کنترل ذهن بر اساس دینامیک ذهنی سیلوا

برای این که دنیایی زیبا برای خود بیافرینید نخست باید ذهن خود را زیبا کنید و برای این‌که ذهنتان را زیبا کنید پیش از آن باید مهار و کنترل ذهنتان در دست گیرید. این کتاب راهنمای مناسبی برای کنترل ذهن می‌باشد.
موجود
29,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

همه آفریده‌ها و عناصر كره‌ زمین دارای نواخت و ارتعاش هستند؛ برای نمونه ارتعاش نور و صوت در شكل موج است و هر كدام از رنگ‌های طیف بینایی نیز ارتعاشی ویژه دارند.
قلب خون را با نواختی آهنگین به سلول‌های بدن پمپاژ می‌كند؛ همچنین دانشمندان به‌تازگی پی برده‌اند مغز امواجی سنجش‌پذیر را مرتعش می‌كند كه بسته به بیداری و خواب، تنش و آرامش، تمركز و آشفتگی و حتی بیماری و تندرستی ما تغییر پیدا می‌کنند.
ارتعاش امواج مغز تحت ‌تأثیر هیجان‌های گوناگونی چون دلهره‌ و انگیزش، تنش‌‌ و آرامش‌ یا به گفته بهتر، تحت ‌تأثیر حال و هوای روانی ما قرار دارد. شگفتی اینجاست كه انسان توانایی در ‌دست گرفتن كنترل امواج مغز خود را داراست و تکنیک‌های متد سیلوا این مهارت را به‌سادگی در ما پرورش می‌دهند.
پس از این که متد سیلوا با پشت سر گذاشتن چندین سال پژوهش پدید آمد و دوره‌های آموزشی آن در کشور‌های گوناگون برگزار شد، هزار تن از کسانی كه این دوره‌ها را گذراندند دریافتند توانایی در دست گرفتن كنترل امواج مغز می‌تواند در دگرگون کردن زندگی‌شان بسیار کارساز باشد.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 30038
شابک : ‭978-964-671-405-2
موضوع : تحول
نام کتاب : کنترل ذهن بر اساس دینامیک ذهنی سیلوا
نویسنده (ها) : خوزه سیلوا - برت گلدمن
مترجم (ها) : مجید پزشکی
قطع : رقعی
صفحات : 368
تاریخ چاپ : سال ۱۳۹۶
نوبت چاپ : بیست و دوم
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها