آرامش معنوی

زندگی در حال گذر است؛ اما چگونه می‌گذرد؟ همه ما دوست داریم زندگیِ با کیفیتی داشته باشیم. زندگیِ با کیفیت؛ به‌معنای زندگی همراه با رشد و شکوفایی و درک ارزش حیات است. کسی که نمی‏تواند ارزش لحظات زنده بودن خود را درک کند و شکرگزار باشد، کیفیت زندگی را از دست داده است.
موجود
10,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

یکی از عوامل بسیار مهم در افزایش کیفیت زندگی «آرامش» است. آرامش به ما این فرصت را می‏دهد تا از نعمت‏هایی که به ما ارزانی شده لذت ببریم، شاد و شکرگزار باشیم و هر روز زندگی را به فرصتی برای حرکت و شکوفایی تبدیل سازیم.

اضطراب؛ مانع بزرگی برای دستیابی به کیفیت زندگی است. این حالت نوعی ترس و نگرانی نامشخص است که منشأ آن معلوم نیست. شخص مضطرب خود نیز نمی‏داند، چه می‏خواهد و چرا ناآرام است. اضطراب به دو صورت در زندگی ما وارد می‌شود و کیفیت زندگی را از بین می‏برد؛ نخست اضطرابی که به‌صورت دوره‏ای و لحظه‌ای پیش می‏آید. دیگری اضطرابی که پایدار شده و همواره سایه‏ی سیاه خود را بر زندگی می‏افکند.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 20013
شابک : 9789642366620
موضوع : خوب زیستن
نام کتاب : آرامش معنوی
نویسنده (ها) : حمیدرضا مظاهری سیف
قطع : رقعی
صفحات : 208
تاریخ چاپ : سال 1395
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها