اعتماد به نفس و دستیابی به آن

در این کتاب، دکتر باربارا دی آنجلیس، متخصص روابط و رشد فردی، به شما نشان خواهد داد که چگونه می توانید به منبع قدرت شخصی خود مربوط باشید و شخصیتی داشته باشید که همیشه خواستار آن بوده اید.
موجود
8,900 تومان

ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن
پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
پذیرش تمامی کارت‌های عضو شتاب

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

وجود ارتباطی صادقانه با خود، راستگویی و توانایی عشق ورزیدن به همه‌كس و بالاخره داشتن تصویر ذهنی خوب از خود، از نتایج غیر‌قابل انكار اعتماد‌به‌نفس است..

توانایی‌های شما به عنوان فردی واجد استقلال شخصیت و اعتماد‌به‌نفس، بستگی به میزان مهارت‌‌هایی دارد كه در موارد مختلف كسب كرده‌اید. هنگامی‌كه با اطمینان می‌گویید: "‌من می‌توانم این كار را انجام بدهم" یعنی به توانایی‌های خود در این زمینه اطمینان دارید.
گاهی پیش می‌آید كه عزت‌نفس‌ با‌ اعتماد‌به‌نفس اشتباه گرفته می‌شود؛ فردی كه دارای عزت نفس است می‌تواند اعتمادبه‌نفس هم داشته‌باشد؛ ولی انسانی كه بر اثر موفقیت در امری یا كامیابی در حرفه و تخصصی صاحب اعتماد‌به‌نفس شده، لزوماً دارای عزت‌نفس و طبع بالایی نیست. به عنوان مثال، ممكن است فردی به هنگام شنا كردن به‌خاطر تمرینات قبلی دارای اعتماد‌به‌نفس شده باشد، اما در زندگی فاقدعزت‌‌نفس کافی باشد.
اعتماد‌به‌نفس را می‌توان با تمرین و موفقیت به‌دست آورد. در واقع با به‌دست آوردن قدرت و مهارت در كاری یا حرفه‌ای، احساس امنیت درونی در ما ایجاد می‌شود، ولی عزت‌نفس امری فطری است و حكایت از تفاهم ما با وجدان‌مان می‌كند.
با طی كردن 12 گام تا اعتماد‌به‌نفس کامل، پیشاپیش فرد‌گرایی، واقع‌گرایی، استقلال رأی، انعطاف پذیری و نوع‌دوستی را كه به دست آورده و جزیی از سرشت خود می‌نمایید، به شما تبریك می‌گویم.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 40026
شابک : ‭978-964-588-595-1
موضوع : خانواده
نام کتاب : اعتماد به نفس و دستیابی به آن
نویسنده (ها) : باربارا دی‌آنجلس
مترجم (ها) : هادی ابراهیمی
قطع : رقعی
صفحات : 104
تاریخ چاپ : سال ۱۳۹۶
نوبت چاپ : چاپ سیزدهم
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها