درمان های طبیعی که آن ها نمی خواهند شما بدانید

نویسنده در این کتاب  خواننده را راهنمایی می کند تا درمان های مختلف و روش های پزشکی را حذف کند و مهم تر این است که درمان بالقوه به شما کمک می‌کند تا بدنتان، وضعیت طبیعی، سلامت و شادابی خود را مجددا به دست آورد. 

ادامه مطلبShow less
پیشنهاد ویژه مدت محدود:
55,920 تومان 69,900 تومان
‎−20%
ضمانت سلامت

تمام کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش با کیفیت بالا تولید می‌شود و در بسته‌بندی مقوایی در میان حباب پلاستیکی ارسال می‌شود تا هیچ‌نوع آسیبی به محصول نرسد. در صورتی که کتاب تهیه شده توسط شما از وبسایت یا کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور دچار مشکل صفحه‌آرایی هستند لطفا جهت تعویض با شماره ۰۲۱۸۸۹۴۲۲۴۷ تماس بگیرید.

ناموجود
مرجع:
60058
دوست داشتن4
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
پیشنهاد کتاب‌های مشابه:
توضیحات

آیا می دانید بیشتر موادی که روزانه می خورید، بدن شما را مسموم می کند؟

اگر چه به نظر نگران کننده می‌آید، اما کوین ترادو، نوری را در تاریکی می تاباند و خواننده را راهنمایی می کند تا درمان های مختلف و روش های پزشکی را حذف کند و مهم تر این است که درمان بالقوه به شما کمک می کند تا بدنتان، وضعیت طبیعی، سلامت و شادابی خود را مجددا به دست آورد. پس در این سفر اسرارآمیز، کوین ترادو را همراهی کرده و تغذیه و سلامت خود را تضمین کنید. 

تکذیب‌‏نامه

براى من باورکردنى نیست که در چنین ایام و چنین عصرى، دنیا به این‌صورت درآید. برایم دردناک است که مجبورم در آغاز این کتاب، یک تکذیب‌نامه بنویسم. فردی را در نظر بگیرید که تصور میکند تحت عنوان آزادى بیان اجازه دارد عقایدش را بیان کند؛ اما مجبور است به‌عنوان مقدمه‏اى براى عقاید و افکارش یک تکذیب‌نامه بنویسد.

بهشت ممنوع است براى کسى که این واژه‏ها را میخواند و ادعا میکند که به‌طور نامطلوبى تحت‏ تأثیر آن‏ها قرار گرفته است، ازاین‌رو تحت مشکل حمایت از قربانیان که آن‌قدر ناآگاه هستند که این مطلب را میخوانند و آن را باور میکنند، حوزه دادخواهیاى را تضمین میکند! درواقع این حقوق‌دانان در حال سرکوب افرادى مثل من هستند تا ایده‏ها و عقایدشان را آزادانه بیان نکنند، درنتیجه با تصور یک سلاح مجازى به‌طرف سرم، این عبارات را مینویسم:

قبل از خواندن این کتاب بهتر است با پزشک، دوست، سیاست‌مدار، روانکاو و پیشواى روحانى خود یا هرکسى که فکر میکنید تیزهوش‏تر از شماست، مشاوره‏ و بررسى کنید که آیا مجاز به خواندن آنچه من میگویم هستید؟ باید بدانید آنچه در این کتاب میگویم کاملاً عقیده شخصى من است و افراد زیادى وجود دارند که کاملاً با نتیجه‏گیریهایم مخالفند. اگر بدون نظارت یک پزشک مجاز آنچه را توصیه کرده‏ام انجام دهید، خود را به خطر میاندازید. ناشر، نویسنده، توزیع‌کنندگان و کتاب‌فروشیها این اطلاعات را فقط براى اهداف آموزشى ارائه میدهند. من قصد ندارم هیچ‌گونه درمان پزشکى‌ای را تجویز کنم، چون تحت قوانین ایالات متحده فقط یک پزشک میتواند این کار را انجام دهد. چقدر ناراحت‏کننده است!

پس این کتاب فقط عقاید، افکار و نتیجه‏گیریهاى من است که فقط براى اهداف آموزشى تدوین شده است و اگر مطابق با آنچه خواندید، روشى را انتخاب کردید و انجام دادید، فقط و فقط خودتان مسئول هستید.

کوین ترادیو

مقدمه

آیا میدانید بیشتر موادى که روزانه میخورید بدن شما را مسموم میکند؟

آیا میدانید حرفه پزشکى همراه با صنعت داروسازى تمایل دارند به‌جاى درمان، شما را همیشه بیمار نگه دارند؟

آیا میدانید دولت فدرال با تمام قدرت تلاش می‌کند این راز را مخفى نگه دارد؟

کوین ترادیو[1] در کتب جدید و جنجال‌برانگیزش در رابطه با سلامت فردى و عمومى از این فریب‏کاریها پرده برمیدارد. او خود را به خطر انداخت تا گزارشی کامل از یک توطئه‏ پیچیده را به شما ارائه دهد.

از خروجیهاى فروشگاه‏هاى خرده‏فروشى شرکت‏هاى بزرگ تجارى فراورده‏هاى غذایى دست‌کارى‌شده عرضه میشود که دیگر عوامل همان شرکت‏ها تولید میکنند. سپس این کالاهاى سمى و مصنوعى با حمایت کمیسیون تجارى فدرال و سازمان غذا و دارو فروخته میشود. سازمان‏هاى دولتى حافظ اساس روند این کالاها براى بیماریهاى آینده و بیماریهاى مزمن مصرف‏کنندگان است و این منبع درآمد را براى بخش‏هاى دارویى و پزشکى تضمین میکند. همچنین کوین این واقعیت تکان‏دهنده را مشخص میکند که چطور داروهایى که مستقیم براى مصرف‏کننده تبلیغ میشوند، او را وادار میکند براى همیشه از آن‏ها استفاده کند و به همین دلیل گستردگى بیماریها تا حد اپیدمى بالا میرود.

به نظر نگران‏کننده میآید؛ اما کوین نورى را در تاریکى میتاباند و خواننده را راهنمایى میکند تا درمان‏هاى مختلف و روش‏هاى پزشکى را حذف کند و مهم‌تر این است که درمان‏هاى بالقوه به شما کمک میکند بدنتان وضعیت طبیعى، سلامت و شادابى خود را مجدد به دست آورد.

پس در این سفر اسرارآمیز کوین را همراهى و تغذیه و سلامت خود را تضمین کنید. کوین ترادیو سرشناس‏ترین طرف‌دار مصرف‏کنندگان است. او تعهد به عبارت «تأثیر مثبت شخص کامل» را به‌عنوان مأموریت رسالت فردى و شغلى خود اتخاذ کرده است. او در شرکت‏هاى تجارى بزرگى براى فروش کالاها بازاریابى میکرد و مسئول دوبیلیون دلار سرمایه جهانى بوده است. او با استفاده از تجارب خود متوجه شد که چگونه دولت‏هاى بزرگ سعى در افشاگرى افرادى دارند که کالاهایى را ارتقا میدهند که میتواند به منافع شرکت‏هاى عظیم چندملیتى آسیب برساند. او به‌دنبال تحت تعقیب قانونى قراردادن افراد، شرکت‏ها و مؤسسات دولتى است که از مصرف‏کنندگان متوسط کسب منافع میکنند. همچنین کوین براى تشکیلات اساسى مختلف در پى دنبال‌کردن اهدافش مصمم است و بیشتر ثروت خود را به این موضوع اختصاص داده است.

[1].  Kevin Tradeau

ادامه مطلبShow less
شناسنامه
60058

مشخصات

کد کتاب
60058
شابک
978-964-412-251-4
نام کتاب
درمان های طبیعی که آن ها نمی خواهند شما بدانید
نام اصلی
Natural cures they dont want you to know about
نویسنده (ها)
کوین ترودو
مترجم (ها)
لادن شریعت زاده جنیدی
موضوع کتاب
سلامت
قطع
رقعی
صفحات
378
تاریخ چاپ
سال 1398
نوبت چاپ
چاپ پنجم
سال چاپ اول
1386
نظرات
بدون نظر
مشتریانی که این محصول را تهیه کرده‌اند، این موارد را نیز خریداری نموده‌اند:
دستان شفابخش دستان شفابخش
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
79,920 تومان 99,900 تومان
‎−20%
در این کتاب شگفت‌انگیز و ساختار‌شکن، خوزه سیلوا همه‌‌ی آن‌چه را که از سال 1944 تاکنون طی پژوهش‌های راه‌گشای خود درباره‌ی ریشه‌ی روانی بیماری‌های جسمانی آموخته است برای ما آشکار می‌سازد. شما خوانندگان، در این کتاب با...
دوست داشتن
عاشق خودت باش عاشق خودت باش
تجدید چاپ
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
71,920 تومان 89,900 تومان
‎−20%
اثر شگفت‌انگیز برای پایان دادن به وسواس منفی نسبت به ظاهر و آغاز زندگی توام با شادی و اعتماد‌به‌نفس را در این کتاب کشف کنید و بیاموزید
دوست داشتن
معجزه عسل (- نکات علمی برای سلامت، تغذیه و زیبایی) معجزه عسل (- نکات علمی برای سلامت، تغذیه و زیبایی)
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
63,920 تومان 79,900 تومان
‎−20%
عسل غذایی معطر است که زنبور عسل آن را می‌سازد. در دوران باستان، آن را غذایی ویژه برای خدایان، نمادی از ثروت، سلامت و خوشبختی و حتی اکسیری برای فناناپذیری و جاودانگی می‌دانستند
دوست داشتن
رنگ ها رنگ ها
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
20,800 تومان 26,000 تومان
‎−20%
رنگ‌ها از خصوصیات فردی، رویاها و آرزوهای ما حکایت می‌کنند. رنگ‌ها در ما سرزندگی و نشاط ایجاد کرده و در ابراز احساسات و عقاید به ما کمک می‌کنند. گاهی نیز با فرو نشاندن انرژی درونی‌مان می‌‌توانند سد راه ابراز عقایدمان...
دوست داشتن
کتاب معجزه صمیمیت کتاب معجزه صمیمیت
تجدید چاپ
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
159,920 تومان 199,900 تومان
‎−20%
کتاب «معجزه صمیمیت» به لحاظ محتوایی شامل موضوعات گوناگونی در زمینه انتخاب همسر مناسب، موفقیت در ازدواج، بهبود و تعالی فضای عاطفی ازدواج های شکل گرفته و نجات ازدواج های که در معرض نابودی است.
دوست داشتن
16 محصول دیگر در این دسته‌بندی:
کتاب خواص خوردنی های شفابخش کتاب خواص خوردنی های شفابخش
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
135,920 تومان 169,900 تومان
‎−20%
در این کتاب کوشیده شده خواص و مضرات خوردنی‌ها ارائه گردد که مجموعه‌ای است فشرده از توصیه‌ها، درمان‌های تجربه شده پیشینیان و توصیه‌های پزشکان عصر نوین....
دوست داشتن
مبانی تغذیه (بیلیارد، بولینگ و بولس) مبانی تغذیه (بیلیارد، بولینگ و بولس)
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
12,720 تومان 15,900 تومان
‎−20%
با پیشرفت سریع و روز‌افزون دانش علوم ورزشی و ارائة برنامه‌های مدون برای ورزشکاران به منظور توانایی رقابت در بالاترین سطح رشتة ورزشی خود و همین‌طور پژوهش‌های متعدد مرتبط با عملکرد ورزشکاران، حساسیت و اهمیت این علوم را...
دوست داشتن
آفرینش سلامتی آفرینش سلامتی
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
60,720 تومان 75,900 تومان
‎−20%
بعد چیزی را کشف کردم که جریان سلامتی و زندگی مرا متحول ساخت؛ من به این باور رسیدم که اندیشه ما و هر فکری که به ذهنمان خطور می‌کند، آینده ما را خلق خواهد کرد. 
دوست داشتن
راز قدیمی چشمه جوانی راز قدیمی چشمه جوانی
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
34,320 تومان 42,900 تومان
‎−20%
در اين كتاب به شما ايده ها ، تكنيك ها و روش‌هاي خردمندانه‌اي ارائه مي‌شود كه مي‌تواند شما را قدرتمندتر كند، بر سلامتي‌تان بيافزايد و لذت‌تان از زندگي را افزايش دهد و باعث طولاني تر شدن عمرتان شود. با اين وجود، متوجه...
دوست داشتن
شما آن چیزی هستید که می خورید شما آن چیزی هستید که می خورید
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
19,920 تومان 24,900 تومان
‎−20%
این کتاب به دانش و آگاهی شما می‌افزاید و شما را به سمت خوردن غذاهای صحیح ترغیب می‌کند و فرصت لاغر شدن، سالم بودن و زندگی بهتر را خواهید داشت.
دوست داشتن
درمان گیاهی با روش ابوعلی سینا درمان گیاهی با روش ابوعلی سینا
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
39,920 تومان 49,900 تومان
‎−20%
این کتاب به بهره‌گیری از منابع و مآخذ جدید علمی و مکاتبان با مراکز تغذیه و گیاهخواری بعضی کشورها و بر پایه‌ی درمان بر مبنای اختلاط چهارگانه‌ی طب قدیم، نگاشته شده است.
دوست داشتن
خرید کتاب 911 راز زیبایی خرید کتاب 911 راز زیبایی
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
95,920 تومان 119,900 تومان
‎−20%
ظاهری فوق‌العاده، پوستی لطیف، اندامی زیبا، موهایی خوش‌فرم، بهترین در شب مهمانی و آموزش بهترین آرایش در تمام سنین، مواردی هستند که این کتاب به آن‌ها می‌پردازد.
دوست داشتن
آب درمانی آب درمانی
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
12,720 تومان 15,900 تومان
‎−20%
خواص شیمیایی آب، بهداشت آب، کاربردهای خارجی آب‌درمانی، شیوه‌های آب‌درمانی، تغذیه‌ی هوای تازه، آب‌رنگ درمانی، آب درمانی بیماری‌ها و...
دوست داشتن
مشاوره روان شناسی سلامت در بیمارستان مشاوره روان شناسی سلامت در بیمارستان
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
63,920 تومان 79,900 تومان
‎−20%
اضطراب، افسردگی و اختلال در سازگاری با مشکلات پزشکی، فقط بخشی از مجموعه‌عواملی هستند که می‌توانند بهبود بیماران بستری را با دشواری مواجه کنند. در این کتاب، سوزان ام. لابوت توضیح داده است که چگونه روان‌شناسان سلامت...
دوست داشتن
درمان روان شناختی بیماران قلبی درمان روان شناختی بیماران قلبی
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
79,920 تومان 99,900 تومان
‎−20%
کتاب درمان روان‌شناختی بیماران قلبی از سری کتاب‌های انجمن روان‌شناسی امریکا در حوزۀ روان‌شناسی سلامت است که به کوشش دکتر متیو ام. بِرگ تألیف شده و در سال 2019 انتشار یافته است. این کتاب مشتمل بر سه بخش و ده فصل است....
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم