مانیفست قهرمان هر روز

مثبت اندیشی خود را فعال کنید، بهره‌وری خویش را بالا ببرید، به دنیا خدمت کنید

ادامه مطلبShow less
پیشنهاد ویژه مدت محدود:
95,920 تومان 119,900 تومان
‎−20%
ضمانت سلامت

تمام کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش با کیفیت بالا تولید می‌شود و در بسته‌بندی مقوایی در میان حباب پلاستیکی ارسال می‌شود تا هیچ‌نوع آسیبی به محصول نرسد. در صورتی که کتاب تهیه شده توسط شما از وبسایت یا کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور دچار مشکل صفحه‌آرایی هستند لطفا جهت تعویض با شماره ۰۲۱۸۸۹۴۲۲۴۷ تماس بگیرید.

مرجع:
10630
دوست داشتن2
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
پیشنهاد کتاب‌های مشابه:
توضیحات

پیامی شخصی از رابین شارما

این اثر، کتابی درباره نبوغ، وقار، قهرمانی و شجاعت گسترده‌ای است که امروز در قلب تپنده هریک از ساکنان سیاره ما وجود دارد.

خلق این اثر برایم نشاط‌آور، رعب‌‎آور، الهام‎بخش و هم‌زمان طاقت‎فرسا بوده است.

نوشتن مانیفست قهرمان هر روز موجب شد که به مکان‌هایی مرتبط با حرفه، شخصیت و رسالتم بروم تا بتوانم فراتر از دانسته‌های قبلی‌ام خدمت‌رسانی کنم. وقتی این کتاب به پایان رسید، مرد متفاوتی شده بودم.

در صفحات پیش رو، فلسفه‌ای اثبات‌شده کشف خواهید کرد تا بتوانید ظریف‌ترین استعدادهایتان را آشکار کنید. روشی انقلابی خواهید یافت تا شاهکاری خلاقانه و بینشی ماندگار تولید کنید تا زندگی‌ای سرشار از زیبایی نفس‌گیر، شادمانی ماندگار و آزادی معنوی را سپری کنید.

در این کتاب نسبت به کتاب‌های قبلی‌ام، تجربیات شخصی و در یک کلام، خودم را بیشتر با شما سهیم کرده‌ام. فاش کردن مسائل شخصی که به‌نوعی آسیب‎پذیری بزرگی است، روندی ترسناک و درعین‌حال رضایت‌بخش بوده است. باور دارم که نگاه صادقانه به ناکامی‎هایمان به ما کمک می‌کند تا آن‎ها را به خرد تبدیل کنیم. باور دارم که پذیرش زخم‌هایمان کمک می‎کند تا آن‎ها را به نقاط‌قوت تبدیل کنیم.

امید قلبی من این است که هنگام مطالعه این کتاب یاد بگیرید از چه خطرهایی دوری کنید، چگونه مشکلات را به پیروزی تبدیل کنید و به این دیدگاه برسید که حتی زمانی که ظاهر امور نشان نمی‌دهد، زندگی به روش شگفت‌انگیزش همه چیز را به نفع ما پیش می‌برد.

مانیفست قهرمان هر روز را به‌گونه‌ای هنرمندانه خلق کرده‌ام، گویی آخرین کتابم است. امیدوارم و از خدا می‎خواهم که کتاب‎های بیشتری بنویسم، اما می‎دانم که آدمی شکننده و اسیر سرنوشت است و هیچ‌یک از ما نمی‌دانیم فردایمان چگونه خواهد بود؛ بنابراین در این کتاب بهترین‌هایم را ارائه داده‌ام تا بهره‎وری برتر، عملکردی منحصربه‎فرد، شادمانی‌ای پایدار و البته خدمت‌رسانی‌ای بی‌بدیل به همنوعان در زندگی‌تان جاری شود.

آرزوی قلبی و خالص من این است: دانشی که قرار است از این کتاب بگیرید، تمام موهبت‎های خاموش درونتان را بیفروزد،شعله بزرگ‎ترین دستاوردهایتان را روشن کند و جادوی شخصی شما را تجلی دهد تا زندگی‎ای که همواره رؤیایش را در سر می‌پرورانده‌اید را تجربه کرده و همراه با آن، دنیا را به مکانی بهتر و زیباتر تبدیل کنید.

با عشق و احترام

رابین

 

مانیفستی برای قهرمان هر روزِ درونتان

مارتین لوتر کینگ می‌گوید: «اگر هنوز چیزی در درونتان کشف نکرده‌اید که حاضر باشید برایش بمیرید، شایسته زندگی کردن نیستید.»

من به‌راحتی حاضرم برای این واقعیت که شما بزرگ هستید، بجنگم و بمیرم.

حاضرم برای این حقیقت بمیرم: اینکه رسالتتان این است که کارهای شگفت‌انگیز انجام دهید، رویدادهایی باشکوه را تجربه کنید و به راز دنیای چیرگی که انسان‌های بزرگ پیش از ما در آن پا گذاشته‌اند، پی ببرید.

شما به‌عنوان یکی از ساکنان زمین، فراخوانده شده‌اید تا قدرت بدوی خود را برای انجام کارهای جذاب، پیشرفتی شگفت‌انگیز و ارتقاء زندگی برادران و خواهرانی که همه سوار بر این سیاره‌ایم، به دست آورید.

ایمان دارم که این حقیقت محض است. مهم نیست که دستان سرنوشت، اکنون شما را در کجا قرار داده است. گذشته شما تعیین‎کننده آینده‌تان نیست. همواره می‌توان فردا را پدیده‎ای بهتر از امروز کرد. شما انسان هستید و این همان کاری است که توانایی انجامش را دارید.

بله، ما از رنگ، نژاد، جنسیت، مذهب، ملیت، اندازه و حضوری متفاوت برخورداریم. نلسون ماندلا، هریت تابمن، ماهاتما گاندی، فلورانس نایتینگل و اسکار شیندلر قهرمانانی در برترین جایگاه هستند؛ بااین‌حال، همه آن‌هایی که زندگی آرام‌تری دارند -‌آن‌هایی که در مدارس آموزش می‌دهند، در رستوران‌ها کار می‌کنند، شعر می‌نویسند یا شرکت‌های نوآفرین خود را راه‌اندازی می‌کنند، در نانوایی نان می‌پزند یا در خانه مراقب فرزندانشان هستند و همچنین آن‌هایی که در جامعه اولین پاسخگویان هستند، ازجمله آتش‌نشانان و امدادگران‌- آن‌قدر ارزشمند هستند که آن‎ها را قهرمانان بنامیم. بسیاری از این انسان‌های بزرگ مشاغل سختی دارند، اما این سختی را با اراده‌ای شگفت هموار می‎کنند و کارشان را به بهترین شکل انجام می‌دهند. آن‌ها با لبخندی بر چهره و ملاحتی در قلبشان کار می‌کنند.

هربار که در مسیر این افراد قرار می‎گیرم، دربرابرشان تعظیم می‌کنم. واقعیت این است که از آن‌ها می‌آموزم. آن‎ها مرا به تعالی می‌رسانند و ملاقات این آدم‎ها مرا دگرگون می‌کند.

این افراد همان قهرمانان هر روز هستند؛ همان «مردمان به‌اصطلاح عادی» که خودشان را به روش‌هایی شرافتمندانه در مسیر زندگی هدایت می‌کنند.

اکنون با تمام احترامی که برای موهبت‌های درونی‌تان قائل هستم و می‌دانم که آرزوی تجلی آن‌ها را دارید، در شروع سفر مشترکمان، این کلمات را انگیزه‌ای ازسوی من به خودتان بدانید:

از همین امروز به خودتان قول بدهید که همان روح والا، رزم‌آور شجاع و خالق شکست‌ناپذیری باشید که خرد ذاتی‌تان از شما می‌خواهد.

آزمون‌های گذشته‌تان بسیار ماهرانه در خدمت شما هستند تا به فردی سرسخت‌تر که از قدرت‌های درونی‎اش آگاه است تبدیل شوید؛ قدرت‌هایی که شما را نسبت ‌به نعمت‎های زندگی قدردان‎تر می‎کنند؛ نعمت‎هایی چون سلامتی، خانواده شاد، شغلی پردرآمد و قلبی امیدوار. دشواری‎هایی که در ظاهر خودنمایی می‎کنند، درواقع پلکانی برای پیروزی‌های امروز و فردایتان هستند.

محدودیت‎های گذشته که گاه غل‌وزنجیرتان کرده‌اند و «ناکامی‌هایی» که به شما آسیب زده‌اند، برای تحقق چیرگی و برتری شما لازم و ضروری بوده‎اند. واقعیت این است که شما سود برده‌اید.

بله، خواه این واقعیت را بپذیرید یا نه، شما شیر هستید، نه گوسفند. شما رهبر هستید، نه قربانی. شما انسانی ارزشمند و شایسته دستاوردهای استثنایی، ماجراجویی‌های شادی‌بخش، رضایتی بی‌چون‌وچرا و احترام به خویشتن هستید و تمام این‌ها در گذر زمان به منبعی از عشق به خویش تبدیل خواهد شد که هیچ‌کس و هیچ‌چیز نمی‌تواند آن را از شما بگیرد.

شما نیرویی قدرتمند در طبیعت و خالقی پویا هستید، نه یک موجود منفعل که برحسب تصادف در دنیای متوسط و تحقیرآمیز فرود آمده و اکنون مجبور است با هر خفت غیرانسانی‌ای مصالحه کند.

و با تعهدی استوار و تلاشی منظم به انسانی استثنایی و قدرتمند، هنرمندی شگفت‌انگیز و مطلوب تکامل خواهید یافت. شما نابغه‌ای هستید که در عالی‌ترین و صادقانه‌ترین حالت ممکن خود، دنیا را تغییر خواهد داد.

بنابراین، فردی بدبین، منتقد و سرزنشگر نباشید، زیرا بدگمانان، رؤیاپردازانی فرومایه هستند و شما هرگز شایسته آن نیستید که به متوسط بودن رضایت دهید.

به‌خاطر امروز و هرروزی که از زندگی خاص، باشکوه، نورانی و اثربخشتان می‌گذرد، مصمم و آزاد و رها بایستید و آینده‌تان را بسازید. آرزوهای بزرگتان را تحقق ببخشید و مشارکت و فداکاری‌تان در تجلی رؤیاها و شوروشوقتان را باعظمت نشان دهید.

امید و شور درونی‌تان را قوی کنید. مهارت و استعدادهایتان را برق بیندازید و الهام‎بخش تمام نظاره‎کنندگانی باشید که آن‌قدر خوش‎اقبال‌اند که شما را به‎‎عنوان الگویی عالی از بزرگی و منش انسانی در نظر گرفته‌اند.

ما شاهد پیشرفت شما خواهیم بود، برای موهبت‎ها و استعدادهایتان کف خواهیم زد، شجاعتتان را تحسین و جاودانگی‌تان را تکریم خواهیم کرد، زیرا شما در آینده، در قلب بسیاری از افراد زنده خواهید بود.

ادامه مطلبShow less
شناسنامه
10630

مشخصات

کد کتاب
10630
شابک
978-622-220-764-9
نام کتاب
مانیفست قهرمان هر روز
نام اصلی
The Everyday Hero Manifesto
نویسنده (ها)
رابین شارما
مترجم (ها)
فاطمه باغستانی
موضوع کتاب
موفقیت و مدیریت
قطع
رقعی
صفحات
398
تاریخ چاپ
سال 1400
نوبت چاپ
چاپ اول
سال چاپ اول
1400
نظرات
بدون نظر
مشتریانی که این محصول را تهیه کرده‌اند، این موارد را نیز خریداری نموده‌اند:
همه چیز به فنا رفته! همه چیز به فنا رفته!
تجدید چاپ
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
76,720 تومان 95,900 تومان
‎−20%
کتاب همه چیز به فنا رفته! هنر ظریف امیدواری . every thing is f**ked: a book about hope ما در زمانه جالبی زندگی می‌کنیم. همه چیز از لحاظ مادی در بهترین حالت خود قرار دارد، اما هم‌زمان به نظر می‌رسد همه چیز به شکلی...
دوست داشتن
دلت که پاک باشد داستانت پایان خوشی خواهد داشت دلت که پاک باشد داستانت پایان خوشی خواهد داشت
تجدید چاپ
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
77,520 تومان 96,900 تومان
‎−20%
گنجی که به دنبالش هستی،درست همان جاست که اکنون ایستاده‌ای .شاعری می‌گفت: «دل، ای دل! این سفر به کجاست؟»تابه‌حال فکر کرده‌ای این قدم‌هایی که در سفر زندگی برمی‌داری تو را به کجا می‌برد؟از کدام گذرگاه، به‌سوی کدام هدف...
دوست داشتن
تجارت جهانی هنر موفقیت در ارائه محصول تجارت جهانی هنر موفقیت در ارائه محصول
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
7,600 تومان 9,500 تومان
‎−20%
تجارت جهانی کالا و خدمات از دو جنبه‌ی مهم اهمیت دارد، اول اقتصادها از طریق تجارت نیازهای یکدیگر را با حداقل هزینه برای طرفین تأمین می‌کنند. از این منظر با توجه به مزیت‌های نسبی مختلفی که در کشورها وجود دارد، تقسیم کار...
دوست داشتن
حقیقت راستین موفقیت حقیقت راستین موفقیت
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
79,920 تومان 99,900 تومان
‎−20%
بررسی نحوه سودمندی رابطه استاد و شاگردی، بیان مهارت‌های مورد نیاز برای تقویت رابطه سازنده و اثربخش استاد و شاگردی و مطالب مفید دیگر در این کتاب آمده است.
دوست داشتن
16 محصول دیگر در این دسته‌بندی:
روزت را با مثبت اندیشی نو کن روزت را با مثبت اندیشی نو کن
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
14,320 تومان 17,900 تومان
‎−20%
اندیشه‌هایی که هم‌اکنون انتخاب می‌کنی و در باورت می‌پرورانی، آینده‌ی تو را رقم می‌زنند. افکار امروز تو همان تجربه‌های فردا، هفته‌ی آینده و سال بعد تو هستند. لوئیز ال. هی
دوست داشتن
1001 راه به سوی بصیرت 1001 راه به سوی بصیرت
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
63,920 تومان 79,900 تومان
‎−20%
منظور ما از بصیرت چیست؟ آیا به این معناست که با تفکرات منطقی، موضوع یا مسئله‌ای را قابل‌فهم کنیم یا مرموز‌تر از این تعریف ساده و شکلی از بیداری معنوی است؟ شاید بصیرت، شناخت هدف و رسالت اصلی و حقیقی در زندگی است که به...
دوست داشتن
ثروتمند زاده شده‌ای! ثروتمند زاده شده‌ای!
تجدید چاپ
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
71,920 تومان 89,900 تومان
‎−20%
مجموعه کتابهای گفتگو با میلیونرها فقط کتاب نیستند بلکه راهنمایی برای کسانی است که به‌دنبال دستیابی به غنا و ثروت در زندگی‌شان هستند. این مجموعه‌ها شامل گفتگو با 20 میلیونر است و می‌آموزد میلیونرها برای پولدارشدن چه...
دوست داشتن
روانشناسی پول روانشناسی پول
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
87,920 تومان 109,900 تومان
‎−20%
«افراد کمی می‌توانند مثل مورگان هاوزل با این دقت نظر و وضوح از امور مالی بگویند. خواندن کتاب روان‌شناسی پول برای هر فردی که به گرفتن تصمیم‌های مالی عاقلانه‌تر و زندگی پررونق‌تر تمایل دارد ضروری است.» - دانیل اچ. پینک،...
دوست داشتن
سازماندهی زندگی سازماندهی زندگی
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
132,720 تومان 165,900 تومان
‎−20%
توصیه های جادویی برای سازماندهی زندگی‌ ، به شما نشان خواهد داد که چگونه مسیرتان را از نخاله ها پاک کنید و هنگام پایان کارتان، همه چیز را مرتب نگه دارید.
دوست داشتن
خلقینو در بازاریابی خلقینو در بازاریابی
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
23,920 تومان 29,900 تومان
‎−20%
طبیعتاً برای اینکه بازاریابی را بررسی کنیم، نیاز داریم تا ابتدا تمام جوانب و فاکتورهای مربوط به بازاریابی را تعریف کنیم. بازاریابی درون یک بازار اتفاق می‌افتد که خود بازار از ارائه‌کننده، ارائه و متقاضی تشکیل شده است....
دوست داشتن
هنر گفتگو هنر گفتگو
تجدید چاپ
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
103,920 تومان 129,900 تومان
‎−20%
کتاب هنر گفتگو با هرکس در هر جا بر پایه ی این درک و فهم مشترک بنا شده است و بدون اینکه به چرای گفتگو کردن توجه داشته باشد، چگونگی آن را به شما می آموزد.
دوست داشتن
20 قانون تفکر 20 قانون تفکر
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
4,960 تومان 6,200 تومان
‎−20%
قوانین این کتاب عبارتند از: قانونِ شدن، قانون روح، قانون جاذبه، قانون نوشتن، قانون ریسک، قانون عادت، قانون اشتیاق، قانون نذر، قانون کلام، قانون ذهن، قانون سفر، قانون یگانگی، قانون تقدیر، قانون فروتنی، قانون ایمان،...
دوست داشتن
یک سرزمین موعود یک سرزمین موعود
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
111,920 تومان 139,900 تومان
‎−20%
( متن کامل و بدون سانسور با ترجمه روان ) من باراک اوباما، تا حد امکان، می‌خواستم به خوانندگان این حس را منتقل کنم که رئیس جمهور ایالات متحده بودن چگونه است، همچنین می‌خواستم یک داستان شخصی تر روایت کنم که شاید...
دوست داشتن
دانش پول دانش پول
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
79,920 تومان 99,900 تومان
‎−20%
چگونه درآمدتان را افزایش دهید و ثروتمند شوید. در هر رشته علمی، به تعریف واژه‌هایی نیاز داریم که درباره مطلب مورد مطالعه و قواعد اساسی حاکم بر تئوری‌های آن به کار می‌روند. در این جلسه، برایان کمک خواهد کرد تا واژه‌های...
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم