معجزه صمیمیت

کتاب «معجزه صمیمیت» به لحاظ محتوایی شامل موضوعات گوناگونی در زمینه انتخاب همسر مناسب، موفقیت در ازدواج، بهبود و تعالی فضای عاطفی ازدواج های شکل گرفته و نجات ازدواج های که در معرض نابودی است.
موجود
48,900 تومان

ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن
پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
پذیرش تمامی کارت‌های عضو شتاب

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

دانلود فایل صوتی معجزه صمیمیت برای مجردها - برای متاهل‌ها

آگاهی، صمیمیت، آرامش

با کتاب: معجزه صمیمیت

گفتگوی صمیمانه با مؤلف کتاب

  • بفرمایید چرا «معجزه صمیمیت»؟ صمیمیت چگونه می‌تواند معجزه خلق کند؟

بی‌شک یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین دغدغه‌های هر فردی در سراسر جهان، دستیابی به خوشبختی است. زن و مردی که مایه آرامش و شادی یکدیگر باشند، راه رسیدن به‌ «خوشبختی» را برای تمام اعضای خانواده فراهم می‌کنند. خانواده آرام و خوشبخت می‌تواند زیربنای جامعه‌ای امن و شاد باشد. رسیدن به آرامش در سایه «صمیمیت» ممکن است.

هر اختلافی در روابط همسران و نبود صمیمیت در میان آن‌ها، ناشی از ناآگاهی یا کم آگاهی آن‌ها از شیوه صحیح برقراری ارتباط با همسر است. روش‌های دستیابی به این آگاهی هم متنوع و گوناگون هستند.

کتاب «معجزه صمیمیت» هم در واقع آگاهی افراد را در زمینه روابط زناشویی افزایش می‌دهد.

پس همان‌طور که گفته شد، خوشبختی در سایه «آرامش»، آرامش در سایه «صمیمیت» و صمیمیت در سایه «آگاهی» شکل می‌گیرد. کتاب «معجزه صمیمیت» هم این آگاهی را به همسرانی که طالب آن هستند، تقدیم می‌کند

  • شما تضمین می‌کنید هر کسی که این کتاب را بخواند و آگاهی کسب کند، در انتخاب همسر مناسب یا در زندگی زناشویی فعلی خود موفق باشد؟

آگاهی و شناخت، شرط لازم برای دستیابی به موفقیت در زندگی مشترک است؛ اما شرط کافی نیست! اگر یکی از همسران یا هر دوی آن‌ها، دانش و‌آگاهی همه جانبه‌ای درباره نحوه صحیح رفتار با همسرشان داشته باشند؛ اما به آن عمل نکنند، طبیعی است که آگاهی و دانش آن‌ها هیچ تأثیری در بهبود کیفیت روابطشان نخواهد داشت. فقط تعهد هر دو طرف به انجام راهکارهای صحیح بهبود روابط گفته‌شده در این کتاب، ضامن اصلی معجزه آفرینی صمیمیت در زندگی همسران است. همسران باید برای رسیدن به خواسته‌ها و رؤیاهای خود مدام مهارت‌های گفته شده در کتاب «معجزه صمیمیت» را تمرین کنند؛ چون هیچ تغییری، بدون تمرین ممکن نیست.

  • مخاطبان اصلی شما در این کتاب، افراد «متأهل» هستند یا «مجرد»؟ آقایون یا خانم‌ها؟ افرادی که در زندگی خود مشکل دارند یا همه همسران؟!

این کتاب، ویژه مردان یا زنان نیست. بخش‌هایی از آن خطاب به خانم‌هاست که پیشنهاد می‌شود آقایون هم این فصل‌ها را بخوانند. مطالب بخش‌های خطاب به آقایون هم به خانم‌ها توصیه می‌شود. در بخش‌هایی از کتاب هم روی صحبت با هر دو طرف است.

اگر خواننده کتاب مجرد باشد، با خواندن این کتاب در انتخاب همسر، آگاهانه و اصولی عمل خواهد کرد و پس از ازدواج هم از این کتاب بهره خواهد برد.

اگر خواننده کتاب متأهل باشد، می‌تواند این کتاب را با نامزد یا همسرش مطالعه کند و با متعهد شدن به اجرای راهکارهای این کتاب، برای رسیدن به خوشبختی و لذت بردن از زندگی مشترک و نیز پرورش فرزندانی موفق، زمینه مناسب را فراهم می‌کنند.

از طرفی، رابطه همسران هر کیفیتی هم که داشته باشد، این کتاب آن را بهبود می‌بخشد و پس از ازدواج هم از این کتاب بهره خواهد برد.

  • به نظر شما، ویژگی‌ اصلی «معجزه صمیمیت» چیست؟

این کتاب، به انتخاب همسر مناسب کمک می‌کند، موفقیت در ازدواج را در پی دارد، فضای عاطفی زندگی مشترک همسران را بهبود می‌بخشد، روابط شغلی را بهتر می‌کند و به ارتباط مؤثر بین والدین و فرزندان کمک می‌کند؛ اما ویژگی اصلی آن‌ «صرفه‌جویی قابل توجه در وقت و هزینه مخاطب» است؛ چون این کتاب حاصل تجربه‌های حدود دویست نفر از نویسندگان و مشاوران داخلی و خارجی است که هر کدام دست‌کم نتیجه حدود بیست سال کار، تلاش و تحقیق خود را در کتاب‌هایشان به رشته تحریر درآورده‌اند؛ با این حساب حدود 4000 سال تجربه مشاوره در این کتاب به‌صورت یکجا گردآوری شده است!

  • اگر توصیه‌ای به خوانندگان کتاب دارید، بفرمایید.

اگر احساس می‌کنید زندگی‌تان مطابق انتظارتان نیست، اگر فکر می‌کنید ازدواج شما به جای «یار»، «بار»ی بر دوشتان نهاده، ناامید نباشید. معجزه آگاهی و شناخت می‌تواند این «بار» را به «بال» تبدیل کند. از آگاهی فرار نکنید و هرگز خود را از شناخت بی‌نیاز ندانید تا پروازی دلنشین را با «یار» خود، در پهنه آسمان مهربانی و آرامش زندگی‌تان تجربه کنید. تاکنون بیش از 50000 نفر، کتاب «معجزه صمیمیت» را مطالعه کرده‌اند. همچنین بیش از 50 نفر از اساتید و روان‌شناسان شناخته شده و مطرح کشورمان این کتاب را تأیید کرده و بر آن مقدمه نوشته‌اند. از آن‌جا که شما شایستگی آن را دارید که تمام شادی‌ها و لذت‌هایی که زندگی مشترک باید به شما بدهد، از آن خود کنید؛ انتخاب این کتاب را به شما که در جستجوی راهی هستید تا به جایی که دوست دارید، برسید، توصیه می‌کنم و خوشبختی همه هموطنان عزیزم را خواهانم.

 

بیایید هر روز با پیشنهاد مطالعه این کتاب حداقل به یک نفر، سهمی در موفقیت زندگی مشترک دیگران داشته باشیم.

سایر مشخصات محصول

شابک : 9789642366439
موضوع : خانواده
نام کتاب : معجزه صمیمیت
نویسنده (ها) : حمیدرضا غلامرضایی
قطع : رقعی
صفحات : 684
تاریخ چاپ : سال ۱۳۹۶
نوبت چاپ : چاپ بیست و یکم
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها