از تلخی اختلاف تا شیرینی عشق

این همسران در ژرفای وجودشان خواسته‌ای فراتر از حل‌شدن اختلافاتشان دارند. آنان آرزو دارند روابطی بهتر با همسرشان داشته باشند.  چرا آنان نباید چنین خواسته‌ای داشته باشند؟ مگر همه‌ی ما در ژرفای وجودمان آرزو نداریم از پیوندی عاشقانه و پایدار بهره‌مند باشیم که ماجرای آن را به گونه‌های مختلف در داستان‌ها می‌خوانیم؟ 
موجود
22,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

وقتی دو نفر نسبت به یکدیگر متعهد می‌شوند و با یکدیگر عهد می‌بندند که به‌شیوه‌ای بی‌آلایش، صادقانه و عاری از خودخواهی برای حل‌کردن مشکلاتشان بکوشند؛ تغییری مثبت اتفاق می‌افتد!

شاید هفته‌ها، ماه‌ها، سال‌ها یا دهه‌ها از ازدواج شما گذشته است. شاید رابطه‌ی شما با همسرتان رابطه‌ای عالی یا پرکشمکش، پایدار یا متزلزل باشد. در هر صورت، امیدوارم این کتاب به شما و همسرتان کمک کند تا یکدیگر را بهتر درک کنید و با یکدیگر ارتباطی بهتر داشته باشید. همچنین، امیدوارم این کتاب به‌معنای‌واقعی راهکارهایی کاربردی را در اختیارتان قرار دهد تا بتوانید به‌شیوه‌ای بهتر به مشکلات مربوط به زندگی زناشویی‌تان رسیدگی کنید. شاید پی ببرید برای یکدیگر شادی‌بخش‌تر هستید و می‌توانید از این لحظه به بعد به‌معنای‌واقعی شادمانه و عاشقانه با هم زندگی کنید. 

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 40022
شابک : 9789642365326
موضوع : خانواده
نام کتاب : از تلخی اختلاف تا شیرینی عشق
نویسنده (ها) : گری چاپمن
مترجم (ها) : سیما فرجی
قطع : رقعی
صفحات : 520
تاریخ چاپ : سال 1392
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها