ذهن زیبا جسم زیبا

این کتاب به‌گونه‌ای طراحی شده است كه ابزار آموزشی جامع و مشروح و نیز مرجعی کارآمد برای تمامی اشخاصی که به ورزش و تندرستی علاقه‌مند هستند، باشد.
موجود
29,900 تومان

ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن
پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
پذیرش تمامی کارت‌های عضو شتاب

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

بخشی از کتاب:

خوزه سیلوا درست‌ترین وضعیت ذهنی را برای تأثیرگذارترین تمرینات ذهنی با جزئیاتِ تمام به شما شرح می‌دهد و آن سطح امواج مغزیِ آلفاست. وی برای شما این نکته را روشن می‌کند که چگونه در خود انگیزه آفریده و احساسات خود را در کار درگیر کنید (البته بدون تلاش بیش از اندازه که برعکس شما را از حالت آلفا خارج می‌سازد). وی همچنین شرح می‌دهد که:

• چگونه تصویرسازی کنید تا سطح تمرینات و عملکرد خود را به حداکثر برسانید؛ حال چه خود را برای مسابقات جهانی آماده می‌سازید و چه تنها برای سلامتی و تناسب بدنتان تلاش می‌کنید.
• چگونه ارزش غذایی بیشتری را از خوراکی که می‌خورید، دریافت کنید.
• چگونه دوران بازپروری از آسیب‌های جسمانی را بگذرانید و این سلامتیِ بازیافته را حفظ کنید.
د چگونه عادات بد خود را به كمترین حد برسانید و عادات خوبی را که سبب می‌شوند تا شما آسان‌تر به اهدافتان برسید، در خود افزایش دهید.
د چگونه از قوه تخیل خود استفاده کنید تا بدون کشش اضافی به عضلات، آن‌ها را پرورش بدهید و سود حاصل از این تمرینات جسمانی خود را چندین برابر کنید.
• چگونه به وزن دلخواه خود برسید و در آن وزن باقی بمانید.

راهنمایی‌های گام‌به‌گام به شما کمک خواهد کرد تا ورود به حالت آلفا را بیاموزید و هر زمان که تمایل داشتید، به آن وارد شوید و خود را برای دستیابی به موفقیت آماده کنید. این کار اصلاً پیچیده نیست. هیچ‌گونه رموز فیلسوفانه‌ای برای یادگیری در کار نیست، تنها یک شیوه ساده علمی است که تأثیرگذاری آن بر روی میلیون‌ها انسان در بیش از صد کشور جهان اثبات شده است.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 30052
شابک : 978-964-236-762-7
موضوع : تحول
نام کتاب : ذهن زیبا جسم زیبا
نویسنده (ها) : خوزه سیلوا با همکاری اد برند جی آر
مترجم (ها) : مرضیه زمانی فروشان
قطع : رقعی
صفحات : 408
تاریخ چاپ : سال 1395
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها