چرا زنان حرف می زنند و مردان فرار می کنند

ما عقيده داريم كه اضطراب مزمن در مورد جدايي ك ه در نهايت ، بسياري از پيوندهاي ميان زن و مرد را تحت تأثير قرار مي‌دهد، از تفاوت ظريفي ناشي مي‌شود كه ميان زنان و مردان ، هنگام تجربه‌كردن دو حس ترس و شرم وجود دارد ؛ تفاوتي كه اندكي پس از تولد ، قابل مشاهده است.
نا موجود
8,400 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

اجازه دهيد بحث را با طرح پرسشي از خانم‌ها شروع كنيم. اگر شما به همسرتان بگوييد: «عزيزم، بايد با هم درباره‌‌ي روابطمان صحبت كنيم.» به نظر شما چه اتفاقي خواهد افتاد؟

اگر همسرتان به شما جواب دهد كه: «من فكر مي‌كردم تو هرگز چنين درخواستي نخواهي كرد!» يا «من براي در ميان گذاشتن احساساتم با تو، لحظه‌شماري مي‌كردم و دوست داشتم از احساسات تو مطلع شوم و بدانم تو چه انتظاراتي داري!» در اين صورت، هيچ يك از شما نيازي به مطالعه‌ي اين كتاب نداريد. اما بيشتر خانم‌ها احتمال مي‌دهند كه همسرشان با شنيدن اين درخواست، دستپاچه، ناراحت يا عصباني شود و حالت تدافعي به خود بگيرد يا چشم‌هايش را به اطراف بچرخاند يا به‌كلي سكوت كند؛ و اغلب، بيشتر مردان در برابر اين درخواست احساس مي‌كنند براي جرمي كه مرتكب نشده‌اند، قرار است مجازات شوند. بدون شك، شما نيز چنين مكالماتي با همسرتان داشته‌ايد. در اين صحبت‌ها، زن خط‌مشي خود را مي‌شناسد و مرد خط‌مشي خود را و هميشه اين بحث‌ها به جايي بدتر از نقطه‌ي شروع منتهي مي‌شود. به همين دليل، تعجبي ندارد شش كلمه‌اي كه مردان از آن بسيار وحشت دارند، اين جمله باشد: «عزيزم! بايد با هم صحبت كنيم.»

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 40044
شابک : 9789642362790
موضوع : خانواده
نام کتاب : چرا زنان حرف می زنند و مردان فرار می کنند
نویسنده (ها) : پاتریشیا لاو - استیون استوسنی
مترجم (ها) : مریم فتاح‌زاده
قطع : رقعی
صفحات : 368
تاریخ چاپ : سال 1390
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها