از تنش تا آرامش

از طرفی، در دنیای پر حادثه امروزی، راه گریزی از تنش نیست. بلکه هنر انسان‌ها در کنار آمدن و مقابله به‌هنجار و به‌هنگام با این تنش‌های روزافزون است. بدیهی است که برای فائق آمدن بر این تنش‌ها، داروها، نقش پیشگیرانه چندان شناخته شده‌ای ندارند.
موجود
7,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

براساس ملاکهای راهنمای آماری و تشخیصی اختلالات روانی برای تعریف  عوامل روانشناختی مؤثر بر بیماری طبی یا بیماری‌های روان تنی، وجود بیماری طبی یا فیزیکی، همراه با عوامل روانشناختی تأثیرگذار از طریق سیر بیماری (تأثیر در پیدایش، تشدید، تاخیر در بهبودی با ارتباط زمانی نزدیک)، یا تداخل در درمان بیماری طبی یا ایجاد خطرات بهداشتی اضافی برای فرد و یا با واکنش های فیزیولوژیک وابسته به استرس بیان شده است. بهعبارت دیگر عوامل روانشناختی سبب بروز، تشدید یا بروز بیماری جسمی خاصی میشوند. اما امروزه کمتر موردی از اختلال در نظام سلامتی یا بیماری را میتوان پیدا کرد که در بروز، تشدید، سیر بیماری، پاسخ مطلوب درمانی یا بازگشت به حالت نشاط و سلامت کامل آن، نقش استرس شناخته شده نباشد. به‌همین علت سازمان جهانی بهداشت، برای جهان بشریت حداقل تا دو دهه آینده، اختلالات و بیماریهای ناشی از استرس را فزاینده و نگرانکننده محاسبه میکند. 

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 20019
شابک : 9789642364800
موضوع : خوب زیستن
نام کتاب : از تنش تا آرامش، چگونه استرس خود را مدیریت کنیم؟
نویسنده (ها) : سیده الهام شرفی - مرضیه محمد شیرازی
قطع : رقعی
صفحات : 96
تاریخ چاپ : سال 1392
نوبت چاپ : چاپ دوم
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها