ایجاد رابطه ای صمیمانه

ایجاد رابطه ای صمیمانه

رفتار درمانيِ عقلانی هیجانی، در مقایسه با دیگر درمان‌ها بیشتر بر ارتباط با خود تأكید دارد. مبنای اختلال هیجانی – مفهومی پایه‌ای در این رویكرد- بر آنچه دكتر الیس در اصل آن را مناظره‌ی درونی می‌نامد تمركز دارد، كه اشخاص به‌كار می‌برند تا خودشان  را آشفته كنند.
موجود
14,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

من به‌طور كامل به ترسم از صحبت در جمع غلبه كردم و آشكارا در آن ماهر شدم. برای صحبت با غریبه‌ها، به‌خصوص خانم‌های جوان و جذاب، خودم را ترغیب كردم كه با یكی از بهترین هنرپیشه‌های شهر دوست شوم. من پیوسته درباره‌ی شادمانی انسان مطلب می‌خواندم و می‌نوشتم. حتی قبل از اینكه روان‌شناس شوم، كتابی تحت عنوان «هنر هرگز ناراحت نكردن خودتان» را نوشتم كه گمان می‌كردم كتابی عالی باشد. با اینكه نتوانستم ناشر را متقاعد كنم كه كتابم در فهرست كتاب‌های پرفروش قرار خواهد گرفت، برخی از راهكارهای كتاب را به‌كار بردم و سرسختانه اجازه ندادم بابت فرصت بی‌نظیری كه از دستم رفته بود، آشفته شوم.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 40029
شابک : 9789642362929
موضوع : خانواده
نام کتاب : ایجاد رابطه‌ای صمیمانه
نویسنده (ها) : آلبرت آلیس - تد کرافورد
مترجم (ها) : شمس‌الدین حسینی - الهام آرام‌نیا
قطع : رقعی
صفحات : 312
تاریخ چاپ : سال 1390
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها