سفر به بی نهایت

فلسفة زندگی بشر، رسیدن به کمال فردی و اجتماعی است. ما باید از فرصتی به نام زندگی، برای رشد و پیشرفت و دستیابی به نتایج شگرف به‌خوبی استفاده کنیم.
زندگی ایده‌آل یعنی یک زندگی همراه با دستاوردهای بزرگ به‌علاوة حال خوش و لذت بردن عمیق از درون.

ادامه مطلبShow less
پیشنهاد ویژه مدت محدود:
17,520 تومان 21,900 تومان
‎−20%
ضمانت سلامت

تمام کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش با کیفیت بالا تولید می‌شود و در بسته‌بندی مقوایی در میان حباب پلاستیکی ارسال می‌شود تا هیچ‌نوع آسیبی به محصول نرسد. در صورتی که کتاب تهیه شده توسط شما از وبسایت یا کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور دچار مشکل صفحه‌آرایی هستند لطفا جهت تعویض با شماره ۰۲۱۸۸۹۴۲۲۴۷ تماس بگیرید.

ناموجود
مرجع:
10599
دوست داشتن0
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
پیشنهاد کتاب‌های مشابه:
موردی یافت نشد
توضیحات

از کودکی همیشه عاشق این بودم که بهترین باشم. در دوران کودکی دوست داشتم آنقدر خوب باشم که پدر و مادرم به من افتخار کنند. البته اقداماتی که انجام می‌دادم باعث می‌شد حرص برادرها و بچه‌های اقوام درآید ! این ذهنیت باعث می‌شد تا بیشترین تمرکزم روي خوب بودن باشد و در همین زمینه پند پدرم همیشه آویزة گوشم بود که می‌گفت: «از همة مردم برای موفق شدن درس بگیر! از آدم‌های موفق، مسیری که انتخاب کردند و از آدم‌های ناموفق، مسیری که نباید بروی.» نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که تا این حد حرف گوش‌کن شدم و تصمیم گرفتم به شیوة زندگی افراد توجه کنم و از تجربیاتی که کسب کرده‌اند درس بگیرم! اما درهرصورت براي من بد نشد. وقتی 14 سالم بود در مراسم ختم یکی از آشنایان، با یک دوست قدیمی خانوادگی روبه‌رو شدم که مدت‌ها قبل برای تأمین هزینه‌های زندگی به تهران رفته بود و حالا بازنشسته شده و به خانه برگشته بود. احوالش را پرسیدم و از او خواستم بزرگ‌ترین تجربة زندگی‌اش را به من بگويد! وقتی کسی به 60 سالگی می‌رسد، قطعاً باید حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد. هرچه باشد 60 سال زندگی کم نیست! هرگز آن لحظه از ذهنم بیرون نمي‌رود! نگاهی به من کرد و با آهی که کاملاً مشخص بود از ته دلش بیرون آمده است، به من گفت: «یک عمر زندگی کردم به هیچ!» غمی که در نگاهش بود و آهی که از ته دل کشید، من را بسیار متأثر و ناراحت کرد و باعث شد هرگز آن روز و آن لحظه را فراموش نکنم. معنی جمله‌اش نامفهوم بود، اما می‌شد حدس زد که منظورش چیست! برای همین نه من ادامه دادم و نه او توانست ادامه بدهد. تا مدت زیادی تحت تأثیر آن لحظه بودم و به‌عنوان یک نوجوان برايم نامفهوم بود. چطور می‌شود یک نفر بعد از 60 سال زندگی، هیچ بهانه‌ای برای شاد بودن یا لذت بردن نداشته باشد؟ از آن روز همیشه به این فکر می‌کردم که چگونه باید زندگی کنم تا در 60 سالگی وقتی به گذشتة خودم نگاه می‌کنم سربلند باشم و با خوشحالی در موردش صحبت کنم؟
حدوداً دوازده سال بعد از این قضیه وقتی اولین بار سمینار آقای دارن هاردی را تماشا می‌کردم، مثالی زد که من را دوباره به یاد آن روز انداخت! ایشان از حضار پرسید:
«فرض کن در 60 سالگی روی صندلی، در خانه نشستی و فرزندت از تو می‌پرسد: چطور شد که زندگی ما به اینجا رسید؟ آنجا دوست دارید از موفقیت‌ها و فرصت‌طلبی‌هايتان بگوييد یا از کارهایی که انجام ندادید و فرصت‌هایی که از دست رفته است؟»
بارها با تمام قدرت با خودم گفتم که دوست دارم آنقدر موفق باشم که الهام‌بخش انسان‌های دیگري باشم تا موفق شوند. مسیرهای زیادی را رفتم! در یک بازة زمانی وارد معنویات شدم! در بازه‌ای دیگر فقط تحصیل و در دوره‌ای فقط کار...! خلاصة داستان اين است که در 30 سالگی به این نتیجه رسیدم، که زندگی شامل ابعاد مختلفی است که باید در تمام این ابعاد به موفقیت برسیم تا احساس شادی و آرامش داشته باشیم. آرامش بهترین و لذت‌بخش‌ترین حسی است که انسان می‌تواند داشته باشد و البته برای هر کس معنی خاص خودش را دارد.
در این کتاب همة تلاشم این است که ابزارهای مورد نیاز افراد برای یک زندگی شاد و همراه با موفقیت‌های پی‌درپی را با زباني ساده و در قالب داستان‌هاي کوتاهی از سفرهایی که داشتم، برای شما عزیزان ارائه کنم. سعی کردم مدام در مورد سفر صحبت کنم، زیرا این‌گونه یادمان نمی‌رود که زندگی یک سفر است و این سفر در صورتی لذت‌بخش خواهد بود که خودمان شرایط را مهیا کنیم. قرار نیست امکانات سفر یا مناظر مسیر یا مقصد باعث شوند که حالمان خوب شود! قرار است خودمان به همه چیز معنا بدهیم تا سفر لذت‌بخش شود و البته ابزارها و مناظر و مقصد می‌تواند بهانة خوبی باشد.
امیدوارم نکاتی که در این کتاب ارائه شده است، بتواند کمکتان کند تا برای ساخت یک زندگی معرکه ایده بگیرید! ممکن است خیلی از نکات را خودتان بدانید یا قبلاً مطالعه کرده باشید، اما مسئله این است که اگر از قبل می‌دانستید، می‌تواند تأیید شما باشد تا با اعتمادبه‌نفس بیشتر ادامه دهید و اگر نمی‌دانستید می‌تواند باعث ایجاد تغییرات شگرف در زندگی شما شود.
از شما ممنون می‌شوم اگر هرگونه نظر، اشکال یا ابهام را با من به اشتراک بگذاريد تا بتوانم مراتب خدمت‌گزاری به هموطنان عزیزم را به بهترین شکل ممکن به جا بیاورم.

ادامه مطلبShow less
شناسنامه
10599

مشخصات

کد کتاب
10599
شابک
978-622-220-509-6
نام کتاب
سفر به بی نهایت
نویسنده (ها)
احسان جعفری
موضوع کتاب
موفقیت و مدیریت
قطع
رقعی
صفحات
96
تاریخ چاپ
سال 1399
نوبت چاپ
چاپ اول
نظرات
بدون نظر
مشتریانی که این محصول را تهیه کرده‌اند، این موارد را نیز خریداری نموده‌اند:
قدرت فیض قدرت فیض
تجدید چاپ
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
108,720 تومان 135,900 تومان
‎−20%
آینده‌ای که خدا می‌تواند برای شما رقم ‌بزند، چیزی است که شما نمی‌توانید به تنهایی به دست آورید، موقعیت‌هایی وجود دارد که او پیشاپیش می تواند برای شما آماده کند، موقعیت‌هایی که خودتان نمی‌توانید به آن‌ها برسید.
دوست داشتن
همه چیز داشتن: دستیابی به اهداف و آرزوهای زندگی‌تان همه چیز داشتن: دستیابی به اهداف و آرزوهای زندگی‌تان
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
60,720 تومان 75,900 تومان
‎−20%
مجموعه کتاب‌های تعالیم آموزگاران راز می‌باشد و به شما کمک می‌کند تا راز سعادت، سلامت و ثروت را پیدا کنید.
دوست داشتن
دستان شفابخش دستان شفابخش
تجدید چاپ
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
114,320 تومان 142,900 تومان
‎−20%
در این کتاب شگفت‌انگیز و ساختار‌شکن، خوزه سیلوا همه‌‌ی آن‌چه را که از سال 1944 تاکنون طی پژوهش‌های راه‌گشای خود درباره‌ی ریشه‌ی روانی بیماری‌های جسمانی آموخته است برای ما آشکار می‌سازد. شما خوانندگان، در این کتاب با...
دوست داشتن
استثنا باشید استثنا باشید
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
55,920 تومان 69,900 تومان
‎−20%
بیاموزید بهترین خود را به ظهور برسانید و به روش تازه‌ای زندگی کنید. این کتاب مهمترین نکات دارن هاردی نویسنده اثر مرکب برای رسیدن به موفقیت است.
دوست داشتن
۱۰ فرمان فروش ۱۰ فرمان فروش
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
15,920 تومان 19,900 تومان
‎−20%
فروشندگی یکی از سخت‌ترین شغل‌های جهان است و در این ‌بین فروش بیمه به‌خصوص بیمه‌های زندگی از سخت‌ترین آن‌هاست. اما در این میان فروشندگانی وجود دارند که به‌راحتی به هرکسی و در هر جایی بیمه می‌فروشند. به‌راستی راز ماجرا...
دوست داشتن
داره فاجعه می آد ! داره فاجعه می آد !
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
52,720 تومان 65,900 تومان
‎−20%
ترس، غم و اندوه، از دست دادن عزیزان، خیانت و... ریچل هالیس همه این‌ها را تجربه کرده است و می‌داند که شما هم چنین مشکلاتی را در زندگی خود دارید و از این‌رو نشانتان می‌دهد که این بحران‌ها را چگونه پشت‌سر بگذارید.
دوست داشتن
16 محصول دیگر در این دسته‌بندی:
قهرمان زندگی خود باشید نه قربانی آن قهرمان زندگی خود باشید نه قربانی آن
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
10,320 تومان 12,900 تومان
‎−20%
در مورد شما قهرمان معلوم است، این قهرمان «خود واقعی» شماست که در درونتان زندانی است و شما باید سند آزادی او را امضاء کنید! هدف بزرگ این قهرمان نیز روشن است: «چشم انداز و هدف شما» آنچه می‌ماند شناسایی موانعی است که...
دوست داشتن
تجارت جهانی درس ها و ماجراهای فروش تجارت جهانی درس ها و ماجراهای فروش
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
4,720 تومان 5,900 تومان
‎−20%
مجموعه کتابهای گفتگو با میلیونرها فقط کتاب نیستند بلکه راهمایی برای کسانی است که به‌دنبال دستیابی به غنا و ثروت در زندگی‌شان هستند. این مجموعه 10 جلدی است و شامل گفتگو با 20 میلیونر است و می‌آموزد میلیونرها برای...
دوست داشتن
قهرمان درونت را کشف کن قهرمان درونت را کشف کن
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
31,920 تومان 39,900 تومان
‎−20%
می‌توانید قهرمان دنیای خودتان باشید، به این ترتیب می‌توانید سفر زندگی‌تان را با موفقیت به پایان برسانید و تغییری سازنده را در جهان پیرامونتان به وجود آورید...
دوست داشتن
33 استراتژی جنگ 33 استراتژی جنگ
تجدید چاپ
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
319,920 تومان 399,900 تومان
‎−20%
سی و سه استراتژی جنگ، اثر ارزشمندی از نویسنده امریکایی رابرت گرین است که به بیان دستورات راهبردی که فرماندهان بزرگ در طول تاریخ مورد استفاده قرار می داده اند، پرداخته و آن ها را در قالب دستورات عملی ساده ای بیان کرده...
دوست داشتن
حل مسئله حل مسئله
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
111,920 تومان 139,900 تومان
‎−20%
عدم دستیابی به هدف مشخص به دلیل محدودیت‌های فردی و موانع بیرونی را مسئله می‌گویند. ارائه راه‌حل‌های سازنده جهت غلبه بر محدودیت‌‌‌ها و موانع، بخش ضروری زندگی روزمره است. همان‌گونه که مانع بزرگی همچون یک تکه سنگ برزگ...
دوست داشتن
صحبت در جمع صحبت در جمع
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
63,920 تومان 79,900 تومان
‎−20%
ایراد سخنرانی نباید باعث دلشوره‌تان بشود. دیگر پشت میز خطابه پنهان نشوید. این کتاب به شما کمک می‌کند احساس اعتمادبه‌نفس کنید و مهارت‌های مورد نیاز برای ارائه‌ی سخنرانی‌هایی جذاب و برنده را کسب کنید
دوست داشتن
شروعی دوباره شروعی دوباره
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
15,120 تومان 18,900 تومان
‎−20%
شاید آینده مبهم و نامعلوم به‌نظر برسد؛ اما، درحالی‌که این کتاب را مطالعه می‌کنید، می‌توانم به شما اطمینان ببخشم که باقی‌مانده‌ی زندگی‌تان قرار است به بهترین بخش زندگی‌تان تبدیل شود. 
دوست داشتن
17 قانون موفقیت 17 قانون موفقیت
تجدید چاپ
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
103,920 تومان 129,900 تومان
‎−20%
در این کتاب راز و رمز‌های موفقیت افراد مقتدر و غول‌های صنعت و بازرگانی مطرح می‌شود. کسانی که نام، یاد و کارشان در تاریخ زنده خواهد ماند.
دوست داشتن
نه به نه در فروش بیمه های عمر نه به نه در فروش بیمه های عمر
تجدید چاپ
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
75,920 تومان 94,900 تومان
‎−20%
گسترش روزافزون شبکه ی فروش بیمه در کشور در ۱۰ سال اخیر، ضرورت توسعه و ترویج آموزش های مدرن را می طلبد. افزایش تعداد شرکت های خصوصی و اعطای نمایندگی به صورت گسترده از سوی شرکت های بیمه، کمبود نیروهای با تجربه در شبکه ی...
دوست داشتن
بلند شو رفیق بلند شو رفیق
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
82,320 تومان 102,900 تومان
‎−20%
بلند شو رفیق! کتابی جامع و کامل است که با خواندن آن در مسیری تازه قرار می‌گیرید. این اثر با دستورالعمل‌های ساده و کاربردی خود همراه همیشگی شما در این مسیر تازه خواهد بود. به دنیای باشکوه وینیک خوش آمدید!
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم