکان از یک طرف و شرکت‏هاى تولید مواد غذایى و تبلیغات رسانه‏هاى گروهى از سوى دیگر، موانعى در سر راه آگاهى انسان ایجاد کرده‌اند تا او را از ریشه‏اش جدا کنند. موفقیت زمانى میسر میشود که پزشکان درک کنند خود نیز بیمار و اکثر معتادند.

در این میان وزارت بهدارى و بهزیستى هم موظف است نقش خود را به مفهوم واقعى کلمه ایفا کند. متأسفانه در دانشگاه‏ها نیز چیزى تدریس نمیشود. در آنجا فقط راه مداوا به کمک علم فیزیک و شیمى تعلیم داده میشود و پزشکان هنگام ویزیت بیماران مواظب هستند چیزى درباره‏ تغذیه به زبان نیاورند تا مبادا بیمارانشان را از دست بدهند. من با واندمیکر هم‏عقیده‏ام و صددرصد نظریاتش را تصدیق میکنم، زیرا آن‏ها را روى بدن نودویک‌ساله‏ خودم امتحان کرده‏ام. صدها بیمار من گواه این ادعا هستند. واقعیت‏ها را باید گفت، حتى اگر به ضرر عده‏اى تمام شود. همه باید حقیقتی را بدانند، که میتوان در کتاب هلموت به آن دست یافت. من این را به‌عنوان پزشک و یاور انسان‏ها میگویم و خود را براى گسترش و همگانى کردن این کتاب متعهد میدانم، زیرا واقعیت‏هاى فراوانى در آن وجود دارد. این  کتاب را به همه‏ کسانى که دنبال تندرستى واقعى هستند یا میخواهند از شر بیماریها رها شوند، معرفى و پیشنهاد میکنم.

دکتر فریتس بِخِر

 

مقدمه

حاصل بیش از چهل سال تلاش و تحقیق و مطالعه درباره‏ تغذیه و تندرستى را میتوان در دو جمله خلاصه کرد:

1. علت تمام بیماریها فقط یک چیز است: مسموم شدن بدن.

2. براى سالم شدن فقط یک راه وجود دارد: رفع مسمومیت.

قضیه به همین سادگى است

تو خودت با خوردن پختنیها، داروهاى شیمیایى، مواد تحریک‏کننده، مسکرات و مواد نشئه‏آورى که در بدن تولید اسید میکنند باعث ایجاد مسمومیت در بدنت میشوى.

رفع مسمومیت فقط از طریق مصرف مواد زنده یا قلیایى که در میوه‏ها و گیاهان خوراکى وجود دارد، ممکن است.

تنها شفابخش تو در این میان فقط بدن توست. دنبال هیچ داروى شفابخشى خارج از بدنت نگرد. همه گشته‏اند و هنوز میگردند، اما چیزى نخواهند یافت، براى اینکه از آغاز به خطا رفته‏اند.

فقط یک خالق، یک کائنات، یک طبیعت و یک قانون طبیعى وجود دارد؛

متعاقب این قانون طبیعى، اساس تغذیه براى انسان و حیوان یکسان است. تو نیز باید مواد طبیعى خامى را بخورى که براى خاطر تو خلق شده است. حدود هفتادهزار حیوان وحشى از این قانون پیروى میکنند. فقط انسان است که غذاى پخته و شیر میخورد! به‌دنبال این استثنا، فقط اوست که از داروهاى شیمیایى که سلامتش را به خطر میاندازند، استفاده میکند. حاصل این دور شدن از طبیعت همانا بیمارى است، حال اسمش را هرچه میخواهند بگذارند. انسان میلیون‏ها سال از تاریخ تکامل خود را از مواد خام طبیعى که بدنش با مولکول‏هاى آن سازگارى دارد، سپرى کرده است؛ اما با اینکه سال‏هاست انسان از مواد پخته و مرده تغذیه میکند، هنوز شکل بدن و اندام‏هایش تغییر نکرده است. مواد غذایى در حرارت آتش خاصیت اولیه‏شان را از دست میدهند و نتیجه استفاده از آن‏ها انهدام اندام‏ها و بروز بیماریهاست. اگر میخواهى سالم شوى و سالم بمانى، به غذاى قدیم و اصلى خود بازگرد. این تنها راه نجات است و تنها تو باید تصمیم بگیرى. بعد از اینکه چند روز روزه گرفتى و سموم را از بدنت بیرون راندى، خوراکیهاى تازه و خام و خوش‏بو و خوش‏رنگ و خوش‏مزه بخور. نود درصد از نیروى حیات‏بخش و قواى عصبى و انرژى لازم براى بهبود جسمانى، با عمل کردن به توصیه‏ بالا تأمین میشود. تنفس هواى پاک، نور خورشید، آب تمیز، حرکات بدنى، استراحت و خواب کافى نیز از عوامل مهم و ضرورى است.

اضطراب به میزان کم طبیعى و اجتناب‏ناپذیر است، اما بیش از حد آن مضر و بیماریزاست.

چرا ما آدم‏ها از این قوانین پیروى نمیکنیم؟ به دلیل عادت‏هاى غلط و اراده‏ ضعیف.

وقت آن است که از قانون طبیعت دفاع کنیم نه از شیوه‏ مبتذل زندگى امروزى. چقدر غمگین و دردآور است داستان بیمارى ایدز در عصر ما! حضرات، باکتریها را دشمن ما میدانند و معتقدند که باید علیه آن‏ها جنگید، اما واقعیت این است که آن‏ها دوستان ما هستند، زیرا آشغال‏هایى را می‌بلعند که پس از هضم غذا در بدن ما بر جا میمانند. اگر آن‏ها نباشند عمر بشر خیلى کوتاه میشود. در بیمارى ایدز نیز ویروس‏ها عامل سرایت و عفونت بیمارى نیستند، بلکه علت زیربنا و محیط مساعدى است که ما با مصرف موادى مرده و تحریک‏کننده مانند نمک، ادویه، قهوه، چاى، کاکائو، شکلات، الکل، سیگار و داروهایى که تعدادشان از شمارش خارج است، آماده میکنیم. آرى، براى هر رشدى زیربنا و شرایطى لازم است و باکترى براى رشد خود به غذا نیازمند است. من ایمان دارم که بیشتر بیماران مبتلا به ایدز بر اثر استفاده از داروهایى مانند ازیدوتمیدین AZT دچار مرگ زودرس میشوند نه به دلیل وجود ویروس. ما با داروهاى شیمیایى بیشتر خود را مسموم میکنیم و به قتل میرسانیم. به‌جاى اینکه شیوه‏ غلط زندگیمان را عوض کنیم، دارو میخوریم. گیاه‏شناسى معتبر به نام فرانس کراوترمن در کتاب جدیدش با عنوان گیاهان شفابخش میگوید: «علت بروز بیش از شصت‌درصد بیماریها استفاده از داروها و واکسن‏هاست.»

حکیمى دانشمند درباره‏ روش غلط تغذیه‏ ما گفته است: «این خودفریبى است که انسان آینده‏اش را فداى لذت حال کند.»

بزرگ‏ترین بدبختى ما این است که تقریباً تمام مواد خوراکیمان مرده هستند. کافى است وقتى به سوپرمارکت میروى، دقت کنى. چقدر قوطیهاى حاوى به‌اصطلاح مواد غذایى میبینى؟ بسته‏بندیها به‌قدرى زیبا و زرق و برق‏دار و فریبنده‏اند که بزرگ و کوچک را تحریک میکنند. غذاهاى کارخانه‏اى حاوى مواد شیمیایى نگهدارنده را میبینى؟ حتى شیر و تمام فرآورده‏هاى آن هم امروزه از طریق اعمالى مانند استرلیزه، پاستوریزه و هموژنیزه کردن، به‌صورت غذاهاى مرده و مسموم‏کننده درآمده‏اند. بدتر از همه شیر است که همه آن را میخرند و مینوشند، بدون اینکه درباره‏اش فکر کنند. در این سوپرمارکت‏ها گوشه‏اى کوچک به میوه‏ها و سبزیهاى تازه اختصاص دارد که آن‏ها نیز بر اثر دست‌کاری‌هایى از قبیل استفاده از کودهاى شیمیایى و سم‏هاى ضد آفات کیفیت خود را از دست داده‏اند. اول زمین بیمار میشود، بعد گیاهان و جنگل‏ها و سپس حیوانات و انسان. مقصر خود ما هستیم که این مواد فاسد و مسموم‏کننده را میخریم. فروشنده‏ها هر آشغالى را به‌عنوان غذا به ما میفروشند، زیرا فقط میخواهند پول دربیاورند و ما هم اطلاعى در مورد تغذیه و مواد غذایى نداریم و اصولاً تا زمانى که درد نداشته باشیم، به تندرستى و تغذیه توجه نمیکنیم. فروشنده‏ها از این ناآگاهى ما سوءاستفاده میکنند و پول به جیب میزنند. این ما هستیم که باید از آن‏ها میوه‏ها و سبزیهایى را که به طریق طبیعى و بیولوژیکى تهیه شده‏اند، درخواست کنیم. ما همه بیمار و اسیران معتاد به سیستم قابلمه‏اى هستیم. هرچه دم دستت رسید، بینداز توش! چه از آن بیرون میآید، معلوم نیست و فقط با نمک و ادویه مزه‏اى پیدا کرده است.

سوءاستفاده اول از معده شروع میشود. اما بدان که اگر بهترین مواد خوراکى طبیعى را هم بخرى، تا وقتى آن‏ها را میپزى، هیچ‏گونه بهبودى حاصل نخواهد شد. سرسرى گرفتن قوانین طبیعت جریمه دارد و آن بیمارى است. پنجاه‌شصت سال پیش هیچ‏گونه غذاى بسته‏بندى‌شده و آماده‏اى در قفسه‏هاى سوپرمارکت‏ها وجود نداشت. من خود در میان دستفروش‏ها و بقال‏ها بزرگ شده‏ام و اغلب روزهاى تعطیل به مشتریها چیز میفروختم، ازاین‌رو میتوانم در این‏باره قضاوت کنم. امروزه همه‏ ما بر اثر مصرف غذاهاى مرده هرکدام به‌نحوى آشکار دچار کمبودهاى تغذیه‏اى هستیم که حاصل آن بیمارى است. فقط آنزیم‏هاى زنده بهترین تغذیه‏کنندگان سلول‏هاى بدن هستند. هزاران آنزیم در مواد غذایى زنده وجود دارد که سلول‏هاى سالم و سرحال میسازد. فقط با این آنزیم‏هاى زنده است که قواى جسمى و روحى ما حاصل میشود، زیرا بدون ایجاد ناراحتیهاى گوارشى تمام آنچه را بدن ما بدان نیاز دارد، تأمین میکنند. مواد تازه و خام تمام آنزیم‏هایى را برآورده می‌سازند که بدن براى هضم غذا به آن‌ها احتیاج دارد. تبلیغات میلیونى روزانه مغز ما را در جهت عکس شستشو میدهد.

محتویات خوش‏مزه‏ داخل قوطیها فقط ذائقه را تحریک میکنند، اما آنچه بر سر تندرستى و جسم ارزشمند ما میآورند، براى صنعت به‌اصطلاح غذاسازى کاملاً بیتفاوت است. دست‏اندرکاران این صنعت فقط به پول میاندیشند و خود نیز بیماران سیستم هستند.

ادامه مطلبShow less
شناسنامه
60078

مشخصات

کد کتاب
90078
شابک
978-964-412-152-4
نام کتاب
قابلمه را فراموش کن
نام اصلی
Willst Du gusund Sein
نویسنده (ها)
هلموت واندمیکر
مترجم (ها)
سیدماشاالله فرخنده
موضوع کتاب
سلامت
قطع
رقعی
صفحات
536
تاریخ چاپ
سال 1401
نوبت چاپ
چاپ نوزدهم
سال چاپ اول
1385
نظرات
بدون نظر
مشتریانی که این محصول را تهیه کرده‌اند، این موارد را نیز خریداری نموده‌اند:
درمان گیاهی با روش ابوعلی سینا درمان گیاهی با روش ابوعلی سینا
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
39,920 تومان 49,900 تومان
‎−20%
این کتاب به بهره‌گیری از منابع و مآخذ جدید علمی و مکاتبان با مراکز تغذیه و گیاهخواری بعضی کشورها و بر پایه‌ی درمان بر مبنای اختلاط چهارگانه‌ی طب قدیم، نگاشته شده است.
دوست داشتن
قلبتان را التیام ببخشید قلبتان را التیام ببخشید
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
55,920 تومان 69,900 تومان
‎−20%
هدف از نوشتن این کتاب آگاهی از چگونگی اندوهگین‌شدن پس از هر نوع از دست دادن؛ مانند جدایی، طلاق یا مرگ و یافتن التیامی برای آن است. امیدواریم این کتاب موجب توسعه‌ی آگاهیتان در مورد از دست دادن و افزایش مهر و محبت و...
دوست داشتن
میخ موفقیتت را محکم بکوب میخ موفقیتت را محکم بکوب
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
8,720 تومان 10,900 تومان
‎−20%
همه‌ی انسان‌ها خواستار دستیابی به موفقیتی مانا هستند و راز دستیابی به آن را جست‌وجو می‌کنند. در این کتاب، مهم‌ترین رازهای دستیابی به چنین موقعیتی مطرح می‌شود.
دوست داشتن
قدرت ما زنان قدرت ما زنان
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
5,520 تومان 6,900 تومان
‎−20%
این کتاب شامل موضوعات کنترل (روان شناسی)، موفقیت، زنان، نقش جنسیت، کار و خانواده است. همچنین به مواردی از قبیل رابطه منحصر به فرد زنان با مقوله قدرت و این‌که ما چگونه می‌توانیم به درستی منابع قدرتی درون خود را شناسایی...
دوست داشتن
رهایی از حملات پنیک و اختلالات اضطرابی وابسته به آن رهایی از حملات پنیک و اختلالات اضطرابی وابسته به آن
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
63,920 تومان 79,900 تومان
‎−20%
دوم این كتاب دیدگاهی عملی را برای شناخت و غلبه بر اختلالات اضطرابی در اختیار شما قرار می دهد . دراین كتاب روشی ساده و بدیع و بدون استفاده از دارو ، در پنج گام و بر پایه مدیتیشن و تكنیكهای شناختيی كسب آگاهی وجود . 
دوست داشتن
کتاب عشق پائولو کوئلیو کتاب عشق پائولو کوئلیو
دارای تخفیف
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
119,920 تومان 149,900 تومان
‎−20%
شکست را به جان بخر، نومیدی و حزن را به جان بخر اما هرگز دست از جستجوی عشق برندار. تا زمانی که کاوشگر عشق باشی، برنده نهایی خواهی بود. بریدا
دوست داشتن
16 محصول دیگر در این دسته‌بندی:
شما آن چیزی هستید که می خورید شما آن چیزی هستید که می خورید
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
19,920 تومان 24,900 تومان
‎−20%
این کتاب به دانش و آگاهی شما می‌افزاید و شما را به سمت خوردن غذاهای صحیح ترغیب می‌کند و فرصت لاغر شدن، سالم بودن و زندگی بهتر را خواهید داشت.
دوست داشتن
20 سال جوانتر 20 سال جوانتر
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
79,920 تومان 99,900 تومان
‎−20%
نویسنده‌ی کتاب در طول چند سال، تلاش کرده است جنبه‌های موثر بر یک زندگی سالم و پرطراوت را بررسی کند و با بهره‌گیری از آخرین پژوهش‌ها در این زمینه‌ها، راهکارهایی عملی برای جوان‌تر ماندن ارائه دهد. 
دوست داشتن
روان درمانی کوتاه مدت همدلانه روان درمانی کوتاه مدت همدلانه
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
36,720 تومان 45,900 تومان
‎−20%
از این کتاب می‌توان به عنوان پکیج و راهنمای درمانی کوتاه مدت درمان فردی و زوج درمانی استفاده کرد. تاکنون پنج پژوهش در ایران با راهنمایی اینجانب با استفاده از این کتاب و مدل درمانی ارائه شده در آن انجام شده است.
دوست داشتن
آفرینش سلامتی آفرینش سلامتی
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
60,720 تومان 75,900 تومان
‎−20%
بعد چیزی را کشف کردم که جریان سلامتی و زندگی مرا متحول ساخت؛ من به این باور رسیدم که اندیشه ما و هر فکری که به ذهنمان خطور می‌کند، آینده ما را خلق خواهد کرد. 
دوست داشتن
راهنمایی در مورد اختلال های اضطرابی راهنمایی در مورد اختلال های اضطرابی
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
23,920 تومان 29,900 تومان
‎−20%
این کتاب راهنما برای افراد مبتلا به اختلال‌های اضطرابی، خانواده‌ها، همسران، دوستان ایشان و هر فردی که ممکن است به آن علاقه‌مند باشد، مناسب است. در این کتاب دربارة جنبه‌های بسیاری از اختلال‌های اضطرابی صحبت شده و به...
دوست داشتن
خواص و مضرات غذاهای ایرانی خواص و مضرات غذاهای ایرانی
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
54,320 تومان 67,900 تومان
‎−20%
رژیم‌های غدایی در 222 بیماری، شامل ارزش غذایی مواد غذایی، مواد پرهیز از 180 نوع غذای ایرانی مانند مرباجات، ادویه‌ جات، شربت‌ ها، آب میوه‌ ها، روغن ها، خوراکی ها و...
دوست داشتن
درمان های طبیعی که آن ها نمی خواهند شما بدانید درمان های طبیعی که آن ها نمی خواهند شما بدانید
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
55,920 تومان 69,900 تومان
‎−20%
نویسنده در این کتاب  خواننده را راهنمایی می کند تا درمان های مختلف و روش های پزشکی را حذف کند و مهم تر این است که درمان بالقوه به شما کمک می‌کند تا بدنتان، وضعیت طبیعی، سلامت و شادابی خود را مجددا به دست آورد. 
دوست داشتن
آب درمانی آب درمانی
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
12,720 تومان 15,900 تومان
‎−20%
خواص شیمیایی آب، بهداشت آب، کاربردهای خارجی آب‌درمانی، شیوه‌های آب‌درمانی، تغذیه‌ی هوای تازه، آب‌رنگ درمانی، آب درمانی بیماری‌ها و...
دوست داشتن
مقابله با افسردگی در جوانان مقابله با افسردگی در جوانان
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
44,720 تومان 55,900 تومان
‎−20%
توصیه‌ها، تذكرات و پیشنهادات این کتاب بوسیله مادری جمع‌آوری شده كه خود صاحب چهار فرزند است و مطالب را از پدران، مادران، پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها گرد‌آوری نموده است. 
دوست داشتن
چرا زنان تا به این حد خسته به نظر می رسند چرا زنان تا به این حد خسته به نظر می رسند
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
39,920 تومان 49,900 تومان
‎−20%
در این کتاب برخی علل خستگی و افسردگی زنان بازگو شده است. علاوه بر آن، به چگونگی مصرف صحیح ویتامین‌ها، همچنین مبارزه با بی‌خوابی و یا تغییر عادات روزمره اشاره گردیده است. در کتاب همچنین توصیه‌هایی درباره راه و رسم...
دوست داشتن
معجزه عسل (- نکات علمی برای سلامت، تغذیه و زیبایی) معجزه عسل (- نکات علمی برای سلامت، تغذیه و زیبایی)
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
63,920 تومان 79,900 تومان
‎−20%
عسل غذایی معطر است که زنبور عسل آن را می‌سازد. در دوران باستان، آن را غذایی ویژه برای خدایان، نمادی از ثروت، سلامت و خوشبختی و حتی اکسیری برای فناناپذیری و جاودانگی می‌دانستند
دوست داشتن
کتاب خواص خوردنی های شفابخش کتاب خواص خوردنی های شفابخش
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
135,920 تومان 169,900 تومان
‎−20%
در این کتاب کوشیده شده خواص و مضرات خوردنی‌ها ارائه گردد که مجموعه‌ای است فشرده از توصیه‌ها، درمان‌های تجربه شده پیشینیان و توصیه‌های پزشکان عصر نوین....
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم