کتاب عمل گرایی

نسخه ای عملی برای اینکه دوباره به اهدافتان بازگردید، حتی اگر کاملا از اجرایی شدن آن ناامید شده اید

ادامه مطلبShow less
18,900 تومان
ضمانت سلامت

تمام کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش با کیفیت بالا تولید می‌شود و در بسته‌بندی مقوایی در میان حباب پلاستیکی ارسال می‌شود تا هیچ‌نوع آسیبی به محصول نرسد. در صورتی که کتاب تهیه شده توسط شما از وبسایت یا کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور دچار مشکل صفحه‌آرایی هستند لطفا جهت تعویض با شماره ۰۲۱۸۸۹۴۲۲۴۷ تماس بگیرید.

ناموجود
مرجع:
10518
دوست داشتن1
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
پیشنهاد کتاب‌های مشابه:
موردی یافت نشد
توضیحات

ایدهنوشتن این کتاب از کجا شکل گرفت؟

مدت‌ها بود به این فکر می‌کردم که چرا بسیاری از افراد با اینکه ایده‌های خوبی دارند، نمی‌توانند آن‌ها را محقق کنند. با خود می‌گفتم شاید برای اجرا کردن ایده‌ها باید هزینه کرد و احتمالاً آن‌ها نمی‌توانند از پس هزینه‌های آن برآیند.

با بررسی بیشتر، نتیجة جالبی گرفتم. آدم‌ها به دو دسته تقسیم می‌شوند. گروه اول آن‌هایی که رؤیاهایی در سر دارند و برای رسیدن به خواسته‌هایشان تلاش می‌کنند و گروه دوم کسانی که غرق در روزمرگی شدند و به‌طورکل آرزوهایشان را به باد فراموشی سپرده‌اند.

با نگاه دقیق‌تر به دسته‌ اول، دریافتم بسیاری از آن‌ها نیز در رسیدن به رؤیا‌هایشان موفق نبودند، با اینکه تلاش می‌کردند اما نتیجه دلخواهشان به دست نمی‌آمد. گویی در خستگی بدون نتیجه دل‌زده و کرخت می‌شدند و پس از مدتی دست از تلاش می‌کشیدند و با حسرت و افسوس به آنچه روزی رؤیای رسیدنش را در سر داشتند نگاه می‌کردند.

طی مطالعات و تحقیقات سال‌های اخیرم به نکاتی شگفت‌انگیز دست پیدا کردم. به نظرم رسید که وقت آن است دانسته‌هایم را برای استفاده همگان منتشر کنم. ماحصل این بررسی‌ها و مطالعات سه اصل اساسی است که به آن‌ها اشاره می‌کنم.

در اصل اول باید رؤیا و آرزو را در قالب اهداف منسجم کرد و در اصل دوم نیاز است برنامه‌ای کارآمد و حساب‌شده تنظیم شود.

کتاب‌های زیادی در زمینه‌ هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی در بازار وجود دارد که هریک در نوع خود بسیار آموزنده هستند؛ اما گمان می‌کنم در آن‌ها نکته‌ای از قلم ‌افتاده یا کمتر به آن توجه ‌شده است که نتیجه‌ مورد نظر برای دستیابی به رؤیاها و اهداف، پس از خواندن آن‌ها محقق نمی‌شود.

به نظر من مشکلی که وجود دارد فقط نحوه مدیریت اهداف و برنامه‌ریزی نیست، بلکه اصل سومی این زنجیره را کامل می‌کند و آن «عمل‌گرایی» است.

هرقدر هم که اهداف و ایده‌هایی عالی داشته باشیم و برنامه خوبی برای آن تنظیم کنیم، تا زمانی که این ایده‌ها و برنامه‌ها به عمل درنیایند هیچ تغییری حاصل نمی‌شود. عمل‌گرایی حلقه‌ گمشده‌ زنجیر تحقق رؤیاهاست. افزون‌بر دو اصل فوق، در این کتاب تلاش کرده‌ام بر اصل سوم تأکید بیشتر کنم.

عمل‌گرایی ازجمله مهارت‌هایی است که هر فرد برای داشتن زندگی موفق به آن نیازمند است و خبر خوب اینکه این مهارت هم مانند بسیاری از مهارت‌های توسعه‌ فردی، اکتسابی است و با آموزش و تمرین پرورش پیدا می‌کند.

ادامه مطلبShow less
شناسنامه
10518

مشخصات

کد کتاب
10518
شابک
978-964-236-985-0
نام کتاب
کتاب عمل گرایی
نویسنده (ها)
محمدرضا معاشرتی
موضوع کتاب
موفقیت و مدیریت
قطع
رقعی
صفحات
116
تاریخ چاپ
سال 1397
نوبت چاپ
چاپ اول
نظرات
بدون نظر
مشتریانی که این محصول را تهیه کرده‌اند، این موارد را نیز خریداری نموده‌اند:
قانون شادی قانون شادی
ناموجود
دوست داشتن
229,900 تومان
راه خوشبختی همان راهی است که خداوند سالهاست ما را به آن جهت هدايت کرده است. شادی و خوشبختی حاصل  " خوب زندگی کردن  " است. و همين بود که موجب شد من قانون شادی را برای عنوان کتابم انتخاب کنم: می خواستم آن دو چيزی را که...
دوست داشتن
راهنمای ایجاد تغییر با استفاده از خلسه راهنمای ایجاد تغییر با استفاده از خلسه
ناموجود
دوست داشتن
29,900 تومان
فنون این کتاب شما را قادر می سازد تا در تمام زمینه های زندگی خود مهارت های کافی را به دست آورید تا بر ترس های خود غلبه و عادات بد را ترک کنید و در کار و روابط خود موفق و خشنود باشید.
دوست داشتن
مردان هوشیار مردان هوشیار
دوست داشتن
239,900 تومان
وقتی در مسیر معنویت گام بر می‌داریم، خودخواهی و منیت ما ضعیف می‌شود و میل به خدمت در درون ما رشد می‌کند.وقتی انسان متوجه عظمت و قابلیت‌های خود می‌شود، هوشیاری خود را دوباره به دست می‌آورد و پر از شور و شوق می‌شود،...
دوست داشتن
16 محصول دیگر در این دسته‌بندی:
159,900 تومان
جانب احتياط را رعايت كردن بزرگ‌ترين ريسك است همه جانب احتياط را رعايت مي‌كنند، چراكه می‌پندارند اين كار، عاقلانه‌ است؛ اما در اقتصاد جديد امروزه احتياط خطرناک‌ترین كاري است كه مي‌توانيد انجام دهيد. 
دوست داشتن
399,900 تومان
آیا می‌دانید چگونه دعا كنید كه نتیجه‌بخش باشد؟ از وقتی دعا كردن را جزء یكی از كارهای روزمره‌ خود قرار داده‌اید چه ‌مدت می‌گذرد؟ در شرایط اضطراری، خطر یا دردسر، هنگام بروز بیماری‌ها و وقتی بوی مرگ به مشام می‌رسد، همه...
دوست داشتن
برنامه ی زبان اعصاب و هنر ارتباط بدون مرز برنامه ی زبان اعصاب و هنر ارتباط بدون مرز
دوست داشتن
229,900 تومان
شما در این كتاب با گردشی نفسانی و روحانی روبه‌رو خواهید شد كه در آن خود را بیشتر خواهید شناخت و به بازنگری دوباره‌ی خویش می‌پردازید.اگر پس از خواندن این مطالب، آنها را در برنامه‌ی زندگی‌تان قرار دهید، تغییرات...
دوست داشتن
100 کلید موفقیت در کار 100 کلید موفقیت در کار
دوست داشتن
399,900 تومان
نویسنده در این کتاب به بررسی روش‌هايی كه مردم در برابر جدی‌ترين موارد كاری مانند اخراج يا شكست خوردن از رقبای بزرگ‌تر، اختلاس‌های داخلي يا خشونت، يا اجبار به نقل مكان به شهری جديد، اتخاذ می‌كنند پرداخته است. 
دوست داشتن
حل مسئله حل مسئله
ناموجود
دوست داشتن
499,900 تومان
عدم دستیابی به هدف مشخص به دلیل محدودیت‌های فردی و موانع بیرونی را مسئله می‌گویند. ارائه راه‌حل‌های سازنده جهت غلبه بر محدودیت‌‌‌ها و موانع، بخش ضروری زندگی روزمره است. همان‌گونه که مانع بزرگی همچون یک تکه سنگ برزگ...
دوست داشتن
499,900 تومان
آیا دستیابی به موفقیت واقعاً ساده است؟آیا می‌توان شش سال جوان‌تر و سرزنده‌تر شد؟ آیا ممکن است به معنای واقعی موفق بود؟آیا می‌توانیم همه چیز را در زندگی تغییر دهیم؟
دوست داشتن
کارآفرینی با نگاه آینده پژوهی کارآفرینی با نگاه آینده پژوهی
دوست داشتن
34,900 تومان
تفکر باز به ارزیابی نقادانه عملیات روزمره سازمان و پذیرش ایده‌های جدید اشاره دارد؛ به عبارت دیگر این تغییر به تمایل و گرایش سازمان به عدم یادگیری روش‌های تفکر موجود و تغییر در مدل‌های ذهنی از محیط دلالت می‌کند.
دوست داشتن
بازاریابی شبکه ای برای افراد مبتدی تا حرفه ای بازاریابی شبکه ای برای افراد مبتدی تا حرفه ای
دوست داشتن
399,900 تومان
این کتاب مجموعه آموزشی کاملی در مورد بازاریابی شبکه‌ای برای کسانی است که قصد آشنایی با این حرفه را دارند یا درصدد هستند دانش و آگاهی خود را در این مورد افزایش دهند. نکته جالب در مورد کتاب بازاریابی شبکه ای، مرور برخی...
دوست داشتن
برنامه ریزی جانشین پروری روشمند - 50 دقیقه ای برنامه ریزی جانشین پروری روشمند - 50 دقیقه ای
دوست داشتن
129,900 تومان
برنامه جانشین‌پرور می‌تواند راهبردی برای منابع انسانی و کارکنان موجود تعیین کند. این برنامه هم‌چنین با تضمین بهترین کاربرد منابع به منظور رشد و بهره‌وری، مسیر برنامه‌ریزی بلندمدت شرکت را تعیین می‌کند، هدف‌ها و...
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم