تغییر شهامت می خواهد

داستان‌ها، تمثیل‌ها و جملات جذاب و تکان‌دهنده برای ایجاد تغییرات مثبت و پایدار در زندگی و کسب و کار
موجود
18,900 تومان

ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن
پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
پذیرش تمامی کارت‌های عضو شتاب

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

مردی احساس می‌کرد حالش خوب نیست. پیش دکترش رفت و گفت که این اواخر دچار سرگیجه شده و لکه‌هایی به رنگ سفید دیده است. دکتر او را معاینه کرد و تعدادی آزمایش برایش نوشت. چند روز بعد، با او تماس گرفت و گفت که او به یک بیماری نادر مبتلا شده است و فقط شش ماه دیگر زنده خواهد بود.

مرد از شغلش استعفا داد، عازم سفر به دور دنیا شد و شروع به انجام کارهایی کرد که یک عمر دلش می‌خواست انجام دهد. زمان بیشتری را با خانواده‌اش گذراند و یک ماشین کورسی جدید خرید. یک روز که مشغول رانندگی بود به مغازۀ لباس‌فروشی مشهوری رسید و ناگهان تصمیم گرفت یک پیراهن مردانۀ دست‌دوز گران‌قیمت از آنجا بخرد.

خیاط اندازه‌هایش را گرفت و گفت: «من برای شما پیراهنی به سایز 42 می‌دوزم.»

مرد گفت: «نه، سایز لباس‌های من 38 است.»

خیاط دوباره دور گردن او را با دقت اندازه گرفت و گفت: «نه آقا، نگاه کنید، شما باید پیراهن سایز 42 بپوشید.»

مرد با یکدندگی گفت: «نه آقا، من سایز 38 می‌پوشم. تمام سال‌های بزرگ‌سالی‌ام همین سایز را پوشیده‌ام. از شما هم می‌خواهم همین سایز را برایم بدوزید.»

خیاط گفت: «بسیار خب، من برایتان پیراهنی با سایز 38 می‌دوزم اما برایتان بسیار تنگ خواهد شد. برای همین احساس سرگیجه خواهید کرد و لکه‌های سفیدرنگ خواهید دید.»

نکته: مردم غالباً با یکدندگی هرچه تمام‌تر، حتی وقتی دارند درد می‌کشند، حاضر به تغییر نیستند. اگر دوست دارید تغییر کنید و در خودتان اصلاحات ایجاد کنید، بیشتر اوقات خواهید دید که «لکه‌های سفیدتان» ناپدید می‌شوند و می‌بینید که ناامیدی‌هایتان از بین می‌روند. منبع اصلی مشکل را پیدا کنید. اگر مشکل خودتان هستید، تغییر کنید. اگر مشکل از کسی دیگر است، به او اجازه ندهید شادی‌تان را بدزدد. قدرت‌تان را از دست ندهید.

سایر مشخصات محصول

شابک : 978-964-236-822-8
موضوع : تحول
نام کتاب : تغییر شهامت می‌خواهد
نویسنده (ها) : سعید گل محمدی
قطع : رقعی
صفحات : 224
تاریخ چاپ : سال ۱۳۹۶
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها