بازی های روانی مردم چگونه در روابط اجتماعی فریب نخوریم

بـازیها، تـو را از خداوندگاری انسانیت پایین میكشند و ذهنت را به صحنهای پر از جنـگ و سـتیز تبدیل خواهند كرد كه بعید میدانم جان سالم به در ببری؛ كوبه های وحشتناكی بـر سر صمیمیت و روابط دوستانه خواهد خورد. 
موجود
29,900 تومان

ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن
پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
پذیرش تمامی کارت‌های عضو شتاب

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

بـازیها، تـو را از خداوندگاری انسانیت پایین میكشند و ذهنت را به صحنهای پر از جنـگ و سـتیز تبدیل خواهند كرد كه بعید میدانم جان سالم به در ببری؛ كوبه های وحشتناكی بـر سر صمیمیت و روابط دوستانه خواهد خورد. بعضی ها اصرار در اجـرای بـازی هـا دارند، در روابط اجتماعی به دنبال همـدلی و صـمیمیت هـستیم، امـا بـه آن نمـی رسـیم؛ نمیدانیم كه ناهوشیارانه اسیر بازیهای روانی بد شـدهایـم؛ رفتـار مـا هـزار حـرف و حدیث دارد. در پشت نگاهمان پنهان میشویم؛ حرفهایی میزنیم كه از جنس راستی و درستی نیست. هر فرد مشكلداری در پشت مجموعه ای از بازیهای روانـی، پنهـان است. هر بازی، خاطره ای بدی را می سازد و یا میتواند نطق هر رابطهای را كور كنـد، اما پایان هر بازی روانی میتواند از قتل، دادگاه و مشاجرات پیدرپی سر در بیاورد . به خودمان فكر كنیم، چند درصد از رفتارهای ما آلوده بازیهای روانی خفیـف و شدید است؟ چه افرادی را سر چشمه بردهایم و تـشنه برگردانـدهایـم و بعـد بـه خودمان، آفرین هم گفته ایم؟ خیلی از زن و شوهرها ناآگاهانه اسیر بازیهای روانی گوناگون میشوند. مرد یا زن، به مرور زمان استاد ناخودآگاه بازیهـا و نیرنـگهـا میشوند. سالهای متمادی است حرف و سخن مـیگوینـ ،د امـا بـه دروغ و دروغ...

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 40032
شابک : 9789642365340
موضوع : خانواده
نام کتاب : بازی های روانی مردم چگونه در روابط اجتماعی فریب نخوریم
نویسنده (ها) : دکتر علی شمیسا
قطع : رقعی
صفحات : 356
تاریخ چاپ : سال ۱۳۹۶
نوبت چاپ : چاپ سوم
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها