رازهای مردان متاهل خوشبخت

شما می‌توانید همچنان كله‌شق باقی بمانید؛ البته تا زمانی که از آن برای سرسختی در تلاش برای زناشویی خود و خوشبخت كردن همسرتان استفاده كنید.
موجود
16,500 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

دانگ (در به هم كوبیده می‌شود)!
این صدایی است كه هر سال یك‌میلیون مرد امریكایی می‌شنوند؛ یعنی زمانی كه همسران آن‌ها، در را پشت سرشان، به هم می‌كوبند و آن‌ها را به دادگاه طلاق می‌كشانند. طی سه نسل، میزان طلاق از چهارده‌درصد به تقریباً نیمی از ازدواج‌ها افزایش یافته است؛ اما با آن‌كه این «اپیدمی ملی» در همه‌جا گزارش می‌شود، به‌ندرت این حقیقت را می‌شنوید كه این زن‌ها هستند كه به محققان می‌گویند در زندگی زناشویی خود، خوشبخت نیستند. در حقیقت، زن‌ها عامل دو سوم جدایی‌ها هستند.
چنین چیزی چگونه می‌تواند روی دهد؟ آیا بهتر نیست كه زن‌ها به‌جای این‌كه رابطه‌ی زناشویی خود را پایان‌یافته اعلام كنند، در حل مشكلات آن بکوشند؟ انتظار می‌رود كه زن‌ها در امر روابط، استاد باشند. آن‌ها به روان‌درمانگران مراجعه می‌كنند، به تماشای صحبت مشاوران تلویزیونی می‌نشینند، مقالات مجله‌ها را می‌خوانند یا در كتاب‌های خودیاری، به‌دنبال پاسخ مشكلات می‌گردند، اما هنوز هم زندگی زناشویی آن‌ها زیر پایشان لگدمال می‌شود. چرا زن‌ها نمی‌توانند جریان طلاق را متوقف و زندگی زناشویی خود را به مسیر درست هدایت كنند؟ علت این است كه در بیشتر موارد، این مرد است كه مورد اعتراض زن قرار دارد و بنابراین، مشكلات زندگی زناشویی فقط زمانی حل‌وفصل می‌شود كه مردها كاری برای بهبود رابطه انجام دهند.
مردها باید این چالش را بپذیرند. در غیر این صورت زن‌ها مسلماً آن‌ها را از خانه بیرون خواهند كرد و پس از بسته شدن در خانه، پیامدهای ویرانگر طلاق به شكل زیر پیش می‌آید:
خانواده‌های از هم پاشیده، ویرانی مالی، افت روحی و جسمی و فرزندان آسیب‌دیده.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 40068
شابک : 9789642365234
موضوع : خانواده
نام کتاب : رازهای مردان متاهل خوشبخت
نویسنده (ها) : اسکات هالتزمن - ترزا فوی دیگرونیمو
مترجم (ها) : نیره اقبالیان
قطع : رقعی
صفحات : 448
تاریخ چاپ : سال 1392
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها