مجله راز - شماره ۱۰۵ - ویژه‌نامه نوروز ۱۳۹۶

مجله راز - شماره ۱۰۵ - ویژه‌نامه نوروز ۱۳۹۶

جهان راز دارد. راز آفرینشی که از چشمهای هر کدام از ما تولید می‌شود.  ما راز داریم. رازی که از آفرینش جهان در سرهایمان می‌گذرد. ما رازهایمان را برایتان هر ماه می‌نویسیم. رازهایی از اینکه هفت‌سین‌تان چه شکلی باشد که شده مقاله‌ای با عنوان کمی تغییر هم بد نیست و در عین حال چطور اسفند را زندگی کنید با عنوان اسفند ماه بی‌قراری رازهایی درباره برترین‌های سالی که گذشت که در صفحه‌ی ۴۰ مجله منتظر...
موجود
4,000 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

راستی این تعطیلات پیش رو را چطور میخواهید بگذرانید؟ یا سوالم را بهتر بگویم! 
اگر تصمیم گرفته‌اید یک انسان موفق باشید، تعطیلات به سبک انسان‌های موفق چه شکلی است؟


بهار همیشه بهانه است! بهانه تغییر و بهتر زیستن. اهداف شما در سال ۹۶ چیست؟ ما راز اهداف خودمان را به شما در مقاله‌ای با همین اسم برایتان نوشته ایم.
یک بخش جالب هم داریم که از توی کودکی‌تان بیرون کشیده‌ایم. اسمش هست: تصمیم کبرای نود و ششی! در صفحه‌ی ۴۲ مجله منتشر شده. 


اصلا خوب است سال نو را با یک سفر شروع کنید. یک سفر هر چقدر هم نزدیک. شاید یک کوله بردارید و یک سفر دوساعته بروید و کنار یک رودخانه یا در دل یک جنگل یا بالای یک کوه بنشینید و آنجا برای سال جدید برنامه بریزید. اما شخصیت مسافرتی شما چیست؟ در صفحه ۶۲ مجله برایتان از شخصیت مسافرتی‌تان خواهیم گفت. 


یک بخش جدید هم می‌تواند به تجربه جدید شما از زندگی اضافه شود. سینما انگیزه! بخش جدید رازخوانی ما برای شماست! در این بخش به معرفی فیلم‌های انگیزشی پرداخته‌ایم که می‌تواند توی تعطیلات پیش رو به دردتان بخورد. 


معرفی کتاب هم داریم. موفقیت نامحدود در ۲۰ روز چه جور کتابی است که به چاپ سی و چهارم رسیده؟

گوش‌هایتان را نزدیک‌تر بیاورید! ما رازهایمان را با صدایی جدید در گوشتان خواهیم گفت. 
گوش‌هایتان را نزدیک‌تر بیاورید. شماره ۱۰۵ مجله راز منتشر شد.

هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها