الفبای تغییر می خواهم تغییر کنم

تحول و تغییر یک مفهومی اختیاری است که شما بایستی قبول کنید درصد زیادی از سرنوشت خود را می‌توانید دستکاری کنید و این به عقلانیت فردی شما بستگی دارد که بخواهید این سفر خودشناسی را آغاز کنید. طبیعت، مادربزرگ همة ماست. اوست که برای این زندگی زمینی، راهکارهای زیادی در اختیار شما قرار می‌دهد و فقط کافی است که شما بخواهید.
موجود
26,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

زندگی هر انسان، نیاز به تحول و تغییرهای ریز و درشت دارد و اگر این تحول و تغییرها، آگاهانه باشد، همیشه شیرین و بادوام خواهد بود. همة ما دوست داریم برای رشد و پیشرفت، تغییر کنیم تا به اهداف فردی و اجتماعی خود برسیم؛ اما قبل از بحث در مورد  «من می‌خواهم تغییر کنم»، بایستی فرهنگ و ادبیات تحول و تغییر را در ناخودآگاه خود نهادینه کنیم، چراکه این مفهوم خودبه‌خود، اتفاق نمی‌افتد. وقتی دگرگون شدن برای فرد دغدغه نباشد، طبیعی است در جا می‌زند و به همان اطلاعات اندک خود بسنده می‌کند و به‌مرور به یک روزمرگی خسته‌کننده می‌رسد؛ اما پرسش این‌جاست که بایستی براساس چه ادبیاتی تغییر کنیم تا تغییر ریشه‌ای‌تر و عمیق‌تر و زیباتر شود؟ براساس چه ملاک‌هایی بایستی به یک شورش اساسی در زندگی فردی دست زد؟ تغییر را از کجا باید آغاز کرد؟ در این نوشتار، تلاش بر این است که تلنگری روان‌شناختی به شما زده شود و کد و آدرس‌هایی به شما داده شود تا بتوانید قدری خودشناسی کنید و با رعایت این قوانین، به‌مرور شاهد تغییرات اساسی در خلق‌وخوی خود بشوید. 

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 40128
شابک : ‭978-964-236-547-0‬
موضوع : خانواده
نام کتاب : الفبای تغییر: می‌خواهم تغییر کنم
نویسنده (ها) : دکتر علی شمیسا
قطع : رقعی
صفحات : ‏‫‏‏‏۳۱۹
تاریخ چاپ : سال ۱۳۹۶
نوبت چاپ : چاپ چهارم
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها