آرامش نصیب بهترین ها می شود

کتابی که پیش رو دارید حاصل تجربیات شخصی سوزان جفرز، روان شناس امریکایی است که خود با وقایع به ظاهر تلخ و در باطن درس های دشواری از کتاب زندگی مثل تجربه سرطان، طلاق و ... روبه رو شده است و حالا در این اثر خرد و حکمتی را که از پشت سر گذاشتن هوشیارانه وقایع زندگی اش دریافته با ما سهیم می شود.
موجود
16,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

کتاب «آرامش نصیب بهترین ها می شود» به ما کمک می‌کند که شب‌ها بهتر بخوابیم، درد ناشی از تلاش مغز برای تسلط بر موارد غیرقابل‌ کنترل را تسکین بدهیم و زندگی را از نگرانی همیشگی به ماجرایی پرثمر تبدیل کنیم. این کتاب درباره‌ی ایجاد پناهگاهی همیشگی است، «جایی که در اثر تلاطم جزر و مدِ تغییر ویران نشود.»

فیلسوف حکیم، آلن واتز، می‌گویددر زمان عدم قطعیت غیرعادی با احساس خاصی زندگی می‌کنیم. او این احساس را به بسیاری از تکنولوژی‌های جدید که علم و صنعت بر سر ما آوار کرده نسبت می‌دهد. همچنین آن را به زیر پا گذاشتن بسیاری از سنت‌های قدیمی زندگی خانوادگی، مذهب و دنیای کار نسبت می‌دهد. حال نکته‌ای برای شگفت‌زده کردن شما… واتز این مشاهدات را در سال 1951 انجام داد!

به جرأت می‌توانم بگویم احساس عدم قطعیت در مقایسه با روزگار قدیم به‌ظاهر خوب، بیشتر شده است! بعد از آن دچار حوادث زیادی شده‌ایم که حس عدم قطعیت را در ما تشدید کرده‌اند.

زمانی مشکل پیچیده‌تر می‌شود که در جامعه‌ می‌آموزیم کنترل همه چیز از قبیل شغل، روابط، بچه‌ها، سلامت، پول، وضعیت جهان و بسیاری موارد دیگر را به دست بگیریم. اصرار داریم همه‌ی اتفاقات زندگی مطمئن، امن، قابل پیش‌بینی و خوب باشد. از آن گذشته، احساس عدم قطعیت، بر عدم کنترل دلالت دارد.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 20014
شابک : 9789642366774
موضوع : خوب زیستن
نام کتاب : آرامش نصیب بهترین‌ها می‌شود
نویسنده (ها) : سوزان جفرز
مترجم (ها) : سعید گل‌محمدی- گیتی شهیدی
قطع : رقعی
صفحات : 272
تاریخ چاپ : سال 1394
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها