راز رابطه ها

اگر علت اصلی اضطراب، نگرانی و احساس منفی درونی، عدم امنیت در اعمال روزمره باشد، با اطمینان می‌توان گفت سرچشمه‌ی تمام مشكلات ما عدم توانایی در برقراری ارتباط پویا و خلاق است. 
موجود
8,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

برای فرار از تنهایی، برقراری ارتباط با دوست، اعضای خانواده و گروه‌های اجتماعی از ضروریات است. رایانه‌ی ما در هر لحظه هزاران موج ارتباطی به پدیده‌های دور و نزدیک می‌فرستد. این امواج در ارتباط دائم با نوسانات اینترنت بزرگ دنیای هستی هستند. هدف اصلی این موج‌ها و تشعشعات مغزی، هموار نمودن مسیر برای برقراری رابطه و حل مشکل ارتباطی ما است. با فکر کردن و نیت شفاف، پاسخ مشکل خود با یك دوست را، ضمن تماس تلفنی و احوالپرسی از او پیدا می‌كنیم.

دکتر سید‌حمید آتش پور تحصیلات خود را تا دوره‌ی کارشناسی ارشد ادامه دادند و دکترای تخصصی خود را در واحد علوم وتحقیقات اهواز به اتمام رساندند.
در سال 1386 نیزدکترای مجازی خود را در رشته‌ی مدیریت رفتار سازمانی،از دانشگاه راشویل اخذ کردند.
ایشان تا کنون 30عنوان کتاب در زمینه‌های روان‌شناسی تالیف و ترجمه کردند و هم اکنون مدیر گروه کارشناسی ارشد رشته‌ی روانشناسی(عمومی وصنعتی/سازمانی)در دانشگاه آزاد خورسگان اصفهان هستند.
ایشان نظریه پرداز«ارزشمندی سازمانی»،«نقشه های تغییر» و «ارزشمندی وجودی» بوده و الگوی تحلیل روابط سازمانی(ژنوگرام سازمانی) را برای اولین بار در جهان ارائه دادند

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 40066
شابک : 978-964-236-546-3
موضوع : خانواده
نام کتاب : راز رابطه ها
نویسنده (ها) : علی ناظم‌پور
قطع : رقعی
صفحات : 199
تاریخ چاپ : سال 1393
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها