رنگ شادی

زندگی هر روز یه رنگ داره. بعضی روزها به دلیل غمناک بودنشون سیاهن، برخی به‌خاطر تقدسشون سبز و بعضی به‌خاطر آرامش‌شون، آبی آسمونی. به دلایلی که بعداً متوجه می‌شید، توی اون سال هر روزِ من یه رنگ داشت، مثل یه جعبه‌ی مدادرنگی و پر بود از حوادث رنگارنگ. 
موجود
4,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

ـ سلام صبح‌بخیر، هیچ‌کس منو تحویل نمی‌گیره؟ من دارم می‌رم مأموریت؛ تا سه‌چهار روز منو نمی‌بینید‌ ها! صبحانه نمی‌خوام، حداقل خداحافظی کنید. مامان! آیدا! آرمین! بابا!  

وقتی مطمئن شدم کسی خونه نیست، دست از فریاد کشیدن برداشتم و یه فنجان چای ریختم و پشت میز نشستم. همین‌موقع چشمم به یادداشتی افتاد که روی یخچال چسبیده بود. طرف یخچال رفتم و بی‌حوصله نگاهی به ساعت ماهی‌تابه‌ای آویزون توی آشپزخونه انداختم و با جیغی بلند کیفم‌ رو زمین کشیدم و به‌سرعت از منزل خارج شدم و کاغذ یادداشتی که توی دستم مچاله شده بود، توی جیبم گذاشتم و با صدای جیغ لاستیک ماشین از پارکینگ بیرون زدم.

جلوی درِ اداره که رسیدم آقای عین‌الهی رو دیدم که با شکم گنده و قد کوتاهش روی صندلی کنار درِ ورودی نشسته و برای مسافرها آیت الکرسی می‌خونه.

- سلام آقای عین‌الهی 

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 20069
شابک : 9789642366019
موضوع : خوب زیستن
نام کتاب : رنگ شادی
نویسنده (ها) : مینا اجاق زاده
قطع : رقعی
صفحات : 96
تاریخ چاپ : سال 1394
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها