هشت گام تا شادکامی

تغییر مثبت امكان‌پذیر است. افزایش دادن سطوح شادكامی در طول روز كاری تا حدودی آسان است. امروزه فنون علمی و معتبر فراوانی وجود دارد كه می‌توانند باعث افزایش شادكامی، بهزیستی و معنا در زندگی ما شوند. همه‌ی افراد می‌توانند خود را تغییر دهند. شما نیز می‌توانید خود را تغییر دهید؛ توان تغییر دادن خود را دارید. 
موجود
12,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

آیا روان‌شناسی مثبت در واقعیت كارساز است و می‌تواند باعث كاهش فشارهای روانی زندگی روزمره شود؟

نویسندگان كتاب حاضر برای پاسخگویی به سؤالی كه در بالا گفته شد، دست به یك آزمایش در ناحیه‌ی مركزی و غربی شهر ماریكویل[1] زدند. نتایج یك پژوهش ملی نشان داد كه ساكنان بخش‌های مركزی شهر سیدنی در مقایسه با ساكنان سایر نواحی و شهرهای استرالیا از میزان بهزیستی و سلامت پایین‌تری برخوردار هستند و ماریكویل نیز در حومه‌ی این ناحیه قرار دارد. به باور نویسندگان این كتاب، چنانچه آزمایش آن‌ها باعث افزایش شادكامی ساكنین این ناحیه شود، پس می‌توان میزان شادكامی سایر افراد نواحی را نیز افزایش داد.

در این آزمایش، هشت نفر از ساكنین شهر ماریكویل به‌صورت داوطلبانه شركت كردند و یك گروه متخصص نیز برای بررسی چگونگی اثربخشی برنامه بر میزان شادكامی آزمودنی‌ها استخدام شدند. در این آزمایش به‌منظور بررسی معیارهای علمی شادكامی از تصاویر مغزی، بررسی فعالیت ذهنی، ترشح بزاق و بررسی كاركردهای مختلف زندگی استفاده شد.

یافته‌ی جالب توجه آن بود كه برنامه‌ی معرفی‌شده در این كتاب، توانست در طول هشت هفته میزان شادكامی و بهزیستی آزمودنی‌ها را به‌طور بنیادی افزایش دهد و اثربخشی مثبت آن را به‌طور علمی اثبات نماید.

نویسندگان در كتاب حاضر تلاش نموده‌اند تا همه‌ی تجارب خود را در زمینه‌ی شادكامی پیش روی ما قرار دهند. كتاب حاضر نشان می‌دهد كه چگونه هشت نفر از ساكنان ماریكویل توانستند با به‌كارگیری برنامه‌ی معرفی‌شده در این كتاب، شادكامی خود را در طول هشت هفته ارتقاء دهند. خوانندگان این كتاب نیز پس از مطالعه آن درخواهند یافت كه چگونه این برنامه‌ی شواهد محورانه[2] می‌تواند شادكامی آنان را نیز در هشت مرحله و هشت هفته افزایش دهد.

[1]- Marrickville

[2]- Evidence-Based

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 20007
شابک : ‏‫‭978-964-236-461-9‬‬
موضوع : خوب زیستن
نام کتاب : ‏‫۸ گام تا شادکامی
نویسنده (ها) : گرانت آنتونی
مترجم (ها) : محمدرضا کرامتی و یعقوب شفیعی‌فرد
قطع : رقعی
صفحات : 278
تاریخ چاپ : سال 1393
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها