اسرار زبان بدن

زبان بدن تمامی رفتارهای انسانی را به غیر از کلماتی که بر زبان رانده می‌شوند، در بر می‌گیرد، از حرکات دست و سر گرفته تا تنفس از نحوه‌ی حرکت دادن عضلات تا نحوه‌ی استفاده از زمان و ...
این کتاب در پنج فصل تدوین شده است. «عملکرد مطلوب»، «موفقیت در محیط کار»، «موفقیت در زندگی اجتماعی»، «رفتارهای عاشقانه» و «افراد کاملا بیگانه» عنوان فصل‌های کتاب است. 

ادامه مطلبShow less
پیشنهاد ویژه مدت محدود:
152,910 تومان 169,900 تومان
‎−10%
ضمانت سلامت

تمام کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش با کیفیت بالا تولید می‌شود و در بسته‌بندی مقوایی در میان حباب پلاستیکی ارسال می‌شود تا هیچ‌نوع آسیبی به محصول نرسد. در صورتی که کتاب تهیه شده توسط شما از وبسایت یا کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور دچار مشکل صفحه‌آرایی هستند لطفا جهت تعویض با شماره ۰۲۱۸۸۹۴۲۲۴۷ تماس بگیرید.

مرجع:
10058
دوست داشتن1
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
پیشنهاد کتاب‌های مشابه:
موردی یافت نشد
توضیحات

در کتاب جامع اسرار زبان بدن، اثر پرفروش و مشترک آلن پیز و باربارا پیز، بنیادی‌ترین معلوماتِ مورد نیاز برای فهم کامل زبان بدن به مخاطبین ارائه شده است؛ مطالعه‌ی این اثر شما را در فهم دقیق ناگفته‌های درونی افراد یاری می‌کند.

درباره کتاب جامع اسرار زبان بدن:

واژه‌ها هرگز برای بیان مقاصد ما کافی نیستند؛ حتی می‌توان گفت که در اغلب موارد، کلمات نه تنها نا‌کافی، بلکه اساساً مخل ارتباطند. در چنین شرایطی‌ست که فهم زبان بدن و احاطه بر آن اهمیتی حیاتی می‌یابد. شما هم اگر تا به حال به طور جدی درباره‌ی زبان بدن انسان اندیشیده باشید، بی‌شک به اهمیت و نقش تاثیرگذارِ آن در ارتباطات خود پی برده‌اید.

تمام انسان‌ها در برخورداری از زبان بدن با هم اشتراک دارند. در کتاب جامع اسرار زبان بدن ، با قواعدِ این زبان جهانی آشنا می‌شوید. نویسندگان در این اثر کوشیده‌اند تا برخی از مهم‌ترین اصول حاکم بر زبان بدن را به شیوه‌ای روشن و بی‌ابهام توضیح دهند.

در این کتاب، به هر یک از اندام‌های انسان که می‌توانند دلالت‌های زبانی داشته باشند، فصلی جداگانه اختصاص داده شده است. برای مثال، در فصلی درباره‌ی چشم‌ها و کارکرد آن‌ها در القای عواطفی نظیر خشم و هیجان می‌خوانید، و در فصلی دیگر، درباره‌ی معانیِ نهفته در حرکات دست‌ها. این اثر همچنین، توضیحات قابل توجهی دربار‌ه برخی از نمادها و ژست‌های خاص به خواننده می‌دهد، که شاید به خودی خود از اهمیت آن‌ها غافل باشید. احتمالا پس از مطالعه‌ی کتاب، از کشف معانی عمیقی که در شیوه‌های مختلف سیگار کشیدن و یا آرایش کردن نهفته است تعجب خواهید کرد!

علاوه بر این‌ها، در بخشی جداگانه، درباره‌ی تفاوت‌های فرهنگی و نقش آن در برداشت‌ انسان از معانی ژست‌ها و حرکات بدن، توضیحاتی جذاب داده شده است.

نکوداشت‌های کتاب جامع اسرار زبان بدن:

- زبان بدن، یک موضوع نوظهور و یا ساخته و پرداخته صرف آدمیان عصر حاضر نیست. بلکه از آغاز خلقت انسان، بخشی از بیان احساسات و نیازها در مقابل دیگران بوده است. لزوم درک و فهم این زبان توسط دیگران از بدو پیدایش زندگی اجتماعی مورد توجه قرارگرفته است. زبان بدن مانند سایر دانش و مهارت‌های بشری براثر تاثیر متغیرهای مختلف در طول زمان پیچیده و گسترده شده و تکامل یافته است، به نحوی که امروز حوزه‌ی نفوذ آن در مناسبات سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و حتی اقتصادی قابل مشاهده است. به همین رو، درک کامل و پاسخگویی موثر به آن، به عنوان یک مهارت مورد پذیرش قرارگرفته است. لذا علاقمندان علوم ارتباطات، انتقال موثر این بخش از دانسته‌های بشری به دیگران را یک ضرورت اجتناب ناپذیر در برقراری ارتباطات موثر می‌دانند. نگارنده کتاب و مترجمان آن، ضمن انتقال تجربه پیشینیان، رسالت آموزشی خود را به بهترین شکل ممکن ایفا نموده‌اند. (دکتر خسرو صحت)

- بی‌شک ارتباطات غیر کلامی به خصوص زبان بدن تاثیر بسیار ویژه‌ای در ارتباطات امروز زندگی شخصی و کاری هر انسانی داراست. طبق آمار 93% عوامل اثرگذار در ارتباطات امروز به ارتباطات غیر کلامی باز می‌گردد و خود یکی از دلایل مهم این بخش از ارتباطات می‌باشد. جمله‌ای است که می‌گوید: "زبان بدن، آن چه که در ذهن شماست را فریاد می‌زند". کتاب مذکور که به همت آقای دکتر سعید گل محمدی و سرکار خانم گیتی شهیدی ترجمه شده است، مجموعه‌ای وزین در این راستاست که مطالعه‌ی آن را به تمامی علاقه مندان ارتباطات موثر توصیه می‌کنم. (دکتر کامران صحت)

کتاب جامع اسرار زبان بدن، برای چه کسانی مناسب است؟

هر خواننده‌ای می‌تواند از خواندن این کتاب لذت ببرد و مطالب مفیدی بیاموزد. اما دانشجویان علوم ارتباطات، علاقه‌مندان به افزایش مهارت‌های ارتباطی، و فروشندگان و صاحبین مشاغل اداری، از خواندن این کتاب لذت دوچندان خواهند برد.

با آلن پیز و باربارا بیشتر اشنا شویم:

او (آلن) سخنران انگیزشی و نویسنده‌ی استرالیایی‌ست. پیشه‌ی اصلی آلن پیز نوازندگی بود، اما بعد از کسب موفقیت در کسب و کار بیمه، به فراگیری و آموزش علوم ارتباطی، و نگارش کتاب‌هایی در مقولات روانشناسی و زبان بدن پرداخت. کتاب پرفروش او درباره‌ی زبان بدن، باعث شناخته شدن او در جهان شد. در یکی کانال‌های تلویزیون کشور استرالیا، مدتی مسئول تحلیل زبان بدن سیاستمداران بود. لازم به ذکر است که او بیشتر کتاب‌های خود را، به همراه همسرش باربارا  وشته است. برخی از آثارِ این دو عبارتند: بازیگر، پرسش‌ها همان پاسخ‌هایند، چرا مردها در آخرین لحظه هدیه می‌خرند، و هدیه‌ی زن‌ها از قبل آماده است؟

در بخشی از کتاب جامع اسرار زبان بدن می‌خوانیم:

دانشمندان رفتارشناس و جانورشناس رفتار طلب همسری حیوانات را بررسی کردند و معلوم شد حیوانات نر و ماده از مجموعه حرکات طلب همسری پیچیده‌ای استفاده می‌کنند. بعضی از آن‌ها علنی است و برخی زیرکانه، و این‌که قسمت اعظم این حرکات نیمه‌آگاهانه انجام می‌شود.

در دنیای حیوانات، رفتار طلب همسری در هر گونه، از مجموعه الگوهایی خاص و از پیش تعیین‌شده پیروی می‌کند. به‌عنوان مثال، در چندین گونه از پرندگان، پرنده‌ی نر بال‌هایش را در اطراف پرنده‌ی ماده باز می‌کند و صداکنان نمایشی اجرا می‌کند، پرهایش را سیخ می‌کند و بسیاری از حرکات پیچیده‌ی بدنی را برای جلب‌توجه او انجام می‌دهد؛ در حالی که به نظر می‌رسد پرنده‌ی ماده علاقه‌ی کمی نشان می‌دهد یا به هیچ وجه علاقه نشان نمی‌دهد.

این مراسم شبیه مراسمی است که هنگام طلب همسری در انسان‌ها آغاز می‌شود. ایماها و اشاره‌های انسان‌ها در این زمینه شامل حرکاتی است که بی‌شباهت به حرکات طلب همسری پرندگان و دیگر حیوانات نیست، مثل همان‌هایی که در برنامه‌های حیات‌وحش دیده می‌شود. نتیجه این‌که وقتی شخص خواهان جذب جنس مخالف است بر تفاوت‌های جنسی خود تکیه می‌کند. می‌توان با پنهان کردن و بی‌توجهی به این تفاوت، جنس مخالف را از خواسته‌اش منصرف کرد.

فهرست مطالب کتاب

 • مقدمه
 • فصل اول: درک مبانی و اصول پایه‌ای
 • فصل دوم: قدرت در دستان شماست
 • فصل سوم: جادوی خنده و لبخند
 • فصل چهارم: علائم مربوط به دست و بازو
 • فصل پنجم: تفاوت‌های فرهنگی
 • فصل ششم: ایماها و اشاره‌های ویژه‌ی شست و دست
 • فصل هفتم: نشانه‌های مربوط به ارزیابی و تقلب
 • فصل هشتم: علائم مربوط به چشم
 • فصل نهم: کسانی که به حریم و فضای شخصی و خصوصی دیگران تجاوز می‌کنند
 • فصل دهم: پاها چگونه مکنونات ذهنی افراد را آشکار می‌کنند؟
 • فصل یازدهم: سیزده حرکت معمول که روزانه شاهد آن هستید
 • فصل دوازدهم: تقلید کردن - ما چگونه رابطه ایجاد می‌کنیم؟
 • فصل سیزدهم: نشانه‌های پنهان در پس حرکت سیگار کشیدن، عینک زدن و آرایش کردن
 • فصل چهاردهم: چگونه بدن به‌سوی محلی که ذهن قصد رفتن به آن را دارد اشاره می‌کند
 • فصل پانزدهم: طلب همسری و ابراز شیفتگی
 • فصل شانزدهم: ایما و اشاره‌های مربوط به نشان دادن مالکیت، حدود قلمرو و علائم مربوط به بلندی قامت
 • فصل هفدهم: ترتیب نشستن – کجا بنشینیم و چرا
 • فصل هجدهم: مصاحبه‌ها، قدرت‌نمایی‌ها و سیاست‌های دفتری و اداری
 • فصل نوزدهم: جمع‌بندی

ادامه مطلبShow less
شناسنامه
10058

مشخصات

کد کتاب
10058
شابک
978-964-236-071-0
نام کتاب
اسرار زبان بدن
نویسنده (ها)
سوزان کوییلیام
مترجم (ها)
ثریا شریفی
موضوع کتاب
موفقیت و مدیریت
قطع
رقعی
صفحات
282
تاریخ چاپ
سال 1401
نوبت چاپ
چاپ دهم
سال چاپ اول
1394
نظرات
بدون نظر
خوانندگان این کتاب، به شما کتب زیر را پیشنهاد می‌کنند:
هنر گفتگو هنر گفتگو
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
116,910 تومان 129,900 تومان
‎−10%
کتاب هنر گفتگو با هرکس در هر جا بر پایه ی این درک و فهم مشترک بنا شده است و بدون اینکه به چرای گفتگو کردن توجه داشته باشد، چگونگی آن را به شما می آموزد.
دوست داشتن
مهارت های سخنرانی مهارت های سخنرانی
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
62,910 تومان 69,900 تومان
‎−10%
وقتی یاد می‌گیرید كه مؤثر سخن بگویید، خود انگاره‌تان هم بهبود می‌یابد. خودانگاره‌ی شما «آینه‌ی درونتان» است. خود انگاره یعنی اینكه قبل از هر رویدادی و در طول آن، خود را چطور می‌بینید و درباره‌ی خودتان چه فكری می‌كنید. 
دوست داشتن
اسرار سخنرانی و ارائه های استیو جابز اسرار سخنرانی و ارائه های استیو جابز
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
ناموجودSold out
24,210 تومان 26,900 تومان
‎−10%
فنون سخنرانی و ارایه‌ی استیو جابز، برای دیگران نیز قابل دستیابی است. مدیران کسب و کار، کارآفرینان، اساتید و دانشجویان، قادر خواهند بود با پیروی گام‌به‌گام نکات این کتاب، سخنرانی و ارائه‌ی خود را به نحوی حیرت‌آور،...
دوست داشتن
قانون موفقیت قانون موفقیت
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
179,910 تومان 199,900 تومان
‎−10%
قانون موفقیت اولین و کامل ترین کتاب ناپلئون هیل استاد برجسته و نویسنده بزرگ کتاب های انگیزشی است. نسخه نفیس قانون موفقیت کتابی است برای همه ادوار، کتاب مرجع و راهنمایی که برای هر خانه ای ضروری است. 
دوست داشتن
دوازده ستون موفقیت دوازده ستون موفقیت
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
38,610 تومان 42,900 تومان
‎−10%
جیم ران و كریس وایدنر كه هر دو از مشاهیر برجسته‌ آموزش موفقیت و رشد فردی به‌شمار می‌روند، در كتاب دوازده ستون، ستون‌های موفقیت را در قالب داستانی جذاب و خواندنی به ما می‌آموزند. به‌طور حتم با مطالعه‌ این كتاب ارزشمند،...
دوست داشتن
16 محصول دیگر در این دسته‌بندی:
شهامت موفق شدن شهامت موفق شدن
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
ناموجودSold out
5,310 تومان 5,900 تومان
‎−10%
«درباره نویسنده» کاترین پاندر، سرشناس ترین نویسنده ی موفق امریکایی است. او بیش از دوازده کتاب نوشته که شامل کتاب های پرفروش مثل: «قوانین پویای موفقیت» و «میلیونرهای انجیل» می باشد. او کاردار (کشیش) یک اتحادیه ی مستقل...
دوست داشتن
پشتوانه های زندگی - شاه کلید 9 پشتوانه های زندگی - شاه کلید 9
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
ناموجودSold out
8,550 تومان 9,500 تومان
‎−10%
نداشتن امکانات بهانه‌ای بیش نیست! خودتان امکانات پیشرفت را ایجاد کنید. همراه با گفت‌وگوی خواندنی رابینز بابرنی سیگل، پزشک جراحی که به نیروی ذهن بسی باور دارد.
دوست داشتن
فروش در 60 ثانیه فروش در 60 ثانیه
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
ناموجودSold out
37,710 تومان 41,900 تومان
‎−10%
سیستمی فوق‌العاده برای گشودن درها; ایجاد رابطه و کسب درآمد بیشتر. کتابی قدرتمند و عملی بر اساس سال‌ها تجربه که به شما امکان می‌دهد بر فروش خود بیفزایید، درآمد بیشتری کسب کنید و بیش از گذشته به موفقیت برسید. برایان...
دوست داشتن
تجارت جهانی فروشنده ی نخبه تجارت جهانی فروشنده ی نخبه
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
26,910 تومان 29,900 تومان
‎−10%
تجارت جهانی کالا و خدمات از دو جنبه‌ی مهم اهمیت دارد، اول اقتصادها از طریق تجارت نیازهای یکدیگر را با حداقل هزینه برای طرفین تأمین می‌کنند. از این منظر با توجه به مزیت‌های نسبی مختلفی که در کشورها وجود دارد، تقسیم کار...
دوست داشتن
رهبری - داستان های جذاب از رهبران واقعی رهبری - داستان های جذاب از رهبران واقعی
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
ناموجودSold out
35,910 تومان 39,900 تومان
‎−10%
اگر در زندگی رهبری کنید، موفقیت به دنبال آن خواهد آمد. مولف این‌ كتاب‌ به‌‌جای‌ این‌كه رهبری‌ را یك‌ مفهوم‌ مرموز، تخیلی و انتزاعی بداند یا مفهومی بداند كه درك آن‌ تا حدودی‌ غیرممكن‌ به‌نظر می‌رسد، آن‌‌را به‌ چند بخش...
دوست داشتن
پول الکترونیکی پول الکترونیکی
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
34,110 تومان 37,900 تومان
‎−10%
بلاک‌چین (Blockchain) از دو کلمه Block (بلوک) و Chain (زنجیره) ایجاد شده است. این فناوری در حقیقت زنجیره‌ای از بلوک‌هاست. به‌طورکلی بلاک‌چین یک نوع سیستم ثبت اطلاعات و گزارش است. تفاوت آن با سیستم‌های دیگر این است که...
دوست داشتن
1001 راه به سوی دانایی 1001 راه به سوی دانایی
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
17,910 تومان 19,900 تومان
‎−10%
دانایی چیزی فراتر از دانش است و قضاوت، تجربه، هوشمندی، همدلی و ویژگی‌های دیگری را در خود جای می‌دهد. چگونه دانایی کسب کنیم؟ چه نیازی به آن داریم و چه زمانی از آن بهره خواهیم برد؟
دوست داشتن
کتاب قانون ارتباط کتاب قانون ارتباط
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
ناموجودSold out
9,810 تومان 10,900 تومان
‎−10%
کتاب «قانون ارتباط» نوشته‌ی مایکل لوسیر (نویسنده کتاب قانون جذب) برای آن دسته از افرادی نوشته شده است که می‌خواستند بدانند چگونه می‌توانند با افرادی که ارتباط شخصی یا حرفه‌ای دارند، رابطه‌ای کارآمدتر داشته باشند.
دوست داشتن
تیم عامل قدرت و ثروت تیم عامل قدرت و ثروت
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
35,910 تومان 39,900 تومان
‎−10%
اگر به‌دنبال ثروتمند شدن هستید، اگر می‌خواهید در خواب هم پول دربیاورید، اگر می‌خواهید کاری را یک‌بار انجام دهید و بارها از آن استفاده کنید؛ فقط شبکه بسازید. با مقدمه حمید امامی
دوست داشتن
تجارت جهانی ۳: تنها راهنمای مذاکره که به آن نیازمندید تجارت جهانی ۳: تنها راهنمای مذاکره که به آن نیازمندید
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
ناموجودSold out
6,210 تومان 6,900 تومان
‎−10%
تجارت جهانی کالا و خدمات از دو جنبه‌ی مهم اهمیت دارد، اول اقتصادها از طریق تجارت نیازهای یکدیگر را با حداقل هزینه برای طرفین تأمین می‌کنند. از این منظر با توجه به مزیت‌های نسبی مختلفی که در کشورها وجود دارد، تقسیم کار...
دوست داشتن
ارتش صلح ارتش صلح
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
ناموجودSold out
14,310 تومان 15,900 تومان
‎−10%
ارتش صلح دلنوشته مردی است که در به چالش کشیدن افکار و عقایدش به درجه استادی رسیده است، ولی مهمتر از شخصیتش ، قلم تندی است که خودنمایی می‌کند و حاصل سال ها تمرین و مهارت  و خودباوری است.
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم