قوانین ثروت - 100 قانون ثروتمند شدن

چگونه از زندگی و کارتان لذت ببرید و پولدار شوید. همچنین چگونه پولدار شویم و پولدار بمانیم. ثروتمندان از چه طریق به پول می‌رسند و چگونه آن پول را پس انداز و ذخیره می‌کنند؟ در این کتاب حتی می‌آموزید که ثروتمندان چگونه از پولشان لذت می‌برند!

ادامه مطلبShow less
14,900 تومان
ضمانت سلامت

تمام کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش با کیفیت بالا تولید می‌شود و در بسته‌بندی مقوایی در میان حباب پلاستیکی ارسال می‌شود تا هیچ‌نوع آسیبی به محصول نرسد. در صورتی که کتاب تهیه شده توسط شما از وبسایت یا کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور دچار مشکل صفحه‌آرایی هستند لطفا جهت تعویض با شماره ۰۲۱۸۸۹۴۲۲۴۷ تماس بگیرید.

ناموجود
مرجع:
10321
دوست داشتن1
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
پیشنهاد کتاب‌های مشابه:
موردی یافت نشد
توضیحات

بیایید با هم صادق باشیم. همه‌ی ما دوست داریم وضعیت مالی خوبی داشته باشیم و ثروتمند و پولدار باشیم. کسانی که قبلاً به ثروت رسیده‌اند ما را هیجان‌‌زده می‌کنند. آ‌ن‌ها چگونه به ثروت دست یافته‌اند؟ چگونه می‌توانیم ما هم  پولدار شویم؟

حقیقت ساده این است که آنچه افراد ثروتمند می‌دانند ما نمی‌دانیم و کارهایی انجام می‌دهند که ما انجام نمی‌دهیم و ذهنیت خاص و اعمال و قوانین رفتاری خاصی را دنبال می‌کنند. این قوانین آن افراد را از سایرین جدا می‌کند که در این کتاب، به‌صورت یک سیستم تبیین‌شده در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بتوانید ثروتمند یا ثروتمندتر شوید. پایه و اساس قوانین این کتاب (همانند سایر مجموعه‌‌ کتاب‌های قوانین) را در افراد ثروتمند مشاهده کرده‌ام. در صورت تمایل می‌‌توانید این را یک «جادوی هم‌حسی» بنامید: «اگر همانند افراد ثروتمند عمل کنیم، همانند آ‌ن‌ها خواهیم شد.» این روش به‌راستی نتیجه می‌دهد.

به زبانی ساده، این کتاب موارد زیر را برای شما آشکار می‌کند:

 •      ثروتمندان از چه طریق به پول می‌‌رسند.
 •      وقتی ثروتمندان پولی به‌دست می‌‌آورند، چگونه آن را حفظ می‌کنند.
 •      افراد ثروتمند چگونه پولشان را هزینه می‌کنند.
 •      افراد ثروتمند چگونه پولشان را سرمایه‌گذاری می‌کنند.
 •      افراد ثروتمند چگونه از پولشان لذت می‌برند.
 •      افراد ثروتمند چگونه از پولشان در کارهای خیرخواهانه استفاده می‌کنند.

به‌نظر من وقتی افراد بسیاری می‌خواهند بدون زحمت پول درآورند، این نشان‌ می‌دهد كه:

 •      آن‌ها پول نقد زیادی دارند كه می‌خواهند به نحوی از شر آن خلاص شوند.
 •      آن‌ها به‌شدت به «خوش‌شانس» بودنشان اعتقاد دارند.
 •      آن‌ها دوست دارند ببازند تا دلیلی برای احساس درماندگی و بیچارگی‌شان داشته باشند.
 •      آن‌ها به‌شدت به‌دنبال کسب پول راحت هستند.

این کتاب برای هیچ‌یک از افراد بالا و کسانی‌که به‌دنبال پول راحت هستند، نوشته نشده است (متأسفم). با وجود این، خواندن این کتاب در کل وضعیت اقتصادی شما را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد.

این کتاب اصول و راهكارهایی را به شما ارائه می‌دهد که باید بدانید، بفهمید و انجام دهید. این موارد شما را به‌سرعت ‌پولدار نخواهد کرد؛ اما احتمال پولدار شدن یا پولدارتر شدنتان را افزایش می‌دهد، درحالی‌که همچنان انسان خوبی باقی می‌مانید. در‌واقع، ما می‌توانیم همیشه برنده باشیم. بنابراین، چه کاری را باید انجام دهیم؟

کارهای زیادی هست که می‌توانیم انجام دهیم. هرگز قانون واحدی وجود ندارد که ضامن موفقیت باشد؛ اما قوانین این کتاب احتمال پولدار شدن ما را افزایش می‌‌دهد. البته این روش‌‌ها هرگز به‌اندازه‌ی بی‌دردسر پول درآوردن مثمرثمر نیست؛ اما در دراز‌‌مدت بسیار مطمئن‌تر از آن است. روش‌‌های این کتاب باعث نمی‌شود شما معتاد شوید. هیچ بازنده‌ای هم در کار نخواهد بود.

نمی‌خواهم با من همدردی کنید؛ اما زمانی من نیز یک کودک فقیر بودم. هیچ چیز نداشتم. می‌دانستم برخی افراد پول زیادی دارند. همچنین می‌دانستم (و به‌راستی یقین داشتم) که روزی راه خودم را به بیرون از این وضعیت پیدا می‌کنم و کودکیِ فقیرانه‌ام را پشت‌سر خواهم گذاشت؛ اما قبل از این‌که راه درست را بفهمم، اشتباه‌های زیادی داشتم. گاهی حتی تا نزدیکی موفقیت رفتم، تا این‌که بالاخره راه درست را پیدا کردم. من تنها زمانی مسأله را فهمیدم که قدری وقت گذاشتم و به خودم زحمت دادم تا به‌راستی ثروتمندان را مشاهده کنم. اکنون با کمال میل، دانشی را که بر اساس این مشاهدات به‌دست آورده‌‌ام در این کتاب با شما در میان می‌گذارم.

تصور من این است که شما:

 •      می‌خواهید ثروتمند یا ثروتمندتر شوید.
 •      می‌‌خواهید این کار را به‌صورت قانونی انجام دهید.
 •      می‌خواهید وقتی به پول رسیدید کار مفیدی با آن انجام دهید.
 •      می‌خواهید قدری از این پول را به دیگران بدهید.
 •      می‌خواهید قدری از این پول را برای خودتان نگه دارید.

و حاضرید برای رسیدن به این پول قدری تلاش کنید.

برای این‌که به شما کمک کنم به چیزی که می‌خواهید برسید، این کتاب را به 5 بخش مختلف تقسیم کرده‌‌ام:

 •      فکر کردن مانند پولدارها؛
 •      پولدار شدن؛
 •      پولدارتر شدن؛
 •      پولدار ماندن؛
 •      تقسیم (کردن) ثروت‌تان با دیگران.

ما با طرز فکر ثروتمندی شروع می‌کنیم، چرا‌که این مورد پایه و اساسی است که بر پایه‌ی آن همه مسایل دیگر مربوط به ثروت بنا می‌شود. ما همگی باورهایی درباره‌ی پول داریم. بیشتر ما اعتقاد داریم با این‌که پول ما را شاد نمی‌کند (البته همه‌ی ما به‌طور پنهانی اعتقاد داریم که پول این کار را می‌کند)، دست‌كم باعث می‌شود (که) تا حدودی راحت‌تر زندگی کنیم. همه ما تاحدودی معتقدیم که با داشتن پول قادریم چیزهای بهتری بخریم و در‌نتیجه شادتر باشیم. به‌هیچ‌وجه قصد ندارم شما را ناامید کنم و بگویم این باورها غلط است. من فقط دوست دارم کاری کنم که خودتان کشف کنید که آیا این باورها درست است یا غلط!

وقت شروع کار است. آیا دوست دارید با هم این سفر را آغاز کنیم؟ هر اتفاقی که قرار است، بگذار بیفتد. آرزوی من سعادت، سلامت و ثروتمندی شماست.

ریچارد تمپلر 

ادامه مطلبShow less
شناسنامه
10321

مشخصات

کد کتاب
10321
شابک
978-964-236-516-6
نام کتاب
قوانین ثروت
نویسنده (ها)
ریچارد تمپلر
مترجم (ها)
سید مرتضی نظری
موضوع کتاب
موفقیت و مدیریت
قطع
رقعی
صفحات
320
تاریخ چاپ
سال 1395
نوبت چاپ
چاپ اول
نظرات
بدون نظر
مشتریانی که این محصول را تهیه کرده‌اند، این موارد را نیز خریداری نموده‌اند:
شروعی دوباره شروعی دوباره
ناموجود
دوست داشتن
18,900 تومان
شاید آینده مبهم و نامعلوم به‌نظر برسد؛ اما، درحالی‌که این کتاب را مطالعه می‌کنید، می‌توانم به شما اطمینان ببخشم که باقی‌مانده‌ی زندگی‌تان قرار است به بهترین بخش زندگی‌تان تبدیل شود. 
دوست داشتن
جاده موفقیت جاده موفقیت
ناموجود
دوست داشتن
14,900 تومان
هدف قطعی در زندگی! قبل از غروب خورشید باید تصمیم بگیرید که هدف مهم شما در زندگی کدام است. پس از این‌که تصمیم گرفتید، باید این هدف را به شکل واضح و روشن روی ورق کاغذی بنویسید. نوشته شما باید به قدری واضح باشد که هر کس...
دوست داشتن
تجارت جهانی مدیریت ارتباط با مشتری تجارت جهانی مدیریت ارتباط با مشتری
دوست داشتن
599,900 تومان
چندین تفسیر باید درباره‌ی محتوا و حوزه‌ی این كتاب در نظر گرفته شود. اول، تمركز آن بر درك مدیریت ارتباط با مشتری از چشم‌اندازی راهبردی است، این كتاب یک راهنمای مشروح در مورد تحقیق نیست.
دوست داشتن
توصیه های جادویی برای موفقیت توصیه های جادویی برای موفقیت
ناموجود
دوست داشتن
44,900 تومان
آنچه شما را از این جایی كه امروز هستید به جایی كه در آینده میخواهید باشید تغییر میدهد، كتابهایی است كه میخوانید، افرادی است كه ملاقات میكنید و رؤیاهایی كه به آن‌ها فكر میكنید. توصیههای جادویی برای موفقیت شما را برای...
دوست داشتن
16 محصول دیگر در این دسته‌بندی:
279,900 تومان
با خواندن این کتاب خواهیم آموخت که چگونه خواسته‌هایی ارزشمند و نوع‌دوستانه آرزو کنیم تا تجلی آن‌ها هم برای ما و هم برای کائنات شادی‌بخش باشد. کتاب فراتر از راز با زبانی روشن و متنی ساده تلاش می‌کند تفاوت میان استفاده...
دوست داشتن
چگونه ایمیل های موثر تهیه کنیم - 50 دقیقه ای چگونه ایمیل های موثر تهیه کنیم - 50 دقیقه ای
دوست داشتن
129,900 تومان
در عصر حاضر نامه‌نگاری به وسیله ایمیل، روش اصلی برقراری ارتباط بسیاری از افراد جامعه شده است. امروزه اطلاعات را می‌شود با یک کلیک ساده منتقل کرد، ولی برقراری ارتباط از طریق ایمیل، چیزی بیش از صرف تهیه و ارسال پیام‌های...
دوست داشتن
1001 راه به سوی بصیرت 1001 راه به سوی بصیرت
دوست داشتن
299,900 تومان
منظور ما از بصیرت چیست؟ آیا به این معناست که با تفکرات منطقی، موضوع یا مسئله‌ای را قابل‌فهم کنیم یا مرموز‌تر از این تعریف ساده و شکلی از بیداری معنوی است؟ شاید بصیرت، شناخت هدف و رسالت اصلی و حقیقی در زندگی است که به...
دوست داشتن
12 گام تا مدیریت زمان 12 گام تا مدیریت زمان
ناموجود
دوست داشتن
4,900 تومان
با مطالعه 12 گام تا مدیریت زمان، این امكان برای شما به وجود خواهد آمد كه توانایی‌های خود را بهتر بشناسید و با توجه به زمان و شرایطی كه در اختیار دارید بهترین راه را در پیش گرفته و به نتایجی بهتر و قابل ‌قبول‌تر دست...
دوست داشتن
129,900 تومان
این کتاب به‌طور انحصاری عملگرا و نوعی رهنمود کاربردی است، نه مجموعه‌ای از نظریات مختلف فلسفی، به ویژه به درد مردان و زنانی می‌خورد که مبرم‌ترین نیازشان پول است و می‌خواهند ابتدا ثروتمند شوند. 
دوست داشتن
169,900 تومان
با این‌که داشتن زندگى معنوی و اخلاقی همیشه آسان نیست، اما نیاز چندانى به آگاهى‏هاى پیچیده ندارد. این کتاب، به شما کمک مى‏کند مسیر زندگى و کارتان را از لحاظ اخلاقى هموار سازید تا بتوانید به موفقیت چشمگیری دست یابید.
دوست داشتن
راه حل سوم راه حل سوم
ناموجود
دوست داشتن
469,900 تومان
این کتاب رویکردی نوین برای مشکلات به شما معرفی می‌کند و راه‌حل‌های خلاقانه‌ای ارئه ‌می‌دهد. دکتر استفان کاوی به همین روش به تحول و دگرگونی زندگی میلیون‌ها نفر کمک کرده است. دکتر کاوی در این کتاب؛ هم مشکلات فردی و شغلی...
دوست داشتن
برای زندگی سرشار از موفقیت احمق باشید برای زندگی سرشار از موفقیت احمق باشید
ناموجود
دوست داشتن
199,900 تومان
به كارآفرینانی که خود را برای دستیابی به رویاهایشان به‌خطر می‌اندازند،‌ علاقه‌ی زیادی دارم و نمی‌توانم این حس را پنهان کنم. توانایی آن‌ها برای سبقت گرفتن از دیگران، تعهد، خطرپذیری و پذیرش شکست احتمالی را در آن‌ها...
دوست داشتن
299,900 تومان
زبان بدن تمامی رفتارهای انسانی را به غیر از کلماتی که بر زبان رانده می‌شوند، در بر می‌گیرد، از حرکات دست و سر گرفته تا تنفس از نحوه‌ی حرکت دادن عضلات تا نحوه‌ی استفاده از زمان و ...این کتاب در پنج فصل تدوین شده است....
دوست داشتن
در پس کمان های رستوران مک دونالد در پس کمان های رستوران مک دونالد
دوست داشتن
569,900 تومان
کتاب حاضر، دفتر راهنمای یک شرکت و یا ازآن‌دست سوابق تاریخی‌ای نیست که شرکت‌ها معمولاً جهت یادبود نقاط عطفشان سفارش می‌دهند تا نوشته شود. من روزنامه‌نگاری مستقل هستم و شرکت مک‌دونالد هیچ نظارتی در تهیۀ این اثر نداشته است.
دوست داشتن
179,900 تومان
همه انسان‌ها قدرت انجام دادن کار‌های بزرگ را دارند، چون برای انجام دادن همین کار‌ها به این جهان پا گذاشته‌اند. هر انسانی در هر شرایطی که قرار دارد، فقط دو راه بیشتر پیش رو ندارد: یا شرایط موجود را بپذیرد، یا آن را...
دوست داشتن
زندگی خود را با موفقیت مدیریت کنید زندگی خود را با موفقیت مدیریت کنید
دوست داشتن
129,900 تومان
این کتاب بیانگر راهکاری روان شناسانه به اثربخشی شخصی می باشد. با خواندن کتاب زندگی خود را با موفقیت مدیریت کنید می توانید کنترل زندگی خود را به دست گیرید. 
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم