سوال های درست

دبی فورد ۱۰ سوال ضروری از زندگی شما را می‌پرسد که راه‌گشای زندگی شما به سوی زندگی ایده آل‌تان می‌شود.
موجود
10,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

اگر می‌خواهید به اهداف خود دست یابید و زندگی رؤیایی‌تان را خلق کنید، باید دست به انتخاب‌های جدیدی بزنید که شما را به‌سوی فعالیت‌های جدیدی هدایت کنند. این کتاب نقشه راهنمای شما در این مسیر است. ده سؤال ساده این کتاب که من آن‌ها را «سؤال‌های درست» نامیده‌ام، به شما قدرت و اشتیاق کافی برای خلق آگاهانه زندگی رؤیاهایتان را خواهد بخشید. این پرسش‌ها به شما کمک می‌کنند تا از انتخاب‌های مهم و پیامدهای آن آگاه شوید. آن‌ها به شما کمک می‌کنند تصمیم‌های درست بگیرید و آن‌گاه بهترین راه را به‌سوی رؤیاهایتان خواهید یافت.

سؤال‌های درست شما را به ده چالش دعوت می‌کنند که برای آشکار کردن هر آنچه انگیزه حرکت شما خواهد بود، طراحی شده‌اند. پاسخ دادن به این سؤال‌ها بی‌درنگ ذهنتان را روشن کرده و شما را در انتخاب آنچه برایتان بهترین و برترین است، حمایت می‌کند. این سؤال‌ها به‌صورتی فریبنده ساده و در عین حال به طرزی شگفت‌آور قدرتمند هستند، به‌طوری‌که می‌توان از آن‌ها در همه شرایط زندگی و بر سر تمام دوراهی‌ها استفاده کرد. 

سایر مشخصات محصول

شابک : 978-964-236-757-3
موضوع : تحول
نام کتاب : سوال‌های درست
نویسنده (ها) : دبی فورد
مترجم (ها) : الهام شریف
قطع : رقعی
صفحات : 168
تاریخ چاپ : سال ۱۳۹۶
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها