مدیر روشن بین

مدیر روشن‌بین با به‌کارگیری سطح آلفا ابزارهای مهم و تأثیرگذاری را در اختیار خود قرار می‌دهد و این ابزارها او را به مدیری موفق تبدیل می‌کند.
موجود
18,900 تومان

ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن
پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
پذیرش تمامی کارت‌های عضو شتاب

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

بعد جدیدی در فرایند تفکر بشر ابداع شده است که هم اکنون در سراسر دنیا به منظور تقویت و بهبود ادراک،حافظه و یادگیری،تصمیم گیری و شهود توسط مدیران بکار گرفته می شود.این شیوه از تفکر که متد سیلوا نامیده می شود،شیوه ای است برای کنترل ذهن به طوریکه شما بتوانید بیشترین ظرفیت تواناییهای ذهنی تان را در امور شخصی و شغلی خود به کار گیرید.متد سیلوا نه تنها در افزایش بهره هوشی شما موثر است،بلکه شما را قادر می سازد که با دیگران ارتباط ذهنی برقرار کنید.در این روش شما قادر خواهید بود روحیه کارمندانتان را افزایش دهید،شکایت در مورد کیفیت کالا و خدماتتان و نیز غیبتهای غیر موجه کارمندانتان را کاهش دهید.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 30023
شابک : 978-964-588-504-3
موضوع : تحول
نویسنده (ها) : خوزه سیلوا - رابرت استون
مترجم (ها) : مجید پزشکی
قطع : رقعی
صفحات : 334
تاریخ چاپ : سال 1395
نوبت چاپ : چاپ هفتم
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها