شهامت

در فصل فصلِ کتابی که در دست دارید، آنچه برای یک زندگی سالم همراه با عزت نفس و اعتمادبه‌نفس لازم دارید، گنجانده شده است.
موجود
19,900 تومان

ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن
پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
پذیرش تمامی کارت‌های عضو شتاب

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.


دبی به‌گونه‌ای شیوا و سلیس از تجربه شخصی خویش و دگرگونی خود از رویکردی بیمناک به بینشی شجاعانه می‌گوید. او هیچ نقطه ابهامی به جا نمی‌گذارد، هیچ رازی را سربه‌مهر نگه نمی‌دارد و من در عجبم چگونه با شما از همان چیزهایی که سال‌ها پنهانشان داشته است چنین بی‌پروا، سخن می‌گوید. چگونه می‌گذارد به عمق ترس و وحشت او پی ببرید. هیچ چیز نیست که بخواهم به‌عنوان مقدمه به این کتاب بیفزایم. او هرچه را برای یک زندگی شجاعانه لازم دارید به‌وضوح بیان می‌کند. من به شما اطمینان می‌دهم همچنان که این کتاب را می‌خوانید و پیام‌های عمیق دبی فورد را می‌گیرید خود را برای نبرد زندگی آماده‌تر احساس می‌کنید و سرانجام به نقطه‌ای از شهامت و اعتمادبه‌نفس می‌رسید که پیش از این هرگز تجربه نکرده‌اید.
فقط در اینجا دوست دارم چند کلامی از مفهوم شهامت، از نگاه دبی فورد، برایتان بگویم. وقتی این کتاب را می‌خواندم، از اینکه دبی تا آن حد می‌خواهد هر بیم و تردیدی را به‌دست باد بسپارد، مبهوت مانده بودم. او سطحی از شجاعت را برای ما آشکار می‌کند که کمتر نویسنده‌ای، آن هم به شهرت دبی فورد، به آن مبادرت می‌کند. من ده‌ها سال است که به مخاطبانم گفته‌ام اگر می‌خواهند از زندگی معمولی و روزمرگی قدم فراتر بگذارند، باید برداشت خود را از خودشان تغییر دهند و برای این کار باید درک کنند برداشتی که تابه‌حال از خودشان داشته‌اند شامل همه چیزهایی است که در زندگی دیده، شنیده و باور کرده‌اند. بنابراین، اگر آن‌ها یک زندگی عادی دارند که عاری از هر گونه آرمان معنوی است و خود نیز بر این باورند، باورهای شخصی‌شان آن‌ها را به این نقطه که امروز هستند، رسانده است. بنابراین، برای دگرگون کردن زندگی‌تان باید پیش از هر چیز برداشت‌تان را از خود تغییر دهید و این به آن معناست که هرچه را پیش از این درست می‌پنداشته‌اید، تغییر دهید.
این کار مستلزم نوعی شهامت است که افرادِ کمی قادر یا حتی حاضر به آزمودن آن هستند. گفتن و پذیرفتن اینکه «هر آنچه زمانی حقیقتی اصیل می‌پنداشتم، اکنون تعبیر نادرستی بیش نمی‌بینم.» نفی و رها کردن بخشی از خود و گذشته‌تان است. تغییر دادن رفتارهایتان و علاوه بر آن برگزیدن مجموعه‌ای باورها و حقایق جدید، مستلزم آن است که اعتراف کنید حقایقی که آن‌ها را باور داشته‌اید دروغی بیش نبوده ‌است؛ دروغی که کمابیش اغلب شما را به تباهی کشانده. مفهوم شهامت از دیدگاه نویسنده کتابی که در دست دارید رسیدن به این درجه از آگاهی است که مسئولیت باورهای اشتباه گذشته‌تان را بپذیرید و درنهایت، حقایقی جدید را برگزینید. 

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 30062
شابک : 978-964-236-844-0
موضوع : تحول
نام کتاب : شهامت
نویسنده (ها) : دبی فورد
مترجم (ها) : الهام شریف
قطع : رقعی
صفحات : 232
تاریخ چاپ : سال ۱۳۹۶
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها