فوت و فن های نوازش

شما اگر بتوانید در نوازیدن، مهارت کافی و لازم را پیدا کنید، هر کجا که بروید، مهرة مار خواهید داشت و معجزة نفوذتان، خود را آن‌جا نشان می‌دهد. مهارت در نوازیدن، جزئی از هوش عاطفی به‌شمار می‌رود
نا موجود
13,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

شاید برای شما این پرسش مطرح شود که نويسندة اين اثر بنابر چه ضرورتی کتابی دربارة «نوازش» نوشته است؟ در پاسخ بايد گفت من سال‌هاست که به درمانگری مشغولم و به فقدان یا کمبود نوازش از لابه‌لای گلایه‌ها و درد دل‌هاي زنان و مردان مراجعهكننده پي برده‌ام. همچنین هنگامي‌كه با مبحث TA آشنا شدم، دريافتم در بحث ارتباطات انساني، یکی از موضوعات تأثیرگذار و مهم، نوازش است. لذا بر آن شدم که موضوع نوازش را با زبانی ساده و علمی باز کنم تا این مفهوم را به‌عنوان یک مهارت، هنر و علم بررسي نمايم.

موضوع نوازش درواقع از زمانی آغاز مي‌شود كه به دیگران سلام می‌گویید. سلام و درود، خود آغاز نوازش است. زمانیکه به دیگران دست می‌دهید و احوالشان را می‌پرسید، زمانیکه از تیپ و قيافة دوست‌تان تعریف می‌کنید، وقتي او را به صرف ناهار یا آبمیوه دعوت می‌کنید، زمانیکه جشن تولدش را تبریک می‌گویید يا به جشن عروسی‌اش می‌روید یا وقتي یکی از عزیزانش فوت می‌کند و نزد او می‌روید و به او تسلیت می‌گویید‌، این رفتارهای اجتماعی‌، شکلی از نوازش است و شما نمی‌توانید آن‌ها را نادیده بگیرید. وقتی در جایی نشسته باشید و دوستانتان از کنار‌تان رد شوند و به شما سلام نگویند، قطعاً اين رويداد روحتان را آشفته مي‌سازد و نشان می‌دهد که فقط نوازش سلام در یک ارتباط روزانه چقدر برايتان مهم است. پس کسی نمی‌تواند نوازش را انکار کند، مگر آن‌كه مشکلات روان‌پریشانه داشته باشد. پس بهتر است نوازیدن یعنی نوازش دادن و نوازش گرفتن را از سه زاویه بنگریم؛ نخست این‌که نوازش یک سری مهارت است که بایستی آموخت و فنون خاص خود را دارد و دوم این‌که یک هنر است و اگر با ظرافت همراه شود اوج تأثیرگذاری خود را دارد و جنبة رمانتیک و فانتزی عاشقانه به خود می‌گیرد و سوم‌، نوازش نوعي آگاهي و شناخت است که لازم است هر کسی از درجة یک تا صد آن را بیاموزد؛ سپس اين مهارت را از خانواده به جامعه انتقال دهد تا بتواند در ارتباطات انسانی خود موفق بشود، چراکه نوازش یکی از موضوعات اساسی علم موفقیت و ارتباطات و خانواده و مدیریت می‌باشد. براي مثال زمانیکه در تجارت، موضوع مشتری‌مداری مطرح می‌شود، بدین معنی است که بایستی علم، مهارت و هنر نوازیدن مشتری را یاد بگیرید و رضایت او را به‌دست آوريد.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 40103
شابک : 9789642365623
موضوع : خانواده
نام کتاب : فوت و فن های نوازش
نویسنده (ها) : دکتر علی شمیسا
قطع : رقعی
صفحات : 248
تاریخ چاپ : سال 1395
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها