همسرگزینی امروزی

ازدواج، یکی از مهمترین تصمیم‌هاست که می‌تواند زندگی کسی را بسازد یا آن‌را ویران کند؛ می‌تواند شروع بحران‌های روحی عمیق برای دختر یا پسر باشد و شخصیت آن‌ها را متلاشی یا جنبه‌هایی از آن‌را تکمیل کند. ازدواج می‌تواند تولد و آغازی برای رسیدن به پایانی خوب یا تجربه‌ی رنج، درد، تحقیر پی‌درپی، انحلال و تخریب شخصیت باشد. 
موجود
16,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

ازدواج، تصميم كبراي هر دختر و پسری و یک انتخاب آزاد است؛ انتخابی که با سرنوشت و نمایشنامه‌ی زندگی شما رابطه‌ی مستقیم دارد. می‌توانید انتخابی بزرگ، مطلوب و عالی یا انتخابی بد و نادرست داشته باشید. امروزه ازدواج فقط يك تقدیر نیست. در گذشته‌های نه‌چندان دور، ازدواج تصميم و سعادتی اجباری بود، اما بهتر است انسان امروزی به این پیوند بزرگ به دیده‌ی انتخابی آزاد و بزرگ بنگرد. اگر انتخاب پسر یا دختر خوب و باکیفیت نباشد، باید در این مسیر از طرف انتخاب بد خود، منتظر تحقیر، توهین، سرزنش و بی‌حرمتی باشد. اگر این انتخاب، آگاهانه نباشد، همه‌ی این‌ها دیر یا زود اتفاق می‌افتند. حال توجه کنید که هر انتخابی، روان‌شناسی و معيارهاي خاص خود را می‌طلبد. 

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 40135
شابک : ‏‫‭978-964-236-644-6‮‬‬
موضوع : خانواده
نام کتاب : همسرگزینی امروزی: می‌خواهم در انتخاب همسر، بهترین باشم!
نویسنده (ها) : دکتر علی شمیسا
قطع : رقعی
صفحات : 295
تاریخ چاپ : سال 1394
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها