جدایی معنوی

شما استحقاق آن را دارید که از هر درد و رنجی که متحمل شده‌اید، رهایی یابید. همه زخم‌هایتان باید التیام یابند. صرف‌نظر از هرچه کرده‌اید و هر اشتباهی مرتکب شده‌اید، صرف‌نظر از هرچه دارید و هرجا که هستید در همین لحظه زندگی در انتظار شماست. 
موجود
19,900 تومان

ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن
پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
پذیرش تمامی کارت‌های عضو شتاب

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

«جدایی معنوی: چگونه درد جدایی را به درمان تبدیل کنیم» نوشته دبی فورد (۲۰۱۳-۱۹۵۵) است.

شما هیچگاه‌ نمی‌توانید از هیچ‌ کس‌ جدا بشوید! این‌ خبر تکان‌دهنده‌ می‌تواند هر کسی‌ را به‌ تعمق‌ وادارد. این مطالب در مورد التیام بخشیدن به شدیدترین آسیبی‌ست که زندگی می‌تواند وارد آورد: پایان یک رؤیا و از دست رفتن یک عشق. دبی‌ فورد در این‌ نوشته‌ با تکیه‌ بر تجربۀ‌ طلاق‌ خود و به‌ یاری‌ یک‌ وکیل خانوادۀ‌ ناظر بر صدها پروندۀ‌ طلاق‌، راه‌ جدایی‌ توأم‌ با یگانگی‌ را به شما می‌نمایاند. نکات‌ این‌ سطور نه‌ فقط‌ در بارۀ‌ زندگی‌ خانوادگی‌ست‌، بلکه‌ طریق‌ رویارویی‌ با هر گونه‌ از دست‌ دادن‌ در تمامی‌ روابط‌ انسانی‌ را به‌ دست می‌دهد.


آیا پایان زندگی می تواند شروع یک زندگی دوباره و بازستاندن رویاهایتان باشد؟ اگر فکر میکنید پاسخ این سوال می تواند بله باشد این کتاب شماست. 

خبرگزاری ایبنا:

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)کتاب «جدایی معنوی» با عنوان فرعی چگونه پس از جدایی به زندگی خود ادامه دهیم؟ نوشته دبی فورد با ترجمه الهام شریف روانه بازار نشر شده است.

 
در بخشی از مقدمه کتاب به نقل از نویسنده می‌خوانیم: «شما استحقاق آن را دارید که از هر درد و رنجی که متحمل شده‌اید، رهایی یابید. همه زخم‌هایتان باید التیام یابند. صرف‌نظر از هرچه کرده‌اید و هر اشتباهی مرتکب شده‌اید، صرف‌نظر از هرچه دارید و هرجا که هستید در همین لحظه زندگی در انتظار شماست. شاید این فرایند ساده به نظر نرسد، اما اگر به آن اجازه دهید می‌تواند تحول برانگیز و بی‌نظیر باشد. می‌تواند زمانی برای رشد و تغییر شما باشد، نقطه‌ای که با وجه دیگری از وجود خود آشنا می‌شوید، چیزی که هرگز با آن روبه‌رو نشده‌اید. این دوران می‌تواند زمانی باشد برای قدم گذاشتن به دنیایی متفاوت و آشنایی با خودی جدید که هرگز نمی‌شناختید.

شش سال و نیم است که از اولین چاپ جدایی معنوی می‌گذرد و من برای اولین باور این مقدمه را به آن اضافه می‌کنم، زیرا هر بار که جای سخنرانی یا سمینار دارم دست کم چند نفر برای این کتاب از من تشکر می‌کنند. زبان قدردانی آنها متفاوت است، اما اغلب جملاتی مانند این می‌شنوم: «جدایی معنوی زندگی مرا نجات داد. درست همان زمانی که داشتم غرق می‌شدم توانستم شنا کنم. ممنونم.»

و من در اینجا از اعماق وجودم از خدا تشکر می‌کنم؛ چون نوشتن این کتاب به راستی یک تجربه معنوی بود؛ حتی لحظه‌ای نبود که در کنار رنج غم عمیقی که داشتم هدایت خدا را احساس نکنم؛ لحظه‌ای نبود که در قسمت کردن این تجربه احساس تنهایی کنم. حتی بعد از نوشتن کتاب بار دیگر آن را خواندم و رهایی یافتم. بار دیگر اطمینان یافتم آنچه در این کتاب نوشتم برای سلامت روانی پس از جدایی نه‌تنها مفید که ضروری است.

اگر می‌خواهید از گذشته بیاموزید، رشد کنید و متحول شوید، و از همه مهم‌تر اگر می‌خواهید از گذشته بیاموزید، رشد کنید و متحول شوید، و از همه مهم‌تر اگر می‌خواهید از گذشته بیاموزید، رشد کنید و متحول شوید، و از همه مهم‌تر اگر می‌خواهید گذشته را به گذشته، یعنی همان جایی که به آن متعلق است، بسپارید خواندن این کتاب را به شما توصیه می‌کنم. آن‌گاه می‌توانید رها شوید و به عشق عمیق‌تر و حقایق بزرگ‌تری دست یابید. من در این کتاب شما را به یک تجربه معنوی، تجربه‌ای برای زدودن ابرهای غبارآلود از روی قلب عاشقتان دعوت می‌کنم.»

کتاب «جدایی معنوی» به شما کمک می‌کند زخم‌های خود را التیام بخشید و دوباره شهامت عاشق شدن را پیدا کنید. چرچیل ریچاردسون نویسنده کتاب برای زندگی خود وقت بگذارید می‌گوید این کتاب مرهمی است برای قلب‌های شکسته پس از جدایی.

دبی فورد در این کتاب کوشیده تا تجربه غم‌انگیزترین لحظه زندگی را به تجربه یک موهبت تبدیل کند و مخاطب از تک تک صفحات آن احساس آرامش کند.

سایر مشخصات محصول

شابک : ‭978-964-236-803-7
موضوع : تحول
نام کتاب : جدایی معنوی: چگونه پس از جدایی به زندگی خود ادامه دهیم
نویسنده (ها) : دبی فورد
مترجم (ها) : الهام شریف
قطع : رقعی
صفحات : 264
تاریخ چاپ : سال 1395
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها