مردان مجنون زنان لیلی 2

پیمان‌نامه‌ی قلبی لیلی و مجنون امروز: من و همسرم با هم عهد می‌بندیم که از الگوی دوست ـ دوست برای خلق لحظه‌های شاد پیروی کنیم.
موجود
16,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

«چندتا دوست داری؟»

با خودم گفتم چرا بگویم ده یا بیستتا. جواب دادم:‌ «فقط چندتایی.»

پیرمرد آهسته و بهسختی برخاست و درحالی‌که سرش را تکان می‌داد،‌ گفت: «تو آدم خوشبختی هستی که این همه دوست داری؛ ولی به آنچه می‌گویی، خوب فکر کن. خیلی چیزها هست که تو نمی‌دانی. دوست، فقط کسی نیست که به او سلام می‌کنی. دوست، کسی است که تو را از تاریکی و ناامیدی بیرون می‌کشد؛‌ درست وقتی دیگرانی که آن‌ها را دوست می‌نامی، می‌کوشند تو را به درون ناامیدی و تاریکی بکشانند. دوست حقیقی کسی است که نمی‌تواند تو را رها کند. صدایی است که نام تو را زنده نگه می‌دارد، حتی زمانیکه دیگران تو را به فراموشی سپرده‌اند. دوست،‌ بیشتر از همه، قلب است؛‌ دیواری محکم و قوی در ژرفای قلب انسان‌هاست، جایی که عمیق‌ترین عشق‌ها از آن‌جا می‌آید. پس به آنچه می‌گویم، خوب فکر کن؛ زیرا تمام حرف‌هایم حقیقت است.  

بهترین دوست کسی است که شانه‌هایش را به تو می‌سپارد. وقتی تنها هستی، تو را همراهی می‌کند و در غم‌ها تو را دلگرم می‌کند. او اعتمادی را به تو می‌بخشد که به دنبالش هستی. وقتی مشکلی داری، آن را حل می‌کند. هنگامی که به صحبت کردن احتیاج داری، به تو گوش می‌سپارد. بهترین دوستان، عشقی دارند که نمی‌توان توصیف و تصور کرد. فرزندم، يك‌بار دیگر جواب بده چندتا دوست داری؟» مرا نگریست و در انتظار پاسخ من ماند. با مهربانی گفتم: «اگر خوش‌شانس باشم،‌ فقط یکی و او تو هستی.»

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 40116
شابک : 9789642366170
موضوع : خانواده
نام کتاب : مردان مجنون زنان لیلی 2
نویسنده (ها) : علی شمیسا
قطع : رقعی
صفحات : 336
تاریخ چاپ : سال 1395
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها