افسانه خودباوری

موفقیت ناخوشایند! نیاز شما به خودباوری سبب می‌شود با احتمال كمتری به آن برسید و وقتی هم آن را به‌دست می‌آورید، بیشتر مضطرب شوید. مگر این‌كه شخص كاملی باشید كه آن هم بسیار غیر محتمل است. 
موجود
13,700 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

آیا خودباوری بیماری است؟ این به روشی بستگی دارد كه شما آن را تعریف می‌كنید. خودباوری به شیوه‌ی معمول را مردم و روان‌شناسان تعریف كرده‌اند. من می‌گویم خودباوری شاید بزرگ‌ترین اختلال هیجانی باشد كه برای مرد و زن آشكار شده است. حتی بزرگ‌تر از داشتن احساس تنفر نسبت به کسی ـ البته می‌دانیم که نفرت احساس خوشایندی نیست، هر چند از خودباوری اندکی بهتر است.
چرا احساس تنفر از مردم و محكوم كردن آنان بدتر از خودباوری است و همیشه منجر به خودبیزاری می‌شود؟ چون آشكار است كه این امر منجر به نزاع، عمل متقابل، جنگ و نسل‌كشی می‌شود.
شگرف است! خودبیزاری مسبب نتایج بسیار مبهمی است؛ ولی مانند احساس تنفر و بیزاری از خودتان، منجر به خودكشی نمی‌شود. درواقع، زندگی با انتقاد و نكوهش سخت از خودتان سپری می‌شود.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 40027
شابک : 9789642365012
موضوع : خانواده
نام کتاب : افسانه خودباوری
نویسنده (ها) : آلبرت آلیس
مترجم (ها) : رخشنده عظیم
قطع : رقعی
صفحات : 312
تاریخ چاپ : سال 1393
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها