ازدواج عاقلانه

بدیهی است وقتی تعداد گزینه‌ها افزایش یابد، انتخاب سخت‌تر می‌شود و سطح رضایت کاهش می‌یابد. باوجوداین، ازدواج هنوز هم بسیار ارزشمند است. بسیاری از ما با وجود همه‌ی دشواری‌ها، ازدواج یا ازدواج مجدد می‌کنیم. 
موجود
22,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

در قرن ما عشق و ازدواج به‌شدت با یکدیگر پیوند خورده‌ است، بدین معنا که وقتی دو نفر احساس می‌کنند عاشق یکدیگر شده‌اند، ازدواج می‌کنند. ازدواج به مراسمی طبیعی و عادی در زندگی تبديل شده است. در گذشته ازدواج ساده بود. زن به امور خانه می‌رسید و مرد مخارج را تأمین می‌کرد. هدف از ازدواج تشکیل زندگی و بچه‌دار شدن و رشد اقتصادی بود. در نتیجه احتمال موفقیت بیشتر بود. اما امروزه در همه‌جای جهان موفقیت ازدواج کاهش یافته است. امروزه ازدواج موقت یا دوستی‌های آزاد جاي ازدواج را گرفته و موجب بالا رفتن آمار طلاق شده است.

امروزه فرایند ازدواج دشوارتر شده است. اکنون سطح توقعات در ازدواج بالا رفته است. ما به‌جاي اين‌كه خواهان رشد شخصي و خانوادگی باشیم، همسری می‌خواهیم که بتواند دوست و حامی قدرتمند ما باشد، رضایت کامل جنسی‌مان را فراهم آورد، تمام نقش‌های مورد نیاز ما را ایفا کند و هرآنچه می‌خواهیم باشد، یعنی بهترین دوست، شریک جنسی خوب، خانه‌دار، مربی، پرستار، آشپز و... همین‌طور که می‌بینیم عملي كردن تمام این خواسته‌ها ناممکن است.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 40024
شابک : 9789642364565
موضوع : خانواده
نام کتاب : ازدواج عاقلانه
نویسنده (ها) : شمس‌الدین حسینی - الهام آرام‌نیا
قطع : رقعی
صفحات : 272
تاریخ چاپ : سال ۱۳۹۶
نوبت چاپ : چاپ سوم
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها