هنر عشق ورزیدن

موجود
7,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

خواندن این كتاب برای كسی كه انتظار رهنمودهای ساده در باب هنر عشق ‌ورزیدن را دارد مایه‌ی ناامیدی خواهد بود. درعوض، این كتاب می‌خواهد نشان دهد عشق، احساسی نیست كه فرد صرف نظر از این‌كه چقدر به بلوغ رسیده است، به‌آسانی بتواند به هر اندازه كه می‌خواهد از آن بهره‌مند شود. این كتاب می‌خواهد خواننده را متقاعد سازد كه همه‌ی تلاش‌های وی برای رسیدن به عشق محكوم به شكست‌اند مگر این‌كه او با تمام توان سعی كند كل شخصیت خود را رشد دهد تا به ‌یك جهت‌گیری ثمربخش برسد؛ یعنی بدون توانایی در عشق‌ ورزیدن به همسایه، بدون انسانیتِ راستین و جرأت و اعتقاد و انضباط نمی‌توان به رضایتمندی در عشق رسید. در فرهنگی كه این خصوصیات در آن نادرند، دستیابی به توانایی عشق ‌ورزیدن نیز دستاوردی نادر خواهد بود. هر كسی می‌تواند از خود بپرسد چند نفر را تابه‌حال دیده كه به‌معنای واقعی عاشق بوده‌اند.
با وجود این، این‌که چنین کاری دشوار است نباید دلیلِ آن باشد كه از تلاش برای شناخت مشكلات و شروط دستیابی به آن دست برداریم. به‌منظورِ دوری از دشواری‌های غیرضروری سعی كرده‌ام به زبانی كه تا حد ممكن غیرفنی است به این مسأله بپردازم.
برای ‌یك مسأله‌ی دیگر، راه‌حلی کاملاً رضایت‌‌بخش پیدا نكردم. منظورم تكرار ایده‌‌هایی است كه در كتاب‌های قبلی‌ام بیان كرده بودم. خواننده‌ای كه به‌ویژه با فرار از آزادی، ‌انسان برای خویشتن و جامعه‌ی سالم آشنا باشد بسیاری از ایده‌هایی را كه در این آثار قبلی بیان شده، در این كتاب خواهد ‌یافت. با وجود این، هنر عشق ‌ورزیدن به‌هیچ‌وجه تكرار مكرّرات نیست، بلكه حاوی ایده‌‌های فراوانی فراتر از آن‌هایی است كه پیش‌تر بیان شده بودند و کاملاً ‌طبیعی است كه ایده‌های قدیمی‌تر گاهی چشم‌اندازی تازه پیدا می‌كنند چون همه‌ی آن‌ها حولِ موضوعِ هنرِ عشق ورزیدن می‌چرخند.

سایر مشخصات محصول

شابک : ‏‫‭978-964-236-511-1‬‭‬‬‬
موضوع : خانواده
نام کتاب : هنر عشق ورزیدن
نویسنده (ها) : اریک فروم
مترجم (ها) : ابوذر کرمی
قطع : رقعی
صفحات : 158
تاریخ چاپ : سال 1393
نوبت چاپ : چاپ دهم
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها