بسته کتاب 1001 روش زندگی

بسته کتاب 1001 روش زندگی

این بسته در هر یک از شش زمینه زندگی:کامیابی، سخاوت، بصیرت، رهبری، دانایی و شادمانی 1001 راهکار و سخن بزرگران را آموزش می‌دهد.
موجود
99,900 تومان

بجای 119,400 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

خوانندگان هدف کتاب های 1001 راه، افرادی هستند که کتاب خواندن را دوست دارند اما زمانشان برای مطالعه تنگ است. کافی است این مجموعه را در خودرو یا روی میزکارتان داشته باشید و هنگام نوشیدن چای، نوشتن یک نامه اداری یا در ساعت تنفس جلسات، به طور تصادفی یکی از صفحات آن را باز کنید و از خردی ناب سرشار شوید. قطعا لا به لای صفحات زیبای این کتاب ها، جملاتی دلنشین می یابید که می توانید در گفتار یا نوشته هایتان به کار برید و خود و دیگران را از انرژی مثبت آن بهره مند کنید.

این مجموعه شش جلدی با عنوان های دانایی، کامیابی، سخاوت، بصیرت، شادمانی و رهبری خواننده را با آمیزه ای از توصیه های کارآمد و نقل قول هایی آشنا می کند که هر یک مسیری جذاب به سوی هدف را نشانه گرفته است. این کتاب ها علاوه بر زیبایی کلام از زیبایی بصری نیز برخوردار هستند و رنگ ها و طرح های خاص هر صفحه، انگیزه شما را به خواندن دوچندان می کند.

بسته کتاب 1001 روش زندگی

هیچ نظری ارسال نشده
 • 19,900 تومان
  1 x

  منظور ما از بصیرت چیست؟ آیا به این معناست که با تفکرات منطقی، موضوع یا مسئله‌ای را قابل‌فهم کنیم یا مرموز‌تر از این تعریف ساده و شکلی از بیداری معنوی است؟ شاید بصیرت، شناخت هدف و رسالت اصلی و حقیقی در زندگی است که به ما می‌گوید چطور به بهترین شکل روزهای پیش رویمان را سپری کنیم.

  19,900 تومان
  موجود
 • 19,900 تومان
  1 x

  تعریف ما از کامیابی چیست؟ در زندگی چه  چیزهایی ارزش مبارزه دارند و نشانه‌های دستیابی به خواسته‌های قلبی‌مان کدامند؟

  19,900 تومان
  موجود
 • 19,900 تومان
  1 x

  رهبری را چگونه تعریف می‌کنیم؟ انتظارات ما از رهبران روزگارمان چیست و آن‌ها چگونه جهان و زندگی ما را به‌سوی بهتر شدن تغییر می‌دهند؟

  19,900 تومان
  موجود
 • 19,900 تومان
  1 x

  چگونه سخاوت را تعریف می‌کنیم؟ آیا همواره به دنبال نشانه‌ای از سخاوتمندی در دیگران هستیم یا خود نیز این ویژگی را پرورش داده‌ایم؟

  19,900 تومان
  موجود
 • 19,900 تومان
  1 x

  آیا شادمانی مفهومی است که همه با آن موافق هستند یا در فرهنگ‌های مختلف و از فردی به فرد دیگر تفاوت دارد؟

  19,900 تومان
  موجود
 • 19,900 تومان
  1 x

  دانایی چیزی فراتر از دانش است و قضاوت، تجربه، هوشمندی، همدلی و ویژگی‌های دیگری را در خود جای می‌دهد. چگونه دانایی کسب کنیم؟ چه نیازی به آن داریم و چه زمانی از آن بهره خواهیم برد؟

  19,900 تومان
  موجود

برچسب ها