مثل یک مرد فکر کنید مثل یک زن عمل کنید

در كتاب مثل یک مرد فكر كنید، مثل یک زن عمل كنید، استیو زنان را با ذهنیت مردان آشنا می‌كند و به سؤا‌ل‌ها و مفاهیمی در این مورد می‌پردازد. 
موجود
10,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

شمار زنانی که استیو‌ هاروی، میزبان برنامه‌ی «صبح به‌خیر استیو هاروی»، طی این سال‌ها ـ خواه از طریق شرکت در بخش«نامه‌های توت‌فرنگی» یا اجرای برنامه‌‌هایش در تورهای نمایش کمدی ملاقات کرده، از دست او خارج است. در هر صورت، این‌ها زنانی هستند که قادرند به اداره‌ی شرکت‌هایی کوچک و نگهداری از خانه‌ای با سه فرزند به شکلی آراسته بپردازند و در عین حال در گروه‌های اجتماعی شرکت کنند و مدیریت را نیز به عهده بگیرند. با وجود این، وقتی پای روابط به میان می‌آید، متوجه نمی‌شوند چه چیزی توجه مرد را جلب می‌کند. چرا؟ به‌عقیده‌ی استیو، علتش این است که آن‌ها همیشه از هم‌جنس‌های خود نظرخواهی می‌کنند. درحالی‌که کسی جز یک آقا نمی‌تواند به آن‌ها بگوید چگونه مردی را پیدا کنند و برای خود نگه دارند. در کتاب مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک زن عمل کنید، استیو زنان را با ذهنیت مردان آشنا می‌کند و به سؤا‌ل‌ها و مفاهیمی چون موارد زیر می‌پردازد:
• چگونه مرد مامانی را تشخیص دهید و چه رفتاری با او داشته باشید؟
• پنج سؤالی که هر زنی باید برای تشخیص میزان جدیت رابطه‌ی مرد بپرسد.
• مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک زن عمل کنید، کتابی است که گاه خنده‌دار و گاه رک و بی‌پرده است، اما همیشه راست می‌گوید. برای اطلاع از نظر مردان درباره‌ی روابط باید آن‌را بخوانید.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 40112
شابک : 978-964-236-391-9
موضوع : خانواده
نام کتاب : مثل یک مرد فکر کنید مثل یک زن عمل کنید
نویسنده (ها) : استیو هاروی
مترجم (ها) : گیتی شهیدی
قطع : رقعی
صفحات : 200
تاریخ چاپ : سال 1392
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها